LAWETA PONIATOWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PONIATOWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy. Posiadamy gwarantowaną licencję na pomoc


Najwidoczniej poszukujesz usługi pomocy drogowej w rejonie Poniatowa. Trafiłeś bezbłędnie. w sytuacjach awaryjnych, w wypadkach jakichkolwiek wydarzeń losowych na autostradzie, a w szczególności w usługach holowania wszelkich aut poczynając od TIR-a poprzez różne pojazdy ciężarowe i dostawcze, należymy do awangardy w tej domenie. Nie można zaoferować więcej aniżeli sto procent. Lawety wynajęte z MegaHol umożliwiają taki poziom klasy i zaufania przez 24h na dobę.


Dzwoń! Absolutnie nie marnuj w tej sytuacji ani sekundy na przeglądanie tej witryny gdy tkwisz gdzieś na trasie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Natomiast w okolicznościach kiedy raczej nie znalazłeś się na „musiku”, a dopiero szukasz spokoju. Wypracowania trwałej gwarancji pomocy w dalszym horyzoncie. w związku z tym zachęcamy Cię do rozmowy na temat obszernej oferty usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma zespołów, które oferują wiele bogatszy wachlarz usług niż jedynie holowanie pojazdów. Tutaj będzie to konwersacja wirtualna, ale z przyjemnością porozmawiamy z Tobą telefonicznie lub bezpośrednio.


Zaczniemy od nas:Co cechuje MegaHol?


MegaHol postawił na połączenie wielu jednostkowych zakładów w ogólnopolską sieć ciężarowej pomocy drogowej. Nie świadczymy usług tylko TIR-om i choćby to jest oczywiste nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, wręcz przeciwnie przy naszej branży zwykle udaje nam się być grupą uniwersalną pod względem prowadzonych zleceń. Od lżejszych pojazdów, przypuśćmy kładów lub jednośladów po przerzut lawetą lub autolawetą aut osobowych lub ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Firmową specjalnością będzie na pewno TIR, a generalnie samochody ciężarowe, w związku z tym naturalną koleją rzeczy w profilu firmowych usług znalazł się także transport maszyn budowlanych, drogowych bądź rolniczych do których frachtu mamy w naszej platformie stosowne lawety lub naczepy niskopodwoziowe. Rozpoczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej od lat z sukcesem funkcjonujemy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw sąsiednich. Dzisiaj możecie MegaHol znaleźć także w Poniatowej, ale też w całym szeregu dodatkowych miejsc w Polsce, w których w każdym przypadku otrzymacie usługi na najlepszym poziomie.


Na całym terytorium Kraju znajdziemy się szybko.Jakie wartości daje tego modelu platforma klientom?


Deklarację doskonałego standardu oraz zaufania zamówionych usług w każdym przypadku w trakcie 24h na dobę. w usługach holowania przypuszczalnie nie ma podstaw by spodziewać się więcej? Szczególną cechą usługi determinującą nasze priorytety jest zwykle cena, ale wyraźnie rzadziej przy wyborze pomocy drogowej. Czas dojazdu w rejon przywołania w przypadku sieci MegaHol jest o wiele krótszy niż średnia. Sieć MegaHol przyzwala nam na daleko idącą specjalizacje poszczególnych ekip pomocy drogowej, a dzięki temu każde zlecenie łatwiej nam traktować odrębnie i wysyłać tam ekipę najlepiej dopasowaną do tej pracy. Zdarzają się awarie wymagające wszechstronnych specjalistów lub, co dokładnie u nas jest możliwe, kilku specjalistów z różnorodnych specjalizacji. No powiedzmy ekstra brygadę serwisu mobilnego plus specjalny ciągnik siodłowy, który na przykład wyciągnie TIR-a z dołu, a także przyślemy lawetę o stosownych parametrach. Sieć zapewnia nam moc jeśli chodzi o posiadanie i różnorodność sprzętu, a to przedłuża się na sprawność i markę naszych usług to znaczy konkretną korzyść naszych klientów.Wycena usługi musi być kluczowa.


W przykładzie pomocy drogowej, potrafiącej w terenie rozpocząć cały szereg, właściwie problematycznych do wcześniejszego określenia działań, niezwykle nie zręcznie jest sporządzić jeden konkretny cennik. To normalne, że zaczynamy od sprecyzowania wyjściowej wyceny w zasadzie na poziomie przyjmowania zlecenia. Takie informacje jak typ pojazdu do którego wzywana jest pomoc drogowa, jego stan w opinii klienta, trasa do miejsca wydarzenia i rejon potencjalnego transportu to wiedza, którą potrafimy uzyskać na etapie początkowej konsultacji. To jedyne co jest potrzebne, aby tymczasowo policzyć wartość zamawianej usługi. Jednak rewizja wyceny czasem wydaje się być wskazana po oględzinach na miejscu kolizji. z góry jednak można zaplanować, że wycena konkretnej jakości usługi w naszej platformie będzie na pewno mniejsza niż u drobniejszych operatorów. Poza tym MegaHol wykonuje również usługi bezgotówkowe dzięki umowie z licznymi ubezpieczycielami.Jakie usługi oferujecie oprócz holowania pojazdów?


 • MegaHol dzięki platformie tworzy znaczny arsenał usług.
 • Szczególnie rozwiniętą usługą w tej sieci wydaje się być holowanielawetowanie.
 • Przerzut autolawetą dodatkowo podróżnych, konkretnie do 6 osób.
 • Serwis mobilny dla wszelkich pojazdów ciężarowych z wyjątkowym nastawieniem na TIR-y. Naturalnie całkowita obsługa aut dostawczych, ale również i osobowych.
 • Dostępna w systemie non-stop ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą wszelkich wymiarów opon, aż po samochody osobowe.
 • Usługa transportu samochodów ciężarowych, dostawczych, busów i osobówek.
 • Transport maszyn budowlanych, rolniczych a także drogowych.
 • Usługa transportu wszelkich aut nietypowych, autobusów, przyczep, tramwajów itp.
 • W umowach nie tylko długoterminowych dodatkowo usługa frachtu dłużycowego.
 • Wydobywanie pojazdów z słabo dostępnych stanowisk.
 • Uzupełnianie wszelkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, wręcz na trasie.

Oczywiście nasza flota w pierwszym rzędzie działa w granicach pomocy drogowej, lecz dzięki sieciowej strukturze potrafimy bez strat przesuwać niektóre pojazdy do innych zadań. Pozwala nam na to ilość i rozmaitość lawetautolawet, jak również naczep niskopodwoziowych o różnym przeznaczeniu. w identycznym czasie, zdecydowanie nie kosztem marki i czasu usługi, potrafimy wykonać kilkanaście zleceń. Specjalne usługi wychodzące poza pomoc drogową świadczymy na terenie całego kraju i zagranicą na terytorium Unii Europejskiej, lecz również 24h na dobę każdego dnia.Czy być może jest możliwa gwarancja usługi z warunkiem współudziału MegaHol?


Jedyne co potrzeba to trzymać nasz kontakt w miejscu łatwo dostępnym, reszta to nasza standardowa, łatwa do przewidzenia odpowiedź na zarejestrowanie wezwania. Jesteśmy zdecydowani na długoterminowe umowy gwarantujące udział MegaHol w działaniach pomocowych co zwłaszcza sprawdza się w wypadku klientów flotowych. w każdym regionalnym oddziale, choćby tu w Poniatowej, wolno państwu z nami ratyfikować stabilną umowę na obsługę floty TIR-ów oraz pozostałych aut ciężarowych względnie dostawczych czy przypuśćmy firm taksówkowych. Takie umowy są dla nas osiągalne z powodu funkcjonowania w platformie ponieważ ona zapewnia nam realizacje podstawowego paragrafu umowy – natychmiastowego przyjazdu na miejsce kolizji. Zasługą stałej umowy będzie także skuteczniejsze przygotowanie do realizacji usługi, ponieważ będziemy z założenia znać rodzaj taboru swojego zleceniodawcy. Szkody wywołane awarią zimniejszą się jeżeli poślemy do was zawczasu skomponowany serwis mobilny. Jeśli wasza instytucja operuje w regionie Poniatowa to umowa z nami zdaje się być oczywista, ale grupy spoza regionu, których pojazdy przemieszczają się w naszej dzielnicy kraju dostatecznie regularnie, też podpisują z MegaHol umowy zmniejszając niebezpieczeństwo strat. Mówią, iż zdecydowanie nie ma nic pewnego. To może pożądane jest zagwarantować sobie choćby pomoc drogową pod ręką w chwili nagłego zajścia.


HolowanieMegaHol – bezpośrednia droga do sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: