LAWETA PRABUTY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PRABUTY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na łamach portalu MegaHol.pl poświęconego pomocy drogowej w szerokim znaczeniu świadczenia takiego zlecenia. Awarie, stłuczki i wypadki potrafią się nam zdarzyć choćby i w najszybszej drodze. Dobrze kiedy pomoc drogowa będzie chciała nam wówczas udzielić wsparcia. Przerzut uszkodzonego pojazdu lawetą bądź przy zastosowaniu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, ale niewykluczona jest zazwyczaj zmiana koła czy też wulkanizacja zniszczonej opony, albo drobna naprawa zrealizowana na miejscu prostej awarii, ale uniemożliwiającej dalszą jazdę. Identyczne zadania podejmujemy dla dowolnego typu samochodu w tym oczywiście także dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Na stronach naszego portalu MegaHol.pl łączymy specjalistów z kierowcami. Sytuacje bywają różne, jednak nasi specjaliści zawsze i profesjonalnie potrafią dostarczyć skutecznej pomocy. Rozporządzają odpowiednim transportem dopasowanym do lekkich samochodów czy ciężarowych zespołów, oczywiście w każdym przypadku mają pod ręką mobilny serwis i mobilną wulkanizację. Dotąd bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy traktują ich jak najbliższych przyjaciół.


Wokół są po prostu firmy my jesteśmy wyjątkowi. Wśród nas odnajdziesz to coś co posiada Twój najdroższy przyjaciel, który jak nasza pomoc drogowa zawsze wesprze cię zdecydowanym ramieniem. Więc jak przyjacielowi nie bójcie się nam zawierzyć gdyż jesteśmy gotowi na każdą sytuację.


Kiedy jeżdżąc po drogach w rejonie Prabuty dotknie Cię na drodze niefortunne zdarzenie natychmiast wybierz numer do MegaHol. Wybierz numer do przyjaciela, który będzie na pewno umiał odpowiednio reagować w sytuacji stłuczki lub awarii. Zjawimy się na miejscu zaskakująco szybko. W razie potrzeby dowieziemy mobilny serwis, a także kadrę fachowców.


Defekty to nasza specjalność stąd robimy na poboczach jezdni wszelkie drobne naprawy. Nie myśl, że nie przyjedziemy do formalności jaką wydaje się być zmiana koła. Wspomożemy choćby przy awaryjnej zmianie wycieraczek, przywieziemy paliwo oraz odpalimy silnik kiedy akumulator odmówi posłuszeństwa. Autoautolawety względnie autolawety są wciąż gotowe do jazdy. Gdy okażą się potrzebne nie może być z tym jakiegokolwiek kłopotu. Jesteśmy także przygotowani na holowanie w dowolnym schemacie na linach holowniczych lub na sztywnym holu. Ubezpieczamy przestrzeń zdarzenia zaraz po przybyciu. Nie ważne czy utknąłeś na autostradzie, szosie ekspresowej bądź na peryferyjnej drodze dojazdowej. Znajdziemy jakiekolwiek miejsce oraz zapewnimy pomoc. Ponieważ na naszym obszarze znamy dowolną dróżkę czy regionalną czy gminną.

NASZA GALERIA


Numer do przyjaciela dokładnie zapamiętaj. Dodzwonisz się każdorazowo kiedy będzie pomocny choćby w całej Polsce. Wybierz numer o każdej porze każdego dnia. Zjawimy się na miejscu – możesz być pewien! Bowiem pomoc drogowa MegaHol akuratnie tak funkcjonuje. Gdyż w biedzie stawiaj na przyjaciół.Będziesz mógł kalkulować naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego lub dopełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki jak również w ramach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydostanie pojazdu na drogę albo stawianie go na kołach

Przejrzyj detale! Przyjaciel z Prabuty bezwzględnie jest dyspozycyjny do wykonania usługi!LawetaAutoautolawety 24h


Jeden z szybszych i najłatwiejszy sposób przewiezienia niesprawnego pojazdu to autoautolawety bądź autolawety. Na autostradzie jedynie z tej techniki transportu można skorzystać bowiem holowanie jest absolutnie prawnie zabronione. Zawodowcy, a także doskonale wyposażona flota specjalistycznych pojazdów to energia jaką kieruje pomoc drogowa w obszarze Prabuty. Dla pasażerów mamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Daje nam to podstawy do poręczenia całkowitego bezpieczeństwa załadunku, a także transportu samochodu. Na wyznaczone miejsce całodobowo dowieziemy pojazd i wszystkich podróżnych.


Można każdorazowo zmienić decyzję i zdecydować się na holowanie, jednak zdecydowanie powinien na to pozwalać stan techniczny samochodu i paragrafy. Z szybkością 60 km/h powinien poruszać się na trasie taki zespół, holowanie zatem wydaje się być po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy wiemy jaki to problem gdy na jezdni podlega usterce pojazd ciężarowy. TIR jeśli ulegnie niesprawności zwykle jest początkiem problemów na drodze. Często ostatnim sposobem odblokowania drogi jest holowanie. Pomoc drogowa z Prabuty daje sobie radę wyśmienicie z całym kłopotem.


Możemy przedsięwziąć holowanie jakiegokolwiek pojazdu ponieważ dysponujemy profesjonalnym sprzętem. Pośród posiadanego przez nas sprzętu znajdują się profesjonalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz pełna rodzina wyspecjalizowanego sprzętu posiłkowego. Korzystając z tego, solidnie oraz sprawnie transportujemy pojazdy dostawcze i ciężarowe, składy ciężarowe czy autobusy. Bez względu na stopień uszkodzenia samochodu bądź trudny dostęp nawet TIR-a wydobędziemy z rowu i ustawimy go na kołach.


Gdy będzie nieunikniony transport ładunków transportowanych przez niesprawny samochód również się tym kłopotem zainteresujemy i zorganizujemy pomoc. Jesteśmy przygotowani na zrealizowanie ich przewozu w wyznaczone miejsce.


Całodobowo nad zapewnieniem Wam bezpieczeństwa i stabilizacji czuwa kompetentna, wykwalifikowana kadra. Rozwojowe zaplecze pomaga nam bez względu na realia atmosferyczne obojętnie jakie zlecenie wypełnić przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Nieskomplikowane do usunięcia usterki pojawiają się wcale nierzadko. Takie bezproblemowe usterki, jednakże wstrzymujące dalszą jazdę to popularne zajścia. Niedobór oleju, paliwa czy też dolanie do zbiornika złego paliwa, zamknięte w samochodzie kluczyki, przebita opona, zniszczone wycieraczki i rzecz jasna mnóstwo innych drobnych incydentów, które będą mogły nas dosięgnąć na trasie. Wzywaj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który szybkie naprawy przeprowadza w terenie całodobowo. Laweta jak się okaże, nie ma w tym wypadku zastosowania. Sprawny dojazd to zaleta naszego serwisu zwłaszcza kiedy wskazany jest mobilny punkt wulkanizacji, który przez całą dobę funkcjonuje w palecie usług.


Jakość jaką się wyróżnia mobilny serwis to wykształcona obsada. Bez względu na markę i rodzaj pojazdu są w stanie przeprowadzić na ulicy różne drobne naprawy.


Jeśliby telefon okazał się zajęty momentalnie oddzwonimy. Uzgodnimy niuanse niesprawności i markę pojazdu, a właściwie za kilkanaście chwil mechanik będzie na pewno na miejscu zdarzenia zdarzenia. Całościowe przystąpienie do potencjalnych przypadków jest zasadą naszego zaangażowania ponieważ naszym celem jest w całości dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Filozofią naszych usług jest odgadywanie wymagań kontrahentów dlatego też w palecie usług odkryjecie Państwo także transport maszyn budowlanych. Dostarczymy bezawaryjnie zgarniarkę oraz wielki walec oraz jakąkolwiek nawet nietypową z ogromnych maszyn drogowych. Dokonujemy także transportu wszelkich maszyn rolniczych. Do przewozu wózków widłowych używamy znacznie skromniejszych pojazdów, jednakże nasi kierowcy są adekwatnie przeszkoleni do transportu małych, ale wagowo kłopotliwych pojazdów. Podczas przewozu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego korzystamy z własnego profesjonalnego zespołu pojazdów. Może to być wielkogabarytowe zbrojenie, trudny gruz i zdecydowanie więcej.


Tego rodzaju usługę można u nas zadysponować na terenie całego kraju. Frachtu podejmujemy się też zagranicą. Podwaliną świadczenia tego standardu usług jest pełna dokumentacja potwierdzająca nasze zdolności operacyjne oraz kwalifikacje. Ponadto firma nasza zapewnia jednostkowe ubezpieczenie transportowanych ładunków.Dlaczego my?


Ponieważ naszą usługę widzimy jako misję. Dlatego dbamy o was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. MegaHol to pomoc drogowa z charakterem. Ze względu na to, że to całe długoletnie doświadczenie wzmacniających się obopólnie ośrodków jak również zawodowcy z rutyną i uznanymi kwalifikacjami. Tworząc ten program spodziewaliśmy się efektu w formie znakomitej skuteczności i jakości usług przy korzystnym stosunku wyceny.


Wszelką usługę szacujemy indywidualnie. Na końcową wycenę odciskają wpływ: czy została użyta autoautolawety bądź holownik, lokalizacja zajścia, rodzaj pojazdu, który obsługujemy, użycie części zamiennych oraz rozmiar czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia.


Nasza pomoc, jaką realizujemy ze względu na szkody zaistniałej w wyniku kraksy nie z Państwa winy, może być zapłacona z OC sprawcy. Może być też wolna od opłat w sytuacji jeśli zarządzają Państwo odpowiednim ubezpieczeniem Assistance.


Stale masz nas pod ręką!
Wyłącznie Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Prabuty gotów do pomocy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: