LAWETA SANNIKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SANNIKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPowinno się uczciwie podkreślić, że naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, zasadniczo to rzecz jasna nie oznacza, że wzbraniamy się od wykonania odmiennych wezwań, ba nawet odwrotnie dysponując profesjonalnie zaopatrzoną infrastrukturą potrafimy  obsłużyć wiele zleceń równocześnie. Czujcie się naszymi dobrymi przyjaciółmi, a w każdym razie jeśli chodzi o nas to próbujemy tak przeprowadzić usługę jakbyśmy ją realizowali dla najbliższego przyjaciela i stąd nie odrzucamy zleceń na inne pojazdy niż ciężarówki. Jesteśmy przygotowani na holowanie samochodów ciężarowych w takim samym stopniu jak i pozostałych aut i wszystkie nasze warsztaty rozlokowane w całej Polsce muszą być należycie wyposażone.


Oczywiście nie wolno liczyć na fart, iż w drodze przegapią nas problemy z niesprawnością samochodu. Gdy wydarzy się taki kłopot w rejonie naszego miasta Sanniki wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu absolutnie skuteczne rozwiązanie. Należy zadać zawsze pytanie – Czy na pewno natychmiast trzeba pojazd holować? Niejako wcześniej  należy zastosować mobilny serwis, a nasze znakomicie wykwalifikowane załogi powinny sobie poradzić z reperacją. Nasze czynności na miejscu zajścia doprowadzą do ekspresowego usunięcia niesprawności.


Dowolną usterkę zawsze jesteśmy gotowi w stu procentach wyeliminować Jak do tej pory każdorazowo rozwiązywaliśmy skutecznie kłopoty, nabraliśmy zatem przekonania do wykorzystanych rozstrzygnięć. Oczywiście nie istnieją reguły, ale zazwyczaj sporo uniemożliwiających dalszą podróż niesprawności okazuje się być banalnymi wadami, jakie przy drobnej naprawie w rejonie zdarzenia są efektywnie eliminowane przez nasze profesjonalne załogi. Pozwól, że zainteresujemy się także drobnymi naprawami na trasie, które utrudniają dalsza podróż, a niestety nie potraficie ich sami zreperować. Jesteśmy dyspozycyjni by zająć się jakąkolwiek błahostką tak samo czy wtedy, kiedy to będą wycieraczki albo może nieodpalający napęd, pęknięta opona czy też brak paliwa, my szybko to załatwimy.


Nie myśl o tym, niemniej miej to na uwadze. My zawsze jesteśmy u siebie, natomiast ty mogłeś tutaj dotrzeć choćby z końca Polski. Przypadek, że ze swoim problemem stanąłeś w położeniu niezrozumiałym dla ciebie do umiejscowienia nie będzie posiadał dla pomocy drogowej znaczenia bowiem znamy w okolicy miasta dowolny kąt. Dzwoń gdy będziesz w opresji bez oglądania się na godzinę. Przyjedziemy na sto procent ponieważ to pomoc drogowa MegaHol. Taki jest dobry system na życie.Możesz oczekiwać na naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Ustawienie pojazdu na kołach czy wydostanie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego lub uzupełnienie ubytku paliwa w baku
  • Usługi w ramach Assistance czy niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Przewóz, transport na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

NASZA GALERIA


Bezpośrednio przekonaj się co ukrywa pełna propozycja skoro jeszcze nie czujesz pewności. Jednak tu w mieście Sanniki będziesz mógł liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

W sposób naturalny ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno posiadała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie znaczy to przecież, że nasze lawety lub też autolawety nie mogą być przystosowane do transportu pozostałych aut. Mamy świadomość, że prostą procedurą pomocy jest holowanie, przede wszystkim gdy mowa o autach osobowych. Przy użyciu linki holowniczej może się podobnej interwencji podjąć każdy kierowca, jeśli chodzi o nas to właściwie promowalibyśmy sięgnięcie po usługi specjalistów.


Nie wyśmiewajcie naszej porady. Kluczowe są doświadczenie i kompetencję ważne przy wykonaniu tej usługi. Wadliwość zwyczajnych lin holowniczych zwraca czujność na sprzęt z którego należało by korzystać przy podobnej usłudze. Na autostradach lub trasach szybkiego ruchu holowanie na linie jest wzbronione. Więc tu właśnie jest pole do popisu dla profesjonalnego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


Oczekujące w pobliskim taborze lawety a także autolawety zezwolą nam na przewiezienie każdego typu pojazdu. Czyż można wyczekiwać czegoś ponad to niż niezawodnego , a do tego sprawnego odtransportowania uszkodzonych samochodów i ich podróżnych na ustalone miejsce, no prawdopodobnie nie, a my akurat takimi problemami się zajmujemy celująco.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jedno co uwielbiamy. W sposób naturalny kroczymy po palmę pierwszeństwa w przewozie aut ciężarowych jak również w ciężarowej pomocy drogowej. Zaręczamy wartościową ofertę , ale też rzetelne zrealizowanie usług. Z uszkodzonym TIR-em blokującym drogę zetknął się chyba każdy użytkownik dróg. Usterka na szosie dwupasmowej jest zdolna wyizolować z ruchu pojedynczy pas i zostać przyczyną długich korków. Jeżeli usterka zajdzie na szybkiej drodze jednopasmowej to rezultat potrafi stać się jeszcze groźniejszy. Musi się więc docenić specjalistów od reperacji bezpośrednio w rejonie zdarzenia oraz fachowego przewozu pojazdów.


Wszystkim co celowe do eliminacji takich awarii rozporządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, duży sprzęt do robót posiłkowych. Mamy zatem szansę szybkiego otwarcia drogi oraz przewiezienia TIR-a w najlepsze położenie zapewniające przystąpienie do bezpiecznej naprawy. Pełny arsenał uciążliwych samochodów: Ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, prędko i bezawaryjnie, przez 24 godziny na dobę, przywieziemy pod ustalony adres.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu w naszych zespołach czuwa zawodowa załoga będąc oczywiście gwarantem naszej klasy.Mobilny serwis 24h

Może się wyklarować, iż holownik no i niskopodwoziówka nie będę tu obligatoryjne. Też na autostradzie skutki kolizji może skasować mobilny serwis, jaki w lokalizację zdarzenia przybędzie skutecznie oraz przywiezie wykwalifikowanych mechaników.


Mobilny serwis jest zaaranżowany zarówno na wulkanizację opon jak i na skromne remonty napędu. Na każdym etapie walczymy by przygotować wszystko co potencjalnie możliwe, dlatego jedziemy po zrealizowaniu kompletnego wywiadu w trakcie przyjmowania zlecenia. Zawsze mamy sposobność przywołania lawety czy może holownika z naczepą niskopodwoziową wyczekujących w zapasie na przypadek jeśliby szybka naprawa okazała się niemożliwa.


Usterki, choć analogiczne pozostają jednakże wyjątkowo rożne, dlatego też do potencjalnych zamówień przystępujemy jednostkowo. Traktujemy naszych klientów jak przyjaciół i z tego powodu wsłuchujemy się w ich potrzeby i wskazówki. Możemy tak postępować bo odczuwamy luksus zasilenia idealnie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Firmową paletę usług poszerzyliśmy o transport wielkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych , a także drogowych ponieważ potężna baza lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników umożliwiła nam przyjęte rozwiązanie bez uszczerbku dla podstawowych zleceń. To absolutnie rozważna decyzja, bowiem użytkuje potencjał swoich profesjonalnych kierowców i sprzętu, a tym samy ogranicza koszty działalności tak oddziałując na zminimalizowanie stawek kluczowych usług.


Koparki, walce drogowe, kombajny, pikapy i busy, aż do kłopotliwych choć niewielkich wózków widłowych, wszystkie samochody możemy przewieźć na obszarze Polski i zagranicę. Plus frachty ponadnormatywne czy ładunki dłużycowe.


Jakiekolwiek samochody i ładunki dostarczane w ramach naszych zleceń zawsze są u nas zabezpieczone, choć i tak od początku ubezpieczamy przewozy. Każdorazowo operujemy kompletną dokumentacją potrzebną, aby oferować nasze usługi i dlatego ubezpieczamy się biorąc na siebie wszelkie formalności powiązane z transportem.Dlaczego my?

Nawiasem mówiąc dlaczego nie? No to niech będzie, że MegaHol. Nigdy nie staramy się ujmować umiejętności innym, ale oczywiście nikt niczego podobnego nie robi pisząc, iż jest najlepszy. Nie powinno się sądzić, że coś nie działa prawidłowo w dziedzinie pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej gdy naprawdę dużo takiego standardu warsztatów utrzymuje się w sektorze.


Odważ się wszakże wgryźć w niniejszy problem. Nasza firmowa platforma oddziałów to formacja na którą składa się wielu kooperantów, co przynosi nam upoważnienie by przedkładać w ofercie znacznie bardziej uniwersalny tabor niż oferta indywidualnego warsztatu. Tak samo sprawa ma się z wykwalifikowaną kadrą, a także z kierowcami o optymalnych umiejętnościach lub doświadczeniu.  Indywidualny warsztat nigdy nie posiada całego asortymentu sprzętu, my komponujemy się do sprawy i wysyłamy właściwy sprzęt i wytypowanych zawodowców, a umożliwia nam to firmowa sieć oddziałów działająca jak naczynia połączone.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” legitymizuje się dokładnie dlatego i jesteśmy dumni, że wyznacza zasadę świadczenia naszych usług. Przybędzie do was starannie wyszukana drużyna specjalistów, zapewne z niewielkiego warsztatu w którym wiążą ich więzy rodzinne względnie przyjaźni, jednak będą mogli czekać na natychmiastową interwencję naszej pajęczyny.


Niezależna wycena prac skutkuje tym, iż wielokrotnie będziecie mieć mniejsze nakłady niż oczekujecie. W przypadku prac realizowanych z OC względnie Assistance nie trzeba regulować zapłaty, ponieważ rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


A to oczywiście kompletny MegaHol, na szczęście nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z Sanniki, który umożliwia Ci pewną podróż.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: