LAWETA SKOKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SKOKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWarto się zastanawiać czy przypadkiem nie bardziej odpowiednim tytułem dla tego akapitu nie okaże się hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” dlatego, że akurat w takiej usłudze się specjalizujemy, mimo, że na pewno nie odmawiamy takiej pomocy przy pozostałych wezwaniach. Dlatego formalnie nie kierujemy uwagi na rozmiar samochodu bowiem nasi klienci są naszymi przyjaciółmi i staramy się, aby nasze czyny utrwalały ich w przeświadczeniu, że przyjaciół odkrywa się w opresji. W związku z tym, każdy z wszystkich oddziałów, rozłożonych po całej Polsce, jest przygotowany w bliźniaczym stopniu na holowanie pojazdów ciężarowych jak i innego dowolnego samochodu.


Zawsze może ci się przytrafić kłopot na autostradzie. Ewentualnie może to się zdarzyć właśnie w bliskości naszego miasta Skoki, a w takiej sytuacji będziesz mógł natychmiast prosić o przysługę MegaHol, to doskonałe uporanie się z kłopotem. Holowanie właściwie nie w każdym przypadku bywa wskazane. Niejako na początku trzeba wykorzystać mobilny serwis, a nasze perfekcyjnie wykwalifikowane kadry mogą sobie dać radę z naprawą. Miejsce wydarzenia często staje się być stanowiskiem pracy naszych mechaników, którzy tam akurat skutecznie likwidują problem z niesprawnością auta.


Bynajmniej nie stresujemy się, iż jakaś rzecz nas zaskoczy ponieważ posiadamy dosyć energii, żeby nawet z wyrafinowanymi usterkami sobie dać radę. W zasadzie do chwili obecnej zawsze rozstrzygaliśmy pomyślnie problemy, nabraliśmy zatem zaufania do stosowanych przez nas rozstrzygnięć. Naturalnie nie istnieją reguły, jednak przeważnie wiele utrudniających dalszą podróż niesprawności okazuje się być trywialnymi wadami, które po drobnej naprawie na miejscu zdarzenia mogą być efektywnie likwidowane przez nasze profesjonalne drużyny. Pozwól, że zajmiemy się także drobnymi naprawami na trasie, jakie paraliżują dalsza jazdę, a niestety nie potraficie ich sami naprawić. Zawsze jesteśmy dyspozycyjni by zainteresować się jakąkolwiek błahostką tak samo czy wtedy, kiedy to będą wycieraczki bądź ewentualnie nieodpalający silnik, pęknięta opona lub niedobór paliwa, my szybko to załatwimy.


Oczywiście to ważne! Jeśli kompletnie nie orientujesz się w terenie, nie powinieneś się trapić, gdyż my czekamy zaraz za miedzą. Przyjaciel cię nie zawiedzie, potrafi rozpoznać tutaj wszystkie zakątki i odszuka cię choćbyś sam nie kojarzył gdzie jesteś zlokalizowany. Wymagasz interwencji to dzwonisz, oczywiście nie ważne o której porze, twoi przyjaciele czuwają całą dobę. Dotrzemy na sto procent bo to pomoc drogowa MegaHol. To nasz własny sposób na funkcjonowanie.Będziesz mógł rozważać naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Przewóz, transport na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Postawienie samochodu na kołach czy wydobycie go na drogę
  • Wyeliminowanie pomyłkowo wlanego paliwa względnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji , a także w granicach Assistance

NASZA GALERIA


By rozwiać jakiekolwiek wątpliwości na naszej stronie będziesz mógł zapoznać się z naszą pełną ofertą. Na przyjaciół możesz liczyć w każdym przypadku i wszędzie, natomiast szczególnie w naszym mieście Skoki.LawetaAutoautolawety 24h

Istotą naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, natomiast nasza infrastruktura lawet czy autolawet na sto procent jest przygotowana do transportu dowolnego samochodu. Więc chociaż powszechną strategią przewozu awaryjnego samochodu osobowego jest holowanie, jakiego może się podjąć każdy kierowca, to my jednak zachęcamy by skorzystać z fachowej usługi.


Wydaje się być to konieczne z paru względów. Zwykły prowadzący zwyczajnie nawet nie przypuszcza jakże znaczące przy holowaniu potrafią być doświadczenie oraz profesjonalizm. Lina holownicza, jaką przeważnie użytkujemy do podobnego standardu holowania zdarza się i to dość często niesolidna. Dzisiaj kiedy nasze wyjazdy w znacznej mierze odbywają się po drogach szybkiego ruchu i autostradach znaczącą wiadomością jest fakt, iż holowanie na tych drogach jest zabronione. Zatem tutaj faktycznie bezwzględnie jest miejsce dla profesjonalnego sprzętu i brygad pomocy drogowej MegaHol.


Dowolny typ pojazdów możemy dostarczyć na wskazane miejsce korzystając z naszych lawet, bądź autolawet. Czyż powinno się oczekiwać czegoś więcej niż gwarantowanego , a do tego szybkiego odtransportowania uszkodzonych aut i ich pasażerów na ustalone miejsce, no prawdopodobnie nie, a my akurat tym się paramy kompetentnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podwyższa inspirujące ciśnienie. Każdy chciałby być najskuteczniejszym w swojej dziedzinie, a my w przewozie aut ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie jesteśmy blisko tego ideału. Świetna paleta plus pewność znakomitej klasy profesjonalnych usług jest ważnym krokiem w kierunku uzyskania podobnego planu. Wszyscy doskonale wiedzą jak trudną potrafi być na drodze usterka TIR-a. Kilometrowe korki potrafią się budować także na szosie dwupasmowej jeśli wykluczymy z ruchy jeden pas. Jest też oczywiste, iż efekt może być także groźniejszy w skutkach na ruchliwej, peryferyjnej szosie. Więc dlatego cenić należy sprawne, specjalistyczne poprawki w rejonie lokalizacji wydarzenia, no i fachowy przewóz tych pojazdów.


MegaHol rozporządza holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz odpowiednim sprzętem posiłkowym na przykład takim, który wspiera wydostanie masywnego TIR-a z parowu oraz umiejscowienie go na kołach. Awaryjnie uwięzionego TIR-a możemy więc solidnie przewieźć w miejsce gdzie będziemy potrafili go bezpiecznie naprawić. Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, duży kalejdoskop wielkich pojazdów dostarczymy skutecznie i bezawaryjnie przez całą dobę.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych brygadach czuwa specjalistyczna załoga będąc również żyrantem naszej wysokiej jakości.Mobilny serwis 24h

Wyjaśnienie kłopotu może także okazać się diametralnie inne no i holownik i oczywiście niskopodwoziówka nie będą pożądane. W rejon usterki zdecydowanie prędzej przyjedzie mobilny serwis i choćby i na drodze szybkiego ruchu, wykwalifikowani mechanicy fachowo dokonają oczekiwanej naprawy.


Czy to będzie usługa wulkanizacji opony czy może porady przy niewielkich wadach napędu, stale jesteśmy na to przygotowani. Najczęściej udaje się przed wyruszeniem określić powód niesprawności i dlatego prowadzimy precyzyjny wywiad w czasie przyjmowania zlecenia, dzięki takiemu zabiegowi nasi mechanicy wyjeżdżają absolutnie gotowi do pracy. Zdarza się, że rekonesans telefoniczny może być niezadowalający i personel mobilnego serwisu jednak nie może wykonać błyskawicznej naprawy, na szczęście nie jest to jeszcze kłopot gdyż w zapasie zawsze czeka autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową.


Staramy się do zamówień podchodzić szczególnie indywidualnie dlatego, że mamy jasność co do tego, że każdy przypadek musi być oryginalny. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, przyjmujemy sugestie, bo przecież są naszymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Możemy tak działać bowiem mamy komfort oparcia perfekcyjnie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Rozszerzyliśmy firmową propozycję, lecz standardowe usługi na tym zgoła nie tracą, bowiem fracht maszyn drogowych, maszyn budowlanych czy też rolniczych wynika z pełnej infrastruktury lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników będących w naszym taborze. To absolutnie poważna decyzja, ponieważ użytkuje potencjał firmowych doświadczonych kierowców i pojazdów, i tym samy minimalizuje koszty działalności pośrednio wpływając na zminimalizowanie stawek kluczowych usług.


Transporty organizujemy w kraju i zagranicą profesjonalnie przerzucając na wskazane miejsce maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do masywnych chociaż niewielkich wózków widłowych oraz pikapy czy busy. Wolno również desygnować nam transport ładunków ponadnormatywnych czy dłużycowych.


Będąc pod naszą opieką są one całkowicie bezpieczne, a nawiasem mówiąc i tak zawsze ubezpieczamy fracht. Przejmujemy na siebie wszystkie procedury związane z transportem w tym możliwe, niezbędne pozwolenia okazując się tym samym kompletną specyfikacją konieczną do oferowania podobnej pracy.Dlaczego my?

Albowiem akurat nie ma takiego pretekstu, ażeby teraz nie. Czemu akurat nie MegaHol? Absolutnie nie potrzebujemy żeby inni czuli się gorsi, ale bardzo pragniemy być najlepsi. Jesteśmy przeświadczeni, iż jakiekolwiek pomoce drogowe czy ciężarowe pomoce drogowe spisują się dość starannie.


Warto jednak inaczej na to spojrzeć. Prawdopodobieństwo uzyskania adekwatnego sprzętu w naszym wypadku jest znacząco korzystniejsze niż w indywidualnym warsztacie chociażby ze względu na liczebność kooperantów. W sprawie kadr firmowa pajęczyna również buduje wyższość nad jednostkowym warsztatem, nawet kiedy funkcjonują tam prawdziwi profesjonaliści. MegaHol to harmonijne połączenie lokalnych zakładów, które wzajemnie się zasilają będąc synchronicznie nieopodal zajścia i zarządzając niepowtarzalnym doborem taboru oraz sprzętu.


Jako istota regulująca zasadę oferowania firmowych usług doskonale potwierdza się motto „Bądź przyjacielem klienta”. Konkretnie do usługi zajeżdża prawidłowo wybrana ekipa ludzi z niewielkiego warsztatu związana przyjaźniami względnie wprost rodzinnie, jakkolwiek to formacja jaka może na pewno w dowolnej sytuacji, dostać pomoc całej sieci takich warsztatów.


Każde wezwanie dostaje indywidualną kalkulację , a skutek jest taki, że niejednokrotnie u nas ceny za pracę są niższe niż się spodziewacie. Technicznie dogodną procedurą fakturowania za nasze prace jest bezpośrednie rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, ale oczywiście wymogiem jest możliwość wykonania pracy w granicach OC względnie Assistance.


To jest MegaHol – na szczęście nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Liczący na Twój telefon przyjaciel z miasta Skoki.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: