LAWETA SZADEK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SZADEK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen dział winien nosić nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak ostatecznie zawsze jesteśmy przygotowani i otwarci na dowolne działanie. Swoich kontrahentów traktujemy jak przyjaciół, a to pierwszy krok do udzielenia pomocy także tym którzy poruszają się nieco mniejszymi autami. Holowanie pojazdów ciężarowych to w naszym przypadku flagowa usługa, ale oczywiście warsztaty rozmieszczone po całej Polsce muszą być przygotowane na to aby dać radę sobie z dowolnym zamówieniem.


Niestety nie można czekać na to, że w drodze zostawią w spokoju nas usterki samochodu. Awaria ewentualnie może wam się zdarzyć w rejonie miasta Szadek, ale zachowaj spokój bo i tu posiadamy własny warsztat, toteż zwyczajnie dzwoń do MegaHol będziemy na miejscu zdarzenia bardzo prędko. Powinno się zadać jednak pytanie – Czy na pewno niezwłocznie musi się samochód holować? W naszych warsztatach operujemy mobilnymi serwisami, a także wyśmienicie wykwalifikowaną załogą. Miejsce wydarzenia często okazuje się stanowiskiem działalności naszych mechaników, którzy tam dokładnie sprawnie eliminują awarie.


A poradzimy sobie z jakąkolwiek niesprawnością. Osobiste nastawienie do przeprowadzenia dowolnej pracy gwarantuje pozytywne wyniki, dlatego trzymamy się tych metod gwoli waszej satysfakcji. Niejednokrotnie zdarza się tak, iż błaha awaria udaremnia dalszą jazdę, lecz dla nas nieduża reperacja bezpośrednio w rejonie zdarzenia na szczęście nie wydaje się być problemem. Jesteśmy zdecydowani zająć się jakąkolwiek błahostką czy to może będą wycieraczki czy na przykład ewentualnie nieodpalający napęd, rozerwana opona czy też brak paliwa, jako pomoc drogowa prędko to załatwimy.


Postaraj się  to mieć na uwadze. Ty, być może przybyłeś tutaj z dalekiego krańca Polski, jednak my jesteśmy u siebie. Znamy tutaj każdy kąt dlatego nie jest istotne, gdzie utknąłeś ze swoją kolizją bez problemów zaraz cię zlokalizujemy. Zdarza się kłopot to powinno się pomagać, godzina rzecz jasna nie jest kluczowa ponieważ istotni muszą być przyjaciele przekonani do pomocy, więc możesz do nas zatelefonować o dowolnej godzinie. Dotrzemy na pewno ponieważ to pomoc drogowa MegaHol. Bowiem zarabiać wypada należycie.


Zawsze jesteśmy zdecydowani do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Postawienie samochodu na kołach albo wydostanie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego lub dolanie braku paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy i w granicach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

NASZA GALERIA


Tu na naszej stronie jesteś w stanie zaznajomić się ze składnikami kompletnej palety usług to ułatwi ci podjęcie finalnej decyzji o potencjalnej naszej pomocy. Tymczasem tutaj w mieście Szadek jesteś w stanie liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Podstawą naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, lecz nasza infrastruktura lawet lub autolawet na sto procent jest gotowa do przerzutu dowolnego samochodu. I jakkolwiek rozpowszechnioną formą transportu awaryjnego pojazdu osobowego jest holowanie, którego zapewne może się podjąć każdy prowadzący, to jednak rekomendujemy by skorzystać z fachowej usługi.


Taką poradę powinno się przyjąć na poważnie. Podczas holowania ogromnie znaczące wydają się być doświadczenie i fachowość. Lina holownicza, jaką zazwyczaj użytkujemy do tego wariantu holowania bywa jak się okazuje tandetna. Na autostradach lub drogach szybkiego ruchu holowanie na lince bezwzględnie jest wzbronione. Prawdopodobnie nie potrzebujemy w zasadzie o tym przypominać, ale dokładnie MegaHol utrzymuje wszystko co powinno być potrzebne, aby rzetelnie odholować jakikolwiek samochód.


I nie musimy wspominać, że w naszej dyspozycji są odpowiednie do tego lawety lub autolawety. O dowolnej godzinie potrafimy, niezmiernie szybko przywieźć w rejon kolizji niezbędny tabor i solidnie dowieźć i pojazd i podróżnych do wyznaczonego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam dopala adrenalinę. Zawsze kroczymy po palmę pierwszeństwa w przewozie samochodów ciężarowych i w ciężarowej pomocy drogowej. Gwarantujemy wartościową paletę jak również fachowe wykonanie usług. Niesprawność TIR-a na szosie może być niemałym kłopotem. Kolizja na drodze dwupasmowej jest w stanie wyizolować z ruchu pojedynczy pas i zostać przesłanką tasiemcowych zatorów. Kiedy niesprawność nastąpi na ruchliwej trasie jednopasmowej to skutek potrafi stać się jeszcze groźniejszy. Dlatego ewidentnie znaczący okazuje się błyskawiczny , oraz kompetentny przerzut takiego auta, ewentualnie jak najszybsza jego reperacja praktycznie w miejscu wydarzenia.


Bezpośrednio w bazie pojazdów MegaHol znajdziecie holowniki i oczywiście naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz specjalistyczny sprzęt dodatkowy, w tym oczywiście stosowny sprzęt do wydobycia uciążliwego pojazdu z parowu czy też ustawienia go na kołach. Trudno nie zauważyć, że na co dzień mamy jednoznaczne możliwości przewozu kłopotliwego pojazdu w miejsce, gdzie bezpiecznie, można dopiąć plan nieodzownych napraw. Kompletny kalejdoskop kłopotliwych pojazdów: Naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, skutecznie i bezpiecznie, przez 24 godziny na dobę, przywieziemy pod uzgodniony adres.


Rękojmią marki naszych prac jest przede wszystkim specjalistyczna załoga dostępna zawsze dla was przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Każdorazowo potrafi się wyjaśnić, że nie będzie zapotrzebowania na holownik no i niskopodwoziówkę. Faktycznie się zdarzy jeśli rezultaty kolizji da się naprawić na w lokalizacji zdarzenia co, choćby na autostradzie, prędko potrafi załatwić wyspecjalizowana załoga mobilnego serwisu.


Mobilny serwis jest gotów tak na wulkanizację opon jak również na skromne poprawki napędu. Najczęściej udaje się przed wyruszeniem ustalić powód usterki i w związku z tym przeprowadzamy precyzyjny wywiad w czasie otrzymywania zlecenia,  dzięki takiemu zabiegowi nasi mechanicy jadą absolutnie przygotowani. Jednocześnie w toku reperacji zawsze może się pokazać, że niesprawność jest uciążliwsza niż sugerowały prognozy i wówczas natychmiast zawsze jest ściągana, oczekująca na przywołanie autolawety czy może naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Przedkładane przez nas osobiste nastawienie do wezwań zrodziło się z faktu, iż niesprawności jakkolwiek analogiczne często bywają wyjątkowo odmienne. Traktujemy swoich kontrahentów jak przyjaciół i stąd wsłuchujemy się w ich propozycje i podpowiedzi. Wolno nam tak działać dzięki wspaniałemu zapleczu technicznemu dającemu nam niepodważalny komfort działania.Transport niskopodwoziowy   

Rozszerzyliśmy profesjonalną propozycję, lecz standardowe usługi na takim rozwiązaniu zgoła nie tracą, bowiem transport maszyn rolniczych, maszyn budowlanych , a także drogowych wynika z pełnej podstawy w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników będących w naszym profesjonalnym padoku. Mimo, że akurat nie specjalizujemy się w tej gałęzi transportu to niemniej pośród drużyny znajdują się profesjonaliści, kierowcy z prawdziwym doświadczeniem w podobnych frachtach, zatem wykorzystujemy ich umiejętności.


Przewozy organizujemy w kraju i zagranicą profesjonalnie odstawiając na ustalone położenie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do ciężkich jakkolwiek małych wózków widłowych oraz pikapy czy też busy. Plus ładunki ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


Jako, że bezpieczeństwo ładunku jest tu najważniejsze to przy uruchomieniu wszelkich środków bezpieczeństwa, nawet wówczas zawsze ubezpieczamy frachty. Całkowite formalności oraz listy konieczne do dokumentacji powiązanej z wykonywaną przez nas usługą, zawsze bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Gdyż absolutnie nie szukamy takiego argumentu, ażeby akurat nie. Dlaczego nie MegaHol? Absolutnie nie staramy się odbierać umiejętności pozostałym, jednakże też nikt niczego podobnego nie uprawia pisząc, że jest najlepszy. Jesteśmy przekonani, iż wszystkie pomoce drogowe lub ciężarowe pomoce drogowe działają niezmiennie pozytywnie.


Powinno się wszakże rozważyć to szerzej. Ponieważ mamy, aż tylu sieciowych wspólników to w takim wypadku prawdopodobieństwo posiadania idealnego sprzętu musi być o wiele większe niż w jednostkowym zakładzie. O przeszkolonych mechaników i doświadczonych kierowców też bywa zdecydowanie łatwiej bezpośrednio w firmowej pajęczynie niż w jednostkowym zakładzie.  Działamy jak naczynie połączone, gdzie potencjalne odziały stacjonujące w strefie wydarzenia współdziałają ze sobą, by na lokalizację zdarzenia wyekspediować absolutnie właściwie skomponowaną załogę.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” legitymizuje się właśnie dlatego i jesteśmy szczęśliwi, że wyznacza zasadę dostarczania naszych usług. Nasza firmowa sieć jest zobligowana by tworzyć ochronny parasol nad pracą wysłanej grupy fachowców, którzy będą drużyną z niewielkiego zakładu, zapewne powiązaną rodzinnie względnie przyjaźniami, jednak będą skuteczni mając takie partnerstwo.


Indywidualna wycena usług skutkuje tym, że wielokrotnie ponosicie skromniejsze koszty niż oczekujecie. Prace które rozliczamy zdecydowanie z ubezpieczycielem, to znaczy zrobione z OC ewentualnie Assistance nigdy nie wymagają żadnych dopłat klienta.


To jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa i nie tylko. Przyjaciel z miasta Szadek, który jak nikt przybędzie jeśli znajdziesz się w potrzebie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: