LAWETA SZLICHTYNGOWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SZLICHTYNGOWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach MegaHol


Skoro to niesprawność względnie inne drogowe doświadczenie losowe sprowadziło Cię tutaj, to w okolicy Szlichtyngowa trafiłeś najlepiej jak to możliwe. Sprawnie pomożemy, a kiedy będzie taka potrzeba zajmiemy się holowaniem. TIR-y, pozostałe auta ciężarowe oraz dostawcze w tej usłudze nie kryją dla nas tajemnic. Laweta zamówiona w MegaHol to bezdyskusyjna rękojmia szybkości oraz wysokiego poziomu usługi 24h na dobę.


Dzwoń! Lepiej nie trać w tej chwili ani sekundy na przeglądanie tej strony gdy tkwisz gdzieś na drodze:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Co innego gdy ta wizyta jest podyktowana poszukiwaniem zaufania. Spodziewasz się na dalszą perspektywę całkowitej gwarancji wysokiej próby pomocy. w takim razie my zachęcamy do konsultacji. Żebyś miał szansę zapoznać się z naszą profesjonalną paletą usług, która zdecydowanie nie przypisana jest jedynie do holowania. Ponieważ MegaHol – ogólnopolska platforma zakładów związanych z ciężarową pomocą drogową to niesamowicie wszechstronny usługodawca. Konwersacja będzie na pewno wirtualna, ale oczywiście zachęcamy jednocześnie do bezpośredniego kontaktu.


Na początek kilka słów o sobie:Jak funkcjonuje MegaHol?


MegaHol pod własne skrzydła wziął sporą liczbę warsztatów, które parają się ciężarową pomoc drogową, lecz rzecz jasna nie ograniczają działalności ledwie do pomocy dla TIR-ów, a swoje usługi świadczą w odniesieniu do wszelkich samochodów ciężarowych oraz dostawczych, i również dla aut osobowych, a także innych pojazdów. Holowanie aut osobowych, lawetowanie skuterów lub drobniejszych pojazdów na przykład kładów, a głównie transporty lawetąautolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Firmową specjalnością powinien być TIR, a generalnie samochody ciężarowe, w związku z tym nieuniknionym było, że w zakresie naszych usług znalazł się także przewóz maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych do których przewozu mamy w sieci właściwe lawety lub naczepy niskopodwoziowe. Rozrastamy się dla dobra konsumenta od niewielkiej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po znaczącą platformę funkcjonującą na całym Górnym Śląsku i w sąsiednich województwach. Dzisiaj działamy w MIEŚCIE, ale poza tym w wielu nowych lokalizacjach na terenie Polski i wszędzie tam można czerpać z naszej kompetentnej pomocy.Żywimy nadzieje, że już wkrótce w całym kraju.Co takiego konsument powinien zyskać na istnieniu platformy?


Gwarancję jakości oraz zaufania usługi przez 24h na dobę. Kiedy mówimy o holowaniu jest to najistotniejsza wartość. Wycena, która w znacznej części przykładów może mieć duży wpływ na dobór usługodawcy nie musi być tak ważna przy decyzji wezwania realnej pomocy drogowej. To sieć powoduje, że MegaHol dojeżdża do zamawiającego szybciej niż pozostali. Drużyny MegaHol są w każdym przypadku znakomicie gotowe do wykonania konkretnego zamówienia pomocy drogowej, bowiem dzięki platformie możemy przygotować załogę idealnie dostosowaną ze wszystkich gotowych do działania na tym terenie. Pojawiają się usterki wymagające uniwersalnych ekspertów lub, co właśnie u nas jest możliwe, paru fachowców z odrębnych specjalności. Choćby specjalną brygadę serwisu mobilnego oraz specjalny ciągnik siodłowy, który powiedzmy wydostanie TIR-a z parowu, i oczywiście przyślemy lawetę o stosownych parametrach. Posiadanie właściwego sprzętu w dużej mierze określa zdolności ciężarowej pomocy drogowej. Platforma umożliwia nam potrzebną dostępność, o jaką trudno jest małym, samodzielnie pracującym warsztatom.Wartość usługi musi być kluczowa.


Nie doszukamy się wzorca zdarzeń drogowych, który dało by się przenieść na stały cennik usług pomocy drogowej, a w każdym razie takich przykładów jest statystycznie za mało. Standardem w MegaHol jest sytuacja, że nasz dyżurny wstępnie negocjuje prognozowaną stawkę z usługobiorcą. Pierwsze ustalenia można zrobić w chwili składania zlecenia usługi. Gdyż ze zleceniodawcą możemy omówić: rodzaj pojazdu, trasę w rejon zajścia i spodziewanego miejsca transportu, rodzaj uszkodzeń, a w konsekwencji typ środka przewozu jaki będziemy musieli wyekspediować. Te wskazówki pomagają dyżurnemu wstępnie oszacować wartość usługi. Trudno jednakże uciec od korekty wyceny w okolicznościach zdarzeń losowych, w związku z tym zawsze powinno się brać pod uwagę podobną alternatywę. Pamiętajmy natomiast, że zdecydowanie podobnie do znanych sieci handlowych, w naszej platformie usługi tej samej marki są zwykle niżej skalkulowane niż u indywidualnie podejmującej zadania konkurencji. Do tego MegaHol wykonuje jednocześnie usługi bezgotówkowe dzięki umowie ze wszystkimi popularnymi ubezpieczycielami.Czy holowanie pojazdów to wyłączna usługa którą dostarczamy?


 • Kalejdoskop usług MegaHol wydaje się być rzeczywiście znaczny dzięki działaniu w platformie.
 • Kluczową usługą jest holowanielawetowanie wszelkich pojazdów.
 • Awaryjny transport pasażerów autolawetą do 6 osób.
 • Mobilny serwis ciężarowy otwarty przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Mający w kręgu zainteresowania poza TIR-ami i innymi autami ciężarowymi, a także dostawczymi jednocześnie samochody osobowe.
 • Mobilna wulkanizacja opon w dowolnym rozmiarze. Szczególnie TIR-y są naszą branżą.
 • Usługowy przewóz aut wszystkich wariantów.
 • Usługa frachtu maszyn samobieżnych budowlanych, rolniczych oraz drogowych.
 • Usługa przewozu wszystkich pojazdów nietypowych, autokarów, przyczep, tramwajów itp.
 • Dla energetyki, leśnictwa, budownictwa, czy też ogólnie dla przemysłu, oferujemy usługi frachtu dłużycowego.
 • Skuteczne wydostanie aut z trudnego obszaru bez nowego uszczerbku.
 • Dowiezienie na drodze paliwa oraz innych niezbędnych w samochodzie płynów eksploatacyjnych.

Zdecydowanie nasz tabor w pierwszej kolejności pełni dyżury w granicach pomocy drogowej, natomiast dzięki sieciowej architekturze firmy jesteśmy wstanie bez szkody przesuwać pewne pojazdy do innych zadań. Platforma pozwoliła nam zdywersyfikować środki poszczególnych warsztatów w ten sposób, że dziś zarządzamy znaczną różnorodnością sprzętu co pozwala nam na szeroki repertuar ponad standardowych usług. w jedynym czasie, nie tracąc na jakości i czasie usługi, możemy podejmować kilkanaście zleceń. Tu w MegaHol usługi dostarczamy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu w obrębie całego kraju i w granicach Unii Europejskiej.Czy istniej alternatywa zapewnienia dla siebie naszej interwencji?


Jeżeli uprzednio ktoś zapisze sobie nasz telefon to absolutnie nie będzie żadnej bariery by nas zamówić w razie zaistnienia problemu. Deklaracją naszego współuczestnictwa w realizacji usługi jest także stała umowa. Weryfikuje się ona szczególnie w przypadku obsługi kontrahentów flotowych. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy firma taksówkowa to nasi hipotetyczni zleceniodawcy flotowi z którymi parafujemy stałe umowy na obsługę. Oczywiście i tutaj w Szlichtyngowie. Błyskawiczny dojazd na miejsce zdarzenia to jest to co przede wszystkim zabezpiecza kontrahentom trwała umowa. Zasługą stabilnej umowy staje się również doskonalsze przygotowanie do wykonania usługi, gdyż będziemy z założenia znać rodzaj taboru stałego kontrahenta. Przykładem może być tutaj działalność serwisu mobilnego, który jeśli jest wyposażony pod znany nam tabor kontrahenta działa po prostu sprawniej i tym samym zmniejsza jego straty. Stłumienia zagrożenia strat przez zatwierdzenie z nami umowy mogą dopiąć rzecz jasna nie tylko firmy z okolic Szlichtyngowa, lecz na identycznych prawach firmy, których tabor systematycznie przemieszcza się w naszym terenie. Gadają, że nie ma niczego nieomylnego. To może dobrze zapewnić sobie chociaż pomoc drogową od ręki w chwili nagłego kolizji.


Holowanie jedynie w granice dobrobytu – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: