LAWETA ULANÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ULANÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Posiadamy pewną koncesję na pomaganie


Jeśli to niesprawność ewentualnie inne drogowe doświadczenie losowe sprowadziło Cię w to miejsce, to w strefie Ulanów dotarłeś najlepiej jak tylko się da. z sukcesem pomożemy, a jeśli będzie taka potrzeba zajmiemy się holowaniem. TIR-y, pozostałe pojazdy ciężarowe lub dostawcze w tej usłudze raczej nie mają dla nas zagadek. 24h na dobę, niepodważalną pewność jakości i zaufania gwarantuje autolawety wynajęta z MegaHol.


Właściwie już teraz wybierz nasz alarmowy kontakt, ponieważ w chwili awarii absolutnie nie wolno marnować ani sekundy na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Lecz jeśli szukasz bezpieczeństwa nim będzie na pewno za późno. Uzyskania tego stanu przez zagwarantowanie sobie gwarancji w dalszej perspektywie. w takim przypadku namawiamy Cię do konwersacji na temat różnorodnej palety usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska sieć warsztatów, które deklarują wiele więcej niż tylko holowanie samochodów. Wirtualnej rozmowy, w której z zawodowym profesjonalizmem odpowiemy Ci na wszelkie pytania.


To pytanie pojawia się przeważnie jako pierwsze:Jak działamy?


MegaHol zdecydował się na powiązanie wielu małych warsztatów w ogólnopolską platformę ciężarowej pomocy drogowej. Nie świadczymy usług wyłącznie TIR-om i choćby nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, jednakże przy naszej dyscyplinie próbujemy być grupą wszechstronną w odniesieniu do prowadzonych usług. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy ponadto samochody osobowe, dostarczamy usługi lawetowania motocykli i skromniejszych pojazdów, załóżmy kładów i naturalnie dokonujemy frachtów lawetą lub autolawetą.

NASZA GALERIA


Naszą specjalnością będzie na pewno TIR, a ogólnie pojazdy ciężarowe, więc naturalnie w zakresie firmowych usług pojawił się dodatkowo fracht maszyn budowlanych, drogowych bądź rolniczych do których transportu posiadamy w sieci właściwe lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Pierwsze lata w Dąbrowie Górniczej nie były proste, ale szczęśliwi jesteśmy z rozwinięcia niewielkiej początkowo aktywności na cały Górny Śląsk i ościenne województwa. Dzisiaj możecie nas spotkać dodatkowo w Ulanowie, a także w wielu dodatkowych lokalizacjach w Kraju, gdzie zawsze uzyskacie usługi na najlepszym poziomie.


W przyszłości zapewne absolutnie na całym terytorium Kraju.Co takiego gwarantuje sieć kontrahentom?


Dobry standard i bezpieczeństwo usługi gwarantowane 24h na dobę. Czyż powinno się żądać więcej w palecie usług holowania? Ważną cechą usługi warunkującą nasze wybory jest powszechnie cena, ale o wiele częściej epizodycznie przy wyborze pomocy drogowej. Polityka działania sieci MegaHol zmniejsza czas dojechania w rejon wezwania. Sieć MegaHol przyzwala nam na daleko idącą specjalizacje poszczególnych drużyn pomocy drogowej, a dzięki temu każde wezwanie łatwiej nam rozpatrywać jednostkowo i ekspediować tam ekipę właściwie przygotowaną do tej roli. Stosunkowo prościej jest połączyć fachmanów z innych załóg gdy w jednym zadaniu trzeba działać w kilku specjalizacjach. Wtedy potrafi zdarzyć się łącznie niezbędność wyekspediowania porządnego ciągnika by wydobyć TIR-a z pobocza, a do kompletu ciężarowego serwisu mobilnego lub wulkanizacyjnego. Korzystanie z właściwego sprzętu w dużej mierze wyznacza możliwości ciężarowej pomocy drogowej. Sieć daje nam potrzebną dostępność, o którą trudno jest niewielkim, indywidualnie działającym zakładom.Jaka jest wartość usługi?


Pomoc drogowa to niepowtarzalna usługa. Zdecydowanie nie ma tu całego szeregu niezmiennych danych na jakich trzeba wesprzeć kalkulację regularnej wyceny usługi, ponieważ bezpośrednio w terenie niejednokrotnie należy przedsiębrać sporo nieoczekiwanych przed wyjazdem działań. w każdym przypadku zaczynamy od ustalenia początkowej ceny w zasadzie na szczeblu przyjmowania zlecenia. Takie wskazówki jak model pojazdu do którego przywoływana jest pomoc drogowa, jego stan techniczny w ocenie klienta, droga do miejsca zajścia i miejsca potencjalnego transportu to ważne informacje, które potrafimy pozyskać na etapie pierwszej konsultacji. Dyspozytor będzie wiedział o jakie rzeczy powinien pytać, a pozyskane dane dostarczą mu komplet tego co jest pomocne do tymczasowej symulacji kosztów. Nie można jednakże uciec od korekty wyceny w wypadku doświadczeń losowych, dlatego każdorazowo powinno się brać pod rozwagę taką alternatywę. Pamiętajmy jednak, że dokładnie analogicznie do wielkich sieci handlowych, w naszej sieci usługi bliźniaczej marki są zwykle tańsze niż u indywidualnie operującej konkurencji. Możemy podać jeszcze jeden argument skierowania się po taką usługę do Nas. Mianowicie ewentualność rozliczeń bezgotówkowych za nasze usługi z uwagi na liczne umowy wiążące nas z pełnym wachlarzem instytucji ubezpieczeniowych.Oprócz holowania samochodu o jaką pomoc wolno się do nas skierować?

 • Praca w sieci dała MegaHol wielkie możliwości w poszerzeniu oferty.
 • Najbardziej zaawansowaną usługą w MegaHol wydaje się być holowanielawetowanie.
 • Usługa transportu na przykład do 6 osób jadących wcześniej holowanym pojazdem właściwą autolawetą jednocześnie z zepsutym samochodem.
 • Mobilny serwis ciężarowy dostępny przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Mający w kręgu zainteresowania poza TIR-ami i innymi autami ciężarowymi i oczywiście dostawczymi również samochody osobowe.
 • Nastawiana na TIR-y mobilna wulkanizacja, lecz w pełni wyszkolona na wszystkie wymiary opon od samochodów ciężarowych do osobówek.
 • Fracht wszystkich pojazdów jako usługa dla firm i klientów prywatnych.
 • Transport maszyn budowlanych, rolniczych jak również drogowych.
 • Usługa transportu wszystkich pojazdów niestandardowych, autokarów, przyczep, tramwajów itp.
 • W umowach nie tylko długoterminowych również usługa przewozu dłużycowego.
 • Wydobywanie z pobocza, wykopu czy pola pojazdów ciężarowych i zdecydowanie nie tylko takich.
 • Dostarczanie wszelkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, wręcz w terenie.

Dzięki organizacji sieciowej możemy utrzymać absolutną chęć do niesienia pomocy w ramach ciężarowej pomocy drogowej, przy równoległym harmonijnym świadczeniu usług transportowych. Wszystko to zasługa liczby i rozpiętości będącego w naszej dyspozycji taboru lawet, autolawet czy też naczep niskopodwoziowych. To jest możliwe tylko w sieci, gdzie można optymalnie zróżnicować stan posiadania indywidualnych, zintegrowanych w sieci warsztatów. Liczba zamówień, jakie możemy realizować równolegle, nie tracąc jakości, ciągle wzrasta w miarę rozbudowywania sieci na kolejne rejony. Specjalne usługi ponad pomoc drogową dostarczamy na terenie całego kraju i zagranicą na terytorium Unii Europejskiej, ale także 24h na dobę każdego dnia.Czy jest możliwość zarezerwowania dla siebie tej profesjonalnej współpracy?


Rutyną naszych działań jest sprawny dojazd na każde zgłoszenie wystarczy, że do MegaHol zadzwonicie. Jedynie przedtem zapamiętajcie nasz numer. MegaHol oferuje swoje usługi odbiorcom indywidualnym i flotowym i ze wszystkimi może ratyfikować długoterminową umowę obsługi. w każdym regionalnym oddziale, choćby tu w Ulanowa, istnieje możliwość z MegaHol podpisać stabilną umowę na obsługę floty TIR-ów oraz innych aut ciężarowych lub dostawczych albo na przykład korporacji taksówkowych. Długoterminowa ochrona gwarantuje, że do awarii aut z floty dojedziemy sprawniej niż nasz średni czas dojazdu. Szybkość, jaka w ostatnich sezonach urasta do wagi najistotniejszych parametrów usług pomocy drogowej, nie ma prawa odbywać się kosztem jakości niniejszych, z tego powodu wiedza na temat taboru swoich stałych kontrahentów ma naprawdę kluczowe znaczenie dla skuteczności naszych działań. Wzorem może być tutaj pomoc serwisu mobilnego, który kiedy jest zaopatrzony pod wiadomy nam tabor klienta funkcjonuje oczywiście efektywniej, a w ten sposób minimalizuje jego straty. Obniżenia zagrożenia strat przez podpisanie z MegaHol umowy powinny dopiąć nie tylko instytucje z okolic Ulanowa, ale na identycznych prawach firmy, których tabor często przemieszcza się w naszym obszarze. Powiadają, że zdecydowanie nie ma nic pewnego. To może lepiej zapewnić sobie przynajmniej pomoc drogową pod ręką w przypadku nieprzewidzianego zajścia.


MegaHolHolujemy do sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: