LAWETA WĄCHOCK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WĄCHOCK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWypada uczciwie zaakcentować, iż naszą profesją jest ciężarowa pomoc drogowa, co na szczęście nie znaczy, że rezygnujemy z realizacji odmiennych wezwań, ba zgoła odwrotnie administrując wyśmienicie wyposażoną bazą jesteśmy w stanie  obsłużyć wiele zleceń równolegle. Na szczęście nie traktujemy was jak klientów jedynie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy wyłącznie z tego powodu, iż jeżdżą mniejszym autem. Wszystkie nasze zespoły rozmieszczone są właściwie w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnych pojazdów oczywiście z celowym nastawieniem na samochody ciężarowe.


Nie ma stref gwarantujących spokój i na ogół można mieć niedyspozycję samochodu. Gdy zdarzy się taki kłopot w przestrzeni naszego Wąchocka dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu absolutnie dobre wyjście. Zresztą nie trzeba niezwłocznie holować auta. Zawsze na początku  można wykorzystać mobilny serwis, a nasze profesjonalnie wykwalifikowane załogi mogą sobie dać radę z reperacją. Dlatego, prawdopodobne jest, że rozwikłamy kłopot w miejscu zdarzenia.


Nie boimy się, że coś nas zaskoczy bowiem posiadamy dość energii, żeby z potencjalnymi awariami sobie dać radę. Do tej pory każde zlecenie realizowaliśmy skutecznie i na szczęście nie ma takiego argumentu żeby to się zmieniło. Drobne naprawy, które stosunkowo łatwo wykonać w terenie to dla pomocy drogowej przeważnie proste usterki, choć klientom uniemożliwiają dalszą jazdę. Zakończyły się czasy kiedy musiałeś wozić ze sobą duży zakład samochodowy bowiem teraz drobnymi remontami na drodze przejmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte napędy lub zamieniając w burzę skasowane wycieraczki.


To jest istotne! Ty, być może dotarłeś w nasz rejon z odległego krańca Europy, jednak jeśli chodzi o nas to jesteśmy u siebie. Zapamiętaj, że posiadasz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, zatem nie martw się, iż nie wiesz gdzie masz awarię my na sto procent cię odszukamy. Ściągaj nas o każdej godzinie dnia czy nocy. Wiedz, iż pomoc drogowa MegaHol ma wielu przyjaciół i absolutnie żadnego co zrozumiałe nie rozczarowała. Tacy zawsze jesteśmy.Jesteśmy dyspozycyjni do świadczenia usług i w dzień i w nocy:

  • Stawianie pojazdu na kołach albo wydostanie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa ewentualnie usuniecie paliwa źle zatankowanego
  • Pomoc w granicach Assistance czy darmowe usługi z OC winnego kolizji
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Nasza paleta możliwości jest tutaj zaprezentowana w drobiazgach toteż jesteś w stanie rozwiać obiekcje. Tymczasem na przyjaciół z Wąchocka jesteś w stanie liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Kwintesencją naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, ale nasza baza lawet i autolawet jest gotowa do transportu jakiegokolwiek pojazdu. Więc chociaż rozpowszechnioną strategią przerzutu awaryjnego pojazdu osobowego jest holowanie, jakiego może się podjąć każdy kierowca, to jednak radzilibyśmy skorzystać z zawodowej pomocy.


Znajdą się czynniki by naszą radę traktować dosłownie. Przy holowaniu ogromnie istotne są praktyka i profesjonalizm. Linka holownicza, jaką przeważnie stosujemy do podobnego wariantu holowania zdarza się i to dość często niesolidna. Trzeba jeszcze pamiętać, że holowanie takiego standardu na autostradzie no i drodze szybkiego ruchu na sto procent jest wzbronione. Zatem pomoc drogowa MegaHol zarządzająca kompetentnymi zastępami, oraz koniecznym sprzętem do lawetowania powinna być najszczęśliwszym doborem.


Zatem nie ma potrzeby wspominać, iż w stałej infrastrukturze obecne są konieczne do tego lawety czy autolawety. Właściwy transport dostarczymy szybko na miejsce wydarzenia i bezawaryjnie przywieziemy na wskazane położenie i pojazd i oczywiście podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie jest nasz żywioł. Każdy chce być najskuteczniejszym w swojej domenie, tymczasem my w przewozie samochodów ciężarowych jak i ciężarowej pomocy drogowej jesteśmy niedaleko tego ideału. Istotnym ruchem do wypracowania podobnego finału powinna być bogata propozycja i wartość wszystkich usług. Większość kierowców przypuszczalnie miała już styczność z uszkodzonym na szosie TIR-em. Awaria na szosie dwupasmowej potrafi odłączyć z ruchu pojedynczy pas i być inspiracją tasiemcowych korków. Podobne, względnie jeszcze przykrzejsze rezultaty jest w stanie podobna awaria uczynić na pośledniej, jednakże ruchliwej trasie. Zatem nieocenieni są fachowcy od błyskawicznych reperacji w miejscu zdarzenia, oraz niezawodnego przewozu pojazdów.


Bezpośrednio w taborze MegaHol znajdują się holowniki i oczywiście naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i specjalistyczny sprzęt pomocniczy, w tym także adekwatny sprzęt do wyciągnięcia kłopotliwego pojazdu z wykopu czy też postawienia go na kołach. Na co dzień mamy, więc nieodzowne urządzenia, żeby dokonać bezpiecznej naprawy po pierwotnym oczyszczeniu ulicy z awaryjnie zablokowanego, trudnego samochodu. Pełny arsenał trudnych pojazdów: Pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, skutecznie i solidnie, przez całą dobę, przewieziemy pod wyznaczony adres.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zawsze w naszych oddziałach czuwa doświadczona kadra będąc również żyrantem naszej klasy.Mobilny serwis 24h

Zlikwidowanie problemu potrafi też objawić się jako maksymalnie indywidualne i holownik , a także niskopodwoziówka akurat nie będą pożądane. Być może jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który na miejsce zajścia przyjedzie znacząco szybciej, a wykwalifikowani mechanicy sprawnie usuną przyczynę awarii, nawet na drodze szybkiego ruchu.


Od wulkanizacji opon po niewielkie naprawy motoru na takie zdarzenia jest przygotowany mobilny serwis. To przede wszystkim kwestia szczegółowego sondażu przeprowadzonego podczas podjęcia zgłoszenia. Zdecydowanie w toku remontu zawsze może się ujawnić, iż usterka jest groźniejsza niż oczekiwania , ale wówczas niezwłocznie zawsze jest sprowadzana, czekająca na wezwanie autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową


Jakiekolwiek wezwanie to dla nas wyjątkowy incydent ze względu na to, że każda usterka jest odmienna. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, przyjmujemy propozycje, gdyż zawsze są naszymi przyjaciółmi, a nie jedynie klientami. Nasi mechanicy, nabywając odciążenie profesjonalnie wyposażonego zaplecza technicznego, wykorzystują z takich rozmów jedynie właściwe sugestie.Transport niskopodwoziowy

Mając w sprawności ewidentnie bogatą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników zdrowym było dla nas wyjście z propozycją frachtu ogromnych maszyn rolniczych, drogowych czy może budowlanych. Mimo, że nie specjalizujemy się w takiej domenie frachtu to niemniej pośród załogi muszą być profesjonaliści, kierowcy z istotnym doświadczeniem i praktyką w takich transportach, w związku z tym wykorzystujemy ich wiedzę.


Walce drogowe, kombajny, koparki, pikapy i busy, aż do masywnych mimo, że niewielkich wózków widłowych, wszystkie pojazdy możemy przewieźć w granicach Polski i zagranicę. Oraz produkty w postaci ładunków ponadnormatywnych czy też transportów dłużycowych będą mogły być przedmiotem podobnej usługi.


Jako, że bezpieczeństwo przewozu jest w tym wypadku priorytetem to przy użyciu wszelkich środków bezpieczeństwa, natomiast i tak każdorazowo ubezpieczamy frachty. Zawsze rozporządzamy kompletną specyfikacją potrzebną, by oferować zlecone usługi i dlatego zabezpieczamy się biorąc na siebie wszystkie procedury połączone z przewozem.Dlaczego my?

Istnieje jakikolwiek czynnik, aby akurat nie? W związku z tym może być MegaHol. Zapewne pragniemy być najlepsi, ale ostatecznie nigdy nie planujemy by pozostali odbierali się gorsi. Działa pełno pomocy drogowych troszkę mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże zapewne każda realizuje oczekiwane zadania.


Proponujemy zwróć na to uwagę patrząc z trochę nowej flanki. Prawdopodobieństwo posiadania adekwatnego sprzętu w tym przypadku powinno być daleko większe niż w jednostkowym warsztacie choćby ze względu na liczbę partnerów. O wyspecjalizowanych mechaników i zawodowych kierowców też zapewne jest łatwiej w naszej markowej pajęczynie niż w indywidualnym warsztacie.  Jednostkowy warsztat nie ma wachlarza sprzętu, my komponujemy się konkretnie do sytuacji i kierujemy na miejsce odpowiedni sprzęt i wytypowanych zawodowców, a umożliwia nam to firmowa platforma oddziałów reagująca jak naczynia połączone.


Podwalinę dostarczania naszych usług definiuje idea „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się dokładnie w związku z tym. Przybędzie do was najlepiej wybrana grupa profesjonalistów, zapewne z niewielkiego warsztatu gdzie budują ich więzy domowe lub przyjaźni, jednakże będą mogli oczekiwać na szybką pomoc naszej pajęczyny.


U nas nie posiadamy cennika gdyż dowolne zamówienie wyceniamy indywidualnie, ale takie podejście posiada proste odzwierciedlenie w niejednokrotnie mniejszych wycenach niż możecie się spodziewać. Bardzo dogodną procedurą fakturowania za nasze zlecenia wydaje się być bezpośrednie rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, jednak wymogiem jest możliwość wykonania pracy w granicach OC lub Assistance.


Więc to oczywiście jest MegaHol, nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z Wąchocka, który w każdym przypadku pojawi się gdy będziesz w kłopocie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: