LAWETA ZAGÓRZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZAGÓRZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza strona istnieje jedynie dla Was. Witamy!


Słusznie, że tu się znalazłeś! Bowiem to najlepsze miejsce w rejonie Zagórza do jakiego mogłeś zajrzeć. Pomagamy w potencjalnych incydentach losowych, które mogą zdarzyć się na trasie. Usuniemy dowolną usterkę. Efektywnie pomożemy w holowaniu TIR-a oraz pozostałych samochodów ciężarowych lub dostawczych. LawetaMegaHol to niepodważalna rękojmia szybkości oraz kondycji usługi 24h na dobę.


Jeżeli to awaria wybierz nasz numer niezwłocznie. Teraz nie trwoń już ani sekundy na czytanie. Zdążymy się jeszcze zaprzyjaźnić.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Tymczasem jeśli twoja gościna jest spowodowana poszukiwaniem bezpieczeństwa. Zrealizowania tego przez zapewnienie sobie gwarancji w dalszej perspektywie. w takim razie my namawiamy do konsultacji. Byś miał szansę zaznajomić się z naszą profesjonalną ofertą usług, która zdecydowanie nie tyczy wyłącznie holowania. Gdyż MegaHol – ogólnopolska sieć warsztatów powiązanych z ciężarową pomocą drogową to nadzwyczaj kompletny usługodawca. Na razie wirtualnej konwersacji, natomiast nic rzecz jasna nie stoi na przeszkodzie by ją zastąpić kontaktem bezpośrednim.


Na start naturalne pytanie:Czym jest MegaHol?


MegaHol pod profesjonalne skrzydła ujął wielką grupę zakładów, które interesują się ciężarową pomoc drogową, lecz rzecz jasna nie zawężają działalności jedynie do pomocy dla TIR-ów, a swoje usługi oferują na rzecz jakichkolwiek samochodów ciężarowychdostawczych, i również dla aut osobowych oraz pozostałych pojazdów. Holowanie aut osobowych, lawetowanie jednośladów i mniejszych pojazdów przypuśćmy kładów, a głównie przewozy lawetąautolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Prostą prawidłowością specjalizowania się w TIR-ach powinno być oferowanie usług w zakresie frachtu ciężkich maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych, gdyż w firmowej dyspozycji są odpowiednie lawety oraz naczepy niskopodwoziowe. Pewien czas temu zaczynaliśmy od lokalnej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a obecnie funkcjonujemy w całym Górnym Śląsku i w województwach sąsiednich. Dzisiaj działamy w MIEŚCIE, a również w wielu nowych lokalizacjach na terenie Polski, a w każdym z tych miejsc można skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy.


Mamy perspektywy, że wręcz wkrótce na całym terytorium Kraju.Co z podobnej sieci mogą mieć kontrahenci?


Dobry standard i bezpieczeństwo usługi efektywne 24h na dobę. Czy trzeba liczyć na więcej w propozycji usług holowania? Zazwyczaj cena będzie mieć naturalnie duży wpływ na dobór usługodawcy, jednak w przykładzie usług pomocy drogowej ma śladowe znaczenie. Czas dojazdu w rejon przywołania w przypadku sieci MegaHol jest o wiele krótszy niż standardowo. Uczestniczenie w platformie MegaHol umożliwia nam zdecydowanie większe możliwości w doborze grupy adekwatnie przygotowanej do zlecenia, a tym samym już na początku zwiększa jakość usługi. Nie możliwe by było dla MegaHol tematem posłanie do ciężkiego wezwania kilku specjalistów, którzy na co dzień działają w różnych zespołach, ale funkcjonujących w ramach naszej platformy. Samodzielnie podejmująca zlecenia pomoc drogowa ma prawo mieć kłopot z zakończeniem wszystkich zleceń, jednak u nas do wyciągnięcia TIR-a z rowu dotrze podnośnik z jednego punktu, mobilna wulkanizacja z innego, a jeśli trzeba to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie mamy możliwości sieci. Posiadanie stosownego sprzętu w ogromnej mierze określa zdolności ciężarowej pomocy drogowej. Sieć dostarcza nam potrzebną dostępność, o jaką ciężko jest niewielkim, indywidualnie pracującym warsztatom.Wycena usługi może być ważna.


W wypadku pomocy drogowej, mającej w miejscu zdarzenia podjąć cały ciąg, właściwie nieograniczonych robót, bardzo trudno jest stworzyć jeden sztywny taryfikator. To normalne, że dokonujemy roboczej kalkulacji usługi w czasie aprobowania zamówienia. Już wtedy wiemy dostatecznie jak daleko jest w okolice kolizji, jakich czynności będziemy potrzebowali się podjąć na miejscu, jak daleko powinno się transportować objęty usługą pojazd, czy dodatkowo powinno się użyć mobilnego serwisu, jaki wariant lawety, czy naczepy okaże się niezbędny. Przy tymczasowej rachubie kosztów usługi to odpowiednie dane. Natomiast rewizja wyceny czasem wydaje się być nieunikniona po oględzinach bezpośrednio w rejonie zdarzenia. z góry jednak można przewidzieć, że wycena bliźniaczej jakości usługi w naszej sieci będzie na pewno mniejsza niż u konkurencji. Ponadto MegaHol wykonuje także usługi bezgotówkowe dzięki umowie z licznymi ubezpieczycielami.Co takiego oferujecie poza holowaniem?


 • Dzięki platformie repertuar usług MegaHol jest znaczący.
 • Rzecz zrozumiała podstawą jest pomoc drogowa w postaci holowania i lawetowania.
 • Awaryjny przerzut pasażerów autolawetą na przykład do 6 osób jadących wcześniej transportowanym pojazdem.
 • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów, innych samochodów ciężarowychdostawczych, a dodatkowo kompletny serwis aut osobowych.
 • Czynna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z opcją wszelkich wymiarów opon, aż po samochody osobowe.
 • Transport wszelkich pojazdów ciężarowych, w tym ciągników, jak również aut osobowych.
 • Jednostkowe i stałe umowy na transport maszyn samobieżnych budowlanych, rolniczych, a także drogowych.
 • Wśród opcjonalnych usług przewozowych także transport aut niestandardowych takich jak autobusy, tramwaje, przyczepy mieszkalne itp.
 • W ramach nie tylko stałych umów nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa oraz energetyki świadczymy usługi przewozu dłużycowego.
 • Efektywne wydobycie pojazdów z uciążliwego terenu bez nowego uszczerbku.
 • Uzupełnianie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Oczywiście nasza flota w pierwszym rzędzie pracuje w ramach pomocy drogowej, jednak dzięki sieciowej architekturze firmy potrafimy bez szkody dysponować poszczególne pojazdy do innych usług. Wszystko to zasługa sumy i różnorodności będącego w naszej dyspozycji taboru lawet, autolawet oraz naczep niskopodwoziowych. To jest realne wyłącznie w sieci, gdzie stosunkowo łatwo dobrze zróżnicować zasoby poszczególnych, zintegrowanych w sieci zakładów. Siła MegaHol pozytywnie odkłada się także na sposobność rozpoczęcia wielu usług równolegle absolutnie nie trącąc przy tym na klasie i bezpieczeństwie realizowanych prac. Wszelkie specjalne usługi oferujemy 24h na dobę i każdego dnia zdecydowanie nie wyłącznie na obszarze kraju, ale także zagranicą na terytorium Unii Europejskiej.Czy być może jest realna pewność pomocy z warunkiem uczestnictwa MegaHol?


Normą naszych działań jest szybki dojazd na obojętnie jakie zgłoszenie jedyne co konieczne to fakt, że do nas zadzwonicie. Po prostu przedtem zanotujcie nasz telefon. Gwarancją naszego uczestnictwa w zrealizowaniu usługi jest też trwała umowa. Weryfikuje się ona szczególnie w przypadku obsługi klientów flotowych. Nic zdecydowanie nie stoi na przeszkodzie by taką długoterminową umowę podpisać i tutaj w Zagórzu. Budujemy takie projekty z firmami mającymi flotę TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów czy taksówek. Długoterminowa ochrona zapewnia, że do usterki aut z floty pojedziemy sprawniej niż zwykle. Wartością długoterminowej umowy może być również odpowiedniejsze przygotowanie do realizacji usługi, gdyż będziemy z założenia znać typ taboru naszego zleceniodawcy. Choćby serwis mobilny. Jeżeli jest wcześniej skomponowany do pracy z konkretnym taborem to zdecydowanie rośnie i szybkość i klasa usługi, a co za tym idzie będą mniej dokuczliwe straty kontrahenta. Powinno się wiedzieć, że firma którą serwisujemy zdecydowanie nie musi być z okolic Zagórza. Wystarczy, że przemieszcza się regularnie w tym rejonie, a taka umowa zmniejsza ryzyko. Powiadają, iż nie ma nic pewnego. To może dobrze zastrzec sobie choćby pomoc drogową pod ręką w przypadku nieprzewidzianego kolizji.


MegaHolHolujemy w granice sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: