LAWETA ZAKLIKÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZAKLIKÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza strona działa zawsze dla Was. Dzień dobry!


Jeżeli to kolizja ewentualnie odmienne drogowe wydarzenie losowe przywiodło Cię w to miejsce, to w strefie Zaklikowa dotarłeś najlepiej jak to możliwe. Sprawnie pomożemy, a jeżeli będzie taka potrzeba zajmiemy się holowaniem. TIR-y, inne pojazdy ciężarowe oraz dostawcze w tej usłudze absolutnie nie posiadają dla nas tajemnic. Raczej nie da się zaproponować więcej aniżeli sto procent. LawetyMegaHol zapewniają taki poziom jakości oraz zaufania przez 24h na dobę.


Wystukaj nasz numer! Lepiej nie marnuj w tej sytuacji ani sekundy na czytanie kiedy stoisz gdzieś na drodze:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeżeli być może masz chwilę, więc znalazłeś się na naszej stronie ponieważ szukasz zabezpieczenia. Uzyskania solidnej gwarancji pomocy w dalszym horyzoncie. w takim razie to świadczy o tym, iż chcesz zapoznać się z paletą firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć zakładów zajmujących się ciężarową pomocą drogową ma takich usług bogaty wachlarz znacząco wychodzący poza usługę holowania. Zachęcamy więc do konwersacji. Teraz będzie to konwersacja wirtualna, ale z przyjemnością porozmawiamy z Tobą telefonicznie ewentualnie osobiście.


Na wstęp naturalne pytanie:A więc z kim prowadzicie rozmowę?


MegaHol skupia sporą grupę niewielkich zespołów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej nie wyłącznie dla pojazdów ciężarowych, TIRdostawczych, jednak w o wiele większym wachlarzu. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy również samochody osobowe, oferujemy usługi lawetowania motocykli i skromniejszych pojazdów, przypuśćmy kładów oraz naturalnie podejmujemy się przewozów lawetąautolawetą.

NASZA GALERIA


To oczywiste, że gdy specjalizacją takiej grupy jest TIR to niewątpliwym musi być dla niej jednoczesne wejście do usług transportowych w randze ciężkiej. Zarządzamy bowiem odpowiednimi autolawetyminaczepami niskopodwoziowymi nie mówiąc o ciągnikach, które pozwalają nam na transport uciążliwych maszyn rolniczych, budowlanych i drogowych. Od dawna funkcjonujemy na obszarze Górnego Śląska a także sąsiednich regionów mimo, że rozpoczynaliśmy jedynie w Dąbrowie Górniczej. Aktualnie warto zaczerpnąć z naszej kompetentnej pomocy także w Zaklikowie i w całym szeregu innych miejscach w Kraju.


W dalszym horyzoncie zdecydowanie absolutnie w całym kraju.Co z podobnej sieci mogą mieć kontrahenci?


Gwarancję jakości i bezpieczeństwa usługi w trakcie 24h na dobę. Kiedy mówimy o holowaniu jest to najcenniejsza wartość. Cena, która w części przykładów ma prawo posiadać znaczący wpływ na wybór usługodawcy akurat nie jest tak istotna przy decyzji zamówienia merytorycznej pomocy drogowej. Tymczasem sieć umożliwia ciężarowej pomocy drogowej MegaHol przybyć w rejon zdarzenia sprawniej. Również dzięki platformie mamy zdolność wyekspediowania najlepiej zorganizowanej do danego zlecenia ekipy spośród wielu dyspozycyjnych do służby w konkretnym rejonie. Nie ma szans by było dla MegaHol problemem skierowanie do skomplikowanego zamówienia paru mechaników, którzy na etacie funkcjonują w innych zespołach, ale pracujących w ramach naszej platformy. No powiedzmy specjalistyczną ekipę serwisu mobilnego plus specjalistyczny ciągnik siodłowy, który powiedzmy wyciągnie TIR-a z pobocza i oczywiście przyślemy lawetę o odpowiednich parametrach. Dzięki sieci operujemy sprzętem, jakiego mogą akurat nie mieć równocześnie na stanie lokalne jednostkowe firmy.Jaka obowiązuje cena usługi?


To normalne iż ma prawo się zdarzyć, że trzeba będzie podejmować działania, których tym razem nie mogliśmy przewidzieć w związku z tym stworzenie stabilnego cennika usług w przykładzie pomocy drogowej jest zwyczajnie skomplikowane. w tym przykładzie tymczasowej kalkulacji usługi dokonuje dyspozytor, który przyjmuje zlecenie. Istnieją dane, znaczące dla kalkulacji usługi, które możemy pozyskać właściwie na poziomie przyjmowania zlecenia. Na przykład model samochodu, jego stan w ocenie zleceniodawcy, trasy które będziemy musieli przejechać, a na tej bazie realna jest także decyzja o wyekspediowaniu właściwej lawety lub naczepy niskopodwoziowej. Ta informacja dopuszcza szybką symulację orientacyjnych kosztów usługi. Oczywiście na miejscu kolizji może się wyklarować potrzebna korekta kalkulacji usługi. Aczkolwiek często stawki za nasze usługi są mniejsze niż u skromniejszych operatorów i wynika to jedynie z sieciowego charakteru naszej marki. Ponadto w MegaHol występuje ewentualność rozliczeń bezgotówkowych, a to dzięki umowom z liczną rodziną ubezpieczycieli.Jakie zamówienia przyjmujecie prócz holowania aut?


 • W MegaHol, prawdopodobnie jedynie dzięki działaniu w sieci, paleta usług jest wyjątkowo bogata.
 • Rzecz jasna podstawą jest pomoc drogowa w postaci holowania i lawetowania.
 • Proponujemy transport poszkodowanych autolawetą mającą kolejne 6 miejsc dla podróżnych.
 • Mobilny serwis ciężarowy dostępny przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Obejmujący poza TIR-ami i innymi samochodami ciężarowymi, a także dostawczymi również samochody osobowe.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja osiągalna non-stop obsługująca dodatkowo samochody osobowe.
 • Przewóz wszelkich pojazdów ciężarowych, w tym naczep, jak też aut osobowych.
 • Jednorazowe i ciągłe umowy na przewóz maszyn samobieżnych drogowych, budowlanych i oczywiście rolniczych.
 • Usługi transportowe obejmują dodatkowo tramwaje, przyczepy mieszkalne, autobusy i inne niekonwencjonalne pojazdy.
 • Dla budownictwa, energetyki, leśnictwa czy ogólnie dla sektora przemysłowego, oferta naszej firmy obejmuje usługi frachtu dłużycowego.
 • Bezawaryjne dla auta wyciągnięcie go z słabo dostępnego miejsca.
 • Dostarczanie wszystkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, wręcz na drodze.

Oczywiście nasz tabor w pierwszej kolejności pracuje w ramach pomocy drogowej, ale dzięki sieciowej strukturze jesteśmy wstanie bez strat dysponować pewne pojazdy do innych usług. Na skutek funkcjonowania w sieci posiadamy znaczący tabor lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych, a także innego sprzętu transportowego będącego w dyspozycji konkretnych oddziałów i zdywersyfikowanego w granicach MegaHol. w identycznym momencie, nie kosztem jakości i czasu usługi, potrafimy podejmować kilkanaście usług. Wszystkie dodatkowe usługi oferujemy w całym kraju, a także zagranicą na terytorium Unii Europejskiej prze 24h na dobę każdego dnia.Jak zdobyć pewność, że pomoc zapewni wam MegaHol?


Zdecydowanie polecamy zadzwonić do MegaHol w wypadku takiej potrzeby, wcześniej zachowując sobie nasz telefon. Zapewne na taką deklarację decydują się klienci flotowi i dla tego dla nich mamy przygotowaną stosowną umowę. Stabilne umowy gwarantujące pomoc drogową to w tej gałęzi powszednia praktyka. Tak samo floty TIR jak i lżejszych samochodów ciężarowych czy dostawczych oraz busów, a nawet korporacje taksówkowe, zmierzają do zawarcia takich umów, a my posiadamy je w naszym wachlarzu usług. Stała opieka zaręcza, że do awarii samochodów z floty pojedziemy skuteczniej niż zazwyczaj. Kolejną cechą długoterminowej umowy, rzecz oczywista poza szybkością działania, jest również dobra znajomość taboru będącego w bazie zleceniodawcy co wpływa na doskonalsze skomponowanie firmowych drużyn i sprzętu do zrealizowania zadania. w momencie kolizji szkody są w stanie być poważniejsze gdy ważny jest czas. Wydajna akcja serwisu mobilnego w takim przykładzie ma prawo mieć decydujący wpływ. Istotne jest wówczas by ten serwis był przedtem gotowy na obsługę taboru znanego zleceniodawcy. Umowa z nami na pewno redukuje zagrożenie strat, dlatego jeśli istnieje instytucja, zdecydowanie nie bezwarunkowo regionalna, której flota regularnie przemieszcza się w rejonie naszego Zaklikowa to polecamy jej nasze profesjonalne usługi. Dobrze jest mieć pomoc drogową w pobliżu gdy przytrafi się nam kolizja.


HolowanieMegaHol to droga po sukces!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: