LAWETA ŻUKOWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŻUKOWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ przyjemnością zauważamy Państwa wizytę na stronach portalu MegaHol.pl oddanego kwestiom rozmaitych wymiarów realizowania pomocy drogowej. Usterki, kolizje czy wypadki potrafią się nam zdarzyć choćby i w najmniejszej podróży. Doskonale gdy pomoc drogowa potrafi nam w tej sytuacji użyczyć wsparcia. Niesprawność uniemożliwiającą podróż potrafimy wykluczyć drobną naprawą, możliwa jest wulkanizacja opony na miejscu zajścia lub zwykła zmiana koła, gdy istnieje taka konieczność do dyspozycji posiadamy sztywny hol lub przerzut lawetą względnie autolawetą. Takie kłopoty odczuwają wszystkie samochody od osobówki do wielkich TIR-ów. Kierowcy i profesjonaliści mogą się spotkać akurat na portalu MegaHol.pl. Nasi specjaliści, regularnie w nadzwyczaj różnorodnych sytuacjach dostarczają rzetelnej pomocy. Dzięki krajowej platformie którą administrujemy nasi ludzie mają do wykorzystania każdy typ transportu, jak również mobilny serwis i wulkanizację. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników przywilejem więc do każdego przypadku podchodzą bardzo indywidualnie prawie tak jakby dotyczyło to ich osobistych przyjaciół.


Bynajmniej nie uważaj nas za instytucję jedną spośród wielu. Tutaj jest twój najbliższy przyjaciel pomoc drogowa zawsze zdecydowana niezwłocznie ruszyć z ochroną. I wyłącznie przyjaciel jest skłonny Tobie poradzić w każdej sytuacji, zatem będziesz mógł mu zawierzyć.


W okolicy Żukowa doszło do zdarzenia w wyniku którego zaliczyłeś kolizję lub miałeś awarię? Nie trać czasu na wyszukiwanie porady tylko wystukaj numer do przyjaciela, do MegaHol. Nadjedziemy natychmiast. Przywieziemy mobilny serwis, a także przeszkolonych fachowców.


Nie ma takiej komplikacji żebyśmy na poboczu jezdni musieli odpuścić sobie drobne naprawy. Będzie dla nas satysfakcją dopomóc Ci w błyskawicznej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dostarczeniu paliwa albo w zmianie względnie naprawie koła. W każdej minucie zadania możemy przesądzić, że konieczna jest autolawety, autoautolawety względnie holowanie. W okolicy stłuczki względnie awarii gruntownie pomagamy sprawnie ją ubezpieczyć. Możesz mieć niesprawność gdziekolwiek. Czy to będzie autostrada czy ścieżka wiejska – to jest bez znaczenia. Znajdziemy jakiekolwiek miejsce, a następnie zapewnimy pomoc. Tylko stąd, że znamy dowolną ścieżkę na własnym gruncie.

NASZA GALERIA


Kontakt do przyjaciela wciąż miej przy sobie. Nawet w granicach całego kraju absolutnie Cię nie rozczaruje. Wystukaj numer o którejkolwiek porze dnia czy nocy. Pojawimy się – na bank! W taki sposób działa zaufana pomoc drogowa. MegaHol całą dobę dla was. Tacy są przyjaciele.Jesteśmy zdeterminowani do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie pojazdu na drogę czy ustawienie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa ewentualnie wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki i w zakresie usług Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów

Ustal detale! Przyjaciel z Żukowa bezwzględnie jest zdeklarowany do realizacji zadań!LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy, a także najpopularniejszy sposób przetransportowania naruszonego pojazdu to autoautolawety czy autolawety. Tam gdzie w grę wkracza autostrada należy pamiętać, że to jedyna poprawna technika bowiem holowanie jest tutaj prawomocnie zakazane. Wiarygodność dają nam świetnie wyposażone, specjalne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów) oraz profesjonalna brygada. Zapewnia nam to prawo solidnego kredytu zaufania w sprawie całościowego zabezpieczenia załadunku, a także przewozu samochodu. Wszyscy podróżni i jednocześnie samochód całodobowo będą dowiezieni na wskazane miejsce.


Naturalnie gdy dopuszczają taki ruch paragrafy, a także stan pojazdu zawsze możemy zmienić technikę przewozu na holowanie. W każdej chwili będziesz mógł zmienić dyspozycję jedyny kłopot to szybkość poruszania sie po trasie. Ten zestaw powinien jechać z najwyższą prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy ulegający awarii na drodze to spory dylemat i my zdajemy sobie z tego sprawę. Nie każdy z pojazdów tak skutecznie zdoła utrudnić ruch na drodze jak unieruchomiony TIR. W tych okolicznościach znaczące staje się odblokowanie trasy zatem zdarza się, że prędko trzeba planować holowanie. Pomoc drogowa z Żukowa poradzi sobie profesjonalnie z takim problemem.


Holowanie samochodów nie ma przed nami zagadek bowiem administrujemy specjalistycznym sprzętem. Pośród posiadanego przez nas sprzętu znajdują się specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i cała gama sprofilowanego sprzętu pomocniczego. Czerpiąc z tego, solidnie i skutecznie transportujemy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zestawy ciężarowe czy autobusy. Absolutnie nie ma dla nas ciężko dostępnych położeń, ani samochodów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wydostania. Nawet TIR-a po karambolu wystawimy z dołu, a nastepnie ustawimy na kołach.


Unieruchomiony pojazd może zapewne transportować produkty, które nie uległy uszkodzeniu, lecz wymagają dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na zorganizowanie tej pomocy. Dowieziemy zgodnie z decyzją, wcześniej organizując ewentualne porządkowanie terenu oraz przeładowanie towarów.


Waszego bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju całodobowo pilnuje fachowa, wykwalifikowana załoga. Okazałe zaplecze pomaga nam bez względu na sytuację pogodową obojętnie jakie zlecenie skutecznie podjąć przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Nie brakuje usterek łatwych w naprawie. Są to niesprawności uniemożliwiające dalszą jazdę, ale nieskomplikowane do wyeliminowania na miejscu zdarzenia. Choćby zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przedziurawiona opona albo niedobór oleju, paliwa bądź czasami nalanie do baku niedobrego paliwa. W takim przypadku 24 godziny na dobę trzeba wezwać lokalną pomoc drogową i jej mobilny serwis. Zadań dla lawety nie można tutaj oczekiwać. W 24 godzinnej ofercie pomocy istnieje też mobilny punkt wulkanizacji, z którym nasz serwis dojedzie niezwłocznie.


Profesjonalizm mechaników na sto procent jest kwintesencją usług jakie poleca mobilny serwis. Pełny próg drobnych napraw, niezależnych od marki i rodzaju samochodów, jakich są w stanie się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, rezultatem doskonałego wykształcenia.


Zadzwonić starczy zaledwie raz. Kilkunastu chwil będziemy potrzebować na przyjazd na miejsce jednak przez telefon potrzebujemy określić detale usterki, markę samochodu i naturalnie lokalizację zajścia. Żeby w całości wesprzeć kierowcę do każdego przypadku przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych wymusza posiadanie branżowego taboru, którym dysponujemy i rzecz jasna dlatego świadczymy taką usługę. Maszyny drogowe, zgarniarki czy też spychacze będą miały u nas zagwarantowany bezawaryjny przewóz. Maszyny rolnicze, szczególnie takie wymagające specjalnej uwagi, także są w naszej specyfikacji pojazdów, do których przewozu przystępujemy. Zdecydowanie mniejszych pojazdów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy niewielkie, jednak ciężkie mamy jednakże adekwatnie przeszkolonych kierowców. Przewóz towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy też są aktualną pozycją w tej ofercie. Przewozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a nawet uciążliwy gruz.


Czy w kraju czy zagranicą każdorazowo będziesz mógł oczekiwać z naszej strony na szybkie i rzetelne wykonanie tej usługi. Wszystkie nasze usługi opatrzone są stosowną dokumentacją w tym niezależnym ubezpieczeniem ładunku.Dlaczego my?


Bo nie jest łatwo faktycznie dać gwarancję na zapewnienie Ci rzetelnej pomocy drogowej przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku, natomiast MegaHol ją zapewnia. Bowiem doświadczenie, umiejętności oraz kwalifikacje zawodowców z całego szeregu ośrodków kumulują się w jednym miejscu. Dobra skuteczność w wydajnym kasowaniu usterki bądź znakomite rezultaty frachtu samochodów są dokładnie tego efektem.


Na jakąkolwiek usługę patrzymy osobno, a potem jakąkolwiek jednostkowo szacujemy. Szacując cenę kierujemy uwagę na: czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik, rozmiar czynności wykonanych na miejscu zdarzenia, wykorzystanie części zamiennych, typ pojazdu, który serwisujemy i oczywiście rejon zajścia.


Gdy Państwo mają ubezpieczenie Assistance, względnie do uszkodzenia doszło z przyczyny osoby trzeciej to nasze usługi mogą być bezpłatne, ponieważ straty pokryte zostaną z OC sprawcy stłuczki ewentualnie ubezpieczeniowej ochrony.


Zwyczajnie o nas pamiętaj!
Niesprawność? Kolizja? Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Żukowa zdeklarowany do pomocy regularnie odbiera telefony.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: