LAWETA BARCIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BARCIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba się zastanawiać czy też być może nie wysoce bardziej trafnym tytułem dla obecnego działu nie okaże się wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” z tego powodu, że akurat w takiej usłudze się specjalizujemy, niemniej na pewno nie rezygnujemy z podobnej pomocy przy pozostałych działaniach. Jeśli chodzi o nas to klienta postrzegamy jak przyjaciela więc w taki sposób podchodzimy do pomocy której nasz przyjaciel potrzebuje oczywiście nie zważając na to jakie gabaryty posiada jego pojazd. Z uwagi na to, każdy z naszych zespołów, rozmieszczonych po całej Polsce, jest zdolny w identycznym zakresie na holowanie aut ciężarowych jak i każdego innego samochodu.


Zawsze może ci się przytrafić kłopot na trasie. Skutecznym rozwiązaniem powinno być wówczas zadzwonić do MegaHol, a szczególnie jeśli przydarzy ci się taka przygoda w bliskości Barcina, dlatego, że to pewna pomoc drogowa. Powinno się zadać jeszcze pytanie – Czy jest oczywiste, że natychmiast należy auto holować? W sposób naturalny potrafi się okazać, że wystarczy praca mobilnego serwisu poparta wykwalifikowaną załogą. Toteż, być może rozwiążemy problem na miejscu wydarzenia.


Na szczęście nie było takiej usterki z jaką byśmy sobie nie poradzili. Przez lata nabraliśmy doświadczenia które, obecnie upewnia nas w przekonaniu, że wybieramy odpowiednie decyzje w przebiegu finalizacji otrzymanych zadań. Wiele awarii które uniemożliwiają klientom dalszą podróż dla wykwalifikowanych grup okazuje się trywialnymi do naprawy. Nasze załogi zainteresują się dowolną drobnostką w tej sytuacji już nigdy nie potrzebujesz się martwić o opony, paliwo, wycieraczki dlatego, że pod dobrą kuratelą będziesz ubezpieczony na drodze.


Postaraj się o tym pamiętać. Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy miejscowi, w związku z tym jeśli niestety nie umiesz wyjaśnić w którym miejscu masz awarię nie musisz się trapić. Bądź pewien, iż dostajesz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, więc nie dręcz się, że nie wiesz w którym miejscu przebywasz my na pewno cię zlokalizujemy. Wymagasz pomocy więc dzwonisz, nie istotne o jakiej godzinie, twoi przyjaciele trwają na posterunku całą dobę. Przyjaciele mogą być różni, lepsi, gorsi i pomoc drogowa MegaHol, która nigdy nie rozczarowuje. To cały model na życie.Zdecydowanie jesteśmy dyspozycyjni do oferowania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Transport, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydostanie pojazdu na drogę albo stawianie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa względnie wyeliminowanie paliwa źle wlanego
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy , a także w zakresie usług Assistance

NASZA GALERIA


Sam przekonaj się co obejmuje pełna paleta możliwości skoro wciąż nie czujesz ufności. Na przyjaciół będziesz mógł liczyć zawsze i gdziekolwiek, natomiast przede wszystkim w naszym Barcinie.LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie trzymała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie oznacza to jednak, że nasze lawety lub też autolawety nie są przystosowane do przerzutu pozostałych pojazdów. Zepsuty pojazd wolno naturalnie, w zakresie samopomocy kierowców, podholować na linie holowniczej, aczkolwiek odradzamy podejmowanie podobnego zagrożenia kiedy nie ma się doświadczenia.


Nie lekceważcie tej rady. Doświadczenie no i kompetencje zawsze są obligatoryjne dla zaufania przy holowaniu. Linka holownicza, jaką przeważnie stosujemy do podobnego rodzaju holowania bywa niestety zawodna. W czasach kiedy wszystkie podróże w olbrzymiej mierze realizują się po trasach szybkiego ruchu czy autostradach ważną informacją jest fakt, że holowanie na takich drogach na pewno jest zakazane. Zatem w tym wypadku właśnie jest pole do popisu dla specjalistycznego sprzętu i brygad pomocy drogowej MegaHol.


Dowolny rodzaj pojazdów jesteśmy wstanie przewieźć czerpiąc z naszych lawet, albo autolawet. Czyż powinno się żądać czegoś więcej niż solidnego i szybkiego przewiezienia unieruchomionych aut i ich podróżnych na ustalone miejsce, no prawdopodobnie nie, a my dokładnie tym się paramy celująco.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To naturalnie nasz jedyny żywioł. Transport samochodów ciężarowych jak i ciężarowa pomoc drogowa to strefy w jakich przewidujemy być najdoskonalsi. Istotnym etapem do osiągnięcia tego finału jest różnorodna oferta i klasa naszych usług. Usterka TIR-a na trasie może być gigantycznym kłopotem. Też jeśli niesprawność znajdzie sobie miejsce na dwupasmowych drogach samo wykluczenie jednego pasa ruchu na wiele godzin może sprawić wielokilometrowe zatory. Podobne, względnie na pewno gorsze skutki jest w stanie podobna awaria rozniecić na podrzędnej, jednak uczęszczanej trasie. Trzeba w tej sytuacji docenić speców od napraw bezpośrednio w rejonie zdarzenia a także profesjonalnego transportu aut.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol muszą być w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a ponadto sprzęt do wyciągania uciążliwych pojazdów z parowu i oczywiście pozwalający na ustawienie ich na kołach. Awaryjnie unieruchomionego TIR-a możemy więc efektywnie przetransportować w rejon w którym będziemy potrafili go bezpiecznie naprawić. Wielkie samochody każdego rodzaju takie jak zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, możemy przez 24 godziny na dobę przewieźć skutecznie oraz bezawaryjnie.


Tymczasem w naszych zespołach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu czuwa zawodowa kadra i to przede wszystkim oni gwarantują wysoką wartość wszystkich prac.Mobilny serwis 24h

Potrafi się wyklarować, iż holownik no i niskopodwoziówka nawet nie będę tu konieczne. Niesprawność są w stanie wyeliminować mechanicy z mobilnego serwisu, który na miejsce przyjedzie istotnie szybciej.


Od drobnych remontów napędu po wulkanizację opon przeszkoleni mechanicy z mobilnego serwisu są gotowi na rożne typy awarii. To po prostu kwestia gruntownego wywiadu przeprowadzonego podczas zaakceptowania zgłoszenia. To zrozumiałe, że zawsze jesteśmy ubezpieczeni i na wezwanie oczekuje autolawety czy może holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu bywa, że lubi się się wyjaśnić, iż natychmiastowa naprawa jest akurat nie realna.


Staramy się do zleceń podchodzić bardzo rozdzielnie dlatego, że mamy świadomość, iż każdy przykład jest indywidualny. Kontrahent może nie mieć racji przynajmniej co do analizy okoliczności, ale my umiemy wsłuchać się w jego prośby i sugestie, a potem wydobyć stosowne wnioski, bowiem w ten sposób postępuje się z przyjaciółmi. Jesteśmy wstanie to robić gdyż mamy luksus pomocy profesjonalnie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Rożnego modelu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w firmowym taborze posiadamy dostatecznie dużo, stąd zdecydowaliśmy się na poszerzenie firmowej oferty o przewóz maszyn drogowych, maszyn budowlanych i rolniczych. To absolutnie odpowiedzialna decyzja, bowiem użytkuje potencjał swoich doświadczonych kierowców i taboru, i tym samy ogranicza koszty działalności tak wpływając na zminimalizowanie opłat standardowych usług.


Walce drogowe, kombajny, koparki, busy i pikapy, aż do ciężkich choć niedużych wózków widłowych, wszelkie pojazdy jesteśmy wstanie przewieźć w granicach kraju lub zagranicę. Obiektem naszej usługi mogą być oczywiście towary ponadnormatywne czy frachty dłużycowe.


Jako, że bezpieczeństwo transportu jest tutaj na pierwszym miejscu to przy zachowaniu wszelakich środków bezpieczeństwa, oczywiście i tak regularnie ubezpieczamy ładunki. Każdorazowo operujemy kompletną dokumentacją niezbędną, żeby dostarczać nasze usługi i z tego powodu ubezpieczamy się przyjmując na siebie wszelkie procedury powiązane z frachtem.Dlaczego my?

Toć czemuż akurat nie? Jeżeli nie znamy przeciwwskazań to widocznie może być MegaHol. Próbujemy sobie w tym miejscu wypisywać, że jesteśmy najlepsi, lecz nikt kto tak pisze nigdy nie obniża umiejętności innych. Jesteśmy pewni, iż potencjalne pomoce drogowe lub ciężarowe pomoce drogowe funkcjonują bardzo korzystnie.


Spójrz na to jednak inaczej. Ponieważ tworzymy sieć, aż tylu sieciowych wspólników to prawdopodobieństwo posiadania stosownego sprzętu musi być znacznie wyższe niż w indywidualnym warsztacie. Analogicznie rzecz ma się z przeszkoloną kadrą, jak również z kierowcami o wysokich kwalifikacjach oraz doświadczeniu. Funkcjonujemy niczym naczynie połączone, gdzie wszelkie odziały oczekujące w przestrzeni zajścia współpracują ze sobą, aby na stanowisko wysłać absolutnie właściwie zorganizowaną pomoc.


Jako istota regulująca regułę świadczenia firmowych usług wyśmienicie legitymizuje się credo „Bądź przyjacielem klienta”. Do zamówienia przybędą prawdziwi mechanicy, pewnie z małego rodzinnego warsztatu, ale będą posiadali na wysuniecie ręki otwarte drzwi do pomocy rozległej firmowej platformy.


Dowolne wezwanie otrzymuje indywidualną kalkulację dzięki temu niejednokrotnie u nas stawki za pracę bywają mniejsze niż się spodziewacie. Oczywiście wykonujemy wszystkie wezwania z OC oraz Assistance i w tym przypadku wykonamy usługę bezkosztowo.


Oto jest faktycznie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z Barcina, który oczekuje na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: