LAWETA JANOWIEC WIELKOPOLSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych JANOWIEC WIELKOPOLSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen rozdział powinien mieć tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak w zasadzie jesteśmy gotowi i zdecydowani na każde działanie. Naszych kontrahentów traktujemy niczym przyjaciół, a to kluczowy krok do zapewnienia pomocy także tym którzy poruszają się znacznie mniejszymi autami. Zawsze przygotowani na holowanie samochodów ciężarowych w takim samym zakresie jak i innych aut i wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce muszą być odpowiednio wyposażone.


Nie wolno liczyć na to, iż w podróży przegapią nas problemy z niesprawnością pojazdu. Usterka zawsze może wam się trafić w rejonie Janowca Wielkopolskiego, jednak to nic gdyż i tutaj mamy własny oddział, toteż spokojnie wybierz numer do MegaHol znajdziemy się na w rejonie wskazanej lokalizacji niezwykle prędko. Holowanie jednakże nie zawsze bezwzględnie jest uzasadnione. Zawsze wcześniej należy zastosować mobilny serwis, a nasze wyśmienicie wykwalifikowane załogi mogą sobie dać radę z reperacją. Zatem w efekcie usterka będzie skasowana na miejscu.


I dodajmy, że poradzimy sobie z jakąkolwiek usterką. Nabyte doświadczenie ugruntowało naszą pewność siebie, ale dzisiaj to przekłada się na waszą satysfakcję z realizowanego przez nas zlecenia. Drobne naprawy, jakie warto przeprowadzić w miejscu zdarzenia to dla nas przeważnie tuzinkowe usterki, a kierowcom uniemożliwiają dalszą drogę. Zakończyły się sezony kiedy potrzebowałeś wozić ze sobą duży zakład samochodowy bowiem dziś małymi remontami na trasie zajmujemy się my, wulkanizując opony, podrzucając brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte silniki czy też uzupełniając w nawałnicę wadliwe wycieraczki.


Oczywiście to ważne! Jeżeli kompletnie nie umiesz odnaleźć się w terenie, nie musisz się niepokoić, ponieważ my czekamy tuż za miedzą. Pamiętaj, iż posiadasz w nas przyjaciół, w związku z tym nie martw się, że nie kojarzysz w którym miejscu oczekujesz my na sto procent cię zlokalizujemy. Nie zastanawiaj się nad porą doby ściągaj pomoc drogową bezzwłocznie gdy jesteśmy tobie pomocni. Powinieneś mieć świadomość, że jesteś naszym dobrym przyjacielem nawet wówczas jeżeli przenigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już jest. Tacy zawsze jesteśmy.Potrafimy objąć Cię pieczą przez całą dobę:

  • Wydostanie samochodu na drogę albo stawianie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego lub uzupełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji i w ramach Assistance
  • Przewóz, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Żeby rozproszyć wszystkie obiekcje na naszej stronie będziesz mógł zaznajomić się z naszą kompletną paletą możliwości. Jednak na sto procent będziesz mógł w Janowcu Wielkopolskim liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Esencją naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, ale nasza infrastruktura lawet i autolawet jest gotowa do przewozu jakiegokolwiek pojazdu. Mamy jasność co do tego, że znaną strategią interwencji jest holowanie, szczególnie kiedy mowa o autach osobowych. Przy pomocy liny holowniczej może się podobnej usługi podjąć każdy prowadzący, jeśli chodzi o nas to jednak radzimy skorzystanie z usługi ekspertów.


Wydaje się być trochę argumentów dla jakich powinno się odczytać tą wskazówkę poważnie. Praktyka no i profesjonalizm zdają się konieczne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Awaryjność przeciętnych linek holowniczych zwraca czujność na sprzęt z którego należało by korzystać przy takiej usłudze. Dziś kiedy wszystkie wyjazdy w znacznej liczbie realizują się po drogach szybkiego ruchu lub autostradach ważną informacją jest fakt, iż holowanie na takich trasach na pewno jest wzbronione. Zatem idealnie wyposażone w właściwy sprzęt do lawetowania, profesjonalne oddziały pomocy drogowej MegaHol zawsze są najwłaściwszym wyborem.


Jakikolwiek rodzaj pojazdów możemy dostarczyć na wskazane miejsce używając własnych lawet, albo autolawet. Przepisowy transport przywieziemy szybko w rejon zajścia i bezawaryjnie przywieziemy na wybrane miejsce i sprzęt i oczywiście pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Dlatego zorganizowaliśmy MegaHol. W przewozie samochodów ciężarowych, ale też w ciężarowej pomocy drogowej próbujemy stać zawsze wśród najlepszych. Wartościowa oferta plus gwarancja wysokiej jakości profesjonalnych usług jest ważnym ruchem w kierunku zrealizowania tego ideału. Niesprawność TIR-a na szosie potrafi być wielkim problemem. I w sytuacji jeżeli usterka znajdzie sobie usytuowanie na dwupasmowych autostradach to zamknięcie jednego pasa ruchu na kilka godzin jest zdolne sprawić wielokilometrowe zatory. Pokrewne, bądź jeszcze fatalniejsze efekty potrafi taka niesprawność uczynić na pobocznej, jakkolwiek aktywnej trasie. Stąd rzeczywiście istotny powinien być szybki , oraz fachowy przewóz tego pojazdu, albo jak najszybsza jego reperacja praktycznie w rejonie lokalizacji kolizji.


Bezpośrednio w ofercie MegaHol znajdują się holowniki oraz naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i branżowy sprzęt dodatkowy, w tym także właściwy sprzęt do wydostania kłopotliwego samochodu z wykopu , a kiedy trzeba ustawienia go na kołach. Jak widać na co dzień mamy spore możliwości przewozu trudnego pojazdu w miejsce, w którym bezkolizyjnie, można dopełnić niezbędnych reperacji. Naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, duży kalejdoskop ciężkich samochodów dostarczymy skutecznie i bezpiecznie przez 24 godziny na dobę.


Umożliwia to oczywiście zawodowa kadra, która odbywając dyżury w naszych zespołach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój wewnętrzny i zaufanie.Mobilny serwis 24h

Może się wyklarować, że holownik no i niskopodwoziówka absolutnie nie będę tutaj wskazane. Usterkę są w stanie wyeliminować mechanicy z mobilnego serwisu, jaki na miejsce przybędzie zasadniczo sprawniej.


Mobilny serwis jest przygotowany tak samo na wulkanizację opon jak i na nieznaczne poprawki motoru. Zastęp mobilnego serwisu wyrusza kompletnie gotów do pracy , a zawdzięcza to specjalnemu rekonesansowi, jaki prowadzimy w czasie przyjęcia zgłoszenia. Stale mamy sposobność zamówienia lawety lub holownika z naczepą niskopodwoziową wyczekujących w zapasie na przypadek jeśliby sprawna reperacja okazała się niewykonalna.


Obojętnie jakie zlecenie to dla nas samodzielny incydent bo każda niesprawność jest inna. Nasi klienci maja prawo do niepoprawnej analizy, to my mamy obowiązek być ekspertami więc umiemy darować przyjaciołom oceniając każde wezwanie jednostkowo. Komfort wykonania usługi umożliwia nam profesjonalnie wyekwipowane zaplecze, dlatego wysłuchanie klienta może nam wyłącznie ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Posiadając w sprawności ewidentnie wielką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników oczywistym było dla nas rozwiązanie z ofertą frachtu wielkich maszyn budowlanych czy maszyn rolniczych. Wypada korzystać z potencjału ekipy pomimo, iż akurat nie specjalizujemy się w tej branży transportu, lecz posiadając kierowców o tym doświadczeniu staramy się zredukować ogólne koszty działalności, a tym samym indywidualne wyceny prac.


Kombajny, koparki, walce drogowe, busy i pikapy, aż do ciężkich mimo, że małych wózków widłowych, wszelkie pojazdy jesteśmy wstanie przewieźć na obszarze Polski oraz zagranicę. Obiektem tejże usługi mogą być jeszcze towary ponadnormatywne lub przewozy dłużycowe.


Wszelkie pojazdy i ładunki transportowane w ramach naszych zleceń zawsze są u nas zabezpieczone, ale dodatkowo w każdym przypadku ubezpieczamy transporty. Całe procedury również papiery niezbędne do specyfikacji związanej z realizowaną przez nas pracą, w każdym przypadku przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

Ale dlaczego akurat nie? Dlaczego nie MegaHol? Nigdy nie potrzebujemy aby inni czuli się gorsi, jednak szczególnie mocno staramy się być najlepsi. Rozumiemy, iż każda pomoc drogowa, których jest wiele i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich prawdopodobnie jest nieco mniej, weryfikuje się w pracy.


Spróbuj się jednak zagłębić w ten temat. Nasza pajęczyna zespołów to rodzina koncentrująca znaczną ilość partnerów, co zabezpiecza nam upoważnienie by proponować w ofercie znacznie bardziej wielofunkcyjny zespół pojazdów niż propozycja pojedynczego zakładu. Nie zmiennie tak samo ma się sprawa z załogą o wysokich kwalifikacjach lub z kierowcami o konkretnym doświadczeniu. Stanowimy harmonijne zespolenie równocześnie wspierających się niewielkich warsztatów, których mocą bezwzględnie jest bliska odległość od usytuowania zderzenia oraz niezwykły wybór sprzętu oraz technologi.


Kwintesencję świadczenia naszych usług definiuje maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się dokładnie w związku z tym. Przybędzie do was najlepiej wybrana grupa specjalistów, najpewniej z małego warsztatu gdzie wiążą ich więzy domowe lub przyjaźni, ale będą mogli liczyć na natychmiastową współpracę naszej pajęczyny.


Cennika nigdy nie potrzebujemy, ale możecie oczekiwać na rzetelną cenę, niejednokrotnie mniejszą niż oczekujecie, a to w związku z tym, iż szacujemy prace na bazie realnych danych. Bardzo wygodną formą rozliczenia za nasze usługi wydaje się być nieskomplikowane rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, ale oczywiście wymogiem jest możliwość wykonania usługi w granicach OC względnie Assistance.


Oto jest dokładnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z Janowca Wielkopolskiego, który oczekuje na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: