LAWETA CIECHOCINEK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CIECHOCINEK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMusi się uczciwie podkreślić, że naszą specjalnością bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, co na szczęście nie zakłada, iż rezygnujemy z realizacji innych zamówień, a wręcz odwrotnie gospodarując znakomicie wyposażoną bazą możemy obsłużyć kilka zamówień równocześnie. Więc szczerze mówiąc nie zwracamy uwagi na format samochodu ponieważ nasi klienci powinni być naszymi dobrymi przyjaciółmi i pragniemy, żeby nasze czyny wzmacniały ich w przekonaniu, iż przyjaciół poznaje się w opresji. Z uwagi na to, każdy z wszystkich warsztatów, rozmieszczonych po całej Polsce, bezwzględnie jest przygotowany w bliźniaczym stopniu na holowanie samochodów ciężarowych jak i każdego innego pojazdu.


Nie ma miejsc gwarantujących spokój i wszędzie można mieć awarię pojazdu. Niesprawność jest w stanie wam się trafić w rejonie Ciechocinka, ale to nic gdyż i w tym mieście posiadamy własny zespół, zatem spokojnie dzwoń do MegaHol znajdziemy się na miejscu wyjątkowo prędko. Holowanie wszak nie zawsze wydaje się być konieczne. Zawsze wcześniej trzeba wykorzystać mobilny serwis, a nasze znakomicie wyspecjalizowane kadry potrafią sobie dać radę z reperacją. W takim razie, prawdopodobne jest, że pokonamy defekt w miejscu wydarzenia.


Na szczęście nie obawiamy się, iż coś nas zaskoczy ponieważ posiadamy dosyć wyobraźni, żeby ze wszystkim sobie dać radę. Dotychczasowe doświadczenie ugruntowało naszą ufność w siebie, i dzisiaj to przekłada się na waszą satysfakcję z naszej pracy. Absolutnie nie istnieją takie reguły, ale bez wątpienia ogólnie sporo wstrzymujących dalszą jazdę awarii okazuje się być prostymi wadami, które po drobnej naprawie na miejscu zdarzenia zawsze są sprawnie likwidowane przez nasze profesjonalne drużyny. Zaakceptuj, że zainteresujemy się jeszcze drobnymi naprawami na trasie, które paraliżują dalsza jazdę, a oczywiście nie potraficie ich sami naprawić. Niech ci się tylko nie wydaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z drobiazgiem, ponieważ na trasie też drobna niesprawność potrafi okazać się trudna do indywidualnej naprawy, w związku z tym wycieraczki jak również opony, ubytek paliwa czy może nieodpalający motor także czasami wymagają naszej interwencji.


Takie sprawy są znaczące! My zawsze jesteśmy u siebie, natomiast ty mogłeś w okolice Ciechocinka dotrzeć chociażby z krańca Europy. Nieistotne gdzie dopadły cię kłopoty bez kłopotów to miejsce zlokalizujemy, zatem szybko podamy ci pomocną rękę. Wybierz numer kiedy będziesz w potrzebie bez zwracania uwagi na porę dnia. Przyjaciele są rozmaici, życzliwsi, zawodni i pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie zdradza. Ponieważ tacy powinni być przyjaciele.Zawsze możesz liczyć na naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydobycie samochodu na jezdnię czy postawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa błędnie zatankowanego lub dopełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Usługi w granicach Assistance czy niepłatne usługi z OC stłuczki.
  • Transport na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Obejrzyj ofertę jeżeli ciągle czujesz rozterki! Masz rację, iż trudno uwierzyć tylko zobowiązaniom, jednak pamiętaj, iż tutaj w Ciechocinku liczyć możesz na przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest istotą naszych usług, natomiast faktem jest, że jak już wspomnieliśmy zawsze jesteśmy gotowi do przewozu lawetą względnie autolawetą dowolnego pojazdu. Mamy świadomość, iż powszechną procedurą pomocy jest holowanie, szczególnie kiedy mowa o autach osobowych. Przy pomocy liny holowniczej umie się takiej pomocy podjąć każdy prowadzący, jeśli chodzi o nas to właściwie zalecalibyśmy sięgnięcie po usługi profesjonalistów.


Wydaje się być trochę powodów dla których powinno się odczytać tą radę serio. Przeciętny kierowca poniekąd nie zdaje sobie sprawy jakże znaczące przy holowaniu potrafią być doświadczenie oraz kompetencje. Wadliwość zwykłych lin holowniczych zwraca czujność na sprzęt z jakiego dobrze by było korzystać przy takiej usłudze. Dzisiaj kiedy wszystkie podróże w dużej liczbie realizują się po trasach szybkiego ruchu lub autostradach znaczącą informacją bezwzględnie jest fakt, iż holowanie na tych trasach jest wzbronione. Dlatego pomoc drogowa MegaHol administrująca doświadczonymi składami, i stosownym sprzętem do lawetowania może być najodpowiedniejszym doborem.


Mamy lawety lub autolawety dostosowane do przewozu jakiegokolwiek typu aut, a także pasażerów. Przewóz pojazdów to nasza specjalność, zatem o dowolnej porze wolno państwu nas wezwać byśmy sprawnie zrealizowali zamówioną u nas usługę włącznie z odwiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Po to wymyśliliśmy MegaHol. Wciąż walczymy o palmę pierwszeństwa w przewozie samochodów ciężarowych oraz w ciężarowej pomocy drogowej. Podobnie w ofercie usług jak również w klasie ich wykonania. Awaria TIR-a na drodze może stać się olbrzymim problemem. Wykluczenie jednego pasa ruchu jest zdolne spowodować kilometrowe zatory też na szosie dwupasmowej. Niestety nie wierzmy, iż będzie spokojniej na peryferyjnych szosach bo zdarzają się one wyjątkowo często uczęszczane, a usterka TIR-a potrafi je totalnie zatkać. Stąd faktycznie istotny okazuje się błyskawiczny i kompetentny przewóz takiego samochodu, ewentualnie jak najszybsza jego naprawa praktycznie w rejonie lokalizacji zderzenia.


W bazie pojazdów MegaHol znajdują się holowniki oraz naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i fachowy sprzęt dodatkowy, w tym oczywiście adekwatny sprzęt do wydostania ciężkiego pojazdu z rowu czy ulokowania go na kołach. Trudno nie zauważyć, że na co dzień mamy prawdziwe możliwości przewozu trudnego samochodu w miejsce, w którym bezpiecznie, wolno dopiąć plan koniecznych napraw. Ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, duży arsenał kłopotliwych samochodów dostarczymy skutecznie oraz pewnie przez 24 godziny na dobę.


Jednakże w naszych brygadach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu czuwa kompetentna kadra i to głównie oni gwarantują wysoką jakość naszych profesjonalnych usług.Mobilny serwis 24h

Usunięcie problemu może też objawić się jako zgoła odmienne i holownik , a zarazem niskopodwoziówka na szczęście nie będą wskazane. Tak się trafi gdy rezultaty usterki da się skasować na na miejscu zdarzenia co, choćby i na autostradzie, sprawnie może wykonać wyspecjalizowana załoga mobilnego serwisu.


My śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy zabezpieczeni na wiele rodzajów usterek od wulkanizacji opon po reperacje silnika. Próbujemy przed wyruszeniem określić inspirację niesprawności i dlatego prowadzimy skrupulatny sondaż podczas otrzymywania zlecenia, dzięki tej metodzie nasi mechanicy ruszają wcześniej gotowi do pracy. Rzecz oczywista, że w każdym przypadku może wypaść coś niezaplanowanego i tak sprawna reperacja tym razem nie stanie się osiągalna, jednak wtedy natychmiast podjeżdża autolawety czy może niskopodwoziówka czekająca jedynie na wezwanie.


Chcemy do zamówień podchodzić nadzwyczaj odrębnie gdyż mamy wiedzę, iż każdy dowolny przypadek musi być oryginalny. Nasi mechanicy zdołają z próśb klientów wyłapać konkretne wiadomości bez komentarza, nawet jeżeli zleceniodawcy plątają się w kwalifikacji awarii. Nasi mechanicy, mając partnerstwo znakomicie wyposażonego zaplecza technicznego, czerpią z takich konsultacji tylko skuteczne sugestie.Transport niskopodwoziowy

Zarządzamy dużą bazą lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników w związku z tym było dla nas zasadnym zwiększenie firmowej oferty o fracht sporych maszyn drogowych, maszyn budowlanych oraz rolniczych. Powinno się korzystać z kompetencji obsady mimo, że nie specjalizujemy się w tej dyscyplinie transportu, jednak posiadając kierowców o tym doświadczeniu możemy zredukować ogólne koszty działalności, a tym samym jednostkowe ceny prac.


Przewozy przeprowadzamy w kraju i zagranicą sprawnie dowożąc na wyznaczone miejsce maszyny począwszy od kłopotliwych chociaż małych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz pikapy i busy. Przedmiotem tejże usługi mogą się stać oczywiście ładunki ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


Jakiekolwiek pojazdy i frachty przewożone w ramach realizowanych przez nas zleceń zawsze są u nas bezpieczne, a przecież i tak od początku ubezpieczamy przewozy. Każdorazowo operujemy pełną specyfikacją niezbędną, by oferować nasze usługi i dlatego chronimy się przejmując na siebie wszystkie formalności połączone z transportem.Dlaczego my?

Czy jest jakikolwiek pretekst, aby tym razem nie? Czemu akurat nie MegaHol? Nie planujemy deprecjonować umiejętności pozostałym, jednak oczywiście nikt niczego podobnego nie uprawia mówiąc, że jest najlepszy. Jesteśmy przekonani, iż wszystkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe funkcjonują dość korzystnie.


Odważ się jednak zanurzyć w ten temat. Jeśli posiadamy, aż tylu kooperantów to w tej sytuacji prawdopodobieństwo posiadania adekwatnego sprzętu powinno być dużo poważniejsze niż w indywidualnym zakładzie. To samo sprawdza się przy wyborze sprawdzonych kierowców oraz wyspecjalizowanych mechaników. Jednostkowy zakład niestety nie ma wachlarza sprzętu, my dostosowujemy się właściwie do zlecenia i dostarczamy optymalny sprzęt i odpowiednich fachmanów, a umożliwia nam to firmowa sieć oddziałów działająca jak naczynia połączone.


Dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, jaka tworzy kwintesencję oferowania naszych usług sprawdza się przede wszystkim dlatego. Cała firmowa sieć będzie na pewno tworzyć ochronny parasol nad pracą wyprawionej obsady fachmanów, którzy będą załogą z niewielkiego zakładu, zapewne powiązaną rodzinnie względnie przyjaźniami, jednak będą pewni mając takie wsparcie.


Cennika u nas nie posiadamy, ale powinniście przewidywać rzetelną cenę, nierzadko mniejszą niż się spodziewacie, a to z tego powodu iż wyceniamy usługi jednostkowo. Zdecydowanie przeprowadzamy wszystkie zamówienia z OC i Assistance i w podobnym wypadku zrealizujemy usługę bezpłatnie.


A oto cały MegaHol, na szczęście nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa. Stale Twój rozsądny przyjaciel z Ciechocinka.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: