LAWETA NIESZAWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NIESZAWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autW każdym przypadku przyjmujemy zamówienie bo pryncypialnym naszym posłaniem powinno być świadczenie usługi pomocy, natomiast wypada dodać, że naszą specjalizacją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa więc temu zadaniu podporządkowujemy posiadany przez nas tabor i kompetencje. Więc tak naprawdę nie kierujemy uwagi na format samochodu ponieważ nasi klienci powinni być naszymi bliskimi przyjaciółmi i staramy się, by nasze czyny utwierdzały ich w przeświadczeniu, że przyjaciół odkrywa się w biedzie. Zaznaczamy to, że naszą specjalnością jest holowanie pojazdów ciężarowych, ale wszystkie nasze zespoły rozmieszczone w całej Polsce są na tyle wyposażone żeby podołać jakiemukolwiek zadaniu w odpowiedni sposób.


Niesprawność samochodu jest w stanie zszokować cię w każdej chwili w prawie nie oczekiwanym etapie podróży. Usterka ewentualnie może wam się zdarzyć w bliskości Nieszawy, lecz to nic ponieważ i tutaj mamy nasz oddział, toteż spokojnie dzwoń do MegaHol będziemy na miejscu wyjątkowo prędko. Ponadto nie trzeba niezwłocznie holować samochodu. W naszych oddziałach operujemy mobilnymi serwisami, oraz znakomicie wyspecjalizowaną załogą. Nasze czynności na miejscu zdarzenia przywiodą do szybkiego usunięcia awarii.


Dowolną usterkę jesteśmy w stanie skasować Faktem jest, że do tej pory regularnie zamykaliśmy skutecznie kłopoty, nabraliśmy więc zaufania choćby do własnych możliwości. Zdecydowana większość awarii które paraliżują kierowcom dalszą jazdę dla przeszkolonych drużyn okazuje się nietrudnymi do usunięcia. Nasze ekipy zainteresują się dowolną drobnostką więc już nie potrzebujesz się martwić o paliwo, wycieraczki, opony dlatego, że pod naszą kontrolą będziesz ubezpieczony na trasie.


Nie rozmyślaj o tym, niemniej miej to na uwadze. Jeśli chodzi o nas to jesteśmy u siebie, zaś ty mogłeś tu przybyć choćby z krańca Polski. Znamy w okolicy miasta każdy kąt dlatego nie jest ważne, gdzie utknąłeś z własną awarią bez problemów niedługo cię odnajdziemy. Wywołuj nas o dowolnej porze dnia lub nocy. Świetnie jest posiadać przyjaciół na których wciąż można polegać takich jak pomoc drogowa MegaHol. Albowiem tacy zawsze są przyjaciele.24 godziny na dobę będziesz mógł Nasza pomoc drogowa funkcjonuje 24 godziny na dobę:

  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę czy stawianie go na kołach
  • Usunięcie pomyłkowo zatankowanego paliwa czy dowóz paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji i w zakresie usług Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

NASZA GALERIA


Osobiście zorientuj się co obejmuje pełna paleta możliwości skoro dalej nie czujesz pewności. Jednak na pewno będziesz mógł w Nieszawie polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest podstawą naszych usług, lecz faktem jest, że jak wcześniej wspomnieliśmy jesteśmy przygotowani do przewozu lawetą lub autolawetą jakiegokolwiek auta. Mamy jasność co do tego, iż popularną strategią interwencji jest holowanie, zwłaszcza kiedy mowa o pojazdach osobowych. Przy użyciu linki holowniczej może się takiej interwencji podjąć każdy prowadzący, jeśli chodzi o nas to właściwie proponujemy skorzystanie z usługi profesjonalistów.


Taką radę warto przyjąć na poważnie. Oczywiście najistotniejszym jest praktyka i profesjonalizm usługi. Poza tym dobry sprzęt, ponieważ normalna linka holownicza umie stać się niesolidna. Na autostradach bądź drogach szybkiego ruchu holowanie na lince na sto procent jest zabronione. Zapewne nie ma potrzeby w zasadzie o tym informować, jednakże dokładnie MegaHol posiada całość tego co potrafi być funkcjonalne, żeby profesjonalnie odholować jakikolwiek pojazd.


Dowolny typ pojazdów jesteśmy wstanie przewieźć korzystając z naszych lawet, czy autolawet. W miejscu powstania zajścia zjawimy się prawie natychmiast dostarczając stosowny sprzęt do bezawaryjnego odtransportowania waszych aut i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To działalność nas zachwyca. Przewóz samochodów ciężarowych również ciężarowa pomoc drogowa to dyscypliny w jakich pożądamy być najlepsi. Bogata propozycja plus gwarancja doskonałej jakości naszych prac jest sensownym ruchem w stronę wypracowania tegoż ideału. Niesprawność TIR-a na ulicy może być znacznym kłopotem. Awaria na trasie dwupasmowej może odłączyć z ruchu pojedynczy pas i być inspiracją kilometrowych zatorów. Podobne, ewentualnie na pewno przykrzejsze efekty może podobna niesprawność rozpętać na drugorzędnej, jednak aktywnej trasie. Zatem cenni powinni być spece od natychmiastowych reperacji w miejscu zdarzenia, oraz gwarantowanego przerzutu aut.


MegaHol dysponuje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz stosownym sprzętem pobocznym takim, który umożliwia wydobycie kłopotliwego TIR-a z kanału , a także umieszczenie go na kołach. Na co dzień mamy, zatem właściwe narzędzia, aby dokonać bezkolizyjnej formy remontu po pierwotnym uprzątnięciu ulicy z awaryjnie uwięzionego, trudnego samochodu. Błyskawicznie oraz bezawaryjnie dostarczymy maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, to znaczy krótko mówiąc pełny arsenał kłopotliwych samochodów.


Lecz wartość naszych usług gwarantowana jest w całości przez doświadczoną załogę czuwającą zawsze w naszych zespołach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

W każdym przypadku potrafi się wyjaśnić, iż na szczęście nie będzie zlecenia na holownik oraz niskopodwoziówkę. W okolicę usterki znacznie szybciej przyjedzie mobilny serwis i chociażby na drodze szybkiego ruchu, przeszkoleni mechanicy efektywnie dokonają koniecznej reperacji.


Jeśli chodzi o nas to potrafimy być zabezpieczeni na wiele wariantów awarii od wulkanizacji opon po naprawy silnika. Udaje się to z tego powodu, iż przy zgłoszeniu realizujemy na tyle obszerny sondaż by personel mobilnego serwisu mógł do zlecenia wyjechać dokładnie zorganizowany do wykonania usługi. To zrozumiałe, że jesteśmy zabezpieczeni i na hasło oczekuje autolawety czy może holownik z naczepą niskopodwoziową, bowiem na miejscu potrafi się wyjaśnić, że krótka reperacja jest tym razem nie możliwa.


Zwykle udaje nam się do wezwań podchodzić wyjątkowo indywidualnie bo mamy wiedzę, że każdy dowolny incydent potrafi być indywidualny. Klient może akurat nie mieć racji co do diagnozy okoliczności, jednakże my możemy wsłuchać się w jego propozycje i podpowiedzi, a później wydobyć właściwe wnioski, ponieważ w taki sposób pracuje się z przyjaciółmi. Luksus pracy zapewnia nam kompletnie zaopatrzone zaplecze, przeto wysłuchanie klienta powinno nam tylko ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Trzymając w dyspozycji tak poważną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników naturalnym było dla nas wyjście z propozycją przerzutu wielkich maszyn rolniczych, drogowych czy budowlanych. To prawda, że w tej dyscyplinie frachtu nie specjalizujemy się, jednakże gdy pośród doskonałych kierowców otrzymuje się tylu z odpowiednim doświadczeniem i praktyką nie wolno nie zagospodarować podobnego potencjału.


Kombajny, koparki, walce drogowe, pikapy i busy, aż do masywnych jakkolwiek niedużych wózków widłowych, wszystkie samochody możemy przewieźć na obszarze kraju lub zagranicę. Przyjmujemy oczywiście wezwania na ładunki ponadnormatywne bądź transporty dłużycowe.


Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy przekonani do firmowych kierowców jak również sprzętu jakim dysponują, nie mniej każdorazowo nasze profesjonalne przewozy są całkowicie ubezpieczone. Przyjmujemy na siebie wszystkie procedury powiązane z przewozem w tym prawdopodobne, konieczne uprawnienia okazując się w ten sposób pełną specyfikacją konieczną do udzielania tej pracy.Dlaczego my?

Ale czemu akurat nie? Czemu nie MegaHol? Rzecz jasna nie chcemy aby pozostali czuli się gorsi, jednakże wyraźnie pragniemy być najlepsi. Przypuszczalnie weryfikują się w działaniu wszelkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe mimo że istnieje ich na rynku szczególnie wiele.


Proponujemy przyjrzyj się temu z trochę nowej flanki. Jeśli tworzymy sieć, aż tylu kooperantów to w tej sytuacji prawdopodobieństwo posiadania wystarczającego sprzętu powinno być zdecydowanie wyższe niż w jednostkowym zakładzie. Identycznie sprawa ma się z przeszkoloną kadrą, i z kierowcami o odpowiednich kwalifikacjach lub praktyce. Działamy niby jak naczynie połączone, w którym wszystkie odziały czuwające w rejonie wypadku kooperują ze sobą, aby na lokalizację zdarzenia wyekspediować całkowicie rzetelnie skomponowaną pomoc.


Jako podwalina określająca zasadę świadczenia firmowych usług wyśmienicie potwierdza się credo „Bądź przyjacielem klienta”. Prawdopodobnie z usługą przybędzie niewielka, familijna obsada fachmanów, jednak wspierana energią naszej firmowej pajęczyny.


Nigdy nie mamy cennika gdyż dowolne zamówienie wyceniamy jednostkowo, a takie podejście posiada proste odbicie w niejednokrotnie niższych wycenach niż zwykle się spodziewacie. Technicznie wygodną formą rozliczenia za nasze prace jest bezpośrednie rozliczenie kosztów z ubezpieczycielem, jednak warunkiem jest szansa zrealizowania pracy w zakresie OC ewentualnie Assistance.


I to jest naprawdę ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Oczekujący na Twój kontakt przyjaciel z Nieszawy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: