LAWETA CZARNE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CZARNE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ satysfakcją widzimy Państwa wizytę na łamach portalu MegaHol.pl oddanego sprawom różnych przejawów działania pomocy drogowej. Ktokolwiek wyjeżdża, nawet w najbliższą trasę musi liczyć się z alternatywą awarii, stłuczki względnie wypadkiem. Świetnie kiedy pomoc drogowa będzie chciała nam wtedy użyczyć wsparcia. Wymiana koła bądź wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu wydarzenia różnych pospolitych niesprawności, a w ostateczności usługa lawetowania lub holowania – tradycyjnie ewentualnie na sztywnym holu. Potrzeba tych przedsięwzięć przytrafia się zarówno samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Portal MegaHol.pl jest miejscem gdzie kierowca w potrzebie zastanie fachowców. Codziennie nasi specjaliści dostarczają pomocy w bardzo odmiennych okolicznościach. Przerzut lekkich pojazdów i wielkich zestawów ciężarowych, oraz maszyn nie stanowi dla tej kadry żadnego problemu bo otrzymują do wykorzystania kompletną gamę samochodów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Dotąd bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy podchodzą do nich jak do najbliższych przyjaciół.


Instytucje w identycznej specjalizacji funkcjonują tak samo, ale… My możemy być jak wasz najprawdziwszy przyjaciel, znakomita pomoc drogowa wiecznie zdecydowana aby służyć poradą. Więc niczym przyjacielowi można nam zaufać bowiem jesteśmy przygotowani na każdą sytuację.


Zdarzyła się Tobie usterka lub stłuczka w pobliżu Czarne, nie przeciągaj, lecz wybierz numer do przyjaciela – wybierz numer do MegaHol. Pojawimy się natychmiast. Dowieziemy mobilny serwis i oczywiście wykwalifikowanych fachowców.


Drobne naprawy na poboczu jezdni nie będą dla nas niedogodnością Życzymy wam byście niezawodnie przemierzali krajowe autostrady, lecz wiemy, że zdarzają się przekłute koła, silniki które nie potrafią odpalić, nieoczekiwane braki paliwa w zbiorniku bądź zniszczony mechanizm wycieraczek w deszczowy dzień. Wtedy z przyjemnością przyjedziemy ażeby usunąć awarię na miejscu. Status samochodu może spowodować, że potrzebna okaże się autolawety ewentualnie autoautolawety, a w sytuacji pojazdów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy do tego nieustannie gotowi. Możesz jeszcze oczekiwać na pomoc w materii zabezpieczenia przestrzeni zajścia. Na dowolnej drodze, w dowolnym miejscu, w jakimkolwiek zaułku – to jest nie znaczące gdzie utkwił Twój pojazd. Wystarczy nam parę chwili aby Cię znaleźć, a następnie dostarczyć szybkiej pomocy. Ponieważ mapa lokalnych dróg nie jest dla nas niewiadomą.

NASZA GALERIA


Zatem Zapamiętaj numer do przyjaciela. Dodzwonisz się każdorazowo kiedy będzie niezbędny nawet w całej Polsce. Dzwoń o każdej godzinie dnia oraz nocy. Przyjedziemy – na bank! Gdyż pomoc drogowa MegaHol rzeczywiście taka jest. Przyjaciół znajduje się w kłopocie.24 godziny na dobę u nas masz gwarantowane usługi:

  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego lub uzupełnienie ubytku paliwa w baku
  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki oraz w zakresie usług Assistance
  • Przewóz, transport na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydostanie samochodu na jezdnię albo postawienie go na kołach

Jeżeli możesz spójrz w szczegóły! Przyjaciel z Czarne bezwzględnie jest gotowy do wykonania usługi!LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy, a także najprostszy model przetransportowania niesprawnego pojazdu to autoautolawety czy autolawety. Na autostradzie wyłącznie z takiej formy przewozu można skorzystać bowiem holowanie jest absolutnie legislacyjnie zabronione. Profesjonalne pojazdy oraz rzetelna obsługa. Pomoc drogowa w obszarze Czarne posiada podstawy by być przekonaną o własnej sile. Do dyspozycji jest jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Bezpieczeństwo załadunku i przewozu samochodu jest stuprocentowe dzięki przyjętemu zabezpieczeniu.. Niesprawny pojazd, a także wszystkich pasażerów całodobowo dowieziemy szybko i pewnie na wskazane miejsce.


Ewentualną zmianę rodzaju zlecenia na holowanie wolno Państwu podjąć w dowolnej chwili o ile zezwalają na to przepisy i stan techniczny samochodu. Zawsze jesteśmy na to przygotowani, powinno się jednakże mieć na uwadze, iż taki zestaw może się poruszać najwyżej z szybkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Rozumiemy jaki to jest problem jeżeli na trasie usterce ulegnie samochód ciężarowy. Nie dużo pojazdów na tyle efektywnie zdoła pogmatwać ruch na drodze jak popsuty TIR. Niejednokrotnie optymalnym sposobem udrożnienia drogi może być holowanie. Nasza pomoc drogowa świetnie daje sobie radę z takimi sprawami.


Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam holowanie każdego samochodu. Pierwszorzędnej próby specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy gwarantują nam bezpiecznie i odpowiedzialnie przewieźć samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy czy autobus w chwili gdy jest to wskazane. Choćby TIR-a wydostaniemy z parowu, a potem umieścimy na kołach bez względu na stan techniczny pojazdu bądź kłopotliwy dostęp.


Gdy będzie potrzebny transport produktów transportowanych przez uszkodzony samochód też się takim problemem zainteresujemy i załatwimy pomoc. Pozbieramy, przepakujemy a następnie przywieziemy zgodnie ze zaleceniem administratora ładunku.


Całodobowo nad zagwarantowaniem Wam bezpieczeństwa i stabilizacji dyżuruje profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Duże zaplecze umożliwia nam zrealizować każde zamówienie w każdym momencie doby nie bacząc na pogodę.Mobilny serwis 24h


Nieskomplikowane do usunięcia usterki bywają wcale nierzadko. Ubytek oleju, paliwa bądź też dolanie do zbiornika złego paliwa, zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, czy przekuta opona to tylko kilka przykładów niweczących dalszą drogę, lecz prostych do usunięcia przypadków usterek. W takiej sytuacji 24 godziny na dobę powinno się zadzwonić po miejscową pomoc drogową i jej mobilny serwis. Laweta nie będzie miała tu zapotrzebowania. Różnorodna paleta usług serwisu mieści także całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przyjedzie z serwisem jak najszybciej.


Mechanicy z umiejętnościami to skarb jakim gospodaruje mobilny serwis. Rozległy zakres drobnych napraw, niezależnych od marki i typu samochodów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, wynikiem rzetelnego wyszkolenia.


Zatelefonować starczy tylko raz. Nie potrzeba nam wiele czasu na reakcje. Kilkanaście minut na dojazd i chwila na telefoniczne uściślenie szczegółów niesprawności, marki samochodu i rzecz jasna rejonu zajścia. Kierunkiem naszych poczynań jest w pełni dopomóc kierowcy zatem do wszystkich incydentów podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Swoim klientom mamy do zaproponowania szeroką paletę usług, a wśród nich na przykład transport maszyn budowlanych. Dostarczymy każdą wielką maszynę drogową bezawaryjnie i szybko czy to będzie walec czy koparka gąsienicowa. Także transport wielkich maszyn rolniczych nie jest problemem. Do transportu wózków widłowych stosujemy trochę mniejsze samochody, jednak nasi kierowcy są dobrze wyszkoleni do przewozu małych, jednak ciężkich pojazdów. Tabor jakim administrujemy umożliwia nam transport dłużycowy i transport towarów ponadnormatywnych. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, duży gruz i mnóstwo innych.


Usługi te prowadzimy na terenie naszego kraju, a także zagranicą. Przewożone ładunki indywidualnie ubezpieczamy. Dysponujemy też konieczną dokumentacją uprawniającą nas do świadczenia tego modelu usług.Dlaczego my?


Ze względu na to, że profesjonalna pomoc drogowa MegaHol jest czynna nie wyłącznie w lokalnym terenie, ale w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Ponieważ wielu fachmanów z udokumentowanymi kompetencjami, pracujących w całym kraju, podzieliło się z nami swoim doświadczeniem i wiedzą byśmy umieli zaprojektować strategie zapewniające sukces. To dlatego realnie dowolną awarię likwidujemy ewidentnie profesjonalnie. Jakikolwiek pojazd transportujemy z gwarancją jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej powinno się określić jako rzetelną.


Pojedynczej kalkulacji podlega każda usługa. Wartość uzależniona jest od następujących czynników: czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, zakres czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, zastosowanie części zamiennych, rodzaj pojazdu, który obsługujemy i oczywiście miejsce zajścia.


Jeżeli Państwo mają ubezpieczenie Assistance, lub do zniszczenia doszło z przyczyny osoby trzeciej to nasze usługi mogą być bezpłatne, ponieważ straty zapłacone zostaną z OC sprawcy kraksy ewentualnie ubezpieczeniowej pomocy.


W każdym przypadku masz nas pod ręką!
Tylko Pomoc drogowa MegaHol – na kontakt, gotów do pomocy, czeka przyjaciel z Czarne.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: