LAWETA DEBRZNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DEBRZNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie naszym portalem, może następować w wyniku niemiłego zdarzenia jakie przytrafić potrafi się w podróży, nie mniej jest nam miło, iż zechcieli Państwo skorzystać z usług MegaHol. Awarie, stłuczki i wypadki mogą się nam przytrafić nawet w najszybszej trasie. Doskonale gdy pomoc drogowa może nam w tej sytuacji użyczyć wsparcia. Przewóz unieruchomionego pojazdu lawetą bądź przy użyciu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, ale realna jest również zmiana koła lub wulkanizacja naruszonej opony, albo drobna naprawa przeprowadzona na miejscu zdarzenia nieskomplikowanej niesprawności, ale paraliżującej dalszą jazdę. Bliźniacze działania podejmujemy dla każdego rodzaju samochodu w tym naturalnie też dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Kierowcy i profesjonaliści będą mogli się zejść dokładnie na portalu MegaHol.pl. Nasi mechanicy codziennie w nadzwyczaj różnorodnych okolicznościach dostarczają profesjonalnej pomocy. Transport lekkich samochodów i wielkich zestawów ciężarowych, oraz maszyn nie stanowi dla naszej załogi żadnego kłopotu bowiem mają do dyspozycji całą rodzinę samochodów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Mamy doświadczenie i partnerskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


Instytucje z identycznej dziedziny funkcjonują porównywalnie, lecz… Wśród nas odnajdziesz to coś co posiada Twój najbliższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa w sposób naturalny wesprze cię zdecydowanym ramieniem. I wyłącznie przyjaciel może być zdecydowany Ci pomóc w jakiejkolwiek sytuacji, dlatego jesteś w stanie mu zawierzyć.


Przytrafił się problem z samochodem właśnie niedaleko Debrzno? Zadzwoń do MegaHol – do przyjaciela, który zadziała tak by skasować awarię i zaradzi efektom kraksy. Nadjedziemy zaskakująco szybko. W razie potrzeby przywieziemy mobilny serwis i kadrę fachowców.


Kłopoty to nasza specjalność z tego powodu podejmujemy na trasie wszystkie drobne naprawy. Stanie się dla nas satysfakcją dopomóc Ci w szybkiej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, przywiezieniu paliwa albo w zmianie lub naprawie koła. A jeśli będzie nieunikniona autolawety, autoautolawety czy holowanie to stale czuwamy by nic nam nie skomplikowało jej przyjazdu. Po przyjeździe efektywnie pomożemy zabezpieczyć rejon zajścia. Czy jesteś na dróżce gminnej, ekspresowej lub na autostradzie to na nas nie robi żadnego wyrażania.. My błyskawicznie potrafimy Cię znaleźć i wiemy jaką obrać strategię pomocy. Gdyż na własnym obszarze rozpoznamy każdą drogę czy regionalną czy komunalną.

NASZA GALERIA


Absolutnie nie wyrzucaj z pamięci kontaktu do przyjaciela. Gdziekolwiek będziesz my w całej Polsce wyczekujemy na kontakt od Ciebie. Dzwoń o dowolnej porze każdego dnia. Zajedziemy – na pewno! Ponieważ pomoc drogowa MegaHol rzeczywiście tak pracuje. Przyjaciół poznaje się w kłopocie.Będziesz mógł kalkulować naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie pojazdu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie paliwa mylnie zatankowanego lub dopełnienie deficytu paliwa w baku
  • Niepłatne usługi z OC stłuczki, a także w zakresie usług Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów

Odnajdź detale! Przyjaciel z Debrzno na sto procent jest gotowy do roboty!LawetaAutoautolawety 24h


Jest oczywiście parę metod na transport popsutych pojazdów, natomiast najlżejszy, a także najszybszy to ostatecznie autoautolawety albo autolawety. Należy jednak mieć na uwadze, że na autostradzie holowanie jest prawnie zakazane, więc w sumie to jedyny sposób, który możemy tutaj wykorzystać. Specjalistyczne pojazdy oraz doświadczona kadra. Pomoc drogowa w okolicy Debrzno nabyła podstawy aby być przekonaną o własnej sile. Do wykorzystania jest jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Samochód będzie na pewno w naszych rękach zupełnie zabezpieczony w czasie załadunku oraz w czasie przewozu. Wszyscy podróżni oraz jednocześnie pojazd całodobowo będą dowiezieni na wyznaczone miejsce.


Wolno państwu w każdym przypadku zmienić decyzję oraz zdecydować się na holowanie, jednak musi na to pozwalać stan techniczny pojazdu i przepisy. Holowanie będzie na pewno niestety wolniejsze. Taki zespół pojazdów nie może przekroczyć na trasie 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy podlegający usterce na drodze to spory problem, ale my rozumiemy tą sytuację. Utrudnienia ruchu na drodze to zazwyczaj reguła w wypadku usterki TIR-a. Wówczas holowanie jest nierzadko obligatoryjne. Z tym problemem poprzednio mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy kwestię natychmiast i skutecznie.


Holowanie pojazdów nie ma przed nami zagadek gdyż rozporządzamy branżowym sprzętem. Pośród posiadanego przez nas sprzętu są specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz cała gama sprofilowanego sprzętu pomocniczego. Korzystając z tego, solidnie i odpowiedzialnie transportujemy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, składy ciężarowe lub autobusy. Każdy pojazd możemy ustawić na kołach przedtem wydobywszy go z wykopu nawet TIR-a, nawet gdyby znajdował się w złym stanie czy w niełatwo przystępnym miejscu.


Przygotujemy też przewóz materiałów z uszkodzonego pojazdu. Dowieziemy zgodnie z dyspozycją, wcześniej przygotowując ewentualne porządkowanie terenu oraz przepakowanie towarów.


Nad zagwarantowaniem Wam spokoju i bezpieczeństwa czuwa całodobowo wykwalifikowana, profesjonalna kadra. Nie skupiają naszej uwagi realia atmosferyczne bo dzięki okazałemu zapleczu zawsze jesteśmy w stanie przeprowadzić dowolne zlecenie i to w każdej godzinie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Mogą być czasami proste do usunięcia usterki. Takie bezproblemowe awarie, lecz utrudniające dalszą podróż to popularne wydarzenia. Brak oleju, paliwa bądź też zatankowanie do zbiornika złego paliwa, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przebita opona, uszkodzone wycieraczki i rzecz jasna wiele innych drobnych przypadków, które mogą nas dosięgnąć w podróży. W tym przypadku całodobowo trzeba zadzwonić po pobliską pomoc drogową i jej mobilny serwis. Jeśli chodzi o lawetę to jak się okaże, nie ma tutaj dla niej zajęcia. 24 godziny na dobę, obok sprawnego serwisu jest także czynny mobilny punkt wulkanizacji.


Mobilny serwis angażuje najlepszych profesjonalistów. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy też ciężarowy, bez względu na markę są w stanie się podjąć na drodze drobnych napraw w wyjątkowo dużym przekroju.


Dzwonisz wyłącznie raz. Odbieramy natychmiast. Czasu na reakcje nie potrzeba nam wiele. Kilkanaście chwil na przyjazd na miejsce oraz kilka minut na telefoniczne rozpoznanie niuansów awarii, marki pojazdu i oczywiście lokalizacji zdarzenia. Celem naszych poczynań jest w największym stopniu wspomóc kierowcę dlatego do potencjalnych przypadków przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Również przewóz maszyn budowlanych jest istotnym składnikiem w obszernej palecie naszych usług. Dowolną ciężką maszynę drogową, spychacze lub przypuśćmy zgarniarki jesteśmy w stanie transportować szybko i rzecz jasna bezpiecznie. Wykonujemy transport wszelkich maszyn rolniczych. Małe, ale ciężkie pojazdy sprawiają nieco mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu starczy, uznajmy skromniejszy samochód. To zdecydowanie wygoda jednakże ważne jest by za kierownicą siedział kierowca wyszkolony do tego typu usługi i właśnie tych przeszkolonych kierowców mamy w naszym zespole. Mając na stanie optymalny tabor przeprowadzamy fracht ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. To może być na przykład kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę przewieziemy dowolny specyficzny ładunek.


Czy w kraju czy zagranicą zawsze możesz liczyć z naszej strony na sprawne i profesjonalne ukończenie takiej usługi. Nasza firma dysponuje wyczerpującą dokumentacją uprawniającą nas do świadczenia tego rodzaju usług. Potencjalne transportowane towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Gdyż możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Gdyż cały szereg fachowców z potwierdzonymi umiejętnościami, pracujących w całym kraju, podzieliło się z nami swoim doświadczeniem i wiedzą byśmy umieli stworzyć procedury gwarantujące sukces. Z tego powodu w przystępnej wycenie uzyskujecie usługi na wysokim, profesjonalnym szczeblu.


Wszelką usługę szacujemy odrębnie. Na gotową wycenę mają wpływ: lokalizacja zajścia, rodzaj pojazdu, który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych, przekrój robót wykonanych na miejscu zdarzenia, a także czy została zastosowana autoautolawety lub holownik.


Konkretne nasze usługi będą mogły być bezpłatne jeżeli Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance, względnie do awarii doszło z winy osoby trzeciej i rzecz jasna naszą pomoc będzie można zapłacić z OC sprawcy kraksy.


Ufaj przyjaciołom!
Usterka? Kolizja? Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem czeka przyjaciel z Debrzno który przenigdy nie rozczarowuje.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: