LAWETA FROMBORK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych FROMBORK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na firmowym portalu


Dobrze, że tu się znalazłeś! Bowiem to najkorzystniejsze miejsce w okolicy Fromborka do którego mogłeś zajrzeć. Pomagamy we wszystkich incydentach losowych, jakie potrafią wydarzyć się na drodze. Wyeliminujemy każdą awarię. Skutecznie odciążymy Cię w holowaniu TIR-a lub innych pojazdów ciężarowych względnie dostawczych. Laweta wynajęte z MegaHol to bezdyskusyjna gwarancja szybkości oraz kondycji usługi 24h na dobę.


Dzwoń! W tej chwili nie trwoń w tej sytuacji czasu na czytanie gdy tkwisz gdzieś na szosie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna kwestia jeżeli zjawiłeś się teraz w poszukiwaniu bezpiecznej pomocy na wypadek alarmu. Zrealizowania tego stanu przez zapewnienie sobie gwarancji na przyszłość. To świadczy o tym, iż potrzebujesz zaznajomić się z ofertą naszych usług. MegaHol – ogólnopolska platforma warsztatów zajmujących się ciężarową pomocą drogową posiada takich usług obfity repertuar daleko wychodzący poza usługę holowania. Namawiamy w tej sytuacji do konwersacji. Wirtualnej konwersacji, w której z radością odpowiemy Ci na konkretne pytania.


Na początek coś o MegaHol.Co cechuje MegaHol?


MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej podobnie jak mnóstwo zakładów, które zdecydowały się pod naszym szyldem zgrupować sprawdzone zdolności w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie oferujemy usług wyłącznie flotom TIR-ów. Nie obsługujemy tylko samochodów ciężarowych i dostawczych, ale zdecydowanie uzupełniamy naszą paletę usług. Od drobniejszych pojazdów, powiedzmy kładów czy może popularnych skuterów po fracht lawetą czy autolawetą samochodów osobowych lub ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo prawdopodobnie nie zaskoczymy informacją, że wśród oferowanych przez naszą pomoc drogową usług pojawia się również przewóz dużego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych i rolniczych. To oczywista decyzja kiedy profesją pomocy drogowej są TIR-y, a w mieniu grupy są stosowne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Dni rozruchy firmy w Dąbrowie Górniczej były trudne, natomiast dzisiaj szczęśliwi być możemy z poszerzenia niewielkiej początkowo działalności na cały Górny Śląsk i ościenne województwa. Aktualnie można skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy także w Fromborku i w wielu innych miejscach Polski.


W całej Polsce pojawimy się niebawem.Co też kontrahent może zyskać na funkcjonowaniu sieci?


Przez 24h na dobę całkowitą rękojmię jakości i zaufania usługi. To oczywista wartość i nie ma powodu spodziewać się więcej od usługi holowania. Oczywiście cena będzie mieć naturalnie znaczący wpływ na dobór usługodawcy, lecz praktycznie w przykładzie usług pomocy drogowej ma mniejsze znaczenie. Dzięki platformie wzajemnej współpracy, MegaHol natychmiast dojeżdża w rejon wypadku. Platforma MegaHol zezwala nam na daleko idącą specjalizacje konkretnych drużyn pomocy drogowej, a dzięki temu każde wezwanie łatwiej nam rozpatrywać odrębnie i kierować tam ekipę właściwie dopasowaną do tej usługi. Ba możemy w razie konieczności zestawiać obsady specjalizujące się w przeciwnych dziecinach, a pożądane jednocześnie. To może wydarzyć się równocześnie niezbędność wysłania solidnego ciągnika aby wydobyć TIR-a z wykopu , a do kompletu ciężarowego serwisu mobilnego lub wulkanizacyjnego. W zasadzie to sieć zabezpiecza nas w sprzęt o który trudno by było lokalnej, jednostkowej firmie bez względu na to jak wysokiej klasy są jej usługi.Jaka obowiązuje stawka za nasze usługi?


Pomoc drogowa to specyficzna usługa. Zdecydowanie nie ma tutaj takiej grupy stałych na których powinno się wesprzeć rachubę stałej wartości usługi, ponieważ wprost w terenie niejednokrotnie potrzeba jest wykonać sporo nieoczekiwanych przed wyjazdem działań. W tym przypadku wstępnej kalkulacji usługi podejmuje się dyspozytor, który przyjmuje zlecenie. Istnieją informacje, znaczące dla kalkulacji usługi, które potrafimy otrzymać wręcz na poziomie przyjmowania zlecenia. Powiedzmy typ pojazdu, jego stopień uszkodzenia w ocenie zleceniodawcy, trasy które będziemy potrzebowali przejechać, a na tej podstawie dopuszczalna jest też decyzja o dyspozycji dopasowanej lawety czy naczepy niskopodwoziowej. Dyspozytor będzie na pewno wiedział o co ma obowiązek pytać i pozyskane dane dostarczą mu komplet tego co jest konieczne do tymczasowej kalkulacji. Wiadomo, że na miejscu zajścia potrafi się okazać konieczna korekta kalkulacji usługi. Sieć ma tymczasem dla końcowej wartości usługi ogromne znaczenie, ponieważ jak to bywa zwykle w takich wypadkach pozwala zredukować całkowite nakłady, a co za tym idzie podsumowującą wycenę. Warto również pamiętać, iż dzięki umowom z liczną rodziną ubezpieczycieli MegaHol wykonuje zazwyczaj usługi bezgotówkowe.Jakie zlecenia przyjmujecie oprócz holowania pojazdów?


 • Działanie w platformie dało MegaHol ogromne możliwości w rozwinięciu palety usług.
 • Sztandarową usługą jest holowanie i lawetowanie wszystkich pojazdów.
 • Awaryjny przewóz pasażerów autolawetą konkretnie do 6 osób jadących wcześniej transportowanym samochodem.
 • Mobilny serwis ciężarowy dostępny w czasie 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Mający w kręgu zainteresowania poza TIR-ami i innymi autami ciężarowymi i oczywiście dostawczymi dodatkowo samochody osobowe.
 • Dostępna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą różnych wymiarów opon, aż po samochody osobowe.
 • Fracht usługowy wszelkich pojazdów od aut osobowych po ciężarówki.
 • Usługa transportu pojazdów budowlanych, rolniczych , a także drogowych.
 • Usługa przewozu wszystkich pojazdów nietypowych, autobusów, naczep, tramwajów itp.
 • W ramach nie tylko długoterminowych umów nie tylko dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy leśnictwa oferta naszej firmy obejmuje usługi transportu dłużycowego.
 • Pewne dla samochodu wydobycie go z trudno dostępnego terenu.
 • Uzupełnianie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Jest logiczne, że cały tabor jakim dysponujemy jest poświęcony do pracy dla pomocy drogowej, nie mniej dzięki istnieniu w sieci mamy komfort utrzymania służby z jednoczesnym wykorzystaniem naszego sprzętu w usługach transportowych. Umożliwia nam to liczebność i oferta lawet i autolawet, a dodatkowo naczep niskopodwoziowych o rozmaitym zastosowaniu. Liczba usług, które możemy realizować równolegle, bez szkody na jakości, nadal wzrasta w tempie rozwijania platformy na inne rejony. Pozostałe usługi wychodzące poza pomoc drogową świadczymy na terenie całego kraju i w granicach Unii Europejskiej, ale także 24h na dobę każdego dnia.Czy uruchamia się umowę, która zagwarantuje nasz udział w świadczeniu pomocy.


Zdecydowanie rekomendujemy zatelefonować do MegaHol w wypadku takiej konieczności, przedtem zapisując sobie nasz kontakt. Dzięki możliwościom sieciowym MegaHol jest najlepszą marką oferującą pomoc drogową nie wyłącznie zleceniodawcom indywidualnym, ale także obsługującą kontrahentów flotowych. Flota TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych czy korporacja taksówkowa to nasi ewentualni usługobiorcy flotowi z którymi podpisujemy długoterminowe umowy na usługę. Oczywiście i tutaj we Fromborku. Umowa deklaruje klientom nasz prędki przyjazd na stanowisko kolizji. Znając typ taboru swojego klienta rzecz jasna nie tylko dojdziemy szybciej, ale bez wątpienia ewidentnie także dokładniej przygotowani. Wyekspediujemy na przykład uprzednio skomponowany do zlecenia serwis mobilny i wasza firma będzie miała mniejsze szkody. Ograniczenia niebezpieczeństwa strat przez podpisanie z nami umowy powinny dokonać nie wyłącznie grupy z okolic Fromborka, ale na bliźniaczych regułach firmy, których tabor regularnie porusza się w naszym obszarze. Mówią, iż zdecydowanie nie ma nic pewnego. To może pożądane jest zastrzec sobie choćby pomoc drogową pod ręką w przypadku nieoczekiwanego wypadku.


MegaHol – Holujemy zdecydowanie do zysku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: