LAWETA PIENIĘŻNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PIENIĘŻNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na stronach naszej firmowej witryny


Słusznie, że tu się znalazłeś! To najdoskonalsze miejsce w okolicy Pieniężna do którego mogłeś trafić. Pomagamy w potencjalnych wypadkach losowych, które mogą wydarzyć się na autostradzie. Skasujemy każdą dysfunkcję. Sprawnie odciążymy Cię w holowaniu TIR-a i innych pojazdów ciężarowych czy dostawczych. Laweta wynajęta z MegaHol to bezdyskusyjna gwarancja szybkości i jakości usługi 24h na dobę.


Skoro to tak bardzo pilna sprawa to teraz nie marnuj ani chwili i dzwoń pod ten numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Natomiast w chwili jeśli raczej nie jesteś na „musiku”, a tylko poszukujesz pewności. Otrzymania solidnej gwarancji pomocy w dalszym horyzoncie. To oznacza, że chcesz zapoznać się z propozycją naszych usług. MegaHol – ogólnopolska platforma warsztatów parających się ciężarową pomocą drogową posiada takich usług ogromny repertuar znacznie wykraczający poza usługę holowania. Namawiamy w takim razie do konsultacji. Tutaj będzie to rozmowa wirtualna, ale z zawodowym profesjonalizmem podyskutujemy z Tobą telefonicznie względnie bezpośrednio.


Jedno pytanie zadawane jest zwykle jako pierwsze:Z kim prowadzicie rozmowę?


MegaHol kojarzy znaczną grupę drobnych warsztatów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie nie tylko dla samochodów ciężarowych, TIR , a także dostawczych, lecz w o wiele pełniejszym aspekcie. Od lżejszych pojazdów, powiedzmy kładów lub popularnych skuterów po przewóz lawetą lub autolawetą aut osobowych lub ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


To oczywiste, że jeśli specjalizacją takiej firmy jest TIR to naturalnym powinno być dla niej jednoczesne przejście do usług transportowych w klasie ciężkiej. Dysponujemy bowiem odpowiednimi autolawetymi czy naczepami niskopodwoziowymi nie wzmiankując o ciągnikach, które pozwalają nam na fracht uciążliwych maszyn rolniczych, budowlanych czy drogowych. Pewien czas temu startowaliśmy od regionalnej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a teraz pracujemy na całym Górnym Śląsku i w województwach sąsiednich. Aktualnie można zaczerpnąć z naszej kompetentnej pomocy również w Pieniężnie i w wielu nowych miejscach Polski.


Warto o nas wspominać, gdyż prędko będziemy praktycznie w całej Polsce.Jakie wartości przynosi tego modelu platforma konsumentom?


W trakcie 24h na dobę pełną gwarancję wysokiej klasy i bezpieczeństwa usługi. To oczywista gwarancja i nie ma pretekstu żądać więcej od usługi holowania. Cena, która w większości przykładów może wywierać znaczący wpływ na dobór usługodawcy wcale nie musi być tak kluczowa przy decyzji zamówienia merytorycznej pomocy drogowej. To dzięki platformie wzajemnej współpracy, MegaHol natychmiast dojeżdża w rejon kolizji. Doskonale przygotowane do działania drużyny MegaHol maja drobne specjalizacje, ale dzięki funkcjonowaniu w sieci łatwo jest na określone zamówienie wysłać pomoc drogową najlepiej zorganizowaną do zlecenia. Otwarci też jesteśmy na dość uciążliwe usługi wymagające mechaników z wielu dyscyplin, bo dzięki sieci dysponujemy nie tylko wszechstronnymi, ale i specjalistami skoncentrowanymi na jednej dyscyplinie. Wtedy potrafi wydarzyć się jednocześnie potrzeba wyekspediowania porządnego ciągnika aby wyciągnąć TIR-a z pobocza oraz ciężarowego serwisu mobilnego względnie wulkanizacyjnego. Posiadanie odpowiedniego sprzętu w ogromnej mierze wyznacza możliwości ciężarowej pomocy drogowej. Sieć umożliwia nam taką dostępność, o którą trudno jest małym, autonomicznie działającym zakładom.Czy jest prosty taryfikator usług?


Pomoc drogowa to nietypowa usługa. Nie ma w tej usłudze całego szeregu stałych na których trzeba wesprzeć symulację regularnej wartości usługi, ponieważ bezpośrednio w terenie niejednokrotnie trzeba podejmować wiele nieoczekiwanych wcześniej działań. Zawsze rozpoczynamy od sprecyzowania wstępnej wartości właściwie na szczeblu przyjmowania wezwania. Są informacje, znaczące dla wyceny usługi, które jesteśmy wstanie otrzymać właściwie na etapie składania zapotrzebowania na tę usługę. Powiedzmy rodzaj samochodu, jego stan w ocenie zleceniodawcy, trasy które będziemy musieli pokonać, a na tej bazie realna jest także decyzja o wyekspediowaniu dopasowanej lawety czy naczepy niskopodwoziowej. W celu pierwszej symulacji kosztów usługi to wystarczające informacje. Oczywiście na miejscu zajścia potrafi się wyklarować potrzebna poprawka wyceny usługi. Nie mniej energia platformy polega również na tym, że wyceny za pojedyncze usługi maleją, więc potencjalnie będą przyjazne względem cenników mniejszych operatorów. Dodatkowo w MegaHol występuje ewentualność rozliczeń bezgotówkowych, a to dzięki umowom z liczną grupą ubezpieczycieli.Prócz holowania pojazdu o jaką usługę warto się do nas skierować?


 • Arsenał usług MegaHol jest rzeczywiście ogromny dzięki istnieniu w sieci.
 • Kluczową usługą jest holowanie i lawetowanie wszystkich samochodów.
 • Awaryjny transport podróżnych autolawetą konkretnie do 6 osób.
 • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów , różnych samochodów ciężarowych i dostawczych, a jednocześnie kompletny serwis aut osobowych.
 • Czynna w systemie non-stop ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą różnych rozmiarów opon, aż po auta osobowe.
 • Usługa frachtu pojazdów ciężarowych, dostawczych, busów i osobowych.
 • Przewóz ciężkiego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Wśród możliwych usług transportowych także transport pojazdów nietypowych takich choćby jak autobusy, tramwaje, przyczepy mieszkalne itp.
 • Usługa przewozu detali dłużycowych dla budownictwa, energetyki, przemysłu oraz leśnictwa.
 • Sprawne wydostanie pojazdów z trudnego obszaru bez kolejnego uszczerbku.
 • Uzupełnianie wszelkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, bezpośrednio na trasie.

Jest naturalne, iż cały sprzęt którym zarządzamy jest oddany do pracy dla pomocy drogowej, równoważnie dzięki istnieniu w sieci mamy komfort podtrzymania służby z jednoczesnym wykorzystaniem naszych pojazdów w usługach przewozowych. Umożliwia nam to liczebność i wachlarz lawet i autolawet, a dodatkowo naczep niskopodwoziowych o różnym zastosowaniu. Ilość zamówień, jakie jesteśmy wstanie prowadzić równocześnie, bez utraty jakości, regularnie rośnie w tempie rozszerzania platformy na nowe rejony. Wszelkie usługi ponad pomoc drogową świadczymy w obszarze całego kraju i w granicach Unii Europejskiej, lecz również 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.


Jak zagwarantować dla siebie naszą pomoc?


Jeżeli uprzednio ktoś utrwali sobie nasz telefon to nie będzie jakiejkolwiek trudności by MegaHol przywołać w razie konieczności. Dzięki ofercie sieciowej MegaHol jest nie zastąpioną marką świadczącą pomoc drogową nie tylko klientom indywidualnym, ale również obsługującą kontrahentów flotowych. W każdym regionalnym oddziale, choćby tu w Pieniężnie, można z MegaHol ratyfikować stabilną umowę na obsługę floty TIR-ów oraz innych aut ciężarowych względnie dostawczych czy przypuśćmy korporacji taksówkowych. Szybki dojazd na miejsce zdarzenia to jest to co przede wszystkim zabezpiecza kontrahentom długoterminowa umowa. Mając wiedzę na temat rodzaju taboru stałego zleceniodawcy nie tylko dotrzemy szybciej, ale bez wątpienia ewidentnie również odpowiednio przygotowani. W momencie usterki szkody są w stanie być większe gdy ważny jest czas. Sprawna akcja serwisu mobilnego w takim przypadku ma prawo mieć znaczący wpływ. Istotne jest więc by taki serwis był przedtem przygotowany na obsługę taboru stałego klienta. Instytucja, która z nami podpisuje umowę rzecz jasna nie musi być regionalna, bo jeżeli jej tabor systematycznie przemieszcza się w rejonie Pieniężna po co mają ryzykować problemy z potencjalną niezbędną pomocą? W przypadku usterki warto mieć tuza w rękawie. Niech nim okaże się nasza profesjonalna pomoc drogowa.


Holujemy po Twój spokój – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: