LAWETA GÓRA KALWARIA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GÓRA KALWARIA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen dział powinien mieć nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak w zasadzie jesteśmy przygotowani i zdecydowani na dowolne zlecenie. Zawsze kontrahenta postrzegamy jak przyjaciela więc w taki sposób podchodzimy do pomocy jakiej dobry przyjaciel oczekuje nie patrząc jakie gabaryty posiada jego pojazd. Holowanie samochodów ciężarowych to w naszym przypadku główna usługa, ale oczywiście zespoły rozsiane po całej Polsce muszą być gotowe na to aby poradzić sobie z dowolnym zadaniem.


Nie wolno czekać na to, iż w trasie zostawią w spokoju nas problemy z niesprawnością samochodu. Dobrym panaceum bezwzględnie jest w tej sytuacji zadzwonić do MegaHol, tym bardziej jeśli przydarzy ci się taki przypadek w bliskości Góry Kalwarii, ponieważ to zaufana pomoc drogowa. Chociaż praktycznie holowanie auta może być niepotrzebne. W czasie uzyskiwania zlecenia każdorazowo prowadzimy wywiad na temat kłopotów, jakie was spotkały i być może w naszym przypadku ingerencja zamknie się na usłudze mobilnego serwisu, tym bardziej, że zarządzamy wykwalifikowaną kadrą. Nasze czynności na miejscu zdarzenia zawiodą do ekspresowego rozwiązania awarii.


Nie pamiętamy takiej niesprawności z którą byśmy sobie nie poradzili. Nabyte doświadczenie ugruntowało własną pewność siebie, a dzisiaj to przekłada się na waszą satysfakcję z naszych usług. Nierzadko jest tak, że błaha niesprawność wstrzymuje dalszą podróż, jednak dla nas niewielka reperacja w rejonie zdarzenia nie powinna być problemem. Zawsze jesteśmy gotowi zainteresować się dowolną drobnostką tak samo czy to będą wycieraczki albo też nieodpalający napęd, pęknięta opona czy może ubytek paliwa, jako pomoc drogowa błyskawicznie to zlikwidujemy.


Oczywiście to ważne! Jeśli chodzi o nas to jesteśmy z okolicy, zatem jeżeli , co zrozumiałe, nie wiesz w którym miejscu masz awarię nie musisz się martwić. Bądź pewien, że dostajesz w nas przyjaciół, zatem nie martw się, iż nie kojarzysz gdzie przebywasz my na sto procent cię wyszukamy. Nigdy nie zastanawiaj się nad porą doby ściągaj pomoc drogową niezwłocznie jeśli jesteśmy ci przydatni. Wspaniale jest posiadać przyjaciół na jakich zwyczajnie potrafimy się oprzeć takich jak pomoc drogowa MegaHol. Taki jest stały model na działanie.Jesteśmy dyspozycyjni do oferowania usług i w dzień i w nocy:

  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy oraz w ramach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ulokowanie samochodu na kołach albo wydostanie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego lub dopełnienie ubytku paliwa w baku

NASZA GALERIA


Sam przekonaj się co zawiera nasza oferta jeżeli dalej nie czujesz ufności. Masz całkowitą rację, że niełatwo zaufać tylko zapewnieniom, lecz pamiętaj, iż tutaj w Góra Kalwaria liczyć możesz na przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało warto stwierdzić, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, choć nie ma żadnych przeciwwskazań, by naszymi autolawetymi lub autoautolawetymi przewozić każdy inny charakter samochodów. Mamy świadomość, że powszechną strategią pomocy jest holowanie, przede wszystkim jeśli mowa o pojazdach osobowych. Przy użyciu liny holowniczej potrafi się podobnej pomocy podjąć każdy prowadzący, jeśli chodzi o nas to właściwie promowalibyśmy skorzystanie z usługi specjalistów.


Są powody żeby tą wskazówkę traktować poważnie. Kwalifikacje no i kompetencje są konieczne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Szczególnie ważny jest sprzęt z którego wówczas korzystamy bowiem prosta linka holownicza często jest ryzykowna. Na autostradach bądź trasach szybkiego ruchu holowanie na linie bezwzględnie jest zakazane. Niewątpliwie nie ma potrzeby już o tym mówić, lecz właśnie MegaHol posiada wszystko co potrafi być konieczne, by kompetentnie odholować jakikolwiek samochód.


Oczekujące w pobliskim taborze lawety lub też autolawety pozwalają nam na przetransportowanie dowolnego typu pojazdu. Przerzut aut to nasza profesja, dlatego o każdej porze można nas przywołać byśmy fachowo przeprowadzili zamówioną u nas pracę włącznie z odwiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam dopala adrenalinę. Naszym zamysłem jest móc być najskuteczniejszym w przewozie aut ciężarowych a także ciężarowej pomocy drogowej. Podobnie w palecie usług jak i w jakości ich zrealizowania. Z uszkodzonym TIR-em zagradzającym jezdnię spotkał się przypuszczalnie każdy użytkownik dróg. Gdy w sytuacji kolizji na drodze dwupasmowej zamkniemy jeden pas ruchu to pewny będzie korek, być może na parę kilometrów. Tymczasem skutek potrafi być bardziej czasochłonny kiedy na przykład do usterki dojdzie na drugorzędnej, ale uczęszczanej drodze. Z tego powodu bezzwłoczna reperacja lub dobry, profesjonalny przewóz tego auta jest tak istotny.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol zawsze są na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a ponadto sprzęt do podnoszenia uciążliwych samochodów z parowu i oczywiście pozwalający na postawienie ich na kołach. Mamy w tej sytuacji szansę błyskawicznego otwarcia drogi , a także przewiezienia TIR-a w najdogodniejsze rejony umożliwiające rozpoczęcie bezkolizyjnej formy remontu. Prędko oraz bezawaryjnie przewieziemy maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, zatem krótko mówiąc pełny kalejdoskop,asortyment dużych samochodów.


Ale w naszych zespołach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu czuwa kompetentna kadra i to właśnie oni gwarantują powodzenie i kondycję wszystkich prac.Mobilny serwis 24h

Może się okazać, że holownik , a do kompletu niskopodwoziówka nawet nie będę teraz konieczne. W lokalizację awarii zdecydowanie prędzej dojedzie mobilny serwis no i także na drodze szybkiego ruchu, przeszkoleni mechanicy sprawnie dokonają oczekiwanej naprawy..


Mobilny serwis jest przygotowany tak na wulkanizację opon jak również na małe poprawki napędu. Zespół mobilnego serwisu rusza doskonale zorganizowany , a zawdzięcza to wnikliwemu rekonesansowi, który odbywamy w czasie przyjęcia zgłoszenia. Zapewne w czasie naprawy może się pokazać, że niesprawność jest uciążliwsza niż sugerowały prognozy , ale wtedy pilnie zawsze jest sprowadzana, czekająca na przywołanie autolawety czy może naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Usterki, jakkolwiek bliźniacze często są właściwie bardzo rożne, stąd też do wszelkich zamówień przystępujemy indywidualnie. Wszyscy kontrahenci maja prawo do błędnej opinii, to my jesteśmy profesjonalistami więc potrafimy odpuścić przyjaciołom traktując każde zamówienie jednostkowo. Nasi mechanicy, nabywając pomoc znakomicie wyposażonego zaplecza technicznego, wyciągają z tych konsultacji wyłącznie odpowiednie wskazówki.Transport niskopodwoziowy

Swoją propozycję usług rozbudowaliśmy o fracht ciężkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy drogowych gdyż szeroka podwalina w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników umożliwiła nam takie rozwiązanie bez szwanku dla podstawowych zleceń. To jak najbardziej poważna decyzja, bowiem wykorzystuje potencjał własnych doświadczonych kierowców i pojazdów, i tym samy redukuje koszty działalności pośrednio oddziałując na ograniczenie cen standardowych usług.


Przewozimy w granicach kraju i zagranicę wszystkie maszyny począwszy od ciężkich mimo, że małych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych. Obiektem naszej usługi mogą zostać także towary ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


Jako, że bezpieczeństwo przewozu jest w tym wypadku najważniejsze to przy wzięciu pod uwagę wszystkich środków bezpieczeństwa, dodatkowo regularnie ubezpieczamy ładunki. To normalne, że operujemy całkowitą dokumentacją potrzebną, aby świadczyć zlecone usługi i z tego powodu chronimy się przyjmując na siebie jakiekolwiek procedury powiązane z transportem.Dlaczego my?

Jest jakikolwiek czynnik, ażeby nie? Skoro akurat nie ma tu żadnych zastrzeżeń to może być MegaHol. Nigdy nie zamierzamy odbierać umiejętności pozostałym, jednak oczywiście nikt niczego podobnego rzecz jasna nie uprawia pisząc, że jest najlepszy. Jesteśmy przeświadczeni, że wszystkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe działają bardzo sprawnie.


Odważ się trochę wgryźć w niniejszy problem. Nasza pajęczyna warsztatów to rodzina koncentrująca cały szereg kooperantów, co daje nam upoważnienie by przedkładać w ofercie znacznie bardziej rozległy tabor niż oferta jednostkowego warsztatu. Absolutnie nie inaczej ma się rzecz z kadrą o wysokich umiejętnościach lub z kierowcami o dużym doświadczeniu.  Platforma warsztatów ulokowanych blisko wydarzenia, współdziałając ściśle ze sobą wykorzystuje zdolność wysłania pomocy z najbardziej przystosowaną do okoliczności załogą i właściwym sprzętem.


Właśnie w związku z tym legitymizuje nam się doskonale, jako opoka dostarczania naszych usług, hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Zapewne z usługą dojedzie mała, familijna obsada fachowców, ale wspierana mocą naszej firmowej platformy.


U nas nie mamy cennika bo dowolne wezwanie szacujemy odrębnie, tymczasem to posiada proste odbicie w regularnie mniejszych wycenach niż zwykle się spodziewacie. W sytuacji usług prowadzonych z OC lub Assistance nie trzeba pokrywać opłat, ponieważ rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


MegaHol, na szczęście nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa, powinna być oczywiście taka. Przyjaciel z Góry Kalwarii, który zawsze dojedzie jeśli znajdziesz się w biedzie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: