LAWETA TARCZYN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TARCZYN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak winien wybrzmiewać tytuł niniejszego rozdziału, lecz z drugiej strony zdecydowani zawsze jesteśmy na wszelkie zamówienia. Naszych klientów traktujemy niczym przyjaciół, a to ważny krok do zapewnienia pomocy także tym którzy poruszają się zdecydowanie mniejszymi samochodami. Holowanie pojazdów ciężarowych to nasza sztandarowa usługa, ale oczywiście oddziały rozmieszczone po całej Polsce zawsze są gotowe na to aby poradzić sobie z dowolnym zamówieniem.


Nie ma miejsc chronionych i wszędzie stosunkowo łatwo jest mieć niedyspozycję samochodu. W podobnej chwili nie marnuj czasu na poszukiwanie odpowiednich służb wyłącznie od początku wybierz numer do MegaHol, w okolicy Tarczyna to pierwsza z najskuteczniejszych pomocy drogowych. Jest jednak pytanie – Czy też w ogóle powinno się auto holować? Mobilny serwis to teraz bezwzględnie jest właściwie standardowa usługa, ale jeżeli do tego dołączymy wykwalifikowaną załogę to dojedziemy do was z rzetelnym warsztatem. Miejsce wydarzenia często staje się stanowiskiem aktywności naszych mechaników, którzy tam właśnie efektywnie eliminują usterki.


I dodajmy, że damy radę sobie z każdą usterką. Do tej chwili każde wezwanie realizowaliśmy pozytywnie i na szczęście nie ma takiego argumentu by to się odmieniło. Drobne naprawy, które stosunkowo łatwo zrealizować praktycznie w miejscu zdarzenia to dla pomocy drogowej przeważnie proste usterki, natomiast kierowcom utrudniają dalszą podróż. Nasze wykwalifikowane załogi zainteresują się każdą błahostką w tej sytuacji wręcz nigdy nie musisz się martwić o opony, paliwo, wycieraczki dlatego, że pod stałą kuratelą będziesz bezpieczny na drodze.


Pilnuj by mieć to w każdym przypadku z tyłu głowy. Gdy zupełnie nie orientujesz się w terenie, nie powinieneś się denerwować, ponieważ my czekamy zaraz za miedzą. Nieważne gdzie znalazły cię kłopoty bez kłopotów to miejsce znajdziemy, więc szybko zaproponujemy ci pomocną dłoń. Jest awaria to powinno się działać, chwila nie jest istotna ponieważ istotni są przyjaciele przekonani do interwencji, zatem będziesz mógł do pomocy drogowej zatelefonować o każdej porze. Wiedz, że pomoc drogowa MegaHol posiada sporo przyjaciół i jeszcze nigdy żadnego oczywiście nie rozczarowała. Gdyż tacy są przyjaciele.


Zawsze jesteśmy zdecydowani do świadczenia pomocy i w dzień i w nocy:

  • Wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego lub dopełnienie deficytu paliwa w baku
  • Pomoc w zakresie Assistance oraz darmowe usługi z OC sprawcy
  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ulokowanie samochodu na kołach albo przeciągnięcie go na jezdnię

NASZA GALERIA


Tu na naszym portalu będziesz mógł zapoznać się ze elementami naszej palety usług to pozwoli ci podjąć definitywną decyzję o przyszłej naszej pomocy. Na przyjaciół możesz liczyć zawsze i gdziekolwiek, a  przede wszystkim w Tarczynie.LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie trzymała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie oznacza to wcale, iż nasze profesjonalne lawety czy autolawety nie mogą być przystosowane do transportu różnych aut. Mamy świadomość, że znaną metodą pomocy jest holowanie, szczególnie jeśli mowa o samochodach osobowych. Przy pomocy linki holowniczej umie się tej pomocy podjąć każdy prowadzący, jeśli chodzi o nas to jednak proponujemy skorzystanie z usługi zawodowców.


Zdecydowanie tą radę warto przyjąć na poważnie. Kwalifikacje no i profesjonalizm są obligatoryjne dla zaufania przy holowaniu. Bardzo istotny jest sprzęt z którego wówczas korzystamy gdyż naturalna linka holownicza częstokroć bywa niepewna. Na autostradach czy drogach szybkiego ruchu holowanie na lince na sto procent jest zabronione. Dlatego znakomicie zaopatrzone w optymalny sprzęt do lawetowania, specjalistyczne oddziały pomocy drogowej MegaHol mogą być najwłaściwszym wyborem.


Więc nie ma potrzeby wspominać, iż w stałej infrastrukturze znajdują się właściwe do tego lawety i autolawety. Transport samochodów to nasza praca, dlatego o dowolnej godzinie można nas przywołać byśmy kompetentnie wykonali przypisaną nam usługę włącznie z przewiezieniem pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta działalność nas zachwyca. Nieustannie kroczymy po palmę pierwszeństwa w transporcie aut ciężarowych też w ciężarowej pomocy drogowej. Bogata oferta i pewność doskonałej marki własnych usług jest ważnym etapem w kierunku zrealizowania tegoż planu. Kierowcy doskonale rozumieją jak skomplikowaną potrafi być na drodze usterka TIR-a. Kilometrowe korki są w stanie się tworzyć też na drodze dwupasmowej kiedy wyłączymy z ruchy pojedynczy pas. A wynik jest w stanie być gorszy kiedy do usterki dojdzie na peryferyjnej, jakkolwiek ruchliwej drodze. Dlatego natychmiastowa reperacja lub sprawny, kompetentny przerzut tego auta jest naprawdę ważny.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol są na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a także sprzęt do podnoszenia masywnych samochodów z kanału oraz pozwalający na postawienie ich na kołach. Awaryjnie zatrzymanego TIR-a umiemy zatem umiejętnie przetransportować w miejsce w którym będziemy mogli go bezkolizyjnie zreperować. Prędko i bezawaryjnie dostarczymy maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, słowem jak widać kompletny kalejdoskop,asortyment kłopotliwych pojazdów.


Ale w naszych brygadach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu pełni dyżur zawodowa załoga i to właśnie oni zapewniają prawdziwą wartość naszych usług.Mobilny serwis 24h

Możliwe, że holownik , a do kompletu niskopodwoziówka absolutnie nie będą celowe. Faktycznie się wydarzy jeżeli efekty awarii uda się naprawić na w rejonie zdarzenia co, choćby na drodze szybkiego ruchu, szybko może wykonać wyspecjalizowana załoga mobilnego serwisu.


Czy to okaże się kwestia wulkanizacji opony czy może pomocy przy nieznacznych wadach silnika, w każdym przypadku musimy być na taka ewentualność zabezpieczeni. Na każdym poziomie walczymy by zrobić wszystko co możliwe, dlatego odjeżdżamy po sfinalizowaniu dokładnego sondażu w trakcie akceptowania zamówienia. Zdarza się, iż wywiad telefoniczny jest niewystarczający i personel mobilnego serwisu jednak nie potrafi wykonać natychmiastowej naprawy, na szczęście nie jest to właściwie kłopot ponieważ w zapasie zawsze wyczekuje autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową.


Każde zlecenie to dla nas inny epizod z tego powodu, że każda awaria jest inna. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, odpowiadamy na propozycje, gdyż są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie tylko klientami. Przyjęte postępowanie tylko wspiera nas w komforcie pracy ponieważ bazę przynosi nam kompletnie zaopatrzone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy     

Posiadając w zdolności technicznej faktycznie szeroką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników naturalnym było dla nas rozwiązanie z propozycją frachtu sporych maszyn budowlanych czy maszyn rolniczych. To jak najbardziej trafna decyzja, bowiem wykorzystuje potencjał własnych doświadczonych kierowców i taboru, i tym samy ogranicza koszty funkcjonowania pośrednio oddziałując na obniżenie wycen podstawowych usług.


Nawet nie mamy utrudnień, w kraju czy zagranicą dostarczymy na wyznaczone miejsce pikapy, busy, koparki, walce drogowe czy też kombajny. Obiektem naszej usługi mogą się stać również towary ponadnormatywne czy transporty dłużycowe.


Jesteśmy spokojni o kwalifikacje naszych kierowców jak również sprzętu jaki wykorzystują, na szczęście w każdym przypadku nasze transporty są całkowicie ubezpieczone. Całe formalności i dowody konieczne do specyfikacji związanej z prowadzoną przez nas pracą, w każdym przypadku bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Tylko dlaczego nie? Czemuż akurat nie MegaHol? Pewnie, że planujemy być najlepsi, ale ostatecznie nie planujemy aby inni czuli się gorsi. Działa mnóstwo pomocy drogowych nieco mniej ciężarowych pomocy drogowych, lecz zapewne każda realizuje wszystkie zadania.


Powinno się jednak inaczej na tą sytuację zerknąć. Nasza siła tkwi w sieci licznych zespołów i dywersyfikacji sprzętu i taboru co zapewne jest niedostępne dla jednostkowego warsztatu. W sprawie kadr firmowa sieć też buduje przewagę nad jednostkowym warsztatem, nawet wówczas kiedy pracują tam doskonali specjaliści.  Funkcjonujemy niczym naczynie połączone, gdzie wszelkie odziały stacjonujące w okolicy zdarzenia współdziałają ze sobą, aby na lokalizację zdarzenia posłać całkowicie profesjonalnie skomponowaną pomoc.


Dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która stanowi podstawę świadczenia naszych usług potwierdza się właśnie w związku z tym. Nasza firmowa platforma będzie na pewno tworzyć ochronny parasol nad działalnością wyprawionej obsady profesjonalistów, którzy będą załogą z małego zakładu, prawdopodobnie związaną rodzinnie względnie przyjaźniami, jednak będą skuteczni mając takie partnerstwo.


Obojętnie jakie zamówienie otrzymuje swoją kalkulację dzięki temu nierzadko u nas wyceny za pracę są niższe niż się spodziewacie. Technicznie dogodną procedurą rozliczenia za nasze prace jest proste rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, jednak wymogiem jest zdolność wykonania pracy w zakresie OC lub Assistance.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa choć wcale nie tylko. Przyjaciel z Tarczyna, który liczy na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: