LAWETA JASIEŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych JASIEŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitajcie na stronach MegaHol


To rozsądnie, że w tym miejscu się znalazłeś! To najkorzystniejsze miejsce w przestrzeni Jasień do którego mogłeś zajrzeć. Ratujemy we wszystkich wypadkach losowych, jakie potrafią zdarzyć się na autostradzie. Skasujemy każdą niesprawność. Skutecznie odciążymy Cię w holowaniu TIR-a i pozostałych aut ciężarowych czy dostawczych. Nie da się zaproponować więcej aniżeli sto procent. Lawety wynajęte z MegaHol umożliwiają taki pułap kondycji oraz bezpieczeństwa przez 24h na dobę.


Nie potrzebujesz w tej sytuacji czytać wszystkiego. Wywołaj numer do nas po pomoc drogową. Dokładniej zapoznamy się po pracy.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna rzecz jeśli pojawiłeś się tu w poszukiwaniu bezpiecznej pomocy drogowej na czas awarii. Zagwarantowania sobie w dalszej perspektywie pewności skutecznej pomocy. w takim razie my namawiamy do konsultacji. Abyś miał szansę zaznajomić się z naszą obszerną paletą usług, która rzecz jasna nie dotyczy wyłącznie holowania. Bowiem MegaHol – ogólnopolska sieć zakładów związanych z ciężarową pomocą drogową to bardzo kompletny usługodawca. Tymczasem wirtualnej konwersacji, jednak nic raczej nie stoi na przeszkodzie by ją zamienić na kontakt bezpośredni.


Jedno pytanie pojawia się głównie jako pierwsze:


Może parę słów opisujących MegaHol.


MegaHol postawił na powiązanie wielu mniejszych zakładów w ogólnopolską sieć ciężarowej pomocy drogowej. Nie świadczymy usług tylko TIR-om i nawet nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, lecz przy tej branży chcemy być siecią wielofunkcyjną pod względem wykonywanych zleceń. Nie wyznaczamy sobie granic z tego powodu lawetujemy i drobne pojazdy i jednoślady, holujemy pojazdy osobowe, a także świadczymy transporty lawetą lub autolawetą każdego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


To pewne, że jeśli specjalnością takiej sieci jest TIR to normalnym jest dla niej równoległe wejście do usług transportowych w wersji ciężkiej. Rozporządzamy bowiem wystarczającymi autolawetyminaczepami niskopodwoziowymi nie wspominając o ciągnikach, które pozwalają nam na transport trudnych maszyn rolniczych, budowlanych oraz drogowych. Rozbudowujemy się dla dobra konsumenta od małej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po dużą platformę pracującą na całym Górnym Śląsku i w ościennych województwach. Stały rozwój doprowadził MegaHol do uruchomienia naszej platformy w Jasień oraz w wielu innych miejscach w Kraju, w których świadczymy kompetentne, jakościowe usługi.


W perspektywie pewnie powszechnie na całym terytorium Polski.Jakie wartości niesie taka sieć kontrahentom?


Rękojmię wysokiego standardu i bezpieczeństwa powierzonych usług nieprzerwanie w ciągu 24h na dobę. Czy aby powinno się oczekiwać więcej w palecie usług holowania? Przeważnie wycena usługi ma istotny wpływ na nasze wybory, jednak znacznie skromniejszy w wypadku usług pomocy drogowej. To dzięki sieci, MegaHol natychmiast dojeżdża na miejsce wypadku. Uczestniczenie w platformie MegaHol daje nam zdecydowanie większe możliwości w doborze załogi optymalnie przygotowanej do wezwania, a tym samym właściwie na początku polepsza jakość usługi. Zdarzają się usterki domagające się wszechstronnych mechaników względnie, co dokładnie u nas jest realne, paru mechaników z odrębnych specjalizacji. Oddzielnie podejmująca zlecenia pomoc drogowa może mieć dylemat z zakończeniem wszystkich zamówień, ale w MegaHol do wyciągnięcia TIR-a z kanału dotrze podnośnik z jakiegoś oddziału, mobilna wulkanizacja z innego, a jeśli trzeba to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie obecnie są zdolności sieci. Sieć gwarantuje nam korzyść jeśli chodzi o dostępność i mnogość sprzętu, a to przesuwa się na sprawność i klasę naszych usług czyli rzeczywistą korzyść naszych kontrahentów.A może funkcjonuje jasny taryfikator usług?


Oczywiście nie ma schematu sytuacji drogowych, jaki można by było przenieść na stabilny taryfikator usług pomocy drogowej, a jeśli nawet to takich epizodów jest nie wiele. Każdorazowo rozpoczynamy od ustalenia pierwszej wartości w zasadzie na poziomie aprobowania zlecenia. Właściwie wówczas potrafimy określić dostatecznie jak daleko jest do miejsca zdarzenia, jakich działań będziemy potrzebowali się podjąć na stanowisku, jak daleko powinno się transportować objęty usługą pojazd, czy powinno się skorzystać z mobilnego serwisu, jaki model lawety, czy naczepy będzie konieczny. To jedyne co potrzeba, żeby orientacyjnie policzyć wartość zamawianej usługi. Jednakże rewizja wyceny czasem wydaje się być wskazana po oględzinach na miejscu kolizji. Platforma ma tymczasem dla ostatecznej stawki za usługi duże znaczenie, bo jak to zdarza się zwykle w takich przypadkach pozwala zmniejszyć całkowite nakłady, a w efekcie zamykającą kalkulację. Możemy podać jeszcze jeden bodziec skierowania się po taką usługę do Nas. Mianowicie sposobność rozliczeń bezgotówkowych za świadczone przez nas usługi z uwagi na liczne umowy łączące nas z dużym wachlarzem firm ubezpieczeniowych.Czy holowanie aut to cała propozycja naszej firmy?


 • MegaHol dzięki platformie posiada szeroki arsenał usług.
 • Pomoc drogowa to nie ulega wątpliwości holowanielawetowanie.
 • Świadczymy transport poszkodowanych autolawetą korzystającą z 6 miejsc dla pasażerów.
 • Serwis mobilny dla wszelkich pojazdów ciężarowych z wyjątkowym dostrojeniem na TIR-y. Jednocześnie całościowa obsługa samochodów dostawczych, ale również i osobowych.
 • Czynna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z opcją różnych wymiarów opon, aż po samochody osobowe.
 • Usługa transportu samochodów ciężarowych, dostawczych, busów i osobówek.
 • Usługa przewozu maszyn samobieżnych drogowych, budowlanych i oczywiście rolniczych.
 • Wśród możliwych usług przewozowych także transport pojazdów niestandardowych takich na przykład jak przyczepy mieszkalne, autobusy i tramwaje itp.
 • Usługa transportu elementów dłużycowych nie tylko dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy też leśnictwa.
 • Skuteczne wydobycie samochodów z uciążliwego obszaru bez nowego uszczerbku.
 • Dostarczenie na trasie paliwa, a także innych płynów eksploatacyjnych.

Dzięki strukturze sieciowej możemy utrzymać pełną gotowość do niesienia pomocy w zakresie ciężarowej pomocy drogowej, przy równoległym bezkonfliktowym świadczeniu usług przewozowych. Oczywiście to zasługa ilości i skali będącego w naszej dyspozycji zespołu lawet, autolawet czy naczep niskopodwoziowych. To jest realne jedynie w sieci, gdzie stosunkowo łatwo właściwie zdywersyfikować zasoby poszczególnych, zrzeszonych w sieci zakładów. w identycznym momencie, zdecydowanie nie tracąc na marce i czasie usługi, możemy prowadzić kilkanaście zamówień. Wszystkie dodatkowe usługi oferujemy w granicach całego kraju oraz w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę każdego dnia.Czy inicjuje się umowę, która zagwarantuje nasz udział w świadczeniu pomocy.


Gdy przedtem ktoś zapamięta sobie nasz telefon to zdecydowanie nie będzie na pewno żadnej bariery by nas wezwać w chwili zaistnienia problemu. Zapewne na taką deklarację liczą kontrahenci flotowi i z tego powodu dla nich mamy przygotowaną stosowną umowę. Nic nie stoi na przeszkodzie by taką długoterminową umowę podpisać i tu w Jasień. Budujemy takie projekty z firmami posiadającymi flotę TIR, aut ciężarowych, dostawczych, busów bądź taksówek. Taka umowa obliguje nas do natychmiastowego przyjazdu na miejsce zamówienia co ułatwia nam sieciowa struktura. Znając rodzaj taboru stałego klienta nie tylko dotrzemy szybciej, ale automatycznie też odpowiednio przygotowani. w sytuacji usterki straty są w stanie stać się istotniejsze gdy liczy się czas. Wydajna usługa serwisu mobilnego w tym przypadku może mieć znaczący wpływ. Ważne jest w związku z tym by taki serwis był uprzednio gotowy na obsługę taboru konkretnego zleceniodawcy. Umowa z MegaHol na pewno ogranicza ryzyko strat, w związku z tym jeżeli istnieje grupa, nie koniecznie miejscowa, której flota regularnie porusza się w obszarze naszego miasta Jasień to rekomendujemy jej nasze usługi. Skuteczna pomoc drogowa pod ręką to komfort w momencie usterki.


Holujemy po Wasz triumf – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: