LAWETA KAMIEŃ KRAJEŃSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KAMIEŃ KRAJEŃSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWypada uczciwie zaznaczyć, iż naszą profesją jest ciężarowa pomoc drogowa, zasadniczo to nie zakłada, że wzbraniamy się od wykonania odmiennych zleceń, ba nawet odwrotnie dysponując wyśmienicie zaopatrzoną infrastrukturą jesteśmy w stanie obsłużyć wiele zleceń równocześnie. Naszych klientów traktujemy niczym przyjaciół, a to kluczowy krok do udzielenia pomocy również tym którzy poruszają się znacznie mniejszymi samochodami. Z uwagi na to, każdy z wszystkich warsztatów, rozsianych po całej Polsce, jest zdolny w identycznym stopniu na holowanie samochodów ciężarowych jak i każdego innego auta.


Nie znajdziesz miejsc bezpiecznych i wszędzie można mieć niedyspozycję auta. Absolutnie w takiej sytuacji nie marnuj czasu na wyszukiwanie pomocy wyłącznie od razu dzwoń do MegaHol, w okolicy Kamienia Krajeńskiego to jedna z najlepszych pomocy drogowych. Holowanie wszak nie zawsze jest niezbędne. W naszych warsztatach operujemy mobilnymi serwisami, i wyśmienicie wyspecjalizowaną załogą. Miejsce zdarzenia na krótki czas objawi się profesjonalnym warsztatem, i w tenże sposób zaoszczędzimy czas i obniżymy koszt niesprawności.


Na szczęście nie obawiamy się, że coś nas zaskoczy ponieważ posiadamy wystarczająco dużo energii, aby z potencjalnymi awariami sobie poradzić. Dobre podejście do realizacji każdej pracy gwarantuje dobre wyniki, dlatego trzymamy się tych metod dla waszej satysfakcji. Mnóstwo awarii jakie wstrzymują klientom dalszą drogę dla naszych załóg okazuje się nietrudnymi do usunięcia. Niech ci się nie zdaje, że dzwonisz po pomoc drogową z drobnostką, bo na drodze chociażby minimalna awaria potrafi okazać się uciążliwa do indywidualnej reperacji, tak więc wycieraczki czy opony, deficyt paliwa ewentualnie nieodpalający napęd też momentami potrzebują naszej pomocy.


Oczywiście to istotne! Ty, całkiem możliwe, że dojechałeś do nas z odległego krańca Europy, natomiast jeśli chodzi o nas to pracujemy tu u siebie. Znamy tu każdy kąt dlatego nie jest ważne, w którym miejscu utkwiłeś z własną kolizją bez problemów niedługo cię odnajdziemy. Tylko nie rozważaj nad godziną doby wywołuj nas bezzwłocznie kiedy jesteśmy ci przydatni. Przyjaciele są różni, doskonalsi, zawodni i pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie zawodzi. Ponieważ tacy zawsze są przyjaciele.24 godziny na dobę możesz na nas oczekiwać

  • Stawianie samochodu na kołach względnie przeciągnięcie go na jezdnię
  • Dowóz paliwa czy usuniecie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji , a także w zakresie usług Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

NASZA GALERIA


By rozproszyć wszystkie wątpliwości na naszej stronie jesteś w stanie zaznajomić się z naszą całą paletą możliwości. Jednak na przyjaciół z Kamienia Krajeńskiego będziesz mógł liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Podstawą naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, lecz nasza baza lawet lub autolawet jest przygotowana do przewozu dowolnego auta. Więc mimo, że łatwą metodą transportu zepsutego pojazdu osobowego jest holowanie, jakiego zapewne może się podjąć każdy kierowca, to my właściwie rekomendujemy by skorzystać z doświadczonej pomocy.


Funkcjonuje parę względów dla których trzeba odczytać tą wskazówkę poważnie. Absolutnie najważniejszym będzie na pewno praktyka i profesjonalizm usługi. Nigdy nie można w stu procentach zawierzyć przeciętnej lince holowniczej bowiem jest ona wadliwa. W czasach gdy wszystkie wyprawy w poważnej liczbie realizują się po trasach szybkiego ruchu i autostradach ważną wiadomością jest fakt, że holowanie na tych drogach jest wzbronione. Z tego powodu znakomicie zaopatrzone w optymalny sprzęt do lawetowania, doświadczone zastępy pomocy drogowej MegaHol zawsze są najwłaściwszym doborem.


Będące w profesjonalnym taborze lawety lub też autolawety zezwolą nam na przetransportowanie jakiegokolwiek modelu samochodu. Przewóz aut to nasza specjalność, więc o dowolnej godzinie wolno nas przywołać byśmy kompetentnie wykonali zleconą nam usługę włącznie z przewiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie rzeczywiście nasz żywioł. Naszym celem jest móc być najlepszym w transporcie samochodów ciężarowych i oczywiście ciężarowej pomocy drogowej. Ważnym ruchem do wypracowania podobnego ideału powinna być duża propozycja i klasa wszystkich usług. Awaria TIR-a na ulicy potrafi być wielkim problemem. Wykluczenie jednego pasa ruchu potrafi sprawić kilometrowe korki także na szosie dwupasmowej. Kiedy niesprawność zaatakuje na szybkiej drodze jednopasmowej to rezultat może być jeszcze podlejszy. I właśnie dlatego szanować należy szybkie, kompetentne reperacje na miejscu kolizji, lub kompetentny przewóz takich pojazdów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol są w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a także sprzęt do wyciągania wielkich pojazdów z kanału oraz pozwalający na ulokowanie ich na kołach. Mamy, zatem odpowiednie urządzenia, by dokonać bezpiecznej formy remontu po poprzednim uprzątnięciu drogi z awaryjnie uwięzionego, ciężkiego samochodu. Wielkie pojazdy każdego standardu takie jak zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, potrafimy przez 24 godziny na dobę dostarczyć szybko i bezpiecznie.


Poręką marki naszych prac jest oczywiście zawodowa załoga osiągalna dla was przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Każdorazowo potrafi się okazać, iż akurat nie będzie zlecenia na holownik i niskopodwoziówkę. Nawet na drodze szybkiego ruchu rezultaty kolizji potrafi zlikwidować mobilny serwis, który na miejsce nadjedzie szybciej no i przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


Mobilny serwis jest przygotowany tak samo na wulkanizację opon jak również na małe poprawki napędu. To przede wszystkim kwestia dokładnego rekonesansu przeprowadzonego podczas przyjęcia zgłoszenia. Zawsze posiadamy możliwość zamówienia lawety czy też holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w odwodzie na wypadek jeśliby natychmiastowa naprawa okazała się niemożliwa.


Niesprawności, mimo, że pokrewne są właściwie bardzo rożne, stąd też do potencjalnych zamówień podchodzimy indywidualnie. Nasi kontrahenci maja prawo do mylnej analizy, to my mamy obowiązek być fachowcami więc możemy wybaczyć przyjaciołom oceniając każde wezwanie odrębnie. Takie podejście tylko wspiera nas w luksusie pracy bo podstawę przynosi nam doskonale wyposażone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Posiadając w sprawności tak istotną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników oczywistym było dla nas wyjście z możliwością frachtu ciężkich maszyn budowlanych czy też maszyn rolniczych. To fakt, że w tej dziedzinie transportu rzecz jasna nie specjalizujemy się, ale jeśli pośród doskonałych kierowców ma się tylu z odpowiednim doświadczeniem i praktyką nie wolno nie wykorzystać tego potencjału.


Absolutnie nie mamy obostrzeń, w Polsce czy zagranicą dowieziemy na określone miejsce przeznaczenia pikapy, busy, koparki, walce drogowe czy też kombajny. Można także desygnować nam fracht towarów ponadnormatywnych i dłużycowych.


W związku z tym, że bezpieczeństwo transportu jest tu na pierwszym miejscu to przy utrzymaniu wszystkich środków bezpieczeństwa, nawet wówczas regularnie ubezpieczamy ładunki. Jakikolwiek transport, szczególnie niestandardowych ładunków wymaga pozwoleń, pełnomocnictw czy też właściwej dokumentacji, jednakże przenigdy nie zarzucamy klienta uzyskaniem takich formalności.Dlaczego my?

Albowiem absolutnie nie ma takiego powodu, żeby akurat nie. Dlatego ma prawo być MegaHol. Każdy potrafi napisać, iż jest najlepszy, lecz my na szczęście nie planujemy ujmować pozostałym umiejętności. Wierzymy, że każda pomoc drogowa, jakich działa wiele i każda ciężarowa pomoc drogowa , których pewnie jest trochę mniej, potwierdza się w efektach pracy.


Odważ się wszakże wgryźć w ten problem. Prawdopodobieństwo uzyskania właściwego sprzętu w naszym przypadku powinno być znacząco większe niż w indywidualnym zakładzie choćby ze względu na liczebność partnerów. Oczywiście to samo sprawdza się przy wyborze doświadczonych kierowców czy przeszkolonych mechaników. Jednostkowy warsztat nigdy nie ma całego asortymentu sprzętu, my dostosowujemy się konkretnie do zlecenia i dostarczamy właściwy sprzęt i dobranych fachmanów, a umożliwia nam to firmowa sieć oddziałów pracująca tak jak naczynia połączone.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się dokładnie w związku z tym i jesteśmy dumni, że wyznacza regułę oferowania naszych usług. Do zlecenia przyjadą odpowiedni fachowcy, pewnie z małego rodzinnego warsztatu, ale będą trzymali na wysuniecie ręki dostęp do współpracy wielkiej firmowej pajęczyny.


Każde wezwanie dostaje własną kalkulację , a skutek jest taki, że niejednokrotnie u nas ceny za usługę bywają mniejsze niż się oczekuje. Wyjątkowo wygodną procedurą fakturowania za nasze zlecenia jest bezpośrednie rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, ale wymogiem jest szansa zrealizowania pracy w ramach OC względnie Assistance.


Oto jest właśnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z Kamienia Krajeńskiego, który gwarantuje Ci spokojną podróż.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: