LAWETA WIĘCBORK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WIĘCBORK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba się zastanawiać czy przypadkiem nie zdecydowanie bardziej trafnym tytułem dla obecnego akapitu nie okaże się wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” gdyż dokładnie w takiej pomocy się specjalizujemy, mimo, że nigdy nie odmawiamy takiej usługi przy innych zleceniach. My kontrahenta postrzegamy jak przyjaciela zatem w ten sposób podchodzimy do pomocy jakiej poszkodowany przyjaciel oczekuje rzecz jasna nie patrząc jakie gabaryty posiada jego pojazd. Podkreślamy to, że naszą profesją jest holowanie samochodów ciężarowych, jednakże wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce są na tyle zaopatrzone aby podołać każdemu zadaniu w optymalny sposób.


Problemy z autem na autostradzie to zwyczajna rzecz. Jeśli stanie się to w okolicy naszego Więcborka wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to zupełnie dobre wyjście. Holowanie wcale nie każdorazowo jest wskazane. Zawsze na początku należy wykorzystać mobilny serwis, a nasze profesjonalnie wykwalifikowane załogi potrafią sobie dać radę z naprawą. Nasze czynności na miejscu wydarzenia zawiodą do szybkiego naprawienia awarii.


Jakąkolwiek usterkę jesteśmy gotowi skasować Nasze podejście na poziomie realizacji każdej pracy gwarantuje pozytywne wyniki, dlatego pilnujemy się tych metod zawsze dla waszej satysfakcji. Drobne naprawy, jakie wystarczy zrealizować w miejscu zdarzenia to dla nas zazwyczaj proste niesprawności, choć kierowcom utrudniają dalszą podróż. Niech ci się nigdy nie zdaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z drobiazgiem, gdyż na trasie chociażby niewielka niesprawność może okazać się uciążliwa do indywidualnej reperacji, zatem wycieraczki oraz opony, brak paliwa ewentualnie nieodpalający motor także momentami potrzebują naszej usługi.


Postaraj się by o tym myśleć. Jeśli chodzi o nas to jesteśmy z okolicy, zatem kiedy nie wiesz gdzie jesteś absolutnie nie musisz się martwić. Przyjaciel cię nie rozczaruje, zna w tym mieście wszystkie zakątki i zlokalizuje cię nawet gdybyś sam nie kojarzył gdzie masz awarię. Zaszła potrzeba pomocy to dzwonisz, rzecz jasna nie ważne o jakiej porze, twoi przyjaciele asekurują cię całą dobę. Pamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol posiada cały szereg przyjaciół i absolutnie żadnego nie zawiodła. Oto nasz system na funkcjonowanie.Jesteśmy dyspozycyjni do świadczenia pomocy i w dzień i w nocy:

  • Pomoc w granicach Assistance oraz niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Przewóz, fracht na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Ustawienie pojazdu na kołach względnie wydostanie go na drogę
  • Usunięcie pomyłkowo wlanego paliwa bądź dowóz paliwa

NASZA GALERIA


Cała oferta jest tu zaprezentowana w detalach więc możesz rozwiać obiekcje. Jednak na sto procent możesz w Więcborku liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest treścią wszystkich naszych usług, lecz faktem jest, że jak wcześniej nadmieniliśmy zawsze jesteśmy przygotowani do przerzutu lawetą lub autolawetą dowolnego pojazdu. Jedną z metod holowania wydaje się być samopomoc kierowców którzy holują pojazd, zwłaszcza pojazdy osobowe przy użyciu linki holowniczej, jednak naszą poradą absolutnie jest zalecenie by brać w podobnym przypadku ekspertów.


Bezwzględnie jest to pozytywne z paru względów. Praktyka oraz profesjonalizm zdają się niezbędne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Zawodność prostych linek holowniczych adresuje uwagę na sprzęt z którego należało by korzystać przy tej usłudze. Holując auto należy pomijać autostrady oraz trasy szybkiego ruchu co zdecydowanie skomplikuje oraz wydłuży przewóz. I tu dokładnie bezwzględnie jest miejsce dla fachowego sprzętu i brygad pomocy drogowej MegaHol.


Oczekujące w naszym taborze lawety lub autolawety pozwalają nam na przewiezienie jakiegokolwiek rodzaju auta. Transport samochodów to nasza profesja, dlatego o każdej porze wolno nas wezwać byśmy rzetelnie wykonali przypisaną nam pracę włącznie z przewiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To profesja nas urzeka. Zawsze w transporcie aut ciężarowych, a zarazem w ciężarowej pomocy drogowej staramy się być zwykle pośród najdoskonalszych. Tak samo w palecie usług jak również w jakości ich wykonania. Kierowcy dobrze kojarzą jakże nieprzyjemną może być na ulicy awaria TIR-a. Kiedy z powodu awarii na drodze dwupasmowej wyłączymy pojedynczy pas ruchu to realny będzie zator, nawet na kilka kilometrów. Jeśli niesprawność zajdzie na ruchliwej szosie jednopasmowej to rezultat jest w stanie być jeszcze groźniejszy. Należy więc zauważyć profesjonalistów od napraw w miejscu zdarzenia oraz specjalistycznego transportu aut.


MegaHol gospodaruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i stosownym sprzętem pomocniczym na przykład takim, jaki umożliwia wyciągnięcie masywnego TIR-a z rowu oraz umiejscowienie go na kołach. Awaryjnie uwięzionego TIR-a potrafimy zatem sprawnie przewieźć w rejon gdzie będziemy potrafili go bezpiecznie zreperować. Skutecznie i bezpiecznie przewieziemy pełen arsenał dużych samochodów w tym: naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe.


Zabezpiecza to jednocześnie profesjonalna załoga, która trzymając dyżury w naszych zespołach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój wewnętrzny i zaufanie.Mobilny serwis 24h

Rozplątanie kłopotu może także okazać się całkowicie przeciwne i holownik i oczywiście niskopodwoziówka nie będą niezbędne. Choćby i na autostradzie skutki usterki może zlikwidować mobilny serwis, który w lokalizację zdarzenia przyjedzie szybciej i przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


Od niewielkich remontów silnika po wulkanizację opon przeszkoleni mechanicy z mobilnego serwisu muszą być gotowi na rożne typy zdarzenia. Udaje się to z tego powodu, że przy zarejestrowaniu zgłoszenia prowadzimy na tyle obszerny wywiad by zespół mobilnego serwisu mógł w drogę wyruszyć dokładnie zorganizowany do wykonania usługi. Rzecz jasna w momencie realizacji usługi może się pokazać, że niesprawność jest poważniejsza niż przewidywania , ale wtedy natychmiast jest ściągana, czekająca na przywołanie autolawety czy naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Każde zamówienie to dla nas specjalny przypadek ze względu na to, że każda awaria jest wyjątkowa. Nasi kontrahenci maja prawo do niepoprawnej diagnozy, to my mamy obowiązek być fachmanami więc możemy wybaczyć przyjaciołom rozpatrując każde zlecenie jednostkowo. Przyjęte podejście tylko wspiera nas w luksusie pracy bo podstawę zapewnia nam profesjonalnie wyekwipowane zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Rozszerzyliśmy naszą paletę, lecz pierwotne usługi na tym zgoła nie cierpią, gdyż przewóz maszyn drogowych, maszyn budowlanych , a także rolniczych wypływa z bogatej infrastruktury lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników znajdujących się w naszym padoku. Idealne użytkowanie potencjału załogi redukuje globalne wydatki na działalność, no i tym samym zmniejsza wycenę usługi dla jednego kontrahenta, zdecydowanie było by niepokojące gdybyśmy tegoż potencjału nie uchwycili.


Przewozy prowadzimy w kraju i zagranicą skutecznie odstawiając na wyznaczone miejsce maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do masywnych jakkolwiek niedużych wózków widłowych oraz pikapy czy busy. Obiektem tej usługi mogą być oczywiście towary ponadnormatywne oraz przewozy dłużycowe.


Regularnie ubezpieczamy frachty chociaż zawsze jesteśmy spokojni, iż w naszych profesjonalnych rękach są całkowicie bezpieczne. Przyjmujemy na siebie wszystkie formalności związane z przewozem w tym możliwe, obowiązkowe zezwolenia wykazując się w ten sposób kompletną dokumentacją niezbędną do świadczenia podobnej pracy.Dlaczego my?

Toć dlaczego nie? No to niech będzie, że MegaHol. Pewnie, że zabiegamy o to by być najlepsi, jednakże przecież nie potrzebujemy żeby inni odbierali się gorsi. Przypuszczalnie sprawdzają się w efektach pracy wszystkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe chociaż jest ich w branży szczególnie dużo.


Powinno się jeszcze odmiennie na ten problem popatrzeć. Prawdopodobieństwo uzyskania odpowiedniego sprzętu w tym wypadku powinno być zdecydowanie korzystniejsze niż w jednostkowym zakładzie chociażby ze względu na ilość kooperantów. W kwestii kadr firmowa pajęczyna również posiada przewagę nad jednostkowym warsztatem, również w sytuacji jeśli pracują tam prawdziwi specjaliści. Pojedynczy warsztat niestety nie ma całego asortymentu sprzętu, my dostosowujemy się właściwie do sytuacji i kierujemy na miejsce odpowiedni sprzęt oraz odpowiednich fachmanów, a zapewnia nam to firmowa pajęczyna oddziałów działająca jak naczynia połączone.


Bazę dostarczania naszych usług definiuje dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się właśnie w związku z tym. Właściwie do zlecenia przybywa odpowiednio wybrana grupa pracowników z małego warsztatu powiązana emocjami względnie wręcz familijnie, jednak to grupa która może na pewno w każdej chwili, liczyć na wsparcie całej platformy identycznych warsztatów.


Nigdy nie mamy cennika ponieważ dowolne wezwanie szacujemy odrębnie, a takie podejście tworzy bezpośrednie odzwierciedlenie w często mniejszych stawkach niż zwykle się spodziewacie. Wyjątkowo optymalną procedurą fakturowania za nasze usługi jest proste rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, ale oczywiście warunkiem jest zdolność wykonania pracy w granicach OC względnie Assistance.


MegaHol, nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa, powinna być faktycznie taka. Przyjaciel z Więcborka, który zapewnia Ci dobrą podróż.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: