LAWETA KARCZEW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KARCZEW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak winien wybrzmiewać tytuł niniejszego działu, choć z drugiej strony zdecydowani jesteśmy na wszelkie zlecenia. Dlatego szczerze mówiąc nie zwracamy uwagi na format samochodu bo nasi kontrahenci są naszymi dobrymi przyjaciółmi i pragniemy, aby nasze uczynki wzmacniały ich w przekonaniu, że przyjaciół znajduje się w potrzebie. Niezmiennie jesteśmy przygotowani na holowanie samochodów ciężarowych w tym samym zakresie jak i innych aut i wszystkie nasze oddziały rozmieszczone w całej Polsce muszą być należycie wyposażone.


Na ogół może ci się przydarzyć kłopot na autostradzie. Może to się przytrafić akurat w okolicy naszego Karczewa, i w takiej sytuacji będziesz mógł błyskawicznie zapytać o współpracę MegaHol, to odpowiednie uporanie się z kłopotem. Natomiast faktycznie holowanie auta może okazać się niepotrzebne. Absolutnie wcześniej  można wykorzystać mobilny serwis, a nasze wyśmienicie wykwalifikowane kadry potrafią sobie dać radę z naprawą. Miejsce wydarzenia często okazuje się być stanowiskiem pracy naszych mechaników, którzy tam akurat efektywnie usuwają usterki.


Musimy być przekonani, iż rozwikłamy jakikolwiek problem. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy pewności siebie, która obecnie umacnia nas w przekonaniu, iż podejmujemy stosowne decyzje w momencie realizacji pozyskanych zamówień. Mnóstwo usterek które hamują kierowcom dalszą drogę dla naszych ekip okazuje się być banalnymi do usunięcia. Zawsze jesteśmy dyspozycyjni by zająć się jakąkolwiek drobnostką tak samo czy to będą wycieraczki albo raczej nieodpalający motor, rozerwana opona czy też brak paliwa, jako pomoc drogowa błyskawicznie to zlikwidujemy.


Pilnuj by mieć to w każdym przypadku w pamięci. Jeżeli podróżujesz z odległego miejsca, tylko nie trap się jak nam wyjaśnić w którym miejscu miałeś kolizję, bowiem my jesteśmy z okolicy. Wiedz, iż dostajesz w nas przyjaciół, więc nie dręcz się, że nie wiesz gdzie masz awarię my na pewno cię wyszukamy. Oczekujesz interwencji to dzwonisz, oczywiście nie ważne o jakiej porze, twoi przyjaciele asekurują cię całą dobę. Powinieneś mieć wiedzę, iż jesteś naszym dobrym przyjacielem nawet wówczas jeśli nigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie bywa. Tacy jak my funkcjonują.


24 godziny na dobę możesz Nasza pomoc drogowa wykonuje usługi 24 godziny na dobę:

  • Wydobycie samochodu na drogę względnie ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie źle zatankowanego paliwa czy dowóz paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki , a także w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, transportowanie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Cała paleta możliwości jest tutaj rozpisana w szczegółach czyli możesz rozwiać obiekcje. Ale na sto procent jesteś w stanie w Karczewie liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Zdecydowanie można rzec, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, chociaż nie ma żadnych przeciwwskazań, aby naszymi profesjonalnymi autolawetymi lub autoautolawetymi transportować każdy inny rodzaj pojazdów. Holowania auta osobowego próbuje podjąć się każdy prowadzący korzystając z linki holowniczej, my jednak doradzalibyśmy zawsze w takich chwilach sięgać po fachowców.


Bezwzględnie jest to konieczne z paru powodów. Doświadczenie oraz kompetencje są niezbędne dla zaufania przy holowaniu. Nie da się w stu procentach zaufać pospolitej linie holowniczej bowiem jest ona wadliwa. Holując auto koniecznie trzeba pomijać autostrady oraz trasy szybkiego ruchu co bardzo skomplikuje jak i wydłuży transport. Pewnie nie ma potrzeby już o tym przypominać, lecz dokładnie MegaHol posiada wszystko co jest nieodzowne, by właściwie odholować każdy samochód.


W profesjonalnym taborze obecne są lawety, i autolawety dobrane do jakiegokolwiek typu pojazdów. O jakiejkolwiek porze możemy, niezmiernie prędko dostarczyć na miejsce zajścia stosowny transport oraz bezpiecznie przewieźć i sprzęt i podróżnych do wyznaczonego usytuowania.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka robota nas pociąga. Zawsze w przewozie aut ciężarowych, a zarazem w ciężarowej pomocy drogowej chcemy stać w każdym przypadku pośród najsolidniejszych. Istotnym krokiem do wypracowania tego ideału jest świetna propozycja oraz jakość naszych usług. Z uszkodzonym TIR-em zatykającym drogę zetknął się przypuszczalnie nawet nie doświadczony użytkownik dróg. Jeśli w sytuacji usterki na trasie dwupasmowej wyłączymy pojedynczy pas ruchu to pewny będzie zator, nawet na kilka kilometrów. Jeśli awaria zajdzie na ruchliwej drodze jednopasmowej to efekt jest w stanie stać się jeszcze gorszy. Powinno się więc docenić fachowców od remontów bezpośrednio w rejonie zdarzenia oraz fachowego transportu pojazdów.


MegaHol rozporządza holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem , a także optymalnym sprzętem pomocniczym takim, który zapewnia wyciągnięcie masywnego TIR-a z kanału , a także ustawienie go na kołach. Dysponujemy w takim razie wystarczającymi środkami by natychmiast odblokować drogę na tyle aby stosunkowo łatwo było bezpiecznie zrealizować naprawy. Prędko i bezpiecznie przewieziemy cały kalejdoskop uciążliwych samochodów w tym: busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy,


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych brygadach pełni dyżur specjalistyczna kadra będąc również poręczycielem naszej jakości.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że nigdy tym razem nie będą przydatne holownik oraz niskopodwoziówka. Możliwe, że wystarczy mobilny serwis, który w rejon zajścia przyjedzie znacznie prędzej, a wykwalifikowani mechanicy sprawnie wyeliminują podstawę usterki, choćby i na drodze szybkiego ruchu.


Jeśli chodzi o nas to jesteśmy gotowi na wiele rodzajów usterek od wulkanizacji opon po remonty silnika. Personel mobilnego serwisu rusza doskonale gotów do pracy , a zawdzięcza to specjalnemu rekonesansowi, który odbywamy w chwili zaakceptowania zlecenia. Zdarza się, że sondaż telefoniczny jest niewystarczający i zespół mobilnego serwisu jednak nie jest w stanie dokonać szybkiej reperacji, na szczęście nie jest to właściwie kłopot gdyż w zapasie zawsze wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Awarie, mimo, że bliźniacze często są jednak wyjątkowo rożne, z tego powodu też do wszelkich wezwań przystępujemy indywidualnie. Traktujemy swoich klientów jak przyjaciół i z tego powodu wsłuchujemy się w ich prośby i sugestie. Jesteśmy wstanie tak działać dzięki idealnemu zapleczu technicznemu dającemu nam niezaprzeczalny luksus wykonania usługi.Transport niskopodwoziowy

Utrzymując w zdolności technicznej ewidentnie wielką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników normalnym było dla nas wyjście z propozycją transportu sporych maszyn rolniczych, drogowych czy budowlanych. To fakt, że w takiej gałęzi przewozu nie specjalizujemy się, jednak jeśli wśród perfekcyjnych kierowców wykorzystuje się tylu z odpowiednim doświadczeniem i praktyką nie wolno nie wykorzystać tego potencjału.


Sprawnie dostarczymy na wybrane miejsce koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy w granicach całego kraju i zagranicą. Podobnie wyroby w postaci ładunków ponadnormatywnych czy frachtów dłużycowych mogą być przedmiotem tej usługi.


Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy spokojni o kwalifikacje firmowych kierowców jak również sprzętu z jakiego korzystają, nie mniej zawsze nasze profesjonalne transporty są ubezpieczone. Nigdy nie obciążamy swoich klientów załatwianiem procedur i uzyskiwaniem atestów nieodzownych do realizacji zleconego przewozu.Dlaczego my?

Toć z jakiego powodu nie? Czemuż nie MegaHol? Raczej planujemy być najlepsi, ale ostatecznie nie pragniemy aby pozostali czuli się gorsi. Przypuszczalnie potwierdzają się w działaniu potencjalne pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe chociaż jest ich na rynku wyjątkowo wiele.


Ważne jest też odmiennie na to zagadnienie zerknąć. Skoro mamy, aż tylu sieciowych wspólników to w takim wypadku prawdopodobieństwo zdobycia adekwatnego sprzętu powinno być dużo poważniejsze niż w indywidualnym warsztacie. W sprawie kadr firmowa pajęczyna też posiada wyższość nad jednostkowym zakładem, również w sytuacji jeżeli pracują tam doskonali fachowcy.  Platforma warsztatów umiejscowionych blisko zajścia, współpracując integralnie ze sobą posiada sposobność wysłania pomocy z specjalnie dopasowaną do sytuacji załogą i odpowiednim sprzętem.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się przede wszystkim z tego powodu i jesteśmy usatysfakcjonowani, że definiuje normę dostarczania naszych usług. Do zlecenia dotrą doskonali specjaliści, pewnie z lokalnego rodzinnego warsztatu, ale będą posiadali na wysuniecie ręki dostęp do pomocy rozległej firmowej pajęczyny.


Nigdy nie posiadamy cennika gdyż jakiekolwiek zamówienie szacujemy indywidualnie, a to ma proste odbicie w nierzadko niższych wycenach niż możecie się spodziewać. Oczywiście wykonujemy wszelkie zamówienia z OC oraz Assistance i w takim przypadku przeprowadzimy usługę bezkosztowo.


To jest MegaHol – absolutnie nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Zawsze Twój czujny przyjaciel z Karczewa.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: