LAWETA KOCK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KOCK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autSerdecznie witamy na stronie MegaHol


Gdy dopadnie Cię niesprawność auta ewentualnie jakieś odmienne doświadczenie losowe na trasie. Gdy konieczna Ci jest pomoc w sprawie holowania TIR-a ewentualnie innego samochodu ciężarowego czy może dostawczego. Gdy szukasz pomocy to w strefie Kocka raczej nie mogłeś trafić lepiej. Sto procent. Taka jest rękojmia jakości i bezpieczeństwa usług wykonanych lawetąMegaHol i to przez 24h na dobę.


Już teraz wystukaj nasz numer, gdyż w przypadku kolizji nie powinno się tracić ani sekundy na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Aczkolwiek w chwili kiedy raczej nie jesteś na „musiku”, a dopiero poszukujesz spokoju. Uzyskania tego stanu przez zabezpieczenie sobie gwarancji w dalszym horyzoncie. To my zapraszamy do konsultacji. Byś mógł zapoznać się z naszą profesjonalną paletą usług, która absolutnie nie przypisana jest wyłącznie do holowania. Gdyż MegaHol – ogólnopolska platforma zakładów powiązanych z ciężarową pomocą drogową to nadzwyczaj kompletny usługodawca. Wirtualnej konsultacji, w której z przyjemnością odpowiemy Ci na wszystkie pytania.


Na wstęp typowe pytanie:Jak działa MegaHol?


MegaHol pod zaufane skrzydła wziął dużą społeczność warsztatów, które interesują się ciężarową pomoc drogową, ale nie ograniczają działalności ledwie do pomocy dla TIR-ów, a takie usługi świadczą względem jakichkolwiek samochodów ciężarowych oraz dostawczych, i również dla aut osobowych, a także pozostałych pojazdów. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy także pojazdy osobowe, oferujemy usługi lawetowania popularnych skuterów i lżejszych pojazdów, powiedzmy kładów oraz naturalnie dokonujemy frachtów lawetąautolawetą.

NASZA GALERIA


Nikogo chyba nie zaskoczymy informacją, że wśród przedstawianych przez MegaHol usług pojawia się także transport trudnego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych i rolniczych. To rozsądna decyzja gdy specjalnością pomocy drogowejTIR-y, a w mieniu grupy są odpowiednie lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Rozrastamy się w myśl dobra kontrahenta od niewielkiej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po sporą platformę działającą w całym Górnym Śląsku i w ościennych województwach. Aktualnie funkcjonujemy w Kocku, a poza tym w wielu dodatkowych lokalizacjach na terenie Polski i wszędzie tam można skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy.


W przyszłości zapewne już w całej Polsce.Co takiego gwarantuje sieć klientom?


Pewność wysokiej klasy i bezpieczeństwa usługi w czasie 24h na dobę. w przypadku usług holowania raczej nie powinno się żądać więcej? Wycena, która w znacznej części przykładów potrafi mieć duży wpływ na wybór usługodawcy akurat nie jest tak kluczowa przy decyzji zamówienia realnej pomocy drogowej. Strategia działania platformy MegaHol zmniejsza czas przybycia na miejsce wezwania. Profesjonalnie wyszkolone do działania ekipy MegaHol maja drobne specjalizacje, ale dzięki funkcjonowaniu w sieci łatwo jest na konkretne zamówienie wysłać pomoc drogową najlepiej zaaranżowaną do zapotrzebowania. Otwarci też jesteśmy na znacznie skomplikowane usługi potrzebujące specjalistów z wielu branż, bo dzięki platformie rozporządzamy nie wyłącznie wszechstronnymi, ale i specjalistami skoncentrowanymi na jednej dziedzinie. Chociażby ekstra ekipę serwisu mobilnego oraz specjalistyczny ciągnik siodłowy, który wydostanie TIR-a z parowu, a także przyślemy lawetę o właściwych parametrach. Właściwie to sieć zabezpiecza nas w sprzęt o jaki ciężko by było lokalnej, indywidualnie działającej firmie nie bacząc na to jak dobrej jakości są jej usługi.Czy na skutek działania w platformie wycena usługi się obniża?


W przykładzie pomocy drogowej, mającej w miejscu zdarzenia przedsięwziąć cały szereg, właściwie trudnych do wcześniejszego określenia czynności, wyjątkowo nie zręcznie jest sporządzić jeden niezmienny taryfikator. w MegaHol regułą jest pierwsza symulacja kosztów usługi przygotowana w czasie przyjmowania wezwania. Właśnie wówczas wiemy mniej więcej jak daleko jest w okolice zdarzenia, jakich prac będziemy musieli się podjąć na stanowisku, na jaką odległość trzeba będzie transportować konkretny samochód, czy trzeba będzie użyć mobilnego serwisu, jaki model lawety, a może naczepy okaże się nieunikniony. Przy orientacyjnej rachubie ceny usługi to wystarczające dane. Niełatwo jednak uniknąć korekty wyceny w przypadku doświadczeń losowych, więc każdorazowo powinno się uwzględniać tę okoliczność. Jednakże często ceny za wszystkie nasze usługi są mniejsze niż u konkurencji i zdarza się tak z powodu sieciowego profilu naszej marki. Zapewne jest jeszcze i kolejny bodziec zwrócenia się po pomoc do MegaHol. Mianowicie ewentualność rozliczeń bezgotówkowych za świadczone przez nas usługi z racji na liczne umowy łączące nas z ogromnym wachlarzem instytucji ubezpieczeniowych.Oprócz holowania auta o jaką pomoc warto się do nas skierować?


 • W MegaHol, praktycznie tylko dzięki funkcjonowaniu w platformie, paleta usług jest bardzo różnorodna.
 • Znacząco rozwiniętą usługą w naszej sieci wydaje się być holowanielawetowanie.
 • Mamy na stanie autolawety z alternatywą przewozu na przykład do 6 osób.
 • Mobilny serwis ciężarowy otwarty przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Obejmujący poza TIR-ami i innymi autami ciężarowymi i oczywiście dostawczymi jednocześnie samochody osobowe.
 • Osiągalna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą różnych wymiarów opon, aż po auta osobowe.
 • Usługowy przewóz samochodów różnych wariantów.
 • Jednostkowe i długotrwałe umowy na przewóz maszyn samobieżnych rolniczych, drogowych, a także budowlanych.
 • Usługi transportowe obejmują również tramwaje, przyczepy mieszkalne, autobusy i pozostałe niestandardowe pojazdy.
 • W umowach nie tylko długoterminowych również usługa transportu dłużycowego.
 • Sprawne wydobycie aut z ciężkiego terenu bez kolejnego uszczerbku.
 • Uzupełnianie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Niewątpliwie nasz tabor w pierwszej kolejności pracuje w zakresie pomocy drogowej, jednak dzięki sieciowej architekturze firmy potrafimy bez szkody przesuwać poszczególne pojazdy do innych usług. Dzięki platformie zdołaliśmy zbudować znaczący tabor lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych, a także innego sprzętu transportowego będącego własnością poszczególnych oddziałów i zdywersyfikowanego w ramach całej grupy. Liczba zleceń, jakie potrafimy prowadzić równolegle, bez szkody na jakości, ciągle przyrasta w tempie poszerzania sieci na nowe regiony. Dodatkowe usługi ponad pomoc drogową oferujemy w granicach całego kraju i zagranicą na terenie Unii Europejskiej, lecz także 24h na dobę każdego dnia.Czy jest gwarancja współpracy z udziałem MegaHol?


Normą naszych usług jest natychmiastowy dojazd na dowolne wezwanie jedyne co konieczne to fakt, że do nas zadzwonicie. Tylko wcześniej zapamiętajcie nasz telefon. Poręczeniem naszego uczestnictwa w przeprowadzeniu usługi jest też stała umowa. Legitymizuje się ona zwłaszcza w przypadku obsługi zleceniodawców flotowych. Flota TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych czy korporacja taksówkowa to nasi prawdopodobni zleceniodawcy flotowi z jakimi podpisujemy stałe umowy na obsługę. Także tu w Kocku. Takie umowy są dla MegaHol realne dzięki sieci bo ona umożliwia nam realizacje kluczowego przedmiotu umowy – niezwłocznego dojazdu na w rejon kolizji. Sprawna reakcja, która w współczesnych sezonach urasta do wagi najistotniejszych parametrów usług pomocy drogowej, nie ma prawa odbywać się kosztem jakości tychże, dlatego wiedza na temat taboru swoich stałych zleceniodawców ma tak istotne znaczenie dla efektywności naszych usług. Przykładem ma prawo być tutaj działalność serwisu mobilnego, który gdy jest zaopatrzony pod wiadomy nam tabor zleceniodawcy działa zwyczajnie sprawniej, a tym samym minimalizuje jego straty. Umowa z nami zapewne niweluje niebezpieczeństwo strat, więc jeżeli istnieje instytucja, nie obowiązkowo regionalna, której flota często przemieszcza się w obszarze naszego Kocka to rekomendujemy jej nasze profesjonalne usługi. Solidna pomoc drogowa pod ręką to luksus w momencie usterki.


HolowanieMegaHol – prosta podróż do sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: