LAWETA OSTRÓW LUBELSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OSTRÓW LUBELSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Znaleźliście się na stronach witryny MegaHol


Najwyraźniej szukasz pomocy w rejonie Ostrowa Lubelskiego. Trafiłeś wyśmienicie. w realiach awaryjnych, w przypadkach wszystkich zdarzeń losowych na szosie, a w szczególności w usługach holowania wszystkich aut poczynając od TIR-a przez inne pojazdy ciężarowe i dostawcze, należymy do czołówki w tej domenie. Laweta wynajęta z MegaHol to bezdyskusyjna gwarancja szybkości i jakości usługi 24h na dobę.


Skoro to taka poważna sprawa to lepiej nie marnuj kolejnych sekund i wybierz nasz alarmowy numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeżeli jednak masz chwilę, a pojawiłeś się na naszej stronie gdyż potrzebujesz zabezpieczenia. Dokonania tego efektu przez zapewnienie sobie gwarancji na przyszłość. Czyli jeśli zamierzasz zapoznać się z różnorodną propozycją usług, zdecydowanie nie wyłącznie holowania, gwarantowanych przez MegaHol – ogólnopolską platformę warsztatów oferujących usługi ciężarowej pomocy drogowej, to zapraszamy do konsultacji. Na razie wirtualnej rozmowy, ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by ją zamienić na kontakt bezpośredni.


Na wstęp typowe pytanie:Teraz parę słów dotyczących MegaHol.


MegaHol zdecydował się na zespolenie całego szeregu jednostkowych warsztatów w ogólnopolską platformę ciężarowej pomocy drogowej. Zdecydowanie nie świadczymy usług tylko TIR-om i choćby nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, natomiast przy naszej specjalizacji próbujemy być grupą uniwersalną w odniesieniu do podejmowanych zadań. Od skromniejszych pojazdów, powiedzmy kładów czy motocykli po przerzut lawetą czy autolawetą samochodów osobowych lub ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo raczej raczej nie zdziwimy informacją, że wśród proponowanych przez MegaHol usług pojawia się dodatkowo transport trudnego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych czy rolniczych. To rozsądna decyzja kiedy specjalizacją pomocy drogowejTIR-y, a w flocie grupy są stosowne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Od dawna pracujemy na gruncie Górnego Śląska a także okolicznych regionów chociaż zaczynaliśmy tylko w Dąbrowie Górniczej. Dzisiaj działamy w Ostrowie Lubelskim, a poza tym w wielu dodatkowych lokalizacjach na terenie Polski, a w każdym z tych miejsc można doświadczyć naszej fachowej pomocy.


Na całym terytorium Kraju znajdziemy się szybko.Co takiego gwarantuje platforma konsumentom?


Usługę o pewnej marce i bezpieczeństwie przez 24h na dobę. To chyba najwyższa wartość usługi holowania jakiej ma prawo oczekiwać kontrahent? Wycena, która w części przypadków potrafi mieć znaczący wpływ na wybór usługodawcy nie jest tak kluczowa przy decyzji wezwania realnej pomocy drogowej. To sieć skutkuje tym, że MegaHol dociera do zamawiającego szybciej niż pozostali. Również dzięki platformie mamy zdolność wyboru doskonale przygotowanej do określonego zlecenia załogi spośród wielu dyspozycyjnych do pracy w danym obszarze. o wiele prościej jest połączyć specjalistów z innych załóg jeżeli w jednym zamówieniu należy działać w paru dyscyplinach. Oddzielnie działająca pomoc drogowa może mieć problem z wykonaniem bardziej skomplikowanych zadań, natomiast w MegaHol do wydobycia TIR-a z rowu dotrze dźwig z jednego warsztatu, mobilna wulkanizacja z drugiego, a jeśli trzeba to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie mamy możliwości platformy. Posiadanie potrzebnego sprzętu w znacznej mierze definiuje możliwości ciężarowej pomocy drogowej. Sieć dostarcza nam taką dostępność, o którą trudno jest lokalnym, autonomicznie pracującym zakładom.Ile to u nas kosztuje?


Pomoc drogowa to niepowtarzalna usługa. Zdecydowanie nie ma w tej branży zbyt wielu niezmiennych danych na jakich powinno się oprzeć rachubę regularnej ceny zlecenia, gdyż bezpośrednio w rejonie zdarzenia zazwyczaj musi się wykonać sporo nieprzewidywanych przed wyjazdem działań. w tym przykładzie wstępnej symulacji kosztów usługi podejmuje się dyspozytor, który odbiera zgłoszenie. Pierwsze oszacowanie kosztów potrafimy zrobić w momencie składania zlecenia usługi. Ponieważ z klientem możemy ustalić: rodzaj samochodu, odległości do miejsca kolizji i ewentualnego miejsca transportu, charakter zniszczeń, a co za tym idzie wariant środka przewozu jaki powinno się zadysponować. To jedyne co potrzeba, żeby tymczasowo określić cenę zamawianej usługi. Jednakże korekta kalkulacji czasem wydaje się być niezbędna po oględzinach bezpośrednio w rejonie zajścia. Pamiętajmy natomiast, że dokładnie analogicznie do wielkich sieci handlowych, w naszej platformie usługi tej samej klasy są zwykle tańsze niż u samodzielnie działającej konkurencji. Do tego MegaHol przeprowadza oczywiście usługi bezgotówkowe dzięki umowom ze wszystkimi popularnymi ubezpieczycielami.Czy może poza holowaniem znajdują się w naszej ofercie jakieś inne branżowe usługi?


 • MegaHol dzięki sieci ma znaczący arsenał usług.
 • Wysoce rozwiniętą usługą w MegaHol bezwzględnie jest holowanielawetowanie.
 • Awaryjny przerzut podróżnych autolawetą do 6 osób jadących wcześniej transportowanym samochodem.
 • Ciężarowy serwis mobilny w czasie 24h na dobę. w tym TIR i samochody dostawcze.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja osiągalna non-stop wykonująca tę usługę także dla aut osobowych.
 • Transport wszystkich pojazdów jako usługa dla przedsiębiorców i klientów prywatnych.
 • Transport maszyn budowlanych, rolniczych i drogowych.
 • Usługi transportowe obejmują także przyczepy mieszkalne, autokary, tramwaje i pozostałe nietypowe pojazdy.
 • Transport dłużycowy dla budownictwa, energetyki, przemysłu oraz leśnictwa.
 • Uwalnianie z pobocza, kanału czy pola samochodów ciężarowych i nie tylko tych.
 • Kompletna obsługa w terenie wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Dzięki architekturze sieciowej jesteśmy wstanie podtrzymać absolutną chęć do niesienia pomocy w granicach ciężarowej pomocy drogowej, przy równoległym harmonijnym świadczeniu usług transportowych. To zasługa ilości i rozpiętości posiadanego taboru lawet, autolawet czy też naczep niskopodwoziowych. To na pewno jest osiągalne tylko w sieci, gdzie wystarczy właściwie zdywersyfikować stan posiadania indywidualnych, zrzeszonych w sieci warsztatów. Liczba zleceń, które jesteśmy wstanie wykonywać równocześnie, nie tracąc jakości, ciągle wzrasta w tempie poszerzania sieci na nowe okręgi. Specjalne usługi wychodzące poza pomoc drogową dostarczamy w obszarze całego kraju i zagranicą na terytorium Unii Europejskiej, lecz także 24h na dobę przez cały tydzień.Czy istniej alternatywa zarezerwowania dla siebie takiej kompetentnej współpracy?


Najlepiej zapisać sobie nasz numer i zadzwonić w przypadku zaistnienia kłopotu. Dzięki możliwościom sieciowym MegaHol jest doskonałą grupą świadczącą pomoc drogową nie wyłącznie zleceniodawcom indywidualnym, ale także obsługującą zleceniodawców flotowych. Nic rzecz jasna nie stoi na przeszkodzie by taką stabilną umowę parafować i tu w Ostrowie Lubelskim. Budujemy takie rozstrzygnięcia z firmami korzystającymi z floty TIR, aut ciężarowych, dostawczych, busów bądź taksówek. Te umowy są dla nas możliwe z powodu funkcjonowania w platformie ponieważ ona umożliwia nam finalizacje podstawowego paragrafu umowy – szybkiego przyjazdu na w rejon kolizji. Dodatkową zaletą stabilnej umowy, rzecz jasna poza szybkością działania, jest też nasza świadomość taboru funkcjonującego w flocie zleceniodawcy co ma wpływ na doskonalsze skomponowanie firmowych kadr i ekwipunku do wykonania usługi. Wyślemy na przykład z góry gotowy do działania serwis mobilny i wasza firma poniesie mniejsze szkody. Powstrzymania ryzyka strat przez parafowanie z nami umowy mogą dopiąć absolutnie nie jedynie grupy z regionu Ostrowa Lubelskiego, ale na bliźniaczych zasadach firmy, których tabor cyklicznie porusza się w tym regionie. Przy epizodzie usterki powinno się mieć tuza w rękawie. No to niech nim zostanie nasza profesjonalna pomoc drogowa.


HolowanieMegaHol to droga po triumf!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: