LAWETA KRASNOBRÓD 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KRASNOBRÓD i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Posiadamy pewną licencję na pomaganie


Dobrze, że tu jesteś! To najkorzystniejsze miejsce w bliskości Krasnobrodu do którego mogłeś trafić. Ratujemy w wszelkich wypadkach losowych, które potrafią wydarzyć się na trasie. Usuniemy każdą niesprawność. Efektywnie pomożemy w holowaniu TIR-a oraz innych pojazdów ciężarowych względnie dostawczych. Sto procent. Tak absolutna jest gwarancja jakości i zaufania usług zrealizowanych lawetąMegaHol i to przez 24h na dobę.


Nie musisz w tej sytuacji czytać wszystkiego. Dzwoń do nas po pomoc drogową. Bliżej poznamy się potem.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak w sytuacji gdy raczej nie jesteś na „musiku”, a jedynie szukasz spokoju. Osiągnięcia solidnej gwarancji pomocy w dalszej perspektywie. w takim razie to znaczy, że pragniesz zaznajomić się z paletą naszych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć zakładów zajmujących się ciężarową pomocą drogową ma różnych usług bogaty wachlarz znacznie wykraczający poza usługę holowania. Namawiamy zatem do konwersacji. Tutaj będzie to konsultacja wirtualna, ale oczywiście z satysfakcją porozmawiamy z Tobą telefonicznie lub osobiście.


Na start oczywiste pytanie:Co umiemy?


MegaHol specjalizuje się w ciężarowej pomocy drogowej podobnie jak mnóstwo zakładów, które zdecydowały się pod naszym logo związać osobiste możliwości w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji nie dostarczamy usług jedynie flotom TIR-ów. Absolutnie nie obsługujemy wyłącznie samochodów ciężarowychdostawczych, ale wyraźnie zwiększamy firmową propozycję. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie skuterów lub lżejszych pojazdów przypuśćmy kładów, ale zasadniczo frachty lawetąautolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Firmową specjalizacją jest TIR, a uniwersalnie samochody ciężarowe, w związku z tym naturalnie w wachlarzu naszych usług pojawił się dodatkowo przewóz maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych do których frachtu mamy w naszej platformie właściwe lawety lub naczepy niskopodwoziowe. Startowaliśmy w Dąbrowie Górniczej od lat z sukcesem działamy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw ościennych. Systematyczny rozwój doprowadził nas do zrealizowania pomysłu naszej platformy w Krasnobrodzie oraz w wielu kolejnych lokalizacjach w Polsce, w których oferujemy profesjonalne, jakościowe usługi.


Dążymy do tego, by zbudować swoje lokalizacje w całym kraju.Co takiego dostaniesz korzystając z  sieci MegaHol?


Pewność niezawodnego standardu oraz zaufania powierzonych usług zawsze przez 24h na dobę. To oczywista wartość i nie ma pretekstu żądać więcej od usługi holowania. Także zasobni interesanci przykładają znaczną miarę do wielkości nakładów na usługi, ale tylko sporadycznie zdarza się tak w wypadku wezwań pomocy drogowej. w tym przypadku sieć pomaga ciężarowej pomocy drogowej MegaHol przybyć na miejsce zdarzenia sprawniej. Działanie w platformie MegaHol dostarcza nam znacznie bogatsze możliwości w wyborze drużyny adekwatnie przygotowanej do wezwania, a tym samym właściwie na starcie podnosi jakość usługi. a nawet możemy w razie potrzeby zestawiać ekipy specjalizujące się w odmiennych dziecinach, a konieczne jednocześnie. Oddzielnie funkcjonująca pomoc drogowa ma prawo mieć kłopot z zrealizowaniem konkretnych zamówień, ale w MegaHol do wyciągnięcia TIR-a z dołu przyjedzie podnośnik z jednego warsztatu, mobilna wulkanizacja z innego, a jeżeli zajdzie taka konieczność to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie obecnie są możliwości platformy. Dzięki platformie już mamy kooperantów, którzy potrafią się nawzajem wesprzeć w stosowny sprzęt i specjalistów. Wspólników, których mniejsze firmy będą dopiero wyszukiwać w momencie gdy już stają się nieodzowni.Czy funkcjonuje prosty taryfikator usług?


W przypadku pomocy drogowej, potrafiącej w rejonie zdarzenia rozpocząć cały szereg, praktycznie nie możliwych do wcześniejszego określenia robót, wyjątkowo ciężko jest przygotować jeden niezmienny cennik. Kanonem u nas jest okoliczność, że nasz koordynator orientacyjnie ustala cenę z zamawiającym. Zasadnicze ustalenia powinno się poczynić w chwili przyjmowania zamówienia usługi. Albowiem ze zleceniodawcą możemy ustalić: rodzaj samochodu, drogę w okolice zdarzenia i potencjalnego miejsca transportu, rodzaj zniszczeń, a co za tym idzie model środka przewozu jaki powinno się zadysponować. Taka informacja zezwala na sprawną wycenę orientacyjnych kosztów usługi. Jednakże rewizja kalkulacji może być nieodzowna po zbadaniu sytuacji na miejscu kolizji. Zdecydowanie jednak skuteczność platformy polega też na tym, że wyceny za poszczególne usługi maleją, więc raczej będą korzystne wobec taryfikatorów małych operatorów. Należałoby też pamiętać, iż dzięki umowom z dużą grupą ubezpieczycieli MegaHol wykonuje dodatkowo usługi bezgotówkowe.Prócz holowania samochodu o jaką usługę można się do nas zwrócić?


 • Repertuar usług MegaHol wydaje się być naprawdę duży dzięki funkcjonowaniu w platformie.
 • Sztandarową usługą jest holowanielawetowanie jakichkolwiek samochodów.
 • Polecamy przewóz poszkodowanych autolawetą korzystającą z 6 miejsc dla pasażerów.
 • Serwis mobilny dla wszystkich aut ciężarowych ze szczególnym nastawieniem na TIR-y. Naturalnie całkowita obsługa aut dostawczych, ale także i osobowych.
 • Kompletna mobilna wulkanizacja od Tir-a do osobówki.
 • Usługa transportu aut ciężarowych, dostawczych, busów i osobowych.
 • Transport uciążliwego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Usługi przewozowe obejmują dodatkowo tramwaje, naczepy mieszkalne, autobusy i pozostałe niestandardowe pojazdy.
 • W umowach nie tylko stałych również usługa frachtu dłużycowego.
 • Wyciąganie z pobocza, parowu czy pola pojazdów ciężarowych i zdecydowanie nie jedynie tych.
 • Dostarczanie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Taki luksus całkowitej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy jednoczesnym świadczeniu prac przewozowych zapewnia nam architektura sieci w jakiej funkcjonujemy. Pozwala nam na to liczebność i różnorodność lawetautolawet, a dodatkowo naczep niskopodwoziowych o różnorodnym zastosowaniu. Liczba usług, jakie jesteśmy wstanie realizować równocześnie, nie tracąc jakości, wciąż wzrasta w miarę poszerzania platformy na nowe okręgi. Wszystkie ponadplanowe usługi dostarczamy w obrębie całego kraju oraz w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę 7 dni w tygodniu.Jak uzyskać pewność, iż pomoc drogowa dojedzie z MegaHol?


Raczej wystarczy zanotować sobie nasz kontakt i zadzwonić w przypadku potrzeby. MegaHol dostarcza swoje usługi klientom indywidualnym i flotowym i z każdym może ratyfikować długoterminową umowę obsługi. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy firma taksówkowa to nasi możliwi kontrahenci flotowi z jakimi podpisujemy stabilne umowy na usługę. Oczywiście i tu w Krasnobrodzie. Umowa zabezpiecza kontrahentom nasz prędki dojazd na miejsce kolizji. Znając charakter taboru stałego zleceniodawcy rzecz jasna nie tylko dojdziemy szybciej, ale bez wątpienia ewidentnie także dokładniej przygotowani. Poślemy przypuśćmy wcześniej skomponowany do zadania serwis mobilny i wasza firma zanotuje mniejsze szkody. Jednostka, która z MegaHol podpisuje umowę rzecz jasna nie potrzebuje być regionalna, bo jeżeli jej flota cyklicznie porusza się w okolicy Krasnobrodu po co mają ryzykować problemy z ewentualną nagłą pomocą? Na wypadek usterki powinno się mieć asa w rękawie. Niech nim będzie nasza pomoc drogowa.


Holujemy po Wasz dostatek – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: