LAWETA ZWIERZYNIEC 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZWIERZYNIEC i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy. Posiadamy gwarantowaną licencję na pomoc


Znalazłeś się w najodpowiedniejszym miejscu w którym warto poszukiwać pomocy w okolicy Zwierzyńca, w przypadku niesprawności auta ewentualnie nietypowego zajścia losowego, a w szczególności w materii holowania TIR-a, innego samochodu ciężarowego bądź dostawczego. Laweta wynajęta z MegaHol to bezdyskusyjna gwarancja szybkości, a także wysokiego poziomu usługi 24h na dobę.


Właściwie już w tym momencie wystukaj nasz alarmowy numer, bo w sytuacji kolizji absolutnie nie powinno się tracić czasu na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna sytuacja jeżeli zjawiłeś się teraz w poszukiwaniu pewnej pomocy drogowej na czas kłopotów. Umożliwienia sobie w dalszym horyzoncie skutecznej pomocy. Więc to oznacza, iż pragniesz zapoznać się z paletą firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska platforma zakładów zajmujących się ciężarową pomocą drogową ma takich usług bogaty wachlarz zdecydowanie wykraczający poza usługę holowania. Zachęcamy więc do konsultacji. w tym momencie będzie to rozmowa wirtualna, ale oczywiście z przyjemnością podyskutujemy z Tobą telefonicznie ewentualnie bezpośrednio.


Na wstęp oczywiste pytanie:MegaHol – co to za pomysł?


MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej podobnie jak mnóstwo zakładów, które zdecydowały się pod tym logo zgrupować wszystkie zdolności w ogólnopolskiej platformie ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji nie oferujemy usług jedynie flotom TIR-ów. Zdecydowanie nie obsługujemy wyłącznie samochodów ciężarowychdostawczych, ale zdecydowanie rozwijamy swoją ofertę. Nie narzucamy sobie ograniczeń z tego powodu lawetujemy i drobne pojazdy i jednoślady, holujemy samochody osobowe, a także oferujemy transporty lawetą lub autolawetą dowolnego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo raczej raczej nie zaskoczymy wiadomością, że wśród przedstawianych przez naszą pomoc drogową usług pojawia się również transport trudnego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych czy rolniczych. To zrozumiała decyzja gdy specjalnością pomocy drogowejTIR-y, a w mieniu grupy są odpowiednie lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Początki w Dąbrowie Górniczej nie były łatwe, jednak teraz szczęśliwi jesteśmy z poszerzenia naszej działalności na cały Górny Śląsk i sąsiednie województwa. Dzisiaj funkcjonujemy w Zwierzyńcu, a również w wielu dodatkowych lokalizacjach na terenie Polski, a w każdym z tych miejsc można skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy.


W całym kraju znajdziemy się niebawem.Co takiego zyskasz na skutek działania platformy MegaHol?


Przez 24h na dobę całkowitą pewność jakości i zaufania usługi. w usługach holowania przypuszczalnie nie powinno się spodziewać się więcej? Zwykle cena usługi ma spory wpływ na nasze decyzje, jednak zdecydowanie skromniejszy w przypadku usług pomocy drogowej. Właśnie platforma umożliwia ciężarowej pomocy drogowej MegaHol dotrzeć w rejon kolizji sprawniej. Oczywiście dzięki platformie posiadamy swobodę wyekspediowania idealnie przygotowanej do określonego zadania drużyny spośród wielu dyspozycyjnych do służby w określonym obszarze. Nie jest dla MegaHol dylematem posłanie do trudnego wezwania kilku mechaników, którzy zwykle pracują w różnych zakładach, ale działających w ramach naszej platformy. w trudnych okolicznościach zazwyczaj zmuszeni są do działania ci którzy aktualnie przyjechali i trzeba sprowadzać następną firmę gdy, akurat nie można przeskoczyć kłopotu. w MegaHol jednocześnie pojawią się wszyscy którzy są pomocni chociażby trzeba było zbierać siły kilku zespołów z sieci. Posiadanie optymalnego sprzętu w dużej mierze wyznacza zdolności ciężarowej pomocy drogowej. Platforma daje nam taką dostępność, o którą ciężko jest niewielkim, samodzielnie funkcjonującym warsztatom.Wartość usługi jest kluczowa.


W przypadku pomocy drogowej, mogącej w terenie przedsięwziąć cały szereg, właściwie nie możliwych do wcześniejszego określenia działań, po prostu nie zręcznie jest zbudować jeden zamknięty cennik. w tym przypadku tymczasowej wyceny usługi dokonuje koordynator, który odbiera zgłoszenie. Takie informacje jak rodzaj samochodu do którego przywoływana jest pomoc drogowa, jego stopień uszkodzenia w diagnozie zleceniodawcy, droga do miejsca kolizji i miejsca potencjalnego przewozu to wiedza, którą potrafimy uzyskać na etapie pierwszej rozmowy. To wystarczy, żeby orientacyjnie policzyć cenę zamawianej usługi. Wiadomo, że na miejscu zajścia ma prawo się okazać konieczna rewizja kalkulacji usługi. Platforma ma tymczasem dla końcowej wartości usługi kolosalne znaczenie, bo jak to zdarza się przeważnie w podobnych wypadkach pozwala obniżyć wszystkie wydatki, a w związku z tym podsumowującą kalkulację. Ponadto w MegaHol funkcjonuje opcja rozliczeń bezgotówkowych, a to dzięki umowom z znaczną grupą ubezpieczycieli.Czy wyjąwszy holowanie są w naszej propozycji jakieś inne branżowe usługi?


 • MegaHol na skutek działania w platformie posiada znaczny kalejdoskop usług.
 • Flagową usługą jest holowanielawetowanie wszelkich pojazdów.
 • Transport autolawetą jednocześnie pasażerów, konkretnie do 6 osób.
 • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. w kręgu zainteresowania TIR i samochody dostawcze.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja dostępna 24h na dobę obsługująca także auta osobowe.
 • Transport usługowy wszelkich pojazdów od samochodów osobowych po ciągniki.
 • Fracht ciężkiego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Przewóz autobusów i unikatowych pojazdów.
 • Dla energetyki, leśnictwa, budownictwa, czy też ogólnie dla przemysłu, oferujemy usługi frachtu dłużycowego.
 • Wyciąganie z pobocza, wykopu czy pola samochodów ciężarowych i nie wyłącznie takich.
 • Usługa polegająca na dostarczeniu w terenie brakującego paliwa czy pozostałych płynów eksploatacyjnych.

Dzięki architekturze sieciowej możemy udźwignąć pełną chęć do niesienia pomocy w zakresie ciężarowej pomocy drogowej, przy jednoczesnym harmonijnym świadczeniu usług transportowych. To efekt liczby i rozpiętości będącego w naszej dyspozycji zespołu lawet, autolawet oraz naczep niskopodwoziowych. To na pewno jest osiągalne tylko w sieci, gdzie stosunkowo łatwo właściwie zróżnicować zasoby poszczególnych, stowarzyszonych w sieci warsztatów. Rozwój naszej platformy zapewnia nam aktualnie sposobność otwarcia nawet kilku zamówień jednocześnie bez żadnych szkód na klasie i bezpieczeństwie usługi. Dodatkowe usługi wychodzące poza pomoc drogową oferujemy w granicach całego kraju i w granicach Unii Europejskiej, ale także 24h na dobę przez cały tydzień.Jak osiągnąć pewność, że pomoc drogowa przybędzie z MegaHol?


Standardem naszych usług jest sprawny dojazd na obojętnie jakie wezwanie wystarczy, że do MegaHol zadzwonicie. Po prostu przedtem zapamiętajcie nasz telefon. Jesteśmy zdecydowani na stabilne umowy gwarantujące udział naszej marki w działaniach pomocowych co przede wszystkim weryfikuje się w przykładzie zleceniodawców flotowych. Długoterminową umowę na obsługę floty TIR-ów czy pozostałych samochodów ciężarowychdostawczych stosunkowo łatwo z MegaHol podpisać na korzystnych warunkach choćby w Zwierzyńcu. Stała opieka zapewnia, że do niesprawności aut z floty pojedziemy sprawniej niż zwykle. z powodu funkcjonowania w platformie przyjdziemy do was właściwie momentalnie, a będąc zorientowanym na typ taboru z którym spotkamy się na miejscu skuteczniej zrealizujemy taką usługę. Straty spowodowane awarią zimniejszą się jeśli poślemy do was zawczasu gotowy serwis mobilny. Jeżeli wasza grupa pracuje w regionie Zwierzyniec to umowa z MegaHol powinna być naturalna, ale instytucje spoza naszego sektora, których samochody poruszają się w naszej przestrzeni dość regularnie, również podpisują z MegaHol umowy zmniejszając niebezpieczeństwo szkód. Gadają, iż nie ma niczego nieomylnego. To może pożądane jest zastrzec sobie choćby pomoc drogową od ręki w chwili nieprzewidzianego zajścia.


Holujemy po Wasz dostatek – MegaHol!SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: