LAWETA KROŚNIEWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KROŚNIEWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZawsze podejmujemy zamówienie bowiem pryncypialnym naszym zadaniem jest świadczenie usługi pomocy, jednak trzeba wspomnieć, że naszą specjalnością jest ciężarowa pomoc drogowa więc takiemu działaniu dedykujemy własny tabor i kwalifikacje. Czujcie się naszymi dobrymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić my staramy się w taki sposób zrealizować usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najdroższego przyjaciela i dlatego nie odrzucamy wezwań na inne samochody niż ciężarówki. Holowanie samochodów ciężarowych to nasza flagowa usługa, ale oddziały rozłożone po całej Polsce zawsze są gotowe na to żeby poradzić sobie z jakimkolwiek zadaniem.


Usterka samochodu potrafi zszokować cię w każdej sekundzie w najmniej prawdopodobnym terminie. Dobrym rozwiązaniem wydaje się być wówczas zadzwonić do MegaHol, tym bardziej jeśli przydarzy ci się taki przypadek w okolicy Krośniewic, dlatego, że to pewna pomoc drogowa. Zresztą nie musimy niezwłocznie holować pojazdu. Mobilny serwis to w chwili obecnej jest właściwie typowa usługa, tymczasem jeśli do tego dołączymy wyspecjalizowaną załogę to dojedziemy do was z specjalistycznym warsztatem. Nasze czynności na miejscu wydarzenia doprowadzą do szybkiego rozwiązania awarii.


Nie stresujemy się, iż jakiś ruch nas zdziwi bowiem mamy dosyć umiejętności, żeby nawet z wyrafinowanymi usterkami sobie poradzić. Dotychczasowe doświadczenie zbudowało własną ufność w siebie, ale to przenosi się na wasze zadowolenie z realizowanego przez nas zlecenia. Naturalnie nie istnieją reguły, jednak generalnie sporo hamujących dalszą podróż niesprawności okazuje się być typowymi wadami, jakie po drobnej naprawie w rejonie zajścia mogą być skutecznie likwidowane przez nasze profesjonalne ekipy. Zaakceptuj, że zajmiemy się też drobnymi naprawami na drodze, które hamują dalsza podróż, a nie umiecie ich sami zreperować. Nasz profesjonalne brygady zainteresują się dowolną drobnostką zatem absolutnie nigdy nie potrzebujesz się niepokoić o paliwo, wycieraczki, opony ponieważ pod naszą kontrolą będziesz ubezpieczony na trasie.


Nie rozmyślaj o tym, niemniej miej to na uwadze. Jeśli chodzi o nas to śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, tymczasem ty mogłeś tutaj przyjechać choćby i z krańca kraju. Znamy w okolicy miasta każdy kąt zatem nie jest istotne, w którym miejscu utknąłeś z własną usterką bez problemów za chwilę cię zlokalizujemy. Dzwoń gdy będziesz w kłopocie bez względu na porę dnia. Powinieneś mieć jasność co do tego, iż masz prawo być naszym bliskim przyjacielem nawet wówczas gdy właściwie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już się funkcjonuje. Tacy jak my istnieją.


24 godziny na dobę będziesz mógł Ta pomoc drogowa wykonuje usługi 24 godziny na dobę:

  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie samochodu na drogę względnie ustawienie go na kołach
  • Usunięcie mylnie wlanego paliwa albo dowóz paliwa
  • Usługi w zakresie Assistance oraz bezpłatne usługi z OC stłuczki.

NASZA GALERIA


Cała paleta możliwości jest tutaj zaprezentowana w szczegółach więc możesz rozproszyć obiekcje. Masz rację, iż trudno zawierzyć wyłącznie słowom, lecz wiedz, że tutaj w Krośniewicach masz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest istotą naszych usług, lecz jak już wspomnieliśmy jesteśmy gotowi do transportu lawetą względnie autolawetą dowolnego samochodu. Jedną z form holowania bezwzględnie jest samopomoc kierowców którzy ciągną auto, przede wszystkim auta osobowe przy użyciu linki holowniczej, lecz naszą wskazówką jest zalecenie by zyskiwać w podobnym przypadku zawodowców.


Funkcjonuje wiele powodów dla których trzeba potraktować tą poradę serio. Nie zawodowy prowadzący poniekąd nawet nie zdaje sobie sprawy jakże znaczące przy holowaniu mogą być doświadczenie i fachowość. Zawodność zwykłych lin holowniczych adresuje opinię na sprzęt z jakiego należało by korzystać przy takiej usłudze. Natomiast w okolicznościach kiedy odległe podróże coraz powszechniej realizujemy autostradą lub trasą szybkiego ruchu, wypada wiedzieć, iż na tych drogach holowanie na sto procent jest zakazane. Z tego powodu pomoc drogowa MegaHol zarządzająca profesjonalnymi zespołami, a także stosownym sprzętem do lawetowania może być najtrafniejszym doborem.


Posiadamy lawety i autolawety dostosowane do transportu jakiegokolwiek rodzaju samochodów, oraz podróżnych. Bezpośrednio w miejscu powstania zderzenia zjawimy się prawie natychmiast zapewniając adekwatny sprzęt do spokojnego przewiezienia waszych samochodów oraz podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie naturalnie nasz żywioł. Wciąż sięgamy po palmę pierwszeństwa w przewozie samochodów ciężarowych oraz w ciężarowej pomocy drogowej. Podobnie w podaży usług jak i w wartości ich zrealizowania. Usterka Tir-a na trasie, takiego zdarzenia oczywiście nie zazdrościmy nikomu, natomiast przecież jak umiemy sobie wyobrazić, tak się zdarza. Nawet wówczas jeśli niesprawność znajdzie sobie miejsce na dwupasmowych odcinkach dróg każde odłączenie jednego pasa ruchu na parę godzin może stworzyć wielokilometrowe zatory. Jest raczej jasne, że wynik może być też bardziej czasochłonny na ruchliwej, bocznej drodze. Więc z tego powodu cenić należy szybkie, kompetentne remonty na miejscu wypadku, a także fachowy przerzut takich samochodów.


MegaHol dysponuje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz stosownym sprzętem posiłkowym takim, jaki pozwala na wydostanie trudnego TIR-a z parowu i umieszczenie go na kołach. Awaryjnie unieruchomionego TIR-a możemy zatem umiejętnie przewieźć w rejon w którym będziemy umieli go bezkolizyjnie wyremontować. Pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, kompletny kalejdoskop dokuczliwych aut przewieziemy prędko i solidnie przez całą dobę.


Tymczasem w naszych zespołach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu pełni dyżur specjalistyczna kadra i to przede wszystkim oni zapewniają prawdziwą jakość naszych profesjonalnych prac.Mobilny serwis 24h

Zakończenie problemu potrafi też być diametralnie wyjątkowe no i holownik oraz niskopodwoziówka tym razem nie będą pożądane. Usterkę będą mogli wyeliminować mechanicy z mobilnego serwisu, który na miejsce zajedzie znacznie szybciej.


Od wulkanizacji opon po minimalne reperacje silnika na to zawsze jest przygotowany mobilny serwis. Jest tak w związku z tym, iż przy odbieraniu zgłoszenia wykonujemy na tyle szczegółowy wywiad aby personel mobilnego serwisu mógł w trasę wyjechać kompletnie zorganizowany do pracy. Rzecz oczywista, że zawsze może wypaść coś zaskakującego i szybka reperacja nie może być wykonalna, lecz w tej sytuacji natychmiast podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka czekająca jedynie na zlecenie.


Obojętnie jakie wezwanie to dla nas indywidualny incydent ze względu na to, że każda niesprawność jest inna. Klient może nie mieć racji co do diagnozy okoliczności zdarzenia, natomiast my umiemy wsłuchać się w jego potrzeby i sugestie, a później wysnuć stosowne wnioski, ponieważ w ten sposób pracuje się z przyjaciółmi. Podobne stanowisko tylko pomaga nam w komforcie pracy ponieważ bazę zabezpiecza nam kompletnie wyposażone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Firmową paletę usług rozbudowaliśmy o fracht wielkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych jak również rolniczych ponieważ potężna infrastruktura lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników umożliwiła nam przyjęte rozstrzygnięcie bez szwanku dla podstawowych usług. To jak najbardziej trafna decyzja, ponieważ wykorzystuje potencjał naszych profesjonalnych kierowców i taboru, i tym samy redukuje koszty działalności w ten sposób wpływając na obniżenie cen podstawowych usług.


U nas nie tworzymy utrudnień, w Polsce oraz zagranicą dowieziemy na określone miejsce przeznaczenia koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy. Przedmiotem tej usługi mogą być oczywiście towary ponadnormatywne czy przewozy dłużycowe.


Każdorazowo ubezpieczamy ładunki chociaż zawsze jesteśmy pewni, że w naszych rękach są bezpieczne. Wcale nie zarzucamy firmowych kontrahentów załatwianiem procedur i zdobywaniem materiałów potrzebnych do wykonania zleconego przewozu.Dlaczego my?

Jest jakiś pretekst, ażeby tym razem nie? Czemu nie MegaHol? Nigdy nie pragniemy by pozostali czuli się gorsi, lecz bardzo pragniemy być najlepsi. Zapewne sprawdzają się w pracy wszystkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe mimo że funkcjonuje ich w branży bardzo dużo.


Popatrz na to trochę odmiennie. Nasza profesjonalna siła bierze się z platformy licznych warsztatów oraz dywersyfikacji sprzętu czy zespołu pojazdów co jest nierealne dla indywidualnego zakładu. Analogicznie rzecz ma się z wyspecjalizowaną kadrą, oraz z kierowcami o idealnych kompetencjach czy praktyce.  Stanowimy doskonałe połączenie równocześnie wspomagających się niewielkich warsztatów, których potęgą bezwzględnie jest niewielka odległość od lokalizacji zdarzenia oraz niewiarygodny wybór sprzętu oraz technologi.


Idea „Bądź przyjacielem klienta”, jaka tworzy bazę oferowania naszych usług sprawdza się właśnie w związku z tym. Do zamówienia przybędą doskonali profesjonaliści, pewnie z niewielkiego rodzinnego zakładu, jednak będą trzymali na wysuniecie ręki otwarte drzwi do współpracy ogromnej firmowej platformy.


Obojętnie jakie wezwanie ma indywidualną wycenę dzięki temu nierzadko u nas ceny za usługę mogą być mniejsze niż się spodziewacie. Zamówienia z OC oraz Assistance realizujemy w granicach ubezpieczenia.


Taka jest naprawdę ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z Krośniewic, który zawsze zjawi się skoro będziesz w biedzie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: