LAWETA MIŁOSŁAW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MIŁOSŁAW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen rozdział winien mieć tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak przecież zawsze jesteśmy przygotowani i zdecydowani na każde zadanie. Jesteście naszymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić my próbujemy tak wykonać usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najbliższego przyjaciela i dlatego nie rezygnujemy z wezwań na inne pojazdy niż ciężarówki. Wszystkie nasze zespoły rozmieszczone są obecnie praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich gotów jest na holowanie różnorodnych samochodów absolutnie ze świadomym dostrojeniem na pojazdy ciężarowe.


Zawsze może ci się przydarzyć kłopot na drodze. Jeśli wydarzy się to w bliskości naszego Miłosławia dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu absolutnie pewne wyjście. Tymczasem może zdarzyć się, że nie wystąpi przymus holowania. Absolutnie w pierwszej kolejności trzeba wykorzystać mobilny serwis, a nasze profesjonalnie wykwalifikowane załogi powinny sobie poradzić z naprawą. Miejsce wydarzenia nierzadko staje się środowiskiem działalności naszych mechaników, którzy tam akurat skutecznie eliminują awarie.


Na szczęście nie obawiamy się, iż coś nas zdziwi bowiem mamy dość energii, by z potencjalnymi awariami sobie dać radę. Dobre podejście na poziomie zrealizowania każdej pracy daje pozytywne wyniki, dlatego trzymamy się tych metod zawsze dla waszej satysfakcji. Mnóstwo awarii jakie uniemożliwiają kierowcom dalszą podróż dla przeszkolonych ekip okazuje się być trywialnymi do usunięcia. Niech ci się tylko nie wydaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z drobiazgiem, gdyż na drodze także skromna niesprawność często okazuje się nierealna do indywidualnej reperacji, zatem wycieraczki jak również opony, niedobór paliwa lub nieodpalający napęd też czasami wymagają naszej usługi.


Zadbaj o siebie! Jeśli chodzi o nas to jesteśmy z okolicy, w związku z tym jeżeli niestety nie umiesz wyjaśnić w którym miejscu jesteś nie musisz się niepokoić. Przyjaciel cię nigdy nie rozczaruje, potrafi rozpoznać w naszym rejonie wszelkie zakamarki i wynajdzie cię nawet gdybyś osobiście nie kojarzył gdzie jesteś zlokalizowany. Potrzebujesz pomocy wtedy dzwonisz, rzecz jasna nie ważne o której porze, twoi przyjaciele trwają na posterunku przez pełną dobę. Przyjaciele mogą być różni, życzliwsi, gorsi oraz pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie zawodzi. Bowiem tacy zawsze są przyjaciele.Zawsze możesz zaplanować naszą pomoc 24 godziny na dobę:

  • Wyeliminowanie pomyłkowo zatankowanego paliwa bądź dowóz paliwa
  • Pomoc w zakresie Assistance oraz niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydobycie pojazdu na jezdnię albo stawianie go na kołach

NASZA GALERIA


Bezpośrednio zorientuj się co obejmuje nasza oferta jeśli wciąż nie czujesz ufności. Na przyjaciół będziesz mógł liczyć w każdym przypadku i wszędzie, natomiast tym bardziej w naszym Miłosławiu.LawetaAutoautolawety 24h

Treścią naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, ale oczywiście nasza infrastruktura lawet i autolawet na sto procent jest gotowa do przewozu jakiegokolwiek auta. Jedną z metod holowania bezwzględnie jest samopomoc kierowców którzy przewożą auto, przede wszystkim pojazdy osobowe przy wykorzystaniu liny holowniczej, lecz naszą poradą jest zalecenie by zyskiwać w takim przypadku ekspertów.


Wydaje się być niemało argumentów dla jakich trzeba potraktować tą radę poważnie. Rzecz jasna najważniejszym będzie na pewno doświadczenie i profesjonalizm usługi. Również stosowny sprzęt, ponieważ normalna lina holownicza może być niebezpieczna. Na autostradach czy drogach szybkiego ruchu holowanie na linie jest wzbronione. Z tego powodu należałoby wybrać pomoc drogową MegaHol, gdyż administrujemy i koniecznym sprzętem i specjalistyczną załogą.


Zatem nie potrzebujemy przypominać, że w stałej dyspozycji są odpowiednie do tego lawety względnie autolawety. Stosowny transport dostarczymy prędko w rejon wypadku i pewnie przywieziemy na wskazane położenie i sprzęt i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To bezwzględnie nasz jedyny żywioł. Naszym planem jest być najlepszym w przewozie aut ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej. Bogata oferta i gwarancja wysokiej marki naszych usług jest znaczącym ruchem w kierunku spełnienia podobnego finału. Usterka TIR-a na ulicy potrafi stać się wielkim problemem. Gdy w sytuacji kolizji na drodze dwupasmowej zamkniemy jeden pas ruchu to pewny będzie korek, nawet na kilka kilometrów. Kiedy awaria wystąpi na uczęszczanej szosie jednopasmowej to skutek jest w stanie stać się jeszcze podlejszy. I dlatego szanować należy szybkie, profesjonalne remonty na miejscu powstania wypadku, no i profesjonalny przerzut podobnych samochodów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol zawsze są w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a również sprzęt do wyciągania kłopotliwych samochodów z parowu , a także pozwalający na umieszczenie ich na kołach. Mamy, więc stosowne urządzenia, by dokonać bezkolizyjnej reperacji po pierwotnym uprzątnięciu drogi z awaryjnie sparaliżowanego, kłopotliwego samochodu. Skutecznie i bezpiecznie przewieziemy pełen wachlarz dużych aut w tym: zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych brygadach czuwa kompetentna załoga będąc również gwarantem naszej klasy.Mobilny serwis 24h

Wyjaśnienie problemu może również być zdecydowanie odmienne i holownik , a zarazem niskopodwoziówka tym razem nie będą pożądane. Chociażby na autostradzie skutki kolizji może skasować mobilny serwis, który w lokalizację zdarzenia dojedzie szybciej no i przywiezie wykwalifikowanych mechaników.


Od lekkich remontów motoru po wulkanizację opon wyspecjalizowani mechanicy z mobilnego serwisu są gotowi na rożne typy niesprawności. Próbujemy przed wyjazdem ustalić powód awarii i w związku z tym przeprowadzamy precyzyjny wywiad podczas otrzymywania zamówienia, dzięki tej metodzie nasi mechanicy wyjeżdżają wcześniej zorganizowani. Jest oczywiste, że jesteśmy ubezpieczeni i na hasło wyczekuje autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu bywa, że lubi się się wyklarować, iż natychmiastowa naprawa jest akurat nie realna.


Zwykle udaje nam się do zamówień podchodzić wyjątkowo osobiście z tego powodu, że mamy jasność co do tego, że każdy przypadek jest indywidualny. Kontrahent może akurat nie mieć racji co do analizy sytuacji, jednak my potrafimy wsłuchać się w jego potrzeby i podpowiedzi, a potem wydobyć stosowne wnioski, bo tak postępuje się z przyjaciółmi. Możemy tak działać gdyż posiadamy luksus pomocy idealnie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Dysponujemy dużą infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników w związku z tym wydało nam się zasadnym rozszerzenie własnej propozycji o fracht sporych maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych. Powinno się czerpać z kompetencji obsady mimo, że nie specjalizujemy się w takiej przestrzeni frachtu, jednakże wykorzystując kierowców o takim doświadczeniu możemy zredukować łączne koszty działalności, a tym samym poszczególne wyceny prac.


Transporty prowadzimy w kraju i zagranicą sprawnie dostarczając na wskazane miejsce maszyny począwszy od trudnych mimo, że małych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz busy i pikapy. Przedmiotem tejże usługi mogą być również towary ponadnormatywne i przewozy dłużycowe.


Jako, że bezpieczeństwo przewozu jest tu priorytetem to przy zachowaniu wszystkich środków bezpieczeństwa, nawet wówczas regularnie ubezpieczamy frachty. Wcale nie zarzucamy naszych kontrahentów przygotowaniem formalności i zdobywaniem atestów niezbędnych do finalizacji zamówionego frachtu.Dlaczego my?

Ale czemuż tym razem nie? Czyli ma prawo być MegaHol. Wolno nam sobie w tym miejscu pisać, że jesteśmy najlepsi, lecz nikt kto faktycznie tak pisze nie deprecjonuje umiejętności innych. Jest pełno pomocy drogowych poniekąd mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże zapewne każda wypełnia swoje zlecenia.


Odważ się jednak zanurzyć w ten problem. Pojedynczy warsztat na pewno nie będzie zarządzał na tyle rozległym zespołem pojazdów czy sprzętem jak firma będąca elementem pajęczyny składającej się z wielu kooperantów. O przeszkolonych mechaników oraz sprawdzonych kierowców także zapewne jest łatwiej w naszej markowej pajęczynie niż w jednostkowym warsztacie. Jednostkowy warsztat niestety nie posiada całego asortymentu sprzętu, my komponujemy się do zlecenia i kierujemy na miejsce optymalny sprzęt oraz wytypowanych fachmanów, a gwarantuje nam to firmowa platforma oddziałów działająca tak jak naczynia połączone.


Credo „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się przede wszystkim w związku z tym i jesteśmy dumni, że wyznacza normę świadczenia naszych usług. Przybędzie konkretnie do was najlepiej dobrana grupa fachowców, zapewne z lokalnego zakładu w którym łączą ich więzy rodzinne lub przyjaźni, jednak będą mogli oczekiwać na szybką pomoc całej pajęczyny.


U nas nie mamy cennika gdyż każde zamówienie wyceniamy odrębnie, a to tworzy bezpośrednie odzwierciedlenie w nierzadko niższych wycenach niż możecie się spodziewać. Zlecenia z OC i Assistance prowadzimy w limicie ubezpieczenia.


To MegaHol – absolutnie nie tylko ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Przyjaciel z Miłosławia, który każdorazowo pojawi się skoro będziesz w biedzie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: