LAWETA NEKLA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NEKLA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo podejmujemy wezwanie bowiem podstawowym naszym powołaniem będzie na pewno niesienie pomocy, jednak powinno się wspomnieć, że naszą specjalizacją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa zatem temu powołaniu dedykujemy własny sprzęt i umiejętności. Absolutnie nie traktujemy was jako zwykłych klientów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy jedynie dlatego, iż jeżdżą mniejszym samochodem. Holowanie pojazdów ciężarowych to w naszym przypadku główna usługa, natomiast warsztaty rozlokowane po całej Polsce muszą być gotowe na to by dać radę sobie z jakimkolwiek zadaniem.


Nie znajdziesz stref gwarantujących spokój i wszędzie stosunkowo łatwo jest mieć awarię auta. Niesprawność jest w stanie wam się przytrafić w bliskości Nekli, ale to nic bowiem i w tym mieście utrzymujemy nasz oddział, dlatego zwyczajnie wybierz numer do MegaHol znajdziemy się na miejscu zdarzenia niezwykle prędko. Natomiast praktycznie holowanie auta może być zbędne. W naszych warsztatach operujemy mobilnymi serwisami, a także doskonale wyspecjalizowaną kadrą. Zatem w rezultacie awaria będzie usunięta na miejscu powstania.


Rzecz jasna nie stresujemy się, że jakaś rzecz nas zdziwi bo mamy wystarczająco dużo umiejętności, by ze wszystkim sobie poradzić. Dobre nastawienie na poziomie realizacji każdej usługi daje pozytywne rezultaty, dlatego trzymamy się tych metod dla waszej satysfakcji. Drobne naprawy, jakie warto zrealizować bezpośrednio w terenie to dla nas zazwyczaj banalne usterki, mimo, że kierowcom uniemożliwiają dalszą podróż. Nie uruchamiający się silnik, wycieraczki, paliwo, opona i całe mnóstwo różnych drobiazgów, opanujemy każdą błahostką.


Miej to na uwadze. Jeśli chodzi o nas to jesteśmy stąd, zatem kiedy niestety nie potrafisz wytłumaczyć w którym miejscu masz awarię nie musisz się martwić. Fakt, iż ze swoim kłopotem ugrzązłeś w lokum niemożliwym dla ciebie do zlokalizowania nie będzie stanowił dla nas znaczenia ponieważ znamy w okolicy miasta każdy zakątek. Przywołuj nas o jakiejkolwiek godzinie dnia czy nocy. Świetnie jest mieć przyjaciół na których wciąż wolno liczyć takich jak pomoc drogowa MegaHol. Naturalnie tak właśnie mamy.Umiemy objąć Cię opieką przez pełną dobę:

  • Przeciągnięcie pojazdu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa bądź usuniecie paliwa mylnie wlanego
  • Usługi w ramach Assistance oraz niepłatne usługi z OC stłuczki.
  • Przewóz na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Tu na naszej stronie jesteś w stanie zaznajomić się ze składnikami pełnej palety usług to pozwoli ci podjąć kluczową decyzję o ewentualnej współpracy. Lecz na sto procent będziesz mógł w Nekli liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Pewnie warto rzec, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, jednak nie ma żadnych przeciwwskazań, by naszymi autolawetymi lub autoautolawetymi przewozić jakiś inny charakter samochodów. Holowania samochodu osobowego może podjąć się każdy kierowca korzystając z linki holowniczej, my właściwie zachęcalibyśmy zawsze w takich sytuacjach sięgać po profesjonalistów.


Jest parę względów dla których warto odczytać tą wskazówkę serio. Po pierwsze doświadczenie i kompetencję ważne przy realizacji takiej usługi. Poza tym optymalny sprzęt, bowiem zwykła lina holownicza może być tandetna. Dzisiaj kiedy nasze podróże w poważnej skali realizują się po trasach szybkiego ruchu i autostradach aktualną informacją jest fakt, iż holowanie na takich trasach jest wzbronione. Stąd należałoby wyszukać pomoc drogową MegaHol, gdyż zarządzamy i stosownym sprzętem i wytrawną kadrą.


W naszym taborze są lawety, i autolawety dostosowane do jakiegokolwiek typu pojazdów. Bezpośrednio w miejscu zajścia pojawimy się błyskawicznie dostarczając optymalny sprzęt do gwarantowanego przewiezienia waszych aut i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podwyższa inspirujące ciśnienie. Naszym zamysłem jest być najlepszym w transporcie samochodów ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej. Istotnym krokiem do zrealizowania tego ideału musi być świetna paleta oraz marka wszystkich usług. Wszyscy świetnie wiedzą jaką nieprzyjemną może być na drodze usterka TIR-a. Tasiemcowe korki będą mogły się tworzyć choćby i na drodze dwupasmowej jeśli wyłączymy z ruchy pojedynczy pas. Jest również jasne, że rezultat potrafi być też groźniejszy w skutkach na ruchliwej, bocznej szosie. Dlatego tak istotny okazuje się sprawny , oraz kompetentny transport tego auta, względnie jak najszybsza jego reperacja w rejonie lokalizacji zderzenia.


Jeśli jest konieczności podnosić TIR-a z kanału i postawić go na kołach musisz rozporządzać ciężkim, profesjonalnym sprzętem, jaki na sto procent jest na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i dodajmy, że wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy sztywny hol. Jak widać na co dzień mamy konkretne możliwości frachtu ciężkiego sprzętu w miejsce, w którym bezpiecznie, stosunkowo łatwo dokonać koniecznych remontów. Wielkie pojazdy każdego typu takie jak busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, potrafimy przez całą dobę przewieźć skutecznie oraz bezawaryjnie.


Gwarantuje to jednocześnie kompetentna załoga, która sprawując dyżury w naszych zespołach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu zapewnia wam spokój i bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Rozstrzygnięcie problemu potrafi również być absolutnie inne no i holownik i niskopodwoziówka akurat nie będą niezbędne. Tak się zdarzy gdy rezultaty zdarzenia da się naprawić na na miejscu wypadku co, chociażby na drodze szybkiego ruchu, skutecznie może wykonać wyspecjalizowana załoga mobilnego serwisu.


Od niedużych remontów silnika po wulkanizację opon wyspecjalizowani mechanicy z mobilnego serwisu są gotowi na rożne typy zdarzenia. Próbujemy wcześniej sprecyzować przyczynę usterki i dlatego przeprowadzamy dokładny rekonesans w czasie podejmowania zlecenia, w ten sposób nasi mechanicy ruszają zawsze gotowi do pracy. Rzecz zrozumiała, że każdorazowo może wypaść coś zaskakującego i szybka reperacja akurat nie stanie się osiągalna, jednakże w tej sytuacji niezwłocznie podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka oczekująca jedynie na zamówienie.


Przedkładane przez nas niezależne podejście do zleceń wywodzi się z faktu, iż usterki mimo, że podobne niejednokrotnie pozostają nadzwyczaj odmienne. Dobrzy mechanicy zdołają z podpowiedzi klientów wychwycić istotne dane bez komentarza, choćby i wtedy jeżeli zleceniodawcy plątają się w diagnostyce usterki. Przyjęte nastawienie wyłącznie wspiera nas w komforcie realizacji zadań bowiem podstawę zapewnia nam doskonale zaopatrzone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Mając w zdolności technicznej faktycznie istotną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy też ciągników zdrowym było dla nas rozwiązanie z propozycją przewozu sporych maszyn rolniczych, drogowych czy też budowlanych. To prawda, że w takiej dyscyplinie frachtu nie specjalizujemy się, jednak jeśli wśród doskonałych kierowców gromadzi się tylu z odpowiednim doświadczeniem i praktyką nie wolno nie skorzystać z tego potencjału.


Przewozy prowadzimy w kraju i zagranicą sprawnie dostarczając na wyznaczone miejsce maszyny począwszy od kłopotliwych choć niedużych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz pikapy czy busy. Obiektem naszej usługi mogą pozostać dodatkowo ładunki ponadnormatywne i transporty dłużycowe.


Jesteśmy spokojni o kwalifikacje firmowych kierowców oraz sprzętu z jakiego korzystają, a jednak zawsze wszystkie ładunki są ubezpieczone. Jakiekolwiek procedury oraz certyfikaty konieczne do dokumentacji związanej z wykonywaną przez nas pracą, w każdym przypadku przejmujemy na siebie.Dlaczego my?

Czy jest jakiś czynnik, żeby nie? Dlaczego nie MegaHol? Akurat nie planujemy ujmować umiejętności innym, jednakże też nikt tego nie robi mówiąc, iż jest najlepszy. Jest sporo pomocy drogowych znacznie mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże chyba każda wypełnia oczekiwane zadania.


Namawiamy spójrz na to z nieco nowej flanki. Ponieważ tworzymy sieć, aż tylu sieciowych wspólników to prawdopodobieństwo posiadania stosownego sprzętu musi być dużo wyższe niż w indywidualnym warsztacie. W kwestii kadr firmowa sieć także buduje przewagę nad pojedynczym zakładem, nawet wówczas jeżeli pracują tam doskonali fachowcy. Działamy jak naczynie połączone, w którym wszystkie odziały czuwające w przestrzeni wypadku kooperują ze sobą, by na miejsce posłać absolutnie rzetelnie przygotowaną pomoc.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się przede wszystkim z tego powodu i jesteśmy usatysfakcjonowani, że wyznacza normę dostarczania naszych usług. Przyjedzie konkretnie do was starannie wyszukana grupa specjalistów, zapewne z niewielkiego punktu gdzie łączą ich więzy prywatne względnie przyjaźni, ale będą mogli liczyć na szybką pomoc naszej platformy.


Każde wezwanie otrzymuje swoją kalkulację , a skutek jest taki, że niejednokrotnie u nas stawki za pracę są mniejsze niż się oczekuje. Zamówienia z OC oraz Assistance przeprowadzamy w ramach ubezpieczenia.


MegaHol, absolutnie nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, powinna być oczywiście taka. Oczekujący na Twój kontakt przyjaciel z Nekli.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: