LAWETA NOWE SKALMIERZYCE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NOWE SKALMIERZYCE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen dział powinien mieć tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak przecież jesteśmy przygotowani i zdecydowani na każde zamówienie. Wszystkich klientów traktujemy niczym przyjaciół, a to ważny krok do udzielenia pomocy również tym którzy przemieszczają się nieco mniejszymi samochodami. Holowanie pojazdów ciężarowych to w naszym przypadku główna usługa, jednak zespoły rozłożone po całej Polsce zawsze są gotowe na to by poradzić sobie z dowolnym zleceniem.


Na ogół może ci się przytrafić defekt na trasie. W podobnej sytuacji nie marnuj czasu na szukanie pomocy wyłącznie od razu dzwoń do MegaHol, w okolicy Nowych Skalmierzycach to pierwsza z najsolidniejszych pomocy drogowych. Zresztą nie musimy niezwłocznie holować auta. W momencie otrzymywania zamówienia w każdym przypadku robimy sondaż na temat kłopotów, które was spotkały i jest prawdopodobne, że nasza interwencja zamknie się na usłudze mobilnego serwisu, tym pewniej, że zarządzamy wykwalifikowaną załogą. Miejsce zdarzenia częstokroć staje się być środowiskiem aktywności naszych mechaników, którzy tam akurat efektywnie likwidują problem z niesprawnością auta.


Każdą niesprawność jesteśmy gotowi naprawić W zasadzie do tej pory w każdym przypadku rozwiązywaliśmy pomyślnie wezwania, nabraliśmy więc zaufania do stosowanych przez nas rozstrzygnięć. Zdecydowana większość niesprawności które utrudniają kierowcom dalszą podróż dla przeszkolonych załóg okazuje się nietrudnymi do naprawienia. Zawsze jesteśmy zdecydowani zainteresować się dowolną błahostką tak samo czy to może będą wycieraczki bądź ewentualnie nieodpalający napęd, rozerwana opona czy brak paliwa, my błyskawicznie to załatwimy.


Staraj się by to mieć w pamięci. My jesteśmy u siebie, lecz ty mogłeś tu przybyć nawet z krańca Polski. Przyjaciel cię nigdy nie rozczaruje, potrafi rozpoznać w tym mieście wszelkie zakamarki i znajdzie cię nawet gdybyś sam nie kojarzył gdzie jesteś. Wybierz numer kiedy jesteś w kłopocie bez względu na porę dnia. Musisz mieć wiedzę, że jesteś naszym bliskim przyjacielem nawet jeśli absolutnie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już bywa. Właśnie tak już mamy.Oczywiście i w dzień i w nocy zawsze możesz na nas polegać:

  • Holowanie, przewożenie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ulokowanie pojazdu na kołach albo przeciągnięcie go na jezdnię
  • Dowóz paliwa bądź usuniecie paliwa źle zatankowanego
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji , a także w ramach Assistance

NASZA GALERIA


W tym miejscu na naszej stronie możesz zapoznać się ze składnikami kompletnej palety usług to ułatwi ci podjęcie definitywnej decyzji o możliwej współpracy. Na przyjaciół będziesz mógł liczyć w każdym przypadku i gdziekolwiek, tymczasem zwłaszcza w Nowych Skalmierzycach.AutolawetyAutoautolawety 24h

Nasz tabor lawet i autolawet jest dopasowany do przewozu dowolnego typu pojazdu, mimo, że nigdy nie ukrywamy, że szczególnie przygotowani zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Holowania pojazdu osobowego może podjąć się każdy prowadzący używając linki holowniczej, my właściwie rekomendujemy by zawsze w takich chwilach wykorzystywać specjalistów.


Taką radę powinno się wziąć na serio. Praktyka oraz profesjonalizm są niezbędne dla zaufania przy holowaniu. Zawodność przeciętnych linek holowniczych kieruje czujność na sprzęt z którego dobrze by było korzystać przy tej usłudze. Na autostradach lub drogach szybkiego ruchu holowanie na linie na sto procent jest zabronione. Z tego powodu pomoc drogowa MegaHol dysponująca wytrawnymi zespołami, i koniecznym sprzętem do lawetowania bezwzględnie jest najszczęśliwszym wyborem.


Jakikolwiek typ pojazdów umiemy dostarczyć sięgając do własnych lawet, czy też autolawet. Optymalny transport dostarczymy prędko w rejon kolizji i bezawaryjnie dowieziemy na określone miejsce i sprzęt i oczywiście pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam dopala adrenalinę. Naszym celem jest móc być najskuteczniejszym w transporcie aut ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej. Ważnym ruchem do wypracowania wymarzonego celu musi być duża paleta oraz klasa wszystkich usług. Większość kierowców przypuszczalnie miała już styczność z popsutym na drodze TIR-em. Gdy z powodu awarii na drodze dwupasmowej wyłączymy jeden pas ruchu to pewny będzie zator, nawet na kilka kilometrów. Kiedy usterka nadejdzie na ruchliwej szosie jednopasmowej to rezultat potrafi być jeszcze gorszy. Stąd wartościowi zawsze są profesjonaliści od błyskawicznych reperacji w terenie, a także niezawodnego frachtu aut.


Bezpośrednio w bazie pojazdów MegaHol znajdują się holowniki , a także naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i specjalistyczny sprzęt posiłkowy, w tym również optymalny sprzęt do wyciągnięcia dużego samochodu z kanału czy ulokowania go na kołach. Awaryjnie uwięzionego TIR-a możemy w tej sytuacji profesjonalnie przetransportować w rejon gdzie będziemy mogli go bezpiecznie naprawić. Wielkie pojazdy każdego standardu takie jak ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, potrafimy przez 24 godziny na dobę przewieźć szybko i bezpiecznie.


Jakkolwiek kondycja naszych usług gwarantowana jest przede wszystkim przez rzetelną kadrę pełniącą dyżur w naszych oddziałach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że zdecydowanie tym razem nie będą przydatne holownik i niskopodwoziówka. Czasami wystarczy mobilny serwis, który w okolice wypadku dojedzie zasadniczo prędzej, a wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie skasują podstawę usterki, także na drodze szybkiego ruchu.


Od wulkanizacji opon po minimalne reperacje silnika na to zawsze jest gotów mobilny serwis. Oczywiście to zasługa analitycznego wywiadu przeprowadzonego w czasie uznania zlecenia. Regularnie mamy sposobność wezwania lawety czy może holownika z naczepą niskopodwoziową wyczekujących w odwodzie na wypadek jeśliby błyskawiczna naprawa okazała się iluzoryczna.


Przedkładane przez nas jednostkowe nastawienie do zamówień wywodzi się z faktu, iż usterki chociaż bliźniacze wielokrotnie pozostają bardzo odmienne. Traktujemy wszystkich klientów jak przyjaciół i dlatego wsłuchujemy się w ich propozycje i sugestie. Komfort funkcjonowania zabezpiecza nam wyśmienicie zaopatrzone zaplecze, w związku z tym wysłuchanie klienta powinno nam tylko ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w profesjonalnym taborze mamy dużo, stąd zdecydowaliśmy się na poszerzenie firmowej oferty o przerzut maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy też drogowych. Trzeba czerpać z wiedzy kadry mimo, iż nie specjalizujemy się w takiej dziedzinie transportu, jednakże mając kierowców o takim doświadczeniu potrafimy zmniejszyć całkowite koszty działalności, a tym samym indywidualne ceny prac.


Walce drogowe, kombajny, koparki, pikapy i busy, aż do kłopotliwych jakkolwiek małych wózków widłowych, wszelkie pojazdy możemy przewieźć na obszarze kraju lub zagranicę. Również towary w formie ładunków ponadnormatywnych bądź frachtów dłużycowych będą mogły być przedmiotem tejże usługi.


Zawsze ubezpieczamy ładunki mimo że jesteśmy pewni, że w naszych profesjonalnych rękach muszą być bezpieczne. Każdy przewóz, szczególnie nietypowych towarów domaga się zatwierdzeń, pełnomocnictw bądź odpowiedniej dokumentacji, ale na pewno nie obciążamy klienta załatwieniem tych procedur.Dlaczego my?

Istnieje jakikolwiek argument, aby tym razem nie? Dlatego może być MegaHol. Zawsze zamierzamy być najlepsi, jednakże przecież akurat nie chcemy by inni odbierali się gorsi. Zakładamy, iż każda pomoc drogowa, jakich jest sporo i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich może jest zdecydowanie mniej, weryfikuje się w działaniu.


Należałoby jeszcze nie wprost na ten problem zerknąć. Jednostkowy warsztat nigdy nie będzie zarządzał tak wielofunkcyjnym zespołem pojazdów i takim sprzętem jak instytucja należąca do pajęczyny składającej się z wielu partnerów. Analogicznie sprawa ma się z wykwalifikowaną załogą, i z kierowcami o właściwych kompetencjach oraz doświadczeniu. Stanowimy znakomite połączenie równocześnie wspomagających się małych warsztatów, których mocą wydaje się być niewielka odległość od lokalizacji zajścia oraz niesamowity dostęp do sprzętu oraz technologi.


Credo „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się właśnie dlatego i jesteśmy dumni, że definiuje regułę dostarczania naszych usług. Do zamówienia przybędą prawdziwi fachowcy, prawdopodobnie z lokalnego familijnego warsztatu, ale będą posiadali na wysuniecie ręki otwarte drzwi do zaplecza wielkiej firmowej pajęczyny.


U nas nie posiadamy cennika bo jakiekolwiek zamówienie oceniamy odrębnie, tymczasem takie podejście tworzy bezpośrednie odzwierciedlenie w niejednokrotnie mniejszych cenach niż zwykle się spodziewacie. Bardzo optymalną formą fakturowania za nasze zlecenia jest proste rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, ale warunkiem jest możliwość wykonania pracy w ramach OC ewentualnie Assistance.


MegaHol, rzecz jasna nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, wydaje się być dokładnie taka. Przyjaciel z Nowych Skalmierzyc, który zabezpiecza Ci dobrą drogę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: