LAWETA RASZKÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RASZKÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen rozdział powinien nosić tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale w zasadzie zawsze jesteśmy przygotowani i zdecydowani na każde zlecenie. Nie traktujemy was jak kontrahentów jedynie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy jedynie z tego powodu, że jeżdżą mniejszym autem. W związku z tym, dowolny z wszystkich zespołów, rozsianych po całej Polsce, musi być gotów w identycznym zakresie na holowanie pojazdów ciężarowych jak i każdego innego pojazdu.


Oczywiście nie warto czekać na to, że w trasie zostawią w spokoju nas awarie samochodu. Gdy stanie się taki kłopot w okolicy naszego Raszkowa wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu absolutnie bezpieczne rozwiązanie. A może nie wyniknie przymus holowania. W momencie przyjmowania zamówienia w każdym przypadku prowadzimy sondaż na temat problemów, które was napotkały i być może nasza ingerencja skończy się na pracy mobilnego serwisu, tym bardziej, iż rozporządzamy wykwalifikowaną kadrą. I w rezultacie niesprawność zostanie skasowana na miejscu.


Jakąkolwiek awarię jesteśmy gotowi wyeliminować W zasadzie do tej pory regularnie rozstrzygaliśmy szczęśliwie zlecenia, nabraliśmy zatem przekonania do wykorzystanych rozstrzygnięć. Drobne naprawy, jakie warto zrealizować praktycznie w terenie to dla pomocy drogowej przeważnie przeciętne usterki, choć klientom uniemożliwiają dalszą jazdę. Skończyły się klimaty kiedy potrzebowałeś wozić ze sobą kompletny warsztacik samochodowy bo współcześnie błahymi reperacjami na drodze przejmujemy się my, wulkanizując opony, dostarczając brakujące paliwo, odpalając zamarznięte napędy czy też wymieniając w mżawkę niesprawne wycieraczki.


Pilnuj by mieć to ciągle w pamięci. Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy z okolicy, zatem jeśli nie umiesz wyjaśnić gdzie przebywasz nie ma potrzeby się niepokoić. Fakt, iż ze swoim defektem utkwiłeś w lokum niezrozumiałym dla ciebie do zlokalizowania nie będzie posiadał dla pomocy drogowej znaczenia ponieważ znamy tutaj każdy kąt. Wywołuj pomoc drogową o każdej godzinie dnia czy nocy. Zapamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol posiada dużo przyjaciół i nigdy żadnego oczywiście nie zawiodła. To nasz własny system na życie.Możemy otoczyć Cię troską przez całą dobę:

  • Usunięcie źle wlanego paliwa ewentualnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w ramach Assistance czy nieodpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydostanie samochodu na drogę czy ulokowanie go na kołach

NASZA GALERIA


Obejrzyj ofertę jeżeli wciąż czujesz rozterki! Masz prawo myśleć, iż niełatwo zaufać wyłącznie zapewnieniom, lecz przypomnij sobie, że tutaj w Raszkowie posiadasz przyjaciół.AutolawetyAutoautolawety 24h

Esencją wszystkich naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, ale nasza infrastruktura lawet lub autolawet na sto procent jest skomponowana do transportu każdego auta. Uszkodzony samochód wolno zapewne, w granicach samopomocy prowadzących, podholować na linie holowniczej, aczkolwiek odradzamy podejmowanie takiego zagrożenia bez doświadczenia.


Zdecydowanie tą wskazówkę warto przyjąć na serio. Decydujące są doświadczenie oraz kompetencję istotne przy wykonaniu podobnej usługi. Wyjątkowo kluczowy bezwzględnie jest sprzęt z którego wówczas korzystamy bowiem normalna linka holownicza częstokroć bywa niedoskonała. Dzisiaj kiedy wszystkie wyjazdy w znaczącej mierze odbywają się po trasach szybkiego ruchu lub autostradach znaczącą informacją jest fakt, że holowanie na takich trasach na pewno jest zakazane. A w tym wypadku faktycznie może być miejsce dla profesjonalnego sprzętu i obsad pomocy drogowej MegaHol.


Zatem nie ma potrzeby przypominać, iż w stałej dyspozycji są idealne do tego lawety lub autolawety. O każdej godzinie potrafimy, wyjątkowo prędko przywieźć na miejsce zdarzenia przepisowy tabor i solidnie dowieźć i pojazd i pasażerów do wybranego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To bezwzględnie jest to co lubimy. Bezpośrednio w przewozie samochodów ciężarowych, a zarazem w ciężarowej pomocy drogowej chcemy stać w każdym przypadku pośród najsolidniejszych. Ważnym etapem do wypracowania takiego celu powinna być różnorodna propozycja oraz wartość profesjonalnych usług. Usterka Tir-a na szosie, takiego zdarzenia nie zazdrościmy nikomu, natomiast przecież jak umiemy sobie wyobrazić, to się zdarza. Długie zatory będą mogły się tworzyć choćby i na szosie dwupasmowej gdy wykluczymy z ruchy pojedynczy pas. Tymczasem efekt jest w stanie być bardziej czasochłonny gdy do kolizji dojdzie na podrzędnej, jednak uczęszczanej drodze. Z tego powodu szybka reperacja czy pewny, fachowy przerzut tego samochodu jest faktycznie istotny.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol zawsze są na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a dodatkowo sprzęt do podnoszenia trudnych samochodów z rowu , a także pozwalający na postawienie ich na kołach. Na co dzień mamy, więc nieodzowne narzędzia, żeby przeprowadzić sesję bezpiecznej reperacji po uprzednim ogarnięciu trasy z awaryjnie sparaliżowanego, ciężkiego samochodu. Ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, cały arsenał masywnych pojazdów przewieziemy szybko oraz pewnie przez całą dobę.


Tymczasem w naszych oddziałach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu czuwa kompetentna kadra i to przede wszystkim oni gwarantują prawdziwą klasę naszych profesjonalnych prac.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że holownik , a do kompletu niskopodwoziówka akurat nie będą zasadne. Awarię są w stanie wyeliminować mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w odpowiedni rejon dotrze zdecydowanie sprawniej.


Od wulkanizacji opon po małe naprawy napędu na oczywiście jest gotów mobilny serwis. Oczywiście to rola gruntownego rekonesansu wykonanego podczas otrzymania zgłoszenia. Ma się rozumieć jesteśmy ubezpieczeni i na polecenie wyczekuje autolawety czy może holownik z naczepą niskopodwoziową, ponieważ na miejscu może się okazać, że natychmiastowa reperacja jest akurat nie wykonalna.


Preferowane przez nas osobiste podejście do zleceń zrodziło się z faktu, że niesprawności mimo, że analogiczne nierzadko pozostają bardzo różne. Kontrahent może nie mieć racji przynajmniej co do diagnozy sytuacji, natomiast my umiemy wsłuchać się w jego propozycje i wskazówki, a dalej wysnuć właściwe wnioski, bo w taki sposób działa się z przyjaciółmi. Jesteśmy wstanie tak robić dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu zapewniającemu nam niezaprzeczalny komfort działania.Transport niskopodwoziowy

Utrzymując w dyspozycji ewidentnie dużą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników naturalnym było dla nas rozwiązanie z ofertą przewozu sporych maszyn budowlanych czy może maszyn rolniczych. Stosowne wykorzystanie potencjału obsady ogranicza globalne koszty działalności, i tym samym redukuje wartość usługi dla jednego klienta, było by pewnie niepokojące gdybyśmy tegoż potencjału nie uchwycili.


Kombajny, koparki, walce drogowe, busy i pikapy, aż do masywnych chociaż niewielkich wózków widłowych, wszelkie pojazdy możemy dostarczyć na terenie kraju lub zagranicę. Uwzględniamy także zamówienia na towary ponadnormatywne czy też przewozy dłużycowe.


Będąc pod naszą opieką zawsze już będą całkiem bezpieczne, a i tak każdorazowo ubezpieczamy ładunek. Absolutnie nie obciążamy firmowych kontrahentów przygotowaniem procedur i uzyskiwaniem certyfikatów niezbędnych do realizacji zamówionego frachtu.Dlaczego my?

Niby czemu tym razem nie? Niech, więc będzie, że MegaHol. Każdy umie zapisać, iż jest najlepszy, ale my co zrozumiałe nie potrzebujemy minimalizować pozostałym predyspozycji. Sądzimy, że każda pomoc drogowa, jakich istnieje wiele i każda ciężarowa pomoc drogowa , których pewnie jest zdecydowanie mniej, weryfikuje się w działaniu.


Powinno się właściwie zgłębić tą sytuację szerzej. Nasza platforma warsztatów to grupa koncentrująca wielu wspólników, co zabezpiecza nam uprawnienie by przedkładać w ofercie zdecydowanie bardziej uniwersalny tabor niż oferta jednostkowego zakładu. O wyspecjalizowanych mechaników i sprawdzonych kierowców także bywa zdecydowanie łatwiej w naszej firmowej pajęczynie niż w pojedynczym zakładzie. MegaHol to wyjątkowe zespolenie lokalnych zakładów, które nawzajem się zasilają będąc jednocześnie blisko kolizji jednocześnie dysponując spektakularnym doborem zespołu pojazdów oraz sprzętu.


Bazę oferowania naszych usług definiuje idea „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się właśnie z tego powodu. Pełna firmowa sieć będzie tworzyć ochronny parasol nad działalnością wysłanej obsady fachowców, którzy będą drużyną z lokalnego warsztatu, pewnie związaną familijnie względnie przyjaźniami, ale będą pewni gdy za plecami będą mieli takie wzmocnienie.


Niejednokrotnie opłaty za nasze usługi mogą być mniejsze niż się spodziewacie, a wynika to z tego, iż nie wspieramy się na cenniku, i wyceniamy dowolne wezwanie na bazie realnych danych. Usługi które fakturujemy zdecydowanie z ubezpieczycielem, czyli wykonane z OC ewentualnie Assistance nigdy nie potrzebują żadnych dopłat klienta.


MegaHol, na szczęście nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, powinna być naprawdę taka. Oczekujący na Twój telefon przyjaciel z Raszkowa.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: