LAWETA REDA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych REDA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ przyjemnością odnotowujemy Państwa wizytę na łamach portalu MegaHol.pl oddanego kwestiom rozmaitych wymiarów działania pomocy drogowej. Usterki, stłuczki lub wypadki potrafią się nam zdarzyć chociażby w najszybszej drodze. Świetnie gdy pomoc drogowa potrafi nam wówczas zapewnić wsparcie. Zmiana koła czy wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu zdarzenia różnorodnych typowych awarii, a w ostateczności usługa lawetowania lub holowania – standardowo lub na sztywnym holu. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zwykle ma prawo mu się przytrafić potrzeba takich przedsięwzięć. Portal MegaHol.pl skierowany jest do kierowców wszystkich pojazdów ponieważ mogą się tutaj spotkać z profesjonalistami od typu i charakteru samochodu jakim kierują. Nasi specjaliści, systematycznie w nadzwyczaj różnych okolicznościach dostarczają profesjonalnej pomocy. Dysponują mobilnym serwisem i wulkanizacją, wszelkim transportem zarówno lekkich pojazdów jak i całych zestawów ciężarowych lub maszyn. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników priorytetem więc do każdego przypadku podchodzą nadzwyczaj indywidualnie prawie tak jakby dotyczyło to ich prywatnych przyjaciół.


Na bezduszne instytucje będziesz mógł trafić gdziekolwiek. Ta inspirująca pomoc drogowa żeby użyczyć Tobie pomocy wyruszy natychmiast niemal jak Twój najbliższy przyjaciel. I wyłącznie przyjaciel jest zdecydowany Tobie ulżyć w dowolnej sytuacji, dlatego możesz mu zaufać.


Przebywając nieopodal Redy wziąłeś udział w stłuczce lub dotknęła Cię się usterka pojazdu? Wybierz numer do przyjaciele – do MegaHol. On zawsze jest w pobliżu i na pewno wie co zrobić. Zjawimy się na miejscu ekspresowo. Wysoko wyuczona załoga dowiezie, a następnie będzie obsługiwać mobilny serwis.


Problemy to nasza specjalizacja z tego powodu podejmujemy na ulicy wszelkie drobne naprawy. Nie myśl, że nie przyjedziemy do formalności jaką jawi się być wymiana koła. Wesprzemy choćby przy awaryjnej wymianie wycieraczek, dowieziemy paliwo i odpalimy silnik kiedy akumulator odmówi zdyscyplinowania. A gdy stanie się tak, że będzie niezbędna autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie to oczywiście stale czuwamy by nic nam nie skomplikowało jej przyjazdu. Otrzymujesz pewność, iż przestrzeni zdarzenia nie porzucimy niezabezpieczonej. Czy stoisz na drodze gminnej, ekspresowej albo na autostradzie to dla nas nie ma znaczenia.. Odnajdziemy którekolwiek stanowisko i udzielimy pomocy. Gdyż mapa regionalnych dróg nie stanowi dla nas niewiadomych.

NASZA GALERIA


Zapamiętaj nasz numer. To telefon do przyjaciela! Obojętnie gdzie się znajdziesz my w całej Polsce oczekujemy na Twój telefon. Będziesz mógł wydzwaniać o jakiejkolwiek godzinie. Przybędziemy z pomocą – na pewno! MegaHol w ten sposób dokładnie postępuje. Pewna pomoc drogowa! Przyjaciół odkrywa się w kłopocie.Nasza pomoc drogowa podejmuje zgłoszenia 24 godziny na dobę:

  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach względnie wyciągnięcie go na drogę
  • Usunięcie paliwa źle zatankowanego lub dopełnienie ubytku paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC stłuczki, a także w granicach Assistance

Przejrzyj szczegóły! Przyjaciel z Redy czuwa chętny do realizacji zadań!AutolawetyAutoautolawety 24h


Autoautolawety ewentualnie autolawety wchodzą w grę gdy rozważamy szybki jak również prosty klucz przewozu uszkodzonych pojazdów. Często zauważamy na drogach nieformalnie holowane samochody, tymczasem warto wiedzieć, że taki sposób samopomocy kierowców jest na autostradzie oficjalnie wzbroniony. W rejonie Redy rozporządzamy kompletnie zaopatrzonymi profesjonalnymi pojazdami z kompetentną załogą. W skład floty wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Absolutnie nie ma obiekcji co do tego, że pojazd i w momencie załadunku oraz transportu będzie bezwarunkowo bezpieczny. Przez całą dobę zarówno niesprawny samochód jak też jego podróżnych przewieziemy bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


Oczywiście jeśli pozwalają na to paragrafy i stan techniczny pojazdu w każdym przypadku możemy zdecydować się na holowanie. Taki zestaw zdecydowanie powinien poruszać się po drodze z szybkością do 60 km/h, ale na holowanie zawsze jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Awaria samochodu ciężarowego na ulicy, o czym doskonale wiemy, to poważny problem. Ograniczenia ruchu na drodze to niestety norma w przypadku awarii TIR-a. Częstokroć optymalnym sposobem udrożnienia drogi wydaje się być holowanie. Pomoc drogowa z Redy poradzi sobie profesjonalnie z takim problemem.


Specjalistyczny sprzęt będący w naszej dyspozycji umożliwia holowanie dowolnego samochodu. Przewieziemy choćby skład ciężarowy lub autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście samochód ciężarowy lub dostawczy. Zrobimy to skutecznie i bezpiecznie dzięki doskonałej jakości wyspecjalizowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej rodziny sprzętu dodatkowego. TIR w kanale leżący do góry kołami, nawet wówczas kiedy dzieje się to w trudno dostępnym położeniu, będzie przez nas wystawiony i ustawiony do pionu.


Jeśli będzie pożądany transport ładunków transportowanych przez zepsuty samochód też się takim problemem zajmiemy. Zrealizujemy natychmiast przewóz alternatywny oraz brygadę, która profesjonalnie przepakuje materiały.


Nad zagwarantowaniem Wam wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa pracuje całodobowo wykwalifikowana, doświadczona kadra. Okazałe zaplecze umożliwia nam bez względu na sytuację pogodową dowolne zlecenie urzeczywistnić w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Mogą być też nieskomplikowane w naprawie niesprawności. Przebita opona, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy czasami zatankowanie do baku złego paliwa, zniszczone wycieraczki jak również wiele innych utrudniających dalszą podróż, jednak takich które można rozwiązać na poczekaniu. W takim przypadku 24 godziny na dobę wystarczy wezwać pobliską pomoc drogową i jej mobilny serwis. Autolawety okaże się nie konieczna. Przez całą dobę, prócz szybkiego serwisu jest jeszcze dostępny mobilny warsztat wulkanizacji.


Obsada, która hołubi mobilny serwis cechuje się pełnym profesjonalizmem. Na poboczu potrafią zrealizować różnorodne drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego nie bacząc na markę.


Starczy jeden telefon. Po sprawdzeniu elementów usterki, marki samochodu i lokalizacji ściągamy niezbędny sprzęt na miejsce w kilkanaście chwil. Zamiarem naszych poczynań jest w największym stopniu wspomóc kierowcę dlatego do wszystkich incydentów przystępujemy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Różnorodna paleta usług jaką świadczymy naszym kontrahentom zawiera też przewóz maszyn budowlanych. zgarniarka czy walec to wyłącznie przykład jednych z wielu wielkich maszyn drogowych, jakie możemy bezpiecznie transportować. Nie przedstawia dla nas problemu przewóz wielkich maszyny rolniczych. Do przewozu wózków widłowych stosujemy zdecydowanie mniejsze samochody, lecz nasi kierowcy są właściwie wyszkoleni do przewozu niewielkich, jednak wagowo uciążliwych pojazdów. Podczas transportu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego korzystamy z naszego branżowego zespołu pojazdów. Przewozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a bywa że i duży gruz.


Usługi takie przeprowadzamy na terenie naszego kraju i zagranicą. Nasza grupa dysponuje wyczerpującą dokumentacją uprawniającą nas do oferowania tego rodzaju usług. Potencjalne transportowane ładunki są ubezpieczone.Dlaczego my?


Ponieważ specjalistyczna pomoc drogowa MegaHol jest dostępna nie tylko w tym rejonie, lecz w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Otóż cały szereg specjalistów z udokumentowanymi kompetencjami, pracujących w naszym kraju, podzieliło się z nami profesjonalnym doświadczeniem i mądrością byśmy umieli zrealizować metody gwarantujące sukces. Znaczna efektywność w umiejętnym naprawianiu awarii bądź znakomite rezultaty przewozu samochodów są właśnie tego efektem.


Usługi podlegają jednostkowej wycenie. Pod obserwację przy kalkulacji bierze się: czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik, charakter robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, użycie części zamiennych, typ pojazdu, który serwisujemy i miejsce zajścia.


Wszelkie nasze usługi mogą być nieodpłatne jeżeli Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance, lub do zniszczenia doszło z przyczyny osoby trzeciej i oczywiście naszą pracę będzie na pewno można zapłacić z OC winnego kraksy.


Zapamiętaj!
W każdym przypadku Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Redy oczekuje pod telefonem zdeklarowany aby Ci pomoc.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: