LAWETA RUMIA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RUMIA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach portalu MegaHol.pl dedykowanego pomocy drogowej w obszernym znaczeniu oferowania takiej usługi. Choćby i najbliższa droga może zakończyć się wypadkiem, kolizją względnie choćby usterką. Niestety zazwyczaj bez wsparcia pomocy drogowej się nie obejdzie. Awarię uniemożliwiającą podróż powinno się dać wyeliminować drobną naprawą, prawdopodobna jest wulkanizacja opony na miejscu zajścia lub prozaiczna wymiana koła, jeśli jest taka konieczność do wykorzystania mamy sztywny hol czy przerzut lawetą albo autolawetą. Takie problemy mają różne samochody od osobówki do ogromnych TIR-ów. Kierowcy i fachowcy mogą się odnaleźć dokładnie na portalu MegaHol.pl. Okoliczności są różne, jednak nasi specjaliści zawsze i profesjonalnie zdołają udzielić efektywnej pomocy. Transport lekkich samochodów i ogromnych zestawów ciężarowych, oraz maszyn nie stanowi dla tej ekipy żadnego kłopotu bo mają do wykorzystania pełną rodzinę samochodów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Obdarowało nas zaufaniem sporo kierowców natomiast nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim nastawieniem.


Nie uważaj nas za firmę jedną z wielu. Ta pomoc drogowa aby użyczyć Ci porady podąży niezwłocznie jakby to był Twój najbliższy przyjaciel. Zatem podobnie jak przyjacielowi nie bójcie się nam zaufać bo jesteśmy gotowi na wszelkie okoliczności.


W pobliżu Rumia doszło do wydarzenia w efekcie którego miałeś kraksę lub doszło do niesprawność auta? Nie marnuj czasu na wyszukiwanie pomocy tylko wykonaj telefon do przyjaciela, do MegaHol. Dotrzemy błyskawicznie. Celowo wyszkolona załoga przywiezie, a przede wszystkim będzie obsługiwać mobilny serwis.


Nigdy nie będą dla nas problemem drobne naprawy na trasie. Jasne, że nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na zostawiony śmieć na ulicy i w ten sposób popsuć oponę, zapomnieć o konserwacji wycieraczek, które uszkadzają się w ulewny deszcz na autostradzie czy nie podmienić w porę akumulatora i oczywiście w zamian dostać ogromny problem z odpaleniem pojazdu. Te wszelkie nieznaczne usterki usuniemy dla Ciebie ku wspólnej satysfakcji. Jeżeli powinno być przydatne holowanie czy autoautolawety, lub ewentualnie autolawety również nie będzie to stanowić dla nas kłopotu. Po dotarciu efektywnie wspomożemy ubezpieczyć miejsce zdarzenia. Nie rozpamiętuj lokalizacji, w której Cię zatrzymało. Dróżka gminna czy autostrada u nas to nie skutkuje pojawieniem się problemu Odkryjemy jakiekolwiek miejsce i zapewnimy pomoc. Bowiem na naszym terenie rozpoznamy dowolną drogę czy wojewódzką czy komunalną.

NASZA GALERIA


Zapamiętaj ten telefon. To jest telefon do przyjaciela! Będziesz mógł się zorientować w całej Polsce jak jest wartościowy. Wybierz numer o dowolnej porze dnia czy nocy. Nadjedziemy szybko – masz na to gwarancje! I to właśnie jest pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciele właściwie tacy muszą być.24 godziny na dobę będziesz mógł na nas oczekiwać:

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydobycie pojazdu na drogę względnie postawienie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa albo wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego
  • Pomoc w ramach Assistance oraz niepłatne usługi z OC stłuczki.
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów

Jeżeli możesz skieruj uwagę na fakty! Przyjaciel z Rumia bezwzględnie jest dyspozycyjny do realizacji zadań!LawetaAutoautolawety 24h


Unieruchomione pojazdy szybko oraz najprościej można przetransportować kiedy w grę wchodzi autolawety albo autoautolawety. Często obserwujemy na drogach nieformalnie holowane pojazdy, jednakże warto wiedzieć, że taki rodzaj samopomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie zabroniony. Specjalistyczne pojazdy oraz profesjonalna załoga. Pomoc drogowa w regionie Rumia posiada podstawy by być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do dyspozycji jest także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Nie ma wątpliwości, że samochód i w momencie załadunku oraz transportu okaże się absolutnie bezpieczny. 24 godziny na dobę zarówno awaryjny pojazd jak również jego podróżnych przewieziemy pewnie na wyznaczone miejsce.


Można zawsze zmienić dyspozycję oraz zdecydować się na holowanie, ale musi na to przyzwalać stan pojazdu i przepisy. Jesteśmy na to gotowi, powinno się niemniej mieć na uwadze, że taki zestaw może się poruszać najwyżej z szybkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Awaria pojazdu ciężarowego na jezdni, co przecież nie jest tajemnicą, to poważny dylemat. Zwykle kolizja TIR-a przynosi ograniczenie ruchu na drogach. Niejednokrotnie ostatnim środkiem udrożnienia drogi może być holowanie. W tym wypadku odnajdzie się nasza pomoc drogowa.


Specjalistyczny sprzęt umożliwia nam holowanie dowolnego typu samochodu. W momencie kiedy może być to pożądane znakomitej próby wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy, profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol umożliwiają nam bezpiecznie i sprawnie przetransportować pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus czy pojazd dostawczy. TIR w jarze będący do góry kołami, choćby i wtedy kiedy zdarzy się to w trudno osiągalnym miejscu, zostanie przez nas wyciągnięty oraz postawiony do pionu.


Nie ma konieczności żeby gdzieś przetrzymywać produkty transportowane przez zepsuty pojazd, bowiem jesteśmy w stanie taki transport zaaranżować. Dowieziemy zgodnie z dyspozycją, wcześniej organizując potencjalne oczyszczanie terenu oraz przepakowanie materiałów.


Waszego bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju 24 godziny na dobę strzeże doświadczona, wyspecjalizowana załoga. Szerokie zaplecze pomaga nam bez względu na pogodę dowolne wezwanie przeprowadzić w dowolnej fazie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Mnóstwo niesprawności może być nietrudnych w naprawie. Niedobór oleju, paliwa bądź też dolanie do zbiornika innego paliwa, uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, czy przekuta opona to tylko kilka przykładów niweczących dalszą drogę, jednak prostych do rozwiązania przypadków niesprawności. W tym wypadku kreuje się furtka w której wykazać się może pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Stanie się logiczne, że nie ma pretekstu używać lawety. Przez całą dobę, prócz szybkiego serwisu jest także dostępny mobilny punkt wulkanizacji.


Kadra, jaka obsługuje mobilny serwis charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, bez względu na markę będą mogli się podjąć na ulicy drobnych napraw w wyjątkowo dużym zakresie.


Telefonujesz tylko raz. Rozmowę podejmujemy natychmiast. Informacje jakie powinny być nam potrzebne to niuanse usterki, marka pojazdu i oczywiście lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu najpewniej w kilkanaście minut. Podobna usterka ma prawa mieć odmienne scenariusze stąd, by w całości dopomóc kierowcy do wszystkich zadań przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Również transport maszyn budowlanych jest ważnym punktem w pełnej ofercie naszych usług. Przewieziemy bezpiecznie zgarniarkę, a także ciężki spychacz i oczywiście jakąkolwiek inną z dużych maszyn drogowych. Również przewóz wielkich maszyn rolniczych nie oznacza problemu. Znacznie mniejszych samochodów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy niewielkie, ale wagowo kłopotliwe mamy jednak należycie wyszkolonych kierowców. Posiadając odpowiedni tabor wdrażamy przewóz ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i rzecz jasna… dużo więcej innych niekonwencjonalnych towarów.


Nie wyłącznie w kraju, a także i zagranicą realizujemy te usługi. Transportowane towary jednostkowo ubezpieczamy. Dysponujemy również odpowiednią dokumentacją upoważniającą nas do oferowania tego typu usług.Dlaczego my?


Dlatego że nie jest łatwo praktycznie dać gwarancję na zapewnienie Ci specjalistycznej pomocy drogowej przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku, natomiast MegaHol ją gwarantuje. Bowiem niemało ośrodków przystało na współpracę i pozwoliło własnym fachowcom zgromadzić tu doświadczenie, umiejętności i oczywiście Dlatego że nasza pomoc drogowa rozpoczęła działalność na kanwie doświadczenia, analizy zdarzeń i wiedzy specjalistów z całego szeregu ośrodków z naszego kraju. To z tego powodu praktycznie dowolną awarię naprawiamy tak profesjonalnie. Jakikolwiek samochód transportujemy z deklaracją jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej można określić jako odpowiednią.


Wszelką usługę wyceniamy jednostkowo. Na cenę usługi oddziałują: wykorzystanie części zamiennych, rozmiar czynności wykonanych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, miejsce zajścia i rzecz jasna model samochodu, który serwisujemy.


Nasze usługi mają umiarkowane wyceny, jednak mogą też być bezpłatne jeśli Państwo mają odpowiednie ubezpieczenie Assistance ewentualnie jeśli nasza praca jest zawiniona wcześniejszą stłuczką do jakiej doszło z przyczyny osób trzecich i oczywiście koszty rozlicza się z OC sprawcy.


Masz asekurację!
Wyłącznie Pomoc drogowa MegaHol – twój przyjaciel z Rumia jest przekonany do pomocy i czeka na telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: