LAWETA RZGÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RZGÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWolno się zastanawiać czy też być może nie bardziej trafnym tytułem dla niniejszego działu nie będzie wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” gdyż dokładnie w takiej usłudze się specjalizujemy, chociaż właściwie nie odmawiamy takiej pomocy przy odmiennych działaniach. Dlatego właściwie nie zwracamy uwagi na format auta bowiem nasi kontrahenci powinni być naszymi dobrymi przyjaciółmi i staramy się, aby nasze uczynki utrwalały ich w przekonaniu, że przyjaciół poznaje się w biedzie. Zaznaczamy to, iż naszą profesją bezwzględnie jest holowanie samochodów ciężarowych, ale oczywiście wszystkie nasze warsztaty rozłożone w całej Polsce są w taki sposób zaopatrzone żeby podołać jakiemukolwiek zadaniu w wystarczający sposób.


Usterka samochodu jest w stanie zszokować cię w dowolnej sytuacji w niemal nie oczekiwanym punkcie. Dobrym rozwiązaniem wydaje się być w tej sytuacji zadzwonić do MegaHol, tym bardziej jeżeli przytrafi ci się to w okolicy Rzgowa, dlatego, że to zaufana pomoc drogowa. Zresztą nie trzeba zaraz holować samochodu. Mobilny serwis to obecnie bezwzględnie jest absolutnie rutynowa usługa, a jednocześnie jeżeli do serwisu dołączymy wyspecjalizowaną kadrę to dojedziemy do was z specjalistycznym warsztatem. Miejsce zajścia często staje się stanowiskiem pracy naszych mechaników, którzy tam właśnie skutecznie naprawiają problem z niesprawnością auta.


Dowolną awarię jesteśmy gotowi usunąć Zdobyte doświadczenie ukształtowało własną ufność w siebie, i dzisiaj to przekłada się na waszą satysfakcję z naszej pracy. Zapewne nie istnieją takie reguły, ale bez wątpienia zazwyczaj wiele hamujących dalszą jazdę usterek okazuje się być trywialnymi wadami, które przy drobnej naprawie na miejscu zajścia są skutecznie eliminowane przez nasze wykwalifikowane załogi. Pozwól, że zainteresujemy się także drobnymi naprawami na drodze, jakie paraliżują dalsza podróż, a nie możecie ich sami naprawić. Paliwo,opona, nie odpalający napęd, wycieraczki lub całe bogactwo kolejnych niuansów, zajmiemy się jakąkolwiek bagatelą.


Pamiętaj! My zawsze jesteśmy u siebie, a ty mogłeś tu dotrzeć choćby z krańca kraju. Nieistotne gdzie znalazły cię kłopoty my to miejsce odszukamy, zatem błyskawicznie zaproponujemy ci przyjacielską dłoń. Nigdy nie rozważaj nad chwilą doby wzywaj nas bezzwłocznie jeśli potrafimy być tobie pomocni. Dobrze jest mieć przyjaciół na których wciąż wolno liczyć tak oddanych jak pomoc drogowa MegaHol. Dlatego, że tacy zawsze są przyjaciele.Tak samo i w dzień i w nocy zawsze możesz  zaplanować naszą współpracę:

  • Niepłatne usługi z OC stłuczki jak również w zakresie usług Assistance
  • Przewóz na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ustawienie samochodu na kołach albo wydostanie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa źle wlanego lub dopełnienie braku paliwa w baku

NASZA GALERIA


Tutaj na naszej stronie możesz zapoznać się ze detalami pełnej palety usług to ułatwi ci podjęcie kluczowej decyzji o możliwej współpracy. Jednak tutaj w Rzgowie możesz liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest esencją naszych usług, jednak faktem jest, że jak już nadmieniliśmy zawsze jesteśmy zorganizowani do przerzutu lawetą lub autolawetą każdego samochodu. Mamy świadomość, że znaną techniką pomocy jest holowanie, przede wszystkim jeśli mowa o samochodach osobowych. Przy pomocy liny holowniczej może się tej pomocy podjąć każdy prowadzący, my jednak sugerujemy skorzystanie z usługi specjalistów.


Znajdą się preteksty żeby tę poradę traktować poważnie. Praktyka i profesjonalizm są obligatoryjne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Wadliwość zwykłych linek holowniczych adresuje uwagę na sprzęt z jakiego dobrze by było korzystać przy takiej usłudze. Dzisiaj gdy wszystkie wyprawy w znacznej skali realizują się po drogach szybkiego ruchu oraz autostradach istotną wiadomością jest fakt, że holowanie na takich trasach jest zakazane. Dlatego warto wybrać pomoc drogową MegaHol, gdyż administrujemy i właściwym sprzętem i specjalistyczną obsługą.


Zatem nie trzeba informować, iż w stałej bazie znajdują się niezbędne do tego lawety lub autolawety. O jakiejkolwiek porze potrafimy, nadzwyczaj skutecznie dostarczyć w rejon wydarzenia niezbędny tabor oraz bezpiecznie dowieźć i pojazd i pasażerów do wskazanego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To naturalnie nasz jedyny żywioł. Każdy planuje stać się najefektywniejszym w bliskiej sobie branży, a my w przewozie aut ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej jesteśmy niedaleko tego celu. Zapewniamy wartościową paletę jak również wytrawne wykonanie usług. Z popsutym TIR-em zagradzającym szosę zetknął się przypuszczalnie każdy użytkownik dróg. Wykluczenie jednego pasa ruchu jest zdolne sprawić kilometrowe zatory nawet na drodze dwupasmowej. Jest raczej jasne, iż efekt może być poniekąd groźniejszy w skutkach na uczęszczanej, bocznej drodze. To jest powód dla jakiego naprawdę znaczący powinien być błyskawiczny i specjalistyczny przewóz takiego samochodu, bądź jak najszybsza jego reperacja najlepiej w rejonie lokalizacji zajścia.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol muszą być w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a dodatkowo sprzęt do podnoszenia masywnych aut z kanału i pozwalający na ulokowanie ich na kołach. Awaryjnie unieruchomionego TIR-a umiemy więc efektywnie przewieźć w miejsce w którym będziemy mogli go bezkolizyjnie zreperować. Kompletny arsenał kłopotliwych samochodów: Maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, szybko i bezpiecznie, przez całą dobę, dostarczymy pod wyznaczony adres.


Tymczasem w naszych oddziałach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu pełni dyżur fachowa załoga i to przede wszystkim oni zapewniają powodzenie i markę naszych prac.Mobilny serwis 24h

Nie raz potrafi się wyklarować, że tym razem nie będzie dyspozycji na holownik oraz niskopodwoziówkę. Możliwe, że wystarczy mobilny serwis, który na miejsce wypadku przyjedzie znacznie szybciej, a wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie usuną przyczynę niesprawności, chociażby na drodze szybkiego ruchu.


My zawsze jesteśmy gotowi na wiele typów awarii od wulkanizacji opon po reperacje silnika. Mechanik mobilnego serwisu wyrusza kompletnie gotów do pracy dzięki starannemu rekonesansowi, jaki prowadzimy w trakcie podjęcia zgłoszenia. Regularnie mamy możliwość przywołania lawety lub holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w zapasie na przypadek gdyby szybka naprawa okazała się iluzoryczna.


Niesprawności, mimo, że bliźniacze są jednakże wyjątkowo rożne, stąd też do wszelkich zamówień podchodzimy indywidualnie. Traktujemy swoich kontrahentów jak przyjaciół i dlatego wsłuchujemy się w ich prośby i sugestie. Luksus realizacji zadań gwarantuje nam wyśmienicie zaopatrzone zaplecze, przeto wysłuchanie zleceniodawcy powinno nam tylko pomóc.Transport niskopodwoziowy

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w stałym taborze posiadamy dostatecznie dużo, stąd daliśmy sobie pozwolenie na poszerzenie stałej palety usług o przerzut maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych. To prawda, że w tej dziedzinie frachtu rzecz jasna nie specjalizujemy się, jednakże gdy pośród doskonałych kierowców wykorzystuje się tylu z stosownym doświadczeniem i praktyką nie wolno nie zagospodarować podobnego potencjału.


Wozimy na obszarze Polski i zagranicę wszystkie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do kłopotliwych chociaż niewielkich wózków widłowych. Łatwo też powierzyć nam fracht towarów ponadnormatywnych lub dłużycowych.


W związku z tym, że bezpieczeństwo ładunku jest absolutnie najważniejsze to przy wzięciu pod uwagę wszelkich środków bezpieczeństwa, oczywiście i tak od początku ubezpieczamy ładunki. Każdorazowo dysponujemy kompletną specyfikacją potrzebną, by dostarczać zlecone usługi i z tego powodu ubezpieczamy się biorąc na siebie wszelkie formalności połączone z transportem.Dlaczego my?

Lecz dlaczego nie? Dlaczego tym razem nie MegaHol? Nie staramy się odbierać umiejętności pozostałym, jednak także nikt tego nie uprawia mówiąc, że jest najlepszy. Jesteśmy przeświadczeni, że jakiekolwiek pomoce drogowe czy ciężarowe pomoce drogowe funkcjonują bardzo starannie.


Popatrz na to trochę inaczej. Prawdopodobieństwo zadysponowania właściwego sprzętu w tym przykładzie powinno być daleko korzystniejsze niż w pojedynczym warsztacie bodaj ze względu na liczebność wspólników. W materii kadr firmowa platforma również posiada wyższość nad jednostkowym zakładem, również w sytuacji jeśli pracują tam dobrzy specjaliści.  MegaHol to znakomite połączenie niewielkich warsztatów, które wzajemnie się wspomagają będąc synchronicznie niedaleko zdarzenia przy tym gospodarując wyjątkowym wyborem taboru oraz sprzętu.


Credo „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się dokładnie z tego powodu i jesteśmy usatysfakcjonowani, że wyznacza regułę dostarczania naszych usług. Pełna firmowa platforma jest zobligowana by tworzyć ochronny parasol nad działalnością wyprawionej grupy fachmanów, którzy będą ekipą z lokalnego zakładu, zapewne powiązaną familijnie lub przyjaźniami, jednak będą spokojni gdy za plecami będą mieli takie wsparcie.


Niezależna kalkulacja usług skutkuje tym, że często ponosicie niższe nakłady niż oczekujecie. W momencie prac prowadzonych z OC względnie Assistance nie ma konieczności regulować zapłaty, gdyż rozliczamy się wprost z ubezpieczycielem.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa , a nawet nie tylko. Zawsze Twój spostrzegawczy przyjaciel z Rzgowa.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: