LAWETA TUSZYN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TUSZYN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPowinno się szczerze podkreślić, iż naszą specjalnością bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, to rzecz jasna nie zakłada, iż wzbraniamy się od realizacji odmiennych zamówień, a wprost przeciwnie gospodarując kompletnie zaopatrzoną infrastrukturą możemy  obsłużyć wiele zleceń jednocześnie. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić jeśli chodzi o nas to staramy się w taki sposób wykonać usługę jakbyśmy ją realizowali dla najbliższego przyjaciela i dlatego nie wycofujemy się z zamówień na inne pojazdy niż ciężarówki. Podkreślamy to, iż naszą profesją jest holowanie pojazdów ciężarowych, ale wszystkie nasze warsztaty rozłożone w całej Polsce są tak zaopatrzone aby sprostać jakiemukolwiek zleceniu w odpowiedni sposób.


Nie ma miejsc gwarantujących spokój i wszędzie stosunkowo łatwo jest mieć usterkę samochodu. Może to się przytrafić dokładnie w rejonie naszego Tuszyna, a w takim przypadku będziesz mógł błyskawicznie prosić o usługę MegaHol, to korzystne uporanie się z kłopotem. Powinno się zadać właściwie pytanie – Czy też w ogóle powinno się auto holować? Każdorazowo potrafi się okazać, że wystarczy praca mobilnego serwisu wzmocniona wykwalifikowaną załogą. A w rezultacie usterka zostanie skasowana na miejscu zdarzenia.


Zawsze jesteśmy pewni, iż rozwikłamy dowolny defekt. Do tej chwili obojętnie jakie wezwanie zamykaliśmy pomyślnie i oczywiście nie ma takiego argumentu by to się odmieniło. Niejednokrotnie jest tak, iż błaha awaria udaremnia dalszą jazdę, jednak dla nas drobna reperacja bezpośrednio w terenie na szczęście nie powinna być kłopotem. Nasze brygady zajmą się jakąkolwiek błahostką zatem już nigdy nie musisz się niepokoić o opony, paliwo, wycieraczki bowiem pod dobrą kontrolą będziesz spokojny na drodze.


To znaczące! Jeżeli przebywasz z odległego miejsca, nie denerwuj się jak nam objaśnić w którym miejscu zafundowałeś sobie kolizję, bowiem my jesteśmy z sąsiedztwa. Przyjaciel cię nie rozczaruje, zna w naszym rejonie wszystkie zakamarki i wynajdzie cię nawet gdybyś sam nie wiedział gdzie jesteś. Nie zastanawiaj się nad porą doby wywołuj nas bezzwłocznie kiedy możemy być tobie konieczni. Musisz mieć jasność co do tego, że jesteś naszym dobrym przyjacielem i w sytuacji jeśli nigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie bywa. Z tego powodu, że istnieć trzeba stosownie.


Zdecydowanie jesteśmy zdeterminowani do oferowania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy , a także w ramach Assistance
  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Postawienie pojazdu na kołach względnie przeciągnięcie go na jezdnię
  • Transport niezbędnych ilości paliwa albo wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego

NASZA GALERIA


W tym miejscu na naszej stronie możesz zaznajomić się ze składnikami naszej oferty to ułatwi ci podjęcie ostatecznej decyzji o realnej współpracy. Ale tutaj w mieście Tuszyn możesz polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest istotą naszych usług, jednak jak poprzednio wspomnieliśmy jesteśmy zorganizowani do transportu lawetą lub autolawetą dowolnego pojazdu. Niesprawny pojazd dało by się niewątpliwie, w granicach samopomocy prowadzących, podholować na lince holowniczej, jednak odradzamy korzystanie z takiego zagrożenia bez doświadczenia.


Funkcjonuje wiele czynników dla jakich trzeba odczytać tą poradę poważnie. Zwykły prowadzący zwyczajnie niestety nie rozumie jak znaczące przy holowaniu są doświadczenie i kompetencje. Nawet nie da się w stu procentach zaufać zwykłej lince holowniczej bowiem jest ona tandetna. Na autostradach lub trasach szybkiego ruchu holowanie na lince na sto procent jest zakazane. Z tego powodu wyśmienicie wyekwipowane w właściwy sprzęt do lawetowania, doświadczone zespoły pomocy drogowej MegaHol są najlepszym wyborem.


Będące w profesjonalnym taborze lawety albo autolawety zezwolą nam na przetransportowanie dowolnego rodzaju pojazdu. Przewóz aut to nasza specjalność, zatem o każdej godzinie można nas przywołać byśmy kompetentnie zrealizowali zamówioną u nas usługę włącznie z odwiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To był powód dla jakiego zorganizowaliśmy MegaHol. Zawsze w przewozie aut ciężarowych, i w ciężarowej pomocy drogowej chcemy stać zawsze wśród najlepszych. W podobnym zakresie w wartości wszystkich usług jak i w bogatej propozycji. Z popsutym TIR-em zagradzającym trasę zetknął się chyba każdy użytkownik dróg. Tasiemcowe zatory będą mogły się tworzyć nawet na trasie dwupasmowej jeśli wykluczymy z ruchy pojedynczy pas. Jest również pewne, że rezultat jest w stanie być także bardziej czasochłonny na ruchliwej, peryferyjnej trasie. I dlatego cenić należy szybkie, zawodowe naprawy w rejonie lokalizacji kolizji, i fachowy transport tych pojazdów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol znajdują się na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a również sprzęt do wyciągania trudnych aut z wykopu oraz pozwalający na postawienie ich na kołach. Mamy więc zdolność błyskawicznego odblokowania ulicy oraz przetransportowania TIR-a w najbliższe rejony gwarantujące podjęcie bezkolizyjnej naprawy. Ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, duży kalejdoskop kłopotliwych samochodów przywieziemy prędko i bezpiecznie przez całą dobę.


Lecz marka naszych usług gwarantowana jest przede wszystkim przez fachową kadrę pełniącą dyżur w naszych oddziałach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że holownik no i niskopodwoziówka nie będą zasadne. Usterkę będą mogli usunąć mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w lokalizację zdarzenia zajedzie znacząco prędzej.


Tak samo czy to będzie sprawa wulkanizacji opony czy porady przy niewielkich wadach silnika, zawsze chcemy być na taka ewentualność zabezpieczeni. Oczywiście to zasługa kompletnego sondażu przeprowadzonego podczas podjęcia zlecenia. Stale istnieje sposobność przywołania lawety czy też holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w zapasie na wypadek jeśliby natychmiastowa naprawa okazała się niewykonalna.


Rozumiemy, że każdy przypadek jest niepowtarzalny w tej sytuacji podchodzimy do zleceń bardzo jednostkowo. Kontrahent ma prawo nie mieć racji co do oceny okoliczności zdarzenia, jednak my możemy wsłuchać się w jego potrzeby i podpowiedzi, a potem wysnuć konieczne wnioski, bo tak pracuje się z przyjaciółmi. Jesteśmy wstanie tak działać bowiem mamy luksus wsparcia kompletnie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Utrzymując w zdolności technicznej naprawdę poważną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników normalnym było dla nas rozwiązanie z propozycją przewozu ogromnych maszyn budowlanych czy też maszyn rolniczych. Wypada czerpać z umiejętności kadry pomimo, iż nie specjalizujemy się w tej dyscyplinie przewozu, jednak wykorzystując kierowców o tym doświadczeniu potrafimy zredukować łączne koszty działalności, a tym samym indywidualne ceny prac.


Oczywiście nie planujemy obostrzeń, w Polsce czy też zagranicą dowieziemy na wyznaczone miejsce walce drogowe, kombajny, busy, pikapy czy koparki. Obiektem takiej usługi mogą pozostać także ładunki ponadnormatywne czy przewozy dłużycowe.


Wszelkie pojazdy i frachty przewożone w zakresie realizowanych przez nas zleceń są u nas bezpieczne, a przecież i tak w każdym przypadku ubezpieczamy przewozy. Wcale nie zarzucamy firmowych klientów załatwianiem formalności i uzyskiwaniem certyfikatów niezbędnych do realizacji zadanego przewozu.Dlaczego my?

Jest jakiś sens, żeby tym razem nie? Czyli ma prawo być MegaHol. Pewnie, że chcemy być najlepsi, ale ostatecznie nigdy nie potrzebujemy żeby pozostali odbierali się gorsi. Zapewne weryfikują się w pracy potencjalne pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe jakkolwiek działa ich w sektorze wyjątkowo wiele.


Prosimy przyjrzyj się temu cokolwiek z innej flanki. Nasza energia bierze się z platformy licznych zespołów i dywersyfikacji sprzętu oraz taboru co może być nieosiągalne dla indywidualnego warsztatu. Oczywiście to samo dotyczy wytrawnych kierowców oraz przeszkolonych mechaników.  Pojedynczy zakład nigdy nie ma wachlarza sprzętu, my dostosowujemy się do sprawy i dostarczamy optymalny sprzęt plus odpowiednich profesjonalistów, a gwarantuje nam to firmowa sieć warsztatów reagująca jak naczynia połączone.


Właśnie z tego powodu potwierdza nam się doskonale, jako podstawa świadczenia naszych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Konkretnie do usługi zajeżdża prawidłowo wybrana grupa pracowników z lokalnego zakładu połączona przyjaźniami lub zgoła familijnie, jednak to drużyna która może, w jakiejkolwiek sytuacji, dostać wzmocnienie dużej pajęczyny takich zakładów.


Niezależna kalkulacja usług skutkuje tym, że niejednokrotnie ponosicie mniejsze nakłady niż się spodziewacie. W sytuacji prac wykonywanych z OC ewentualnie Assistance nie trzeba uiszczać opłat, ponieważ rozliczamy się jedynie z ubezpieczycielem.


MegaHol, absolutnie nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, powinna być dokładnie taka. Przyjaciel z Tuszyna, który wyczekuje na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: