LAWETA SULEJÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SULEJÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak winien wybrzmiewać tytuł tego rozdziału, lecz z drugiej strony zdecydowani zawsze jesteśmy na wszelkie zamówienia. Swoich klientów traktujemy tak jak przyjaciół, a to ważny krok do udzielenia pomocy także tym którzy poruszają się nieco mniejszymi autami. Z uwagi na to,  dowolny z naszych warsztatów, rozłożonych po całej Polsce, musi być gotowy w takim samym stopniu na holowanie aut ciężarowych jak i innego dowolnego pojazdu.


Problemy z pojazdem w podróży to naturalna rzecz. Czasami może to się przytrafić akurat w okolicy naszego Sulejowa, i wtedy będziesz mógł szybko prosić o pomoc MegaHol, to dobre rozstrzygnięcie. Holowanie właściwie nie zawsze bezwzględnie jest potrzebne. Mobilny serwis to w chwili obecnej bezwzględnie jest już obowiązkowa usługa, a jeśli do serwisu dołączymy wyspecjalizowaną kadrę to przyjedziemy do was z specjalistycznym warsztatem. Miejsce wydarzenia niejednokrotnie okazuje się być stanowiskiem aktywności naszych mechaników, którzy tam dokładnie sprawnie naprawiają problem z niesprawnością auta.


Nawiasem mówiąc poradzimy sobie z dowolną usterką. Jak do tej chwili w każdym przypadku rozwiązywaliśmy skutecznie problemy, nabraliśmy w związku z tym przekonania choćby do stosowanych przez nas rozwiązań. Nierzadko bywa tak, iż przeciętna usterka wstrzymuje dalszą podróż, lecz dla pomocy drogowej nieduża reperacja w rejonie zdarzenia nie powinna być kłopotem. Nasze wykwalifikowane ekipy zainteresują się każdą drobnostką w tej sytuacji absolutnie na szczęście nie musisz się martwić o wycieraczki, opony, paliwo bo pod naszą kontrolą będziesz bezpieczny na drodze.


Wiedz! My śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, natomiast ty mogłeś tutaj przyjechać choćby i z końca Polski. Znamy tutaj każdy kąt zatem nie jest znaczące, gdzie stanąłeś z własną awarią my zaraz cię znajdziemy. Jest awaria to potrzeba pomagać, chwila oczywiście nie jest kluczowa bo istotni zawsze są przyjaciele przekonani do interwencji, zatem będziesz mógł do nas zatelefonować o każdej porze. Przyjaciele mogą być różnorodni, życzliwsi, zawodni i pomoc drogowa MegaHol, która nigdy nie rozczarowuje. Tacy jesteśmy.Możemy objąć Cię kuratelą przez całą dobę:

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydobycie samochodu na jezdnię względnie postawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie źle zatankowanego paliwa względnie dowóz paliwa
  • Pomoc w zakresie Assistance i niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


W tym miejscu na naszej stronie możesz zaznajomić się ze szczegółami naszej palety usług to pozwoli ci podjąć definitywną decyzję o przyszłej naszej pomocy. Ale oczywiście tutaj w Sulejowie jesteś w stanie liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Pewnie można ogłosić, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, jednakże nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań, żeby naszymi autolawetymi lub też autoautolawetymi przewozić którykolwiek inny rodzaj samochodów. Mamy świadomość, iż powszechną procedurą interwencji jest holowanie, szczególnie gdy mowa o pojazdach osobowych. Przy wykorzystaniu linki holowniczej umie się podobnej usługi podjąć każdy kierowca, my właściwie zalecalibyśmy sięgnięcie po usługi zawodowców.


Nie lekceważcie takiej wskazówki. Na pewno najistotniejszym jest doświadczenie i profesjonalizm usługi. Szczególnie ważny bezwzględnie jest sprzęt z którego wówczas korzystamy gdyż naturalna linka holownicza wielokrotnie jest ryzykowna. Holując samochód trzeba objeżdżać autostrady oraz drogi szybkiego ruchu co znacząco utrudni no i przeciągnie przejazd. Dlatego idealnie wyekwipowane w właściwy sprzęt do lawetowania, doświadczone oddziały pomocy drogowej MegaHol muszą być najodpowiedniejszym wyborem.


Posiadamy lawety albo autolawety przystosowane do przewozu dowolnego rodzaju samochodów, i pasażerów. Przewóz samochodów to nasza specjalność, zatem o dowolnej godzinie uda się nas wezwać byśmy sprawnie wykonali przypisaną nam usługę włącznie z odwiezieniem pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To był powód dla jakiego utworzyliśmy MegaHol. Zawsze zabiegamy o palmę pierwszeństwa w transporcie samochodów ciężarowych czy w ciężarowej pomocy drogowej. W takim samym zakresie w marce profesjonalnych usług jak również w zróżnicowanej propozycji. Usterka TIR-a na drodze może stać się dużym problemem. Jeśli w sytuacji kolizji na trasie dwupasmowej zamkniemy pojedynczy pas ruchu to pewny będzie korek, nawet na wiele kilometrów. Tymczasem skutek jest w stanie być bardziej czasochłonny gdy na przykład do kolizji dojdzie na podrzędnej, ale uczęszczanej trasie. Powinno się dlatego zauważyć ekspertów od reperacji w rejonie zdarzenia no i kompetentnego transportu aut.


MegaHol rozporządza holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i koniecznym sprzętem pobocznym takim, jaki gwarantuje wydobycie ciężkiego TIR-a z kanału i umieszczenie go na kołach. Posiadamy w tej sytuacji perspektywę błyskawicznego otwarcia trasy , a także przewiezienia TIR-a w najbliższe miejsce gwarantujące przystąpienie do bezkolizyjnej formy remontu. Kompletny repertuar uciążliwych samochodów: Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, szybko i bezawaryjnie, przez 24 godziny na dobę, dostarczymy pod uzgodniony adres.


Ale bez wątpienia kondycja naszych usług zabezpieczona jest w całości przez rzetelną załogę pełniącą dyżur nieustannie w naszych oddziałach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Zawsze może się wyjaśnić, że absolutnie nie będzie zlecenia na holownik oraz niskopodwoziówkę. Może zdarzyć się, że wystarczy mobilny serwis, który na miejsce zdarzenia zawita znacznie szybciej, a wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie wyeliminują podstawę niesprawności, choćby na drodze szybkiego ruchu.


Mobilny serwis jest zaaranżowany równie na wulkanizację opon jak i na małe poprawki napędu. Zwykle udaje nam się przed wyruszeniem ustalić powód niesprawności i z tego powodu przeprowadzamy drobiazgowy rekonesans podczas otrzymywania zlecenia,  dzięki takiemu zabiegowi nasi mechanicy wyruszają zawsze przygotowani. Może zdarzyć się, iż rekonesans telefoniczny może być za skromny i zespół mobilnego serwisu jednak nie potrafi dokonać błyskawicznej naprawy, nie jest to jeszcze problem ponieważ w zapasie zawsze czeka autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Staramy się do wezwań przystępować szczególnie osobiście bo mamy doświadczenie, iż każdy przykład jest indywidualny. Traktujemy naszych kontrahentów jak przyjaciół i dlatego wsłuchujemy się w ich prośby i sugestie. Komfort pracy zabezpiecza nam znakomicie wyposażone zaplecze, w związku z tym wysłuchanie klienta powinno nam tylko ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy     

Profesjonalną paletę usług rozszerzyliśmy o fracht wielkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych i rolniczych bowiem potężna podstawa w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników umożliwiła nam przyjęte rozwiązanie bez uszczerbku dla kluczowych usług. To fakt, że w takiej dyscyplinie frachtu akurat nie specjalizujemy się, ale gdy wśród wysokiej klasy kierowców wykorzystuje się tylu z stosownym doświadczeniem nie wolno nie wykorzystać tego potencjału.


Koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, aż do masywnych chociaż małych wózków widłowych, wszystkie samochody potrafimy dostarczyć na wskazane miejsce w granicach Polski i zagranicę. Dodatkowo ładunki ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy przekonani do naszych kierowców jak także sprzętu z którego korzystają, na szczęście zawsze zlecone przewozy są ubezpieczone. Bierzemy na siebie wszelkie procedury powiązane z transportem w tym możliwe, potrzebne zaświadczenia okazując się w ten sposób całkowitą dokumentacją niezbędną do świadczenia podobnej pracy.Dlaczego my?

Ale czemuż akurat nie? Niech, więc okaże się, że MegaHol. Akurat nie staramy się odejmować umiejętności pozostałym, ale też nikt tego rzecz jasna nie robi mówiąc, że jest najlepszy. Przypuszczalnie potwierdzają się w efektach pracy wszelkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe choć działa ich w branży wyjątkowo dużo.


Sugerujemy spójrz na to z nieco innej strony. Jeśli posiadamy, aż tylu sieciowych wspólników to w takim wypadku prawdopodobieństwo zdobycia idealnego sprzętu musi być dużo poważniejsze niż w jednostkowym warsztacie. To identycznie dotyczy doświadczonych kierowców oraz wyspecjalizowanych mechaników.  Jesteśmy niczym naczynie połączone, gdzie potencjalne odziały czuwające w przestrzeni zdarzenia kooperują ze sobą, żeby na miejsce wysłać całkowicie właściwie zorganizowaną pomoc.


Jako podstawa regulująca regułę świadczenia naszych usług doskonale sprawdza się hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Właściwie do usługi przybywa odpowiednio dopasowana grupa pracowników z małego warsztatu związana przyjaźniami ewentualnie zgoła familijnie, jakkolwiek to formacja jaka może, w każdej minucie zlecenia, dostać wsparcie naszej platformy identycznych oddziałów.


Dowolne zamówienie ma własną kalkulację dzięki temu nierzadko u nas stawki za pracę są mniejsze niż się oczekuje. Zamówienia z OC i Assistance przeprowadzamy w limicie ubezpieczenia.


Oto jest faktycznie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Jak nikt Twój spostrzegawczy przyjaciel z Sulejowa.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: