LAWETA WOLBÓRZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WOLBÓRZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba się zastanawiać czy też przypadkiem nie zdecydowanie bardziej właściwym tytułem dla owego działu nie będzie wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” bowiem właśnie w takiej usłudze się specjalizujemy, chociaż właściwie nie odmawiamy tej usługi przy pozostałych zleceniach. Jeśli chodzi o nas to kontrahenta widzimy jako przyjaciela zatem tak podchodzimy do pomocy jakiej poszkodowany przyjaciel oczekuje nie bacząc jakie gabaryty ma jego auto. Z uwagi na to,  dowolny z wszystkich warsztatów, rozlokowanych po całej Polsce, jest gotów w bliźniaczym stopniu na holowanie aut ciężarowych jak i każdego innego pojazdu.


Kłopoty z pojazdem na drodze to zwyczajna rzecz. Gdy zdarzy się to w okolicy naszego Wolbórza dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to całkowicie pewne wyjście. A może zdarzyć się, że nie nastąpi zasadność holowania. Mobilny serwis to dzisiaj jest właściwie typowa usługa, ale gdy do tego dorzucimy wykwalifikowaną kadrę to dojedziemy do was z specjalistycznym warsztatem. Zatem, może się zdarzyć, że wyjaśnimy kłopot w miejscu zajścia.


Dowolną niesprawność jesteśmy gotowi w stu procentach naprawić W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy pewności siebie, która obecnie utwierdza nas w odczuciu, że wybieramy trafne decyzje w toku realizacji otrzymanych wezwań. Oczywiście nie istnieją takie reguły, ale zazwyczaj sporo utrudniających dalszą jazdę niesprawności okazuje się być prostymi usterkami, które przy drobnej naprawie na miejscu zdarzenia powinny być skutecznie eliminowane przez nasze profesjonalne ekipy. Zezwól, że zajmiemy się jeszcze drobnymi naprawami na trasie, jakie utrudniają dalsza jazdę, a niestety nie potraficie ich sami skorygować. Jesteśmy dyspozycyjni by zainteresować się dowolną drobnostką tak samo czy wówczas, kiedy to będą wycieraczki czy ewentualnie nieodpalający napęd, rozerwana opona czy ubytek paliwa, jako pomoc drogowa szybko to zlikwidujemy.


To istotne! My jesteśmy u siebie, zaś ty mogłeś tutaj dojechać chociażby z końca kraju. Nieistotne gdzie zatrzymały cię kłopoty my to miejsce znajdziemy, zatem szybko podamy ci przyjacielską dłoń. Wydzwaniaj jeśli będziesz w opresji bez względu na porę dnia. Pojawimy się na pewno bowiem to pomoc drogowa MegaHol. Dlatego, że tacy muszą być przyjaciele.


Możesz zaplanować naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Darmowe usługi z OC stłuczki oraz w ramach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Postawienie samochodu na kołach względnie wyciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego lub dopełnienie niedostatku paliwa w baku

NASZA GALERIA


Sam przekonaj się co ukrywa kompletna propozycja jeśli wciąż nie czujesz pewności. Ale na pewno jesteś w stanie w Wolbórze liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Zdecydowanie można ogłosić, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, aczkolwiek nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań, aby naszymi autolawetymi lub autoautolawetymi transportować jakiś inny typ pojazdów. Jedną z form holowania bezwzględnie jest samopomoc kierowców którzy holują samochód, szczególnie samochody osobowe przy zastosowaniu liny holowniczej, tymczasem naszą wskazówką absolutnie jest zalecenie by zyskiwać w podobnym przypadku ekspertów.


Zdecydowanie tą poradę trzeba wziąć na serio. Naturalnie najistotniejszym jest praktyka i profesjonalizm usługi. Ponadto właściwy sprzęt, ponieważ przeciętna lina holownicza potrafi być niebezpieczna. Na autostradach czy trasach szybkiego ruchu holowanie na lince jest zakazane. A tu akurat bezwzględnie jest miejsce dla fachowego sprzętu i załóg pomocy drogowej MegaHol.


Dowolny rodzaj samochodów możemy dostarczyć na wskazane miejsce czerpiąc z własnych lawet, lub autolawet. Optymalny transport zapewnimy prędko w rejon zdarzenia i bezawaryjnie przywieziemy na wskazane miejsce i pojazd i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta praca nas urzeka. W przewozie aut ciężarowych, ale też w ciężarowej pomocy drogowej chcemy być zwykle pośród najsolidniejszych. W identycznym zakresie w wartości wszystkich usług jak również w zróżnicowanej propozycji. Większość kierowców przypuszczalnie musiała mieć już styczność z uszkodzonym na szosie TIR-em. Także kiedy usterka znajdzie sobie miejsce na dwupasmowych trasach czasem odłączenie jednego pasa ruchu na wiele godzin potrafi utworzyć wielokilometrowe zatory. Tymczasem efekt jest w stanie być groźniejszy jeśli na przykład do kolizji dojdzie na peryferyjnej, ale ruchliwej trasie. Należy więc docenić profesjonalistów od remontów bezpośrednio w terenie a także specjalistycznego przewozu aut.


MegaHol gospodaruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i odpowiednim sprzętem pobocznym takim, jaki umożliwia wydostanie trudnego TIR-a z wykopu oraz ustawienie go na kołach. Awaryjnie zablokowanego TIR-a potrafimy zatem umiejętnie przewieźć w miejsce gdzie będziemy umieli go bezpiecznie wyremontować. Szybko oraz bezpiecznie przewieziemy pełen wachlarz wielkich pojazdów w tym: autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy.


Gwarantuje to oczywiście fachowa załoga, która piastując dyżury w naszych oddziałach całodobowo, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój wewnętrzny i zaufanie.Mobilny serwis 24h

W każdym przypadku może się okazać, iż akurat nie będzie dyspozycji na holownik no i niskopodwoziówkę. Niesprawność będą mogli wyeliminować mechanicy z mobilnego serwisu, który w okolice zajścia przybędzie znacząco szybciej.


Jeśli chodzi o nas to potrafimy być zabezpieczeni na mnóstwo rodzajów niesprawności od wulkanizacji opon po zmiany silnika. Zespół mobilnego serwisu odjeżdża dokładnie przygotowany dzięki specjalnemu wywiadowi, jaki przeprowadzamy w chwili uznania zgłoszenia. Zawsze istnieje możliwość wezwania lawety czy może holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w odwodzie na przypadek gdyby szybka naprawa okazała się niemożliwa.


Jakiekolwiek zamówienie to dla nas samodzielny przypadek bo każda niesprawność jest odmienna. Traktujemy swoich kontrahentów jak przyjaciół i dlatego wsłuchujemy się w ich propozycje i sugestie. Takie nastawienie jedynie pomaga nam w komforcie wykonania usługi gdyż podstawę przynosi nam profesjonalnie wyekwipowane zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Operujemy wielką infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników zatem zdało się być zasadnym rozbudowanie stałej palety usług o transport sporych maszyn rolniczych, maszyn budowlanych , a także drogowych. To absolutnie mądra decyzja, gdyż czerpie z potencjału firmowych doświadczonych kierowców i taboru, i tym samy zmniejsza koszty funkcjonowania pośrednio wpływając na zminimalizowanie stawek podstawowych prac.


Transporty organizujemy w kraju i zagranicą skutecznie dowożąc na określone położenie maszyny począwszy od ciężkich choć niewielkich wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz busy czy pikapy. Ponadto artykuły w postaci towarów ponadnormatywnych czy przewozów dłużycowych będą mogły być obiektem tejże usługi.


Wszelkie samochody i frachty przewożone w ramach realizowanych przez nas usług są u nas bezpieczne, choć oczywiście w każdym przypadku ubezpieczamy przewozy. Absolutnie nie zarzucamy swoich klientów załatwianiem formalności i uzyskiwaniem certyfikatów koniecznych do realizacji zadanego przewozu.Dlaczego my?

A czemuż tym razem nie? Niech będzie na pewno, że MegaHol. Staramy się sobie tu zapisywać, że zawsze jesteśmy najlepsi, jednak nikt kto w taki sposób pisze absolutnie nie obniża umiejętności innych. Prawdopodobnie potwierdzają się w pracy wszelkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe jakkolwiek jest ich w branży wyjątkowo dużo.


Spróbuj się wszakże wgryźć w ten problem. Nasza kompletna pajęczyna warsztatów to formacja skupiająca znaczną ilość wspólników, a to gwarantuje nam pozwolenie by proponować w ofercie znacznie bardziej rozległy tabor niż oferta indywidualnego zakładu. To identycznie dotyczy zawodowych kierowców oraz wykwalifikowanych mechaników.  Indywidualny zakład nie posiada całego asortymentu sprzętu, my modyfikujemy się konkretnie do okoliczności i wysyłamy właściwy sprzęt i wytypowanych zawodowców, a umożliwia nam to firmowa platforma zespołów reagująca jak naczynia połączone.


Właśnie z tego powodu sprawdza nam się doskonale, jako podstawa dostarczania naszych usług, hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Przybędzie do was właściwie dobrana formacja fachmanów, najpewniej z małego punktu w którym łączą ich więzy rodzinne lub przyjaźni, ale będą mogli liczyć na błyskawiczną interwencję całej platformy.


Niejednokrotnie opłaty za nasze usługi są niższe niż się spodziewacie, a wynika to z tego, że nie bazujemy na taryfikatorze, i szacujemy obojętnie jakie zamówienie indywidualnie. Wyjątkowo optymalną formą fakturowania za nasze usługi wydaje się być bezpośrednie rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, ale oczywiście wymogiem jest szansa wykonania usługi w zakresie OC lub Assistance.


MegaHol, nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, powinna być oczywiście taka. Przyjaciel z Wolbórza, który jak nikt zjawi się jeśli znajdziesz się w biedzie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: