LAWETA BŁASZKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BŁASZKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMożna się zastanawiać czy też być może nie wysoce bardziej stosownym tytułem dla obecnego rozdziału nie będzie hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” bowiem dokładnie w takiej pomocy się specjalizujemy, chociaż na pewno nie odmawiamy tej pomocy przy innych wezwaniach. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić jeśli chodzi o nas to staramy się tak przeprowadzić usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najbliższego przyjaciela i stąd nie odrzucamy wezwań na inne pojazdy niż ciężarówki. Holowanie aut ciężarowych to w naszym przypadku główna usługa, natomiast zespoły rozmieszczone po całej Polsce muszą być gotowe na to by poradzić sobie z dowolnym zleceniem.


Na ogół może ci się przytrafić awaria na drodze. Jeśli zdarzy się taki kłopot w przestrzeni naszego miasta Błaszki dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu absolutnie skuteczne rozwiązanie. Skądinąd nie musimy niezwłocznie holować auta. Każdorazowo potrafi się okazać, że jedyne co potrzeba to usługa mobilnego serwisu wzmocniona wykwalifikowaną załogą. A w efekcie usterka będzie skasowana na miejscu.


Dowolną usterkę jesteśmy w stanie usunąć Nasze podejście do realizacji każdej pracy przynosi dobre skutki, więc pilnujemy się tych metod dla waszej satysfakcji. Często bywa tak, że przeciętna awaria uniemożliwia dalszą jazdę, natomiast dla nas nieduża naprawa bezpośrednio w miejscu zdarzenia nie powinna być problemem. Nasze brygady zajmą się jakąkolwiek drobnostką w związku z tym absolutnie nie musisz się martwić o opony, paliwo, wycieraczki bowiem pod stałą opieką będziesz ubezpieczony na drodze.


Nie myśl o tym, lecz miej to ciągle z tyłu głowy. Kiedy jesteś z odległego miejsca, tylko nie trap się faktem, że nie umiesz nam wytłumaczyć gdzie miałeś usterkę, bowiem my jesteśmy z sąsiedztwa. Trzeciorzędną sprawą jest gdzie złapały cię problemy my to miejsce odnajdziemy, zatem szybko zaproponujemy ci przyjacielską rękę. Dzwoń jeśli jesteś w opresji bez względu na godzinę. Dojedziemy na pewno ponieważ to pomoc drogowa MegaHol. To dobry model na działanie.


Ręczymy za usługę o dowolnej porze dnia lub nocy:

  • Pomoc w ramach Assistance lub bezpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Transport na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Stawianie pojazdu na kołach albo wydostanie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo wlanego lub uzupełnienie ubytku paliwa w baku

NASZA GALERIA


Bezpośrednio zorientuj się co zawiera nasza paleta możliwości skoro jeszcze nie czujesz ufności. Ale oczywiście tu w mieście Błaszki możesz liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest treścią naszych usług, jednak w zasadzie jak właściwie wspomnieliśmy zawsze jesteśmy zorganizowani do przewozu lawetą względnie autolawetą dowolnego pojazdu. Mamy jasność co do tego, że tanią formą interwencji jest holowanie, zwłaszcza jeśli mowa o pojazdach osobowych. Przy pomocy liny holowniczej może się tej usługi podjąć każdy kierowca, my właściwie proponujemy sięgnięcie po usługi zawodowców.


Jest wiele powodów dla których warto potraktować tą poradę serio. Doświadczenie oraz kompetencje zdają się nieodzowne dla zaufania przy holowaniu. Ogromnie ważny wydaje się być sprzęt z którego wtedy korzystamy ponieważ naturalna lina holownicza nierzadko jest awaryjna. W czasach gdy wszystkie wyjazdy w dużej liczbie odbywają się po drogach szybkiego ruchu czy autostradach znaczącą informacją jest fakt, że holowanie na takich trasach na pewno jest wzbronione. Dlatego pomoc drogowa MegaHol zarządzająca fachowymi składami, oraz właściwym sprzętem do lawetowania powinna być najszczęśliwszym wyborem.


Bezpośrednio w naszym taborze są lawety, lub też autolawety dobrane do jakiegokolwiek typu aut. Bezpośrednio w miejscu zajścia zjawimy się błyskawicznie dostarczając właściwy sprzęt do gwarantowanego przewiezienia waszych aut i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta profesja nas pociąga. Każdy planuje stać się najlepszym w swojej domenie, tymczasem jeśli chodzi o nas to w przewozie aut ciężarowych jak i ciężarowej pomocy drogowej znajdujemy się nieopodal tego celu. Gwarantujemy bogatą propozycję i oczywiście fachowe przeprowadzenie usług. Awaria Tir-a na drodze, podobnego zdarzenia rzecz jasna nie życzymy nikomu, lecz ostatecznie jak umiemy sobie wyobrazić, czasem się może zdarzyć. Tasiemcowe zatory mogą się budować też na szosie dwupasmowej gdy wykluczymy z ruchy pojedynczy pas. Niestety nie miejmy nadziei, iż będzie łatwiej na peryferyjnych szosach gdyż bywają one szczególnie ruchliwe, a niesprawność TIR-a może je totalnie zablokować. Więc to jest powód dla jakiego szanować trzeba sprawne, specjalistyczne remonty na miejscu zderzenia, lub profesjonalny przerzut takich pojazdów.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz odpowiednim sprzętem pobocznym takim, który umożliwia wydostanie trudnego TIR-a z kanału i umiejscowienie go na kołach. Posiadamy zatem zdolność błyskawicznego otwarcia ulicy , a także przewiezienia TIR-a w najdogodniejsze rejony umożliwiające rozpoczęcie bezpiecznej naprawy. Szybko oraz bezawaryjnie dostarczymy pełen arsenał dużych aut w tym: busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy,


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych oddziałach pełni dyżur profesjonalna załoga będąc również poręczycielem naszej jakości.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że zdecydowanie tym razem nie będą uzasadnione holownik no i niskopodwoziówka. W lokalizację awarii stosunkowo prędzej przybędzie mobilny serwis i choćby i na autostradzie, przeszkoleni mechanicy sprawnie dokonają nieodzownej reperacji..


Tak samo czy to będzie usługa wulkanizacji opony , a może konsultacji przy niedużych usterkach motoru, stale musimy być na to przygotowani. Oczywiście to kwestia gruntownego sondażu wykonanego podczas zatwierdzenia zlecenia. Ma się rozumieć jesteśmy zabezpieczeni i na wezwanie wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową, bowiem na miejscu może się wyklarować, że natychmiastowa reperacja jest nie możliwa.


Rozumiemy, że każdy przypadek pewnie jest inny w związku z tym przystępujemy do wezwań bardzo jednostkowo. Klient może nie mieć racji przynajmniej co do analizy okoliczności, jednakże my potrafimy wsłuchać się w jego prośby i podpowiedzi, a dalej wyciągnąć właściwe wnioski, bowiem w ten sposób działa się z przyjaciółmi. Podobne zachowanie jedynie wspomaga nas w komforcie realizacji zadań gdyż podstawę gwarantuje nam profesjonalnie wyekwipowane zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Mając w sprawności naprawdę szeroką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników oczywistym było dla nas wyjście z możliwością przerzutu sporych maszyn rolniczych, drogowych czy może budowlanych. Prawidłowe spożytkowanie potencjału obsady zmniejsza globalne koszty działalności, oraz tym samym redukuje wartość usługi dla pojedynczego klienta, było by pewnie dziwne gdybyśmy tego potencjału nie zauważyli.


Transporty przeprowadzamy w kraju i zagranicą skutecznie przerzucając na określone miejsce przeznaczenia maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do trudnych chociaż niedużych wózków widłowych oraz pikapy czy też busy. Oczywiście także frachty ponadnormatywne oraz ładunki dłużycowe.


Zawsze jesteśmy spokojni o kwalifikacje naszych kierowców oraz sprzętu z jakiego korzystają, nie mniej w każdym przypadku wszystkie przewozy są ubezpieczone. Jakikolwiek przewóz, tym bardziej nietypowych ładunków domaga się zezwoleń, pełnomocnictw czy sprawdzonej specyfikacji, lecz przenigdy nie zarzucamy kontrahenta pozyskaniem tych formalności.Dlaczego my?

Otóż nie ma takiego impulsu, ażeby akurat nie. Czemuż akurat nie MegaHol? Nigdy nie staramy się umniejszać umiejętności innym, jednakże też nikt niczego podobnego rzecz jasna nie uprawia pisząc, że jest najlepszy. Jesteśmy przekonani, że jakiekolwiek pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe pracują niezmiennie profesjonalnie.


Powinno się jednak rozważyć to zagadnienie szerzej. Jednostkowy zakład prawdopodobnie nie będzie kierował na tyle wielofunkcyjnym zespołem pojazdów i takim sprzętem jak grupa funkcjonująca jako część sieci tworzącej się z całego szeregu wspólników. O wyspecjalizowanych mechaników oraz zawodowych kierowców również jest łatwiej w samej firmowej pajęczynie niż w jednostkowym zakładzie.  Funkcjonujemy niczym naczynie połączone, w którym wszelkie odziały będące w okolicy zajścia współpracują ze sobą, żeby na lokalizację zdarzenia wysłać absolutnie właściwie zorganizowaną załogę.


Jako podstawa ustalająca zasadę dostarczania firmowych usług wyśmienicie sprawdza się credo „Bądź przyjacielem klienta”. Nasza firmowa sieć będzie czuwać nad działalnością wyprawionej grupy profesjonalistów, którzy będą załogą z lokalnego warsztatu, pewnie związaną familijnie względnie przyjaźniami, jednak będą pewni mając takie wzmocnienie.


Cennika nie posiadamy, jednak możecie liczyć na rzetelną stawkę, niejednokrotnie mniejszą niż się spodziewacie, a to w związku z tym, że wyceniamy prace na bazie realnych danych. Zdecydowanie przeprowadzamy wszelkie zlecenia z OC oraz Assistance i w podobnym wypadku przeprowadzimy usługę bezpłatnie.


Zatem oto cały MegaHol, nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z Błaszki, który każdorazowo pojawi się gdy będziesz w biedzie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: