LAWETA WARTA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WARTA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMożna się zastanawiać czy być może nie zdecydowanie bardziej stosownym tytułem dla obecnego akapitu nie okaże się hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” ponieważ dokładnie w takiej pomocy się specjalizujemy, chociaż nigdy nie rezygnujemy z podobnej pomocy przy odmiennych wezwaniach. Więc tak naprawdę nie zwracamy uwagi na gabaryt auta bo nasi kontrahenci są naszymi bliskimi przyjaciółmi i chcemy, żeby nasze czyny wzmacniały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół odkrywa się w potrzebie. Nasze warsztaty rozmieszczone są właściwie w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnych pojazdów oczywiście ze świadomym dostrojeniem na samochody ciężarowe.


Kłopoty z pojazdem na drodze to oczywista sytuacja. Absolutnie w takiej sytuacji nie trać czasu na poszukiwanie przysługi wyłącznie od początku dzwoń do MegaHol, w okolicy Warta miasta to jedna z najsolidniejszych pomocy drogowych. Powinno się zadać tymczasem pytanie – Czy jest oczywiste, że niezwłocznie powinno się auto holować? Zawsze na początku  powinno się wykorzystać mobilny serwis, a nasze perfekcyjnie wyspecjalizowane kadry mogą sobie poradzić z naprawą. Nasze poczynania na miejscu zajścia doprowadzą do ekspresowego rozwiązania niesprawności.


Każdą usterkę jesteśmy gotowi w stu procentach wyeliminować Faktem jest, że do chwili obecnej każdorazowo rozwiązywaliśmy pomyślnie wezwania, nabraliśmy w związku z tym przekonania do wykorzystanych możliwości. Drobne naprawy, jakie można wykonać bezpośrednio w rejonie awarii to dla nas zazwyczaj proste usterki, natomiast klientom uniemożliwiają dalszą drogę. Nasz profesjonalne brygady zajmą się każdą drobnostką więc absolutnie nie potrzebujesz się niepokoić o opony, paliwo, wycieraczki bowiem pod dobrą kuratelą będziesz bezpieczny na trasie.


Pilnuj by mieć to wciąż w pamięci. Kiedy kompletnie nie umiesz odnaleźć się w topografii miejsca zdarzenia, nie potrzebujesz się trapić, gdyż my czekamy tuż za miedzą. Trzeciorzędną sprawą jest gdzie dopadły cię problemy my to miejsce zlokalizujemy, więc natychmiast zaproponujemy ci życzliwą dłoń. Przywołuj pomoc drogową o jakiejkolwiek godzinie dnia lub nocy. Idealnie jest posiadać przyjaciół na których zwyczajnie potrafimy liczyć tak oddanych jak pomoc drogowa MegaHol. Naturalnie tak zawsze mamy.


Gwarantujemy współpracę o dowolnej godzinie dnia lub nocy:

  • Pomoc w ramach Assistance , a także darmowe usługi z OC stłuczki.
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie samochodu na jezdnię względnie ulokowanie go na kołach
  • Dowóz paliwa względnie wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego

NASZA GALERIA


Zobacz ofertę jeżeli jeszcze masz rozterki! Ale na przyjaciół z miasta Warta jesteś w stanie liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest esencją wszystkich naszych usług, natomiast jak właściwie wspomnieliśmy zawsze jesteśmy zorganizowani do przewozu lawetą lub autolawetą każdego pojazdu. Holowania auta osobowego próbuje podjąć się każdy kierowca korzystając z linki holowniczej, my właściwie radzilibyśmy zawsze w podobnych okolicznościach przyjmować pomoc od zawodowców.


Bynajmniej nie omijajcie tej wskazówki. Podczas holowania szczególnie ważne są biegłość i kompetencje. Nadzwyczaj ważny bezwzględnie jest sprzęt z którego w tej sytuacji korzystamy bowiem zwykła lina holownicza nierzadko bywa niepewna. Natomiast w sytuacji kiedy długie podróże coraz powszechniej realizujemy autostradą ewentualnie trasą szybkiego ruchu, musi się wiedzieć, iż na tych trasach holowanie na sto procent jest zabronione. Dlatego doskonale zaopatrzone w stosowny sprzęt do lawetowania, doświadczone zespoły pomocy drogowej MegaHol są najwłaściwszym doborem.


Mamy lawety lub też autolawety dobrane do przewozu dowolnego rodzaju samochodów, oraz pasażerów. O jakiejkolwiek godzinie możemy, bardzo prędko dostarczyć w rejon zajścia przepisowy transport oraz bezawaryjnie dowieźć i pojazd i podróżnych do wskazanego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To naturalnie nasz żywioł. Każdy chce stać się najefektywniejszym w swojej dziedzinie, a my w transporcie samochodów ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej jesteśmy blisko tego stanu. Zarówno w ofercie usług jak też w jakości ich realizacji. Z popsutym TIR-em tarasującym trasę spotkał się chyba każdy użytkownik dróg. Wyłączenie jednego pasa ruchu jest zdolne sprawić przewlekłe zatory też na drodze dwupasmowej. Analogiczne, bądź jeszcze fatalniejsze efekty jest w stanie podobna kolizja rozpętać na drugorzędnej, ale ruchliwej trasie. Zatem istotni muszą być fachowcy od szybkich remontów w rejonie zdarzenia, a także bezpiecznego frachtu aut.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol muszą być na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a także sprzęt do podnoszenia kłopotliwych pojazdów z rowu , a także pozwalający na ustawienie ich na kołach. Awaryjnie uwięzionego TIR-a potrafimy zatem skutecznie przewieźć w miejsce gdzie będziemy umieli go bezkolizyjnie zreperować. Maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, kompletny arsenał uciążliwych pojazdów przewieziemy szybko oraz pewnie przez całą dobę.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zawsze w naszych zespołach czuwa doświadczona załoga będąc także gwarantem naszej kondycji.Mobilny serwis 24h

Być może holownik i niskopodwoziówka tym razem nie będą zasadne. Też na drodze szybkiego ruchu rezultaty kolizji potrafi zlikwidować mobilny serwis, który w rejon zajścia nadjedzie szybciej oraz przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


Tak samo czy to okaże się sprawa wulkanizacji opony czy konsultacji przy nieznacznych usterkach silnika, stale musimy być na to przygotowani. Na każdym poziomie staramy się uczynić wszystko co ewentualnie realne, w związku z tym odjeżdżamy po sfinalizowaniu skrupulatnego rekonesansu w trakcie podejmowania zamówienia. Istotnie w toku remontu może się wyklarować, że niesprawność jest uciążliwsza niż oczekiwania , ale wtedy szybko jest sprowadzana, oczekująca na polecenie autolawety czy może holownik z naczepą niskopodwoziową


Wiemy, że każdy incydent pewnie jest niepowtarzalny w związku z tym przystępujemy do wezwań szczególnie indywidualnie. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, przyjmujemy sugestie, bowiem są naszymi przyjaciółmi, a nie jedynie klientami. Jesteśmy wstanie tak postępować ponieważ odczuwamy luksus pomocy gruntownie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Rożnego modelu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w naszym taborze posiadamy dużo, w związku z tym pozwoliliśmy sobie na rozbudowanie stałej oferty o fracht maszyn drogowych, maszyn budowlanych czy rolniczych. To prawda, że w tej dyscyplinie transportu nie specjalizujemy się, jakkolwiek gdy pośród perfekcyjnych kierowców otrzymuje się tylu z stosownym doświadczeniem nie można nie zagospodarować takiego potencjału.


Frachty przeprowadzamy w kraju i zagranicą skutecznie przerzucając na wskazane położenie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do masywnych choć małych wózków widłowych oraz busy czy też pikapy. Także produkty w formie ładunków ponadnormatywnych bądź przewozów dłużycowych będą mogły być obiektem tej usługi.


Bezpośrednio pod naszą opieką zawsze są one całkiem bezpieczne, a i tak zawsze ubezpieczamy fracht. Przyjmujemy na siebie wszelkie procedury związane z przewozem w tym ewentualne, obowiązkowe zaświadczenia okazując się w ten sposób całkowitą dokumentacją nieodzowną do oferowania tej pracy.Dlaczego my?

Dlatego, że nie szukamy takiego pretekstu, ażeby nie. Zatem ma prawo być MegaHol. Absolutnie nie zamierzamy żeby pozostali czuli się gorsi, jednakże bardzo pragniemy być najlepsi. Jest pełno pomocy drogowych nieco mniej ciężarowych pomocy drogowych, lecz pewnie każda realizuje swoje zlecenia.


Powinno się na pewno przemyśleć to szerzej. Nasza moc tkwi w sieci licznych warsztatów i dywersyfikacji sprzętu i taboru co może być niedostępne dla pojedynczego warsztatu. Identycznie rzecz ma się z przeszkoloną załogą, i z kierowcami o wysokich kompetencjach oraz doświadczeniu.  Jednostkowy warsztat nigdy nie posiada wachlarza sprzętu, my dopasowujemy się do okoliczności i dostarczamy odpowiedni sprzęt oraz odpowiednich fachowców, a zapewnia nam to firmowa platforma oddziałów pracująca tak jak naczynia połączone.


Dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, jaka czyni podstawę oferowania naszych usług sprawdza się właśnie w związku z tym. Do zamówienia przyjeżdża prawidłowo dopasowana grupa mechaników z małego warsztatu związana przyjaźniami albo wprost familijnie, lecz to drużyna jaka ma prawo, w jakiejkolwiek chwili, dostać wsparcie całej sieci takich oddziałów.


Cennika u nas nie posiadamy, ale macie prawo przewidywać rozsądną wycenę, niejednokrotnie niższą niż oczekujecie, a to z tego powodu iż wyceniamy usługi indywidualnie. Naturalnie realizujemy wszelkie zlecenia z OC i Assistance i w podobnym przypadku przeprowadzimy usługę bezpłatnie.


To jest istotnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Jak nikt Twój rozsądny przyjaciel z miasta Warta.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: