LAWETA ZŁOCZEW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZŁOCZEW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba się zastanawiać czy też być może nie bardziej właściwym tytułem dla tego rozdziału nie będzie hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” bowiem dokładnie w takiej usłudze się specjalizujemy, mimo, że na pewno nie odmawiamy podobnej usługi przy innych działaniach. Jesteście naszymi dobrymi przyjaciółmi, a w każdym razie my staramy się tak przeprowadzić usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najbliższego przyjaciela i z tego powodu nie odrzucamy zleceń na inne pojazdy niż ciężarówki. Holowanie samochodów ciężarowych to nasza reprezentacyjna usługa, ale oczywiście zespoły rozmieszczone po całej Polsce są przygotowane na to aby dać radę sobie z dowolnym zleceniem.


Kłopoty z autem w podróży to naturalna rzecz. Może to się zdarzyć dokładnie w rejonie naszego Złoczewa, no i w takim przypadku będziesz mógł bezproblemowo zapytać o współpracę MegaHol, to korzystne rozstrzygnięcie. Holowanie jednak nie każdorazowo bezwzględnie jest uzasadnione. Każdorazowo potrafi się okazać, iż wystarczy praca mobilnego serwisu wsparta wyspecjalizowaną kadrą. Miejsce zdarzenia częstokroć okazuje się być miejscem działalności naszych mechaników, którzy tam akurat skutecznie eliminują usterki.


A poradzimy sobie z dowolną niesprawnością. Przez lata nabraliśmy doświadczenia które, dzisiaj umacnia nas w przeświadczeniu, iż wybieramy trafne decyzje na etapie finalizacji przyjętych zadań. Drobne naprawy, które wolno przeprowadzić w miejscu zdarzenia to dla nas zazwyczaj przeciętne niesprawności, choć kierowcom uniemożliwiają dalszą podróż. Nasze brygady zajmą się każdą błahostką w tej sytuacji wręcz nie musisz się martwić o paliwo, wycieraczki, opony gdyż pod stałą opieką będziesz ubezpieczony na drodze.


Staraj się  o tym myśleć. Jeżeli kompletnie nie orientujesz się w terenie, nie musisz się martwić, ponieważ my czekamy tuż za miedzą. Fakt, że ze swoim defektem stanąłeś w miejscu zdarzenia trudnym dla ciebie do usytuowania nie będzie stanowił dla pomocy drogowej znaczenia bowiem znamy tu każdy zakątek. Wybierz numer gdy będziesz w kłopocie bez zwracania uwagi na porę dnia. Przyjedziemy na sto procent bowiem to pomoc drogowa MegaHol. Bowiem zarabiać powinno się należycie.


Zdecydowanie jesteśmy zdecydowani do świadczenia usług i w dzień i w nocy:

  • Ustawienie pojazdu na kołach względnie wyciągnięcie go na jezdnię
  • Dowóz paliwa ewentualnie wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji jak również w granicach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

NASZA GALERIA


Przejrzyj ofertę jeżeli wciąż chcesz rozwiać obiekcje! Na przyjaciół możesz liczyć w każdym przypadku i gdziekolwiek, tymczasem  przede wszystkim w Złoczewie.LawetaAutoautolawety 24h

W sposób naturalny ciężarowa pomoc drogowa będzie miała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie oznacza to jednak, że nasze lawety lub autolawety nie są przystosowane do przerzutu różnych pojazdów. Mamy jasność co do tego, iż kultową procedurą pomocy jest holowanie, przede wszystkim jeśli mowa o samochodach osobowych. Przy użyciu linki holowniczej potrafi się tej interwencji podjąć każdy kierowca, my właściwie promowalibyśmy skorzystanie z usługi profesjonalistów.


Nie wyśmiewajcie naszej wskazówki. Podczas holowania niezmiernie ważne są doświadczenie i profesjonalizm. Również odpowiedni sprzęt, gdyż zwyczajna linka holownicza potrafi stać się awaryjna. Natomiast w sytuacji gdy odległe podróże coraz częściej podejmujemy autostradą względnie drogą szybkiego ruchu, należy wiedzieć, iż na podobnych drogach holowanie bezwzględnie jest zabronione. Dlatego wyśmienicie wyposażone w odpowiedni sprzęt do lawetowania, specjalistyczne oddziały pomocy drogowej MegaHol mogą być najodpowiedniejszym doborem.


Oczekujące w pobliskim taborze lawety lub autolawety pozwalają nam na przewiezienie jakiegokolwiek typu samochodu. Przerzut samochodów to nasza praca, dlatego o dowolnej porze można nas wezwać byśmy profesjonalnie zrealizowali zleconą nam usługę włącznie z odwiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Dlatego stworzyliśmy MegaHol. Naszym celem jest być najlepszym w przerzucie samochodów ciężarowych jak również ciężarowej pomocy drogowej. Zabezpieczamy wartościową propozycję i fachowe przeprowadzenie usług. Z uszkodzonym TIR-em zagradzającym drogę spotkał się zapewne nawet nie doświadczony kierowca. Długie korki będą mogły się budować choćby i na szosie dwupasmowej kiedy wykluczymy z ruchy jeden pas. Jest również jasne, że wynik może być poniekąd szkodliwszy w skutkach na ruchliwej, bocznej trasie. Trzeba więc docenić speców od napraw w miejscu zdarzenia no i specjalistycznego transportu pojazdów.


Jeśli trzeba podnosić TIR-a z rowu , a także postawić go na kołach powinieneś rozporządzać ciężkim, branżowym sprzętem, który zawsze jest praktycznie w posiadaniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i dodajmy, że wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy sztywny hol. Na co dzień mamy, zatem konieczne akcesoria, żeby wykonać zabieg bezkolizyjnej reperacji po uprzednim uprzątnięciu trasy z awaryjnie unieruchomionego, ciężkiego samochodu. Duże pojazdy każdego rodzaju takie jak zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, umiemy przez 24 godziny na dobę dostarczyć prędko oraz bezpiecznie.


Poręką marki naszych usług jest przede wszystkim doświadczona kadra dostępna dla was przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Wyjaśnienie kłopotu może również okazać się całkiem przeciwne i holownik , a zarazem niskopodwoziówka na szczęście nie będą wskazane. Niesprawność mogą naprawić mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w lokalizację zdarzenia dotrze zdecydowanie prędzej.


Czy może to będzie sprawa wulkanizacji opony , a może konsultacji przy nieznacznych wadach silnika, regularnie chcemy być na to gotowi. Najczęściej udaje się przed wyruszeniem określić przyczynę awarii i dlatego przeprowadzamy gruntowny rekonesans podczas przyjmowania zamówienia,  dzięki takiemu modelowi nasi mechanicy wyruszają wcześniej zorganizowani. To zrozumiałe, że zawsze jesteśmy zabezpieczeni i na hasło czeka autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu może się wyjaśnić, że krótka reperacja jest akurat nie możliwa.


Niesprawności, choć analogiczne bywają właściwie nadzwyczaj rożne, z tego powodu też do potencjalnych zleceń przystępujemy jednostkowo. Traktujemy naszych klientów jak przyjaciół i dlatego wsłuchujemy się w ich propozycje i podpowiedzi. Komfort wykonania usługi dostarcza nam doskonale wyposażone zaplecze, zatem wysłuchanie zleceniodawcy powinno nam tylko ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy      

Rożnego modelu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w naszym taborze mamy pod dostatkiem, w związku z tym daliśmy sobie pozwolenie na rozwinięcie naszej oferty o przewóz maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych. To fakt, że w tej dyscyplinie frachtu akurat nie specjalizujemy się, lecz jeśli wśród perfekcyjnych kierowców ma się tylu z koniecznym doświadczeniem i praktyką nie wolno nie skorzystać z tego potencjału.


Absolutnie nie planujemy obostrzeń, w Polsce czy zagranicą dowieziemy na wskazane miejsce kombajny, pikapy, busy, koparki czy walce drogowe. Plus wyroby w postaci towarów ponadnormatywnych czy frachtów dłużycowych mogą być przedmiotem tejże usługi.


Zawsze jesteśmy przekonani do naszych kierowców jak także sprzętu jaki wykorzystują, a jednak od początku zlecone transporty są ubezpieczone. Każdorazowo rozporządzamy całkowitą specyfikacją nieodzowną, by oferować zlecone usługi i dlatego ubezpieczamy się przejmując na siebie wszelkie formalności związane z transportem.Dlaczego my?

Jest jakiś argument, aby akurat nie? Czemu nie MegaHol? Każdy umie wpisać, iż jest najlepszy, jednak my absolutnie nie zamierzamy umniejszać innym wiedzy. Sądzimy, iż każda pomoc drogowa, jakich istnieje mnóstwo i każda ciężarowa pomoc drogowa , których zapewne jest troszkę mniej, sprawdza się w efektach pracy.


Powinno się wszakże przeanalizować ten problem szerzej. Skoro mamy, aż tylu kooperantów to w takim wypadku prawdopodobieństwo posiadania odpowiedniego sprzętu powinno być zdecydowanie poważniejsze niż w jednostkowym zakładzie. Podobnie rzecz ma się z wyspecjalizowaną załogą, oraz z kierowcami o odpowiednich kompetencjach i praktyce.  Stanowimy optymalne powiązanie wzajemnie wspomagających się małych warsztatów, których siłą bezwzględnie jest nieduża odległość od miejsca zajścia i oczywiście niezwykły dostęp do sprzętu oraz technologi.


Dokładnie dlatego legitymizuje nam się wyśmienicie, jako podstawa świadczenia firmowych usług, credo „Bądź przyjacielem klienta”. Do zlecenia przybędą dobrzy specjaliści, zapewne z małego rodzinnego zakładu, ale będą mieli na wysuniecie ręki otwarte drzwi do zaplecza ogromnej firmowej pajęczyny.


Niezależna kalkulacja prac powoduje, że niejednokrotnie będziecie mieć skromniejsze wydatki niż się spodziewacie. Zlecenia z OC i Assistance przeprowadzamy w granicach ubezpieczenia.


To MegaHol – jest jasne, że nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Zawsze Twój wnikliwy przyjaciel z miasta Złoczew.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: