LAWETA CZEMPIŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CZEMPIŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo podejmujemy wezwanie ze względu na to, że podstawowym naszym zadaniem będzie na pewno niesienie pomocy, jednak trzeba wspomnieć, iż naszą specjalnością bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa zatem takiemu zadaniu podporządkowujemy posiadany przez nas tabor i umiejętności. Jeśli chodzi o nas to klienta postrzegamy jak przyjaciela więc w ten sposób podchodzimy do pomocy której nasz przyjaciel potrzebuje rzecz jasna nie bacząc jakie gabaryty posiada jego pojazd. Biorąc to pod uwagę, dowolny z naszych oddziałów, rozlokowanych po całej Polsce, bezwzględnie jest zdolny w bliźniaczym stopniu na holowanie aut ciężarowych jak i każdego innego pojazdu.


Nie można liczyć na to, iż w trasie ominą nas problemy z niesprawnością samochodu. Gdy stanie się to w okolicy naszego Czempinia dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu absolutnie pewne rozstrzygnięcie. Jednak może zdarzyć się, że nie wyniknie zasadność holowania. Zawsze na początku warto zastosować mobilny serwis, a nasze perfekcyjnie wyspecjalizowane załogi są w stanie sobie poradzić z reperacją. Miejsce zajścia na krótki moment będzie profesjonalnym warsztatem, no i w tenże sposób wygospodarujemy czas i zminimalizujemy koszt awarii.


Dowolną niesprawność zawsze jesteśmy gotowi naprawić Do tej pory obojętnie jakie zlecenie rozwiązywaliśmy skutecznie i oczywiście nie szukamy żadnego czynnika żeby to się odmieniło. Drobne naprawy, które wystarczy wykonać w rejonie awarii to dla nas zazwyczaj tuzinkowe niesprawności, mimo, że kierowcom hamują dalszą podróż. Zakończyły się klimaty kiedy musiałeś wozić ze sobą duży warsztacik samochodowy ponieważ dziś niewielkimi naprawami na drodze przejmujemy się my, wulkanizując opony, podrzucając brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte motory lub wymieniając w nawałnicę zniszczone wycieraczki.


Zadbaj o siebie! Jeśli jesteś z odległego miejsca, tylko nie zadręczaj się jak nam wytłumaczyć w którym miejscu zafundowałeś sobie kolizję, gdyż my jesteśmy z sąsiedztwa. Nieistotne gdzie znalazły cię kłopoty bez problemów to miejsce znajdziemy, zatem natychmiast zaproponujemy ci życzliwą dłoń. Nie zastanawiaj się nad chwilą doby wzywaj nas niezwłocznie gdy potrafimy być ci konieczni. Przyjaciele bywają rozmaici, doskonalsi, gorsi i pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie rozczarowuje. Z tego powodu, że zarabiać należy należycie.Zdecydowanie jesteśmy zdecydowani do świadczenia pomocy i w dzień i w nocy:

  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę czy ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie źle wlanego paliwa czy transport niezbędnych ilości paliwa
  • Pomoc w zakresie Assistance , a także nieodpłatne usługi z OC sprawcy
  • Przewóz, fracht na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis

NASZA GALERIA


W tym miejscu na naszej stronie będziesz mógł zapoznać się ze detalami pełnej palety usług to pozwoli ci podjąć kluczową decyzję o realnej naszej pomocy. Ale tutaj w Czempinie jesteś w stanie polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie posiadała u nas palmę pierwszeństwa, na szczęście nie oznacza to jeszcze, iż nasze lawety i autolawety nie są dostosowane do przewozu innych pojazdów. Mamy jasność co do tego, iż prostą strategią interwencji jest holowanie, szczególnie jeżeli mowa o samochodach osobowych. Przy użyciu linki holowniczej potrafi się podobnej pomocy podjąć każdy prowadzący, my właściwie sugerujemy skorzystanie z usługi profesjonalistów.


Bezwzględnie jest to pozytywne z paru powodów. Niewątpliwie najważniejszym wydaje się być praktyka i profesjonalizm usługi. Nie powinno się w stu procentach zawierzyć powszechnej linie holowniczej ponieważ zdarza się ona zawodna. Na autostradach czy trasach szybkiego ruchu holowanie na lince na sto procent jest zabronione. Pewnie nie musimy w zasadzie o tym przypominać, jednakże właśnie MegaHol utrzymuje całość tego co może być pożądane, aby umiejętnie odholować jakikolwiek samochód.


Mamy lawety lub autolawety przystosowane do przewozu jakiegokolwiek rodzaju samochodów, jak również pasażerów. O jakiejkolwiek porze możemy, bardzo skutecznie przywieźć na miejsce zderzenia wygodny transport oraz solidnie przewieźć i sprzęt i pasażerów do określonego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jest to co kochamy. Zawsze w przewozie samochodów ciężarowych, a także w ciężarowej pomocy drogowej chcemy być w każdym przypadku pośród najlepszych. Tak samo w wachlarzu usług jak również w wartości ich realizacji. Z popsutym TIR-em zatykającym jezdnię spotkał się przypuszczalnie każdy użytkownik dróg. Kolizja na szosie dwupasmowej jest w stanie wyłączyć z ruchu jeden pas i być przesłanką tasiemcowych zatorów. Niestety nie wierzmy, że będzie łatwiej na bocznych szosach bo zdarzają się one bardzo ruchliwe, tymczasem niesprawność TIR-a może je kompletnie zatkać. I z tego powodu cenić trzeba błyskawiczne, specjalistyczne naprawy w rejonie lokalizacji kolizji, no i profesjonalny przerzut takich aut.


Wszystkim co obowiązkowe do eliminacji takich awarii rozporządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to oczywiście są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, duży sprzęt do usług dodatkowych. Dysponujemy zatem odpowiednimi środkami żeby szybko otworzyć trasę w taki sposób aby można było bezpiecznie zrealizować naprawy. Pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pełny wachlarz trudnych pojazdów przywieziemy skutecznie oraz pewnie przez 24 godziny na dobę.


Poręką jakości naszych usług jest też profesjonalna kadra dostępna dla was przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Rozstrzygnięcie kłopotu może także okazać się całkowicie inne i holownik i niskopodwoziówka tym razem nie będą uzasadnione. Może wystarczy mobilny serwis, który w okolice zajścia przyjedzie znacznie prędzej, a wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie usuną podstawę niesprawności, nawet na autostradzie.


Od wulkanizacji opon po małe remonty motoru na oczywiście jest przygotowany mobilny serwis. Zwykle udaje nam się przed wyjazdem ustalić inspirację usterki i z tego powodu prowadzimy skrupulatny sondaż w czasie przyjmowania zamówienia, dzięki takiemu zabiegowi nasi mechanicy odjeżdżają zawsze zorganizowani. Pewnie w przebiegu naprawy może się pokazać, iż usterka jest groźniejsza niż oczekiwania , ale wówczas niezwłocznie jest ściągana, oczekująca na przywołanie autolawety bądź naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Zwykle udaje nam się do zleceń podchodzić bardzo jednostkowo ponieważ mamy wiedzę, że każdy przykład jest oryginalny. Traktujemy wszystkich klientów jak przyjaciół i stąd wsłuchujemy się w ich potrzeby i inspiracje. Jesteśmy wstanie tak funkcjonować dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu dającemu nam absolutny komfort działania.Transport niskopodwoziowy

Firmową paletę usług rozbudowaliśmy o fracht wielkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy też drogowych bowiem różnorodna infrastruktura lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników umożliwiła nam przyjęte rozstrzygnięcie bez strat dla kluczowych usług. Powinno się czerpać z umiejętności załogi pomimo, iż akurat nie specjalizujemy się w takiej dziedzinie transportu, ale wykorzystując kierowców o tym doświadczeniu staramy się obniżyć łączne koszty działalności, a tym samym pojedyncze ceny prac.


Profesjonalnie dostarczymy na ustalone miejsce walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, koparki, w granicach naszego kraju i zagranicą. Wolno również powierzyć nam przewóz ładunków ponadnormatywnych czy dłużycowych.


Zawsze ubezpieczamy ładunki jakkolwiek zawsze jesteśmy przekonani, iż w naszych profesjonalnych rękach muszą być bezpieczne. Każdy przewóz, przede wszystkim niestandardowych towarów potrzebuje zezwoleń, pełnomocnictw czy odpowiedniej dokumentacji, jednak na pewno nie zarzucamy klienta pozyskaniem takich formalności.


Dlaczego my?

Jest jakikolwiek czynnik, żeby tym razem nie? Zatem ma prawo być MegaHol. Możemy sobie tutaj wypisywać, że zawsze jesteśmy najlepsi, ale nikt kto tak pisze nigdy nie deprecjonuje zdolności innych. Trudno sądzić, że coś nie działa właściwie w branży pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej jeśli naprawdę pełno takiego standardu warsztatów rozwija się w branży.


Popatrz na to wszakże inaczej. Prawdopodobieństwo posiadania niezbędnego sprzętu w tym wypadku powinno być znacząco korzystniejsze niż w indywidualnym warsztacie choćby ze względu na liczebność partnerów. Nie odmiennie ma się rzecz z załogą o wysokich umiejętnościach lub z kierowcami o dużym doświadczeniu. Jesteśmy niczym naczynie połączone, w którym wszystkie odziały oczekujące w strefie zajścia kooperują ze sobą, aby na lokalizację zdarzenia wyekspediować absolutnie rzetelnie zorganizowaną załogę.


Podwalinę oferowania naszych usług wyznacza maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się właśnie dlatego. Zapewne z usługą przyjedzie niewielka, familijna grupa specjalistów, jednak wspomagana siłą całej firmowej platformy.


Niezależna ocena usług sprawia, iż wielokrotnie ponosicie skromniejsze wydatki niż się spodziewacie. Technicznie dogodną procedurą rozliczenia za nasze prace jest bezpośrednie rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, jednak warunkiem jest zdolność wykonania usługi w ramach OC względnie Assistance.


I to jest dokładnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Liczący na Twój kontakt przyjaciel z Czempinia.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: