LAWETA ŚMIGIEL 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŚMIGIEL i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien brzmieć tytuł niniejszego działu, lecz patrząc z innej perspektywy otwarci zawsze jesteśmy na wszelkie zadania. Czujcie się naszymi dobrymi przyjaciółmi, a w każdym razie jeśli chodzi o nas to staramy się w taki sposób zrealizować usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najbliższego przyjaciela i z tego powodu nie odrzucamy zleceń na inne pojazdy niż ciężarówki. Holowanie pojazdów ciężarowych to nasza sztandarowa usługa, ale warsztaty rozłożone po całej Polsce są gotowe na to żeby poradzić sobie z dowolnym zadaniem.


Problemy z autem na autostradzie to naturalna rzecz. W takiej sytuacji nie marnuj czasu na wyszukiwanie porady wyłącznie od początku dzwoń do MegaHol, w bliskości Śmigla to jedna z najlepszych pomocy drogowych. Powinno się zadać jednak pytanie – Czy jest oczywiste, że niezwłocznie musi się pojazd holować? W naszych zespołach rozporządzamy mobilnymi serwisami, i doskonale wyspecjalizowaną załogą. Miejsce wydarzenia na pewien okres będzie specjalistycznym punktem warsztatowym, a w tenże sposób zaoszczędzimy czas i zmniejszymy nakład na usunięcie usterki.


Na szczęście nie boimy się, iż coś nas zaskoczy ponieważ mamy dość umiejętności, aby nawet z wyrafinowanymi usterkami sobie dać radę. Dobre nastawienie na poziomie przeprowadzenia każdej usługi pozwala na pozytywne rezultaty, zatem trzymamy się tych zasad gwoli waszej satysfakcji. Drobne naprawy, jakie można przeprowadzić praktycznie w terenie to dla pomocy drogowej przeważnie przeciętne usterki, choć kierowcom uniemożliwiają dalszą podróż. Jesteśmy gotowi zainteresować się każdą drobnostką tak samo czy też to będą wycieraczki czy też nieodpalający napęd, rozerwana opona czy może niedobór paliwa, my szybko to załatwimy.


Pamiętaj! Jeżeli przyjechałeś z odległego miejsca, tylko nie trap się jak należy nam objaśnić gdzie miałeś usterkę, ponieważ my przybędziemy z sąsiedztwa. Wiedz, iż dostajesz w nas przyjaciół, w związku z tym nie denerwuj się, że nie kojarzysz w którym miejscu jesteś my na sto procent cię znajdziemy. Zdarza się problem to należy działać, chwila nie jest istotna gdyż znaczący zawsze są przyjaciele przekonani do interwencji, więc możesz do pomocy drogowej zatelefonować o dowolnej godzinie. Zapamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol posiada sporo przyjaciół i przenigdy żadnego oczywiście nie rozczarowała. Właśnie tak zawsze mamy.Ręczymy za współpracę o każdej porze dnia i nocy:

  • Transport na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Przeciągnięcie samochodu na jezdnię albo ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego lub dopełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Usługi w ramach Assistance oraz bezpłatne usługi z OC winnego kolizji

NASZA GALERIA


Cała paleta możliwości jest tutaj zaprezentowana w szczegółach toteż możesz rozwiać wątpliwości. Tymczasem na przyjaciół ze Śmigla będziesz mógł liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

W sposób naturalny ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno miała u nas palmę pierwszeństwa, na szczęście nie znaczy to jeszcze, iż nasze lawety czy autolawety nie są przystosowane do transportu pozostałych aut. Zepsuty pojazd można niewątpliwie, w granicach samopomocy kierowców, podholować na lince holowniczej, chociaż hamujemy animusz kiedy pojawia się podejmowanie podobnego ryzyka bez doświadczenia.


Tą radę warto wziąć na serio. Naturalnie najistotniejszym wydaje się być doświadczenie i profesjonalizm usługi. Lina holownicza, jaką najczęściej wykorzystujemy do takiego typu holowania zdarza się często niesolidna. W czasach kiedy wszystkie wyjazdy w poważnej liczbie realizują się po drogach szybkiego ruchu oraz autostradach ważną wiadomością bezwzględnie jest fakt, iż holowanie na tych trasach jest wzbronione. Z tego powodu pomoc drogowa MegaHol zarządzająca doświadczonymi zespołami, a także właściwym sprzętem do lawetowania powinna być najtrafniejszym wyborem.


Mamy lawety i autolawety przystosowane do transportu wszelkiego rodzaju aut, a zarazem podróżnych. O dowolnej godzinie potrafimy, wyjątkowo skutecznie przywieźć w rejon wydarzenia stosowny transport oraz bezpiecznie przewieźć i sprzęt i podróżnych do określonego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta działalność nas pociąga. W przewozie aut ciężarowych, czy też w ciężarowej pomocy drogowej chcemy stać w każdym przypadku wśród najdoskonalszych. Zapewniamy bogatą paletę oraz wytrawne zrealizowanie usług. Niesprawność TIR-a na drodze może stać się gigantycznym kłopotem. Wyłączenie jednego pasa ruchu jest w stanie spowodować przewlekłe zatory choćby i na drodze dwupasmowej. Jeżeli niesprawność wystąpi na szybkiej drodze jednopasmowej to rezultat może stać się jeszcze gorszy. Stąd ewidentnie istotny okazuje się szybki i profesjonalny transport takiego pojazdu, bądź jak najszybsza jego reperacja najlepiej w rejonie lokalizacji zderzenia.


W ofercie MegaHol znajdziecie holowniki i oczywiście naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i specjalistyczny sprzęt pomocniczy, w tym także adekwatny sprzęt do wyciągnięcia kłopotliwego samochodu z rowu czy też ustawienia go na kołach. Na co dzień mamy, zatem właściwe akcesoria, aby przeprowadzić sesję bezpiecznej reperacji po poprzednim uprzątnięciu trasy z awaryjnie uwięzionego, trudnego pojazdu. Cały arsenał kłopotliwych samochodów: Pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, szybko i bezpiecznie, przez 24 godziny na dobę, przywieziemy pod ustalony adres.


Jednakże wartość naszych prac zabezpieczona jest w całości przez zawodową załogę pełniącą dyżur nieustannie w naszych oddziałach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że holownik no i niskopodwoziówka nawet nie będą uzasadnione. W lokalizację zdarzenia stosunkowo skuteczniej dotrze mobilny serwis no i także na drodze szybkiego ruchu, wykwalifikowani mechanicy umiejętnie dokonają niezbędnej naprawy.


Mobilny serwis jest gotów zarówno na wulkanizację opon jak również na minimalne poprawki motoru. Personel mobilnego serwisu odjeżdża doskonale gotów do pracy dzięki specjalnemu wywiadowi, który przeprowadzamy w chwili zaakceptowania zlecenia. Jest oczywiste, że jesteśmy zabezpieczeni i na wezwanie oczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu może się wyjaśnić, że krótka naprawa jest nie realna.


Rozumiemy, że każdy incydent pewnie jest niepowtarzalny dlatego przystępujemy do zleceń szczególnie odrębnie. Nasi klienci maja prawo do nietrafnej opinii, to my jesteśmy znawcami i umiemy odpuścić przyjaciołom oceniając każde zadanie jednostkowo. Nasi mechanicy, mając poparcie kompletnie wyposażonego zaplecza technicznego, uzyskują z takich konsultacji tylko skuteczne rady.Transport niskopodwoziowy

Administrujemy ogromną bazą lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników zatem wydało nam się wyrazistym zwiększenie naszej propozycji o transport dużych maszyn drogowych, maszyn budowlanych jak również rolniczych. To jak najbardziej właściwa decyzja, gdyż użytkuje potencjał swoich zawodowych kierowców i sprzętu, i tym samy ogranicza koszty funkcjonowania tak oddziałując na obniżenie opłat wyjściowych prac.


Transporty prowadzimy w kraju i zagranicą profesjonalnie dostarczając na wyznaczone położenie maszyny począwszy od trudnych jakkolwiek niedużych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz pikapy i busy. Wolno też zlecić nam transport ładunków ponadnormatywnych lub dłużycowych.


Będąc w naszych rękach zawsze są one całkowicie bezpieczne, a nawiasem mówiąc i tak każdorazowo ubezpieczamy fracht. Każdy przewóz, tym bardziej nietypowych ładunków domaga się zezwoleń, upoważnień bądź odpowiedniej specyfikacji, lecz przenigdy nie obciążamy klienta załatwieniem wszystkich formalności.Dlaczego my?

Jest jakikolwiek sens, ażeby nie? Niech okaże się, że MegaHol. Wolno nam sobie w tym miejscu zapisywać, że zawsze jesteśmy najlepsi, jednakże nikt kto tak pisze rzecz jasna nie dezawuuje wiedzy innych. Zakładamy, iż każda pomoc drogowa, jakich działa pełno i każda ciężarowa pomoc drogowa , których zapewne jest troszkę mniej, potwierdza się w efektach pracy.


Prosimy zwróć na to uwagę patrząc cokolwiek z przeciwnej strony. Skoro zdążyliśmy zdobyć, aż tylu partnerów to w takim wypadku prawdopodobieństwo zadysponowania idealnego sprzętu musi być o wiele wyższe niż w pojedynczym warsztacie. To samo dotyczy sprawdzonych kierowców oraz wyspecjalizowanych mechaników. MegaHol to harmonijne powiązanie lokalnych warsztatów, które wzajemnie się wspomagają będąc dodatkowo blisko kolizji jednocześnie zarządzając wyjątkowym doborem zespołu pojazdów i oczywiście sprzętu.


Jako podstawa określająca normę świadczenia firmowych usług znakomicie potwierdza się motto „Bądź przyjacielem klienta”. Cała firmowa pajęczyna będzie na pewno czuwać nad pracą wyprawionej obsady specjalistów, którzy będą ekipą z niewielkiego zakładu, pewnie powiązaną rodzinnie względnie przyjaźniami, jednak będą skuteczni czując takie partnerstwo.


Taryfikatora nigdy nie mamy, jednak macie prawo oczekiwać na rozsądną wycenę, niejednokrotnie mniejszą niż oczekujecie, a to dlatego, iż wyceniamy usługi na bazie realnych danych. Zdecydowanie wykonujemy wszelkie wezwania z OC oraz Assistance i w takim wypadku przeprowadzimy usługę bezkosztowo.


To MegaHol – jest jasne, że nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Czekający na Twój telefon przyjaciel ze Śmigla.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: