LAWETA KRZYWIŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KRZYWIŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autW każdym przypadku przyjmujemy zamówienie ze względu na to, że zasadniczym naszym posłaniem powinno być niesienie pomocy, natomiast powinno się dodać, iż naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa więc temu działaniu dedykujemy posiadany przez nas tabor i kwalifikacje. Naszych klientów traktujemy niczym przyjaciół, a to ważny krok do udzielenia pomocy również tym którzy poruszają się trochę mniejszymi autami. Nasze zespoły rozmieszczone są w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnych pojazdów absolutnie ze świadomym nastawieniem na pojazdy ciężarowe.


Zawsze może ci się przydarzyć awaria na drodze. Czasami może to się zdarzyć dokładnie w bliskości naszego Krzywinia, a wtedy będziesz mógł bezproblemowo zabiegać o współpracę MegaHol, to dobre uporanie się z kłopotem. A prawdopodobne jest, że nie nastąpi potrzeba holowania. W naszych zespołach operujemy mobilnymi serwisami, oraz wyśmienicie wykwalifikowaną załogą. Miejsce wydarzenia nierzadko staje się być miejscem pracy naszych mechaników, którzy tam właśnie efektywnie naprawiają problem z niesprawnością auta.


Rzecz jasna nie boimy się, że coś nas zaskoczy bowiem mamy stosunkowo dużo wyobraźni, by nawet z wyrafinowanymi usterkami sobie poradzić. Do tej chwili każde zamówienie zamykaliśmy pomyślnie i na szczęście nie znamy powodu żeby to się odmieniło. Nierzadko zdarza się tak, iż przeciętna usterka wstrzymuje dalszą drogę, natomiast dla nas nieduża naprawa praktycznie w terenie nie powinna być kłopotem. Niech ci się nigdy nie wydaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z błahostką, bowiem na trasie chociażby skromna awaria potrafi okazać się trudna do własnej reperacji, w tej sytuacji wycieraczki jak również opony, ubytek paliwa czy też nieodpalający napęd także czasami potrzebują naszej pomocy.


Pamiętaj! Jeśli całkowicie nie umiesz odnaleźć się w topografii miejsca zdarzenia, nie musisz się trapić, bo my oczekujemy tuż za miedzą. Przypadek, że ze swoim defektem utknąłeś w lokum trudnym dla ciebie do usytuowania nie będzie miał dla nas znaczenia gdyż znamy w tym miejscu każdy zakątek. Wywołuj pomoc drogową o dowolnej porze dnia oraz nocy. Pamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol ma cały szereg przyjaciół i nigdy żadnego nie zawiodła. Albowiem tacy muszą być przyjaciele.


Zawsze możesz oczekiwać na naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Transport niezbędnych ilości paliwa względnie wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego
  • Pomoc w ramach Assistance lub darmowe usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydobycie pojazdu na drogę czy ulokowanie go na kołach

NASZA GALERIA


Nasza oferta jest tu zaprezentowana w detalach zatem jesteś w stanie rozwiać wątpliwości. Jednak na sto procent będziesz mógł w Krzywiniu liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Podstawą naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, lecz nasza baza lawet czy autolawet na sto procent jest przygotowana do przewozu dowolnego pojazdu. Holowania pojazdu osobowego próbuje podjąć się każdy prowadzący korzystając z liny holowniczej, jeśli chodzi o nas to właściwie zachęcalibyśmy zawsze w podobnych chwilach przyjmować pomoc od fachowców.


Bynajmniej nie omijajcie tej uwagi. Doświadczenie no i profesjonalizm zawsze są obowiązkowe dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Lina holownicza, którą zazwyczaj wykorzystujemy do tego standardu holowania jest i to dość często awaryjna. Na autostradach lub drogach szybkiego ruchu holowanie na lince jest zabronione. Więc tu właśnie jest pole do popisu dla profesjonalnego sprzętu i załóg pomocy drogowej MegaHol.


Mamy w posiadaniu lawety albo autolawety dobrane do przerzutu jakiegokolwiek typu aut, a także pasażerów. Czyż trzeba wyczekiwać czegoś ponad to niż niezawodnego oraz szybkiego przewiezienia unieruchomionych samochodów i ich pasażerów na określone miejsce, no prawdopodobnie nie, a my akurat takimi problemami się zajmujemy celująco.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam podnosi adrenalinę. Naszym zamysłem jest móc być najskuteczniejszym w transporcie samochodów ciężarowych jak również ciężarowej pomocy drogowej. Zapewniamy dużą propozycję i kompetentne zrealizowanie prac. Większość kierowców na pewno musiała mieć już styczność z zepsutym na drodze TIR-em. Odłączenie jednego pasa ruchu potrafi stworzyć przewlekłe korki także na szosie dwupasmowej. Jest też oczywiste, iż rezultat jest w stanie być zwyczajnie bardziej czasochłonny na uczęszczanej, bocznej drodze. Dlatego natychmiastowa naprawa czy sprawny, fachowy przewóz tego pojazdu jest bardzo znaczący.


Jeśli musi się unosić TIR-a z rowu , a następnie ustawić go na kołach powinieneś rozporządzać ciężkim, branżowym sprzętem, jaki zawsze jest na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i ponadto dopełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy sztywny hol. Na co dzień mamy w tej sytuacji szansę błyskawicznego odblokowania drogi i przetransportowania TIR-a w najlepsze rejony umożliwiające podjęcie bezkolizyjnej naprawy. Cały kalejdoskop ciężkich pojazdów: Ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, prędko i solidnie, przez całą dobę, dostarczymy pod ustalony adres.


Lecz marka naszych usług zabezpieczona jest przede wszystkim przez profesjonalną kadrę pełniącą dyżur zawsze w naszych oddziałach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że całkiem u nas nie będą pożądane holownik i niskopodwoziówka. Faktycznie się zdarzy jeżeli skutki zdarzenia da się skasować na w rejonie kolizji co, choćby i na drodze szybkiego ruchu, prędko potrafi załatwić wykwalifikowana załoga mobilnego serwisu.


Mobilny serwis jest gotów tak na wulkanizację opon jak i na lekkie remonty napędu. Staramy się przed wyjazdem ustalić powód niesprawności i z tego powodu prowadzimy szczegółowy wywiad podczas podejmowania zamówienia, dzięki tej metodzie nasi mechanicy wyjeżdżają w zasadzie gotowi do pracy. Rzecz oczywista, że w sposób naturalny może wypaść coś zaskakującego i szybka naprawa akurat nie będzie osiągalna, lecz wtedy natychmiast podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka oczekująca tylko na zamówienie.


Jesteśmy pewni, iż każdy przypadek jest niepowtarzalny dlatego przystępujemy do zleceń wyjątkowo osobiście. Profesjonalni mechanicy mogą z porad klientów wyłowić istotne wiadomości bez przytyku, nawet wówczas jeśli zleceniodawcy wikłają się w diagnostyce niesprawności. Luksus funkcjonowania gwarantuje nam znakomicie wyekwipowane zaplecze, zatem wysłuchanie klienta może nam jedynie pomóc.Transport niskopodwoziowy

Posiadając w dyspozycji faktycznie szeroką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy też ciągników normalnym było dla nas wyjście z ofertą przewozu wielkich maszyn rolniczych, drogowych czy też budowlanych. Mimo, że nie specjalizujemy się w podobnej dyscyplinie transportu to jednak pośród ekipy są eksperci, kierowcy z istotnym doświadczeniem i praktyką w takich przewozach, my tylko wykorzystujemy ich umiejętności.


Prędko dostarczymy na ustalone miejsce przeznaczenia kombajny, pikapy i busy, koparki, walce drogowe, na terenie całego kraju i zagranicą. Oraz ładunki ponadnormatywne czy też ładunki dłużycowe.


Zawsze ubezpieczamy frachty choć zawsze jesteśmy pewni, iż w naszych rękach są bezpieczne. To normalne, że dysponujemy całkowitą dokumentacją potrzebną, żeby oferować profesjonalne usługi i z tego powodu chronimy się przyjmując na siebie jakiekolwiek procedury związane z przewozem.Dlaczego my?

Mianowicie dlaczego nie? Skoro nie ma tu żadnych zastrzeżeń to ma prawo być MegaHol. Nigdy nie chcemy by inni odbierali się gorsi, jednak szczególnie mocno staramy się być najlepsi. Istnieje wiele pomocy drogowych trochę mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże chyba każda realizuje swoje zadania.


Prosimy zwróć na to uwagę patrząc zdecydowanie z przeciwnej perspektywy. Ponieważ posiadamy, aż tylu sieciowych wspólników to w tej sytuacji prawdopodobieństwo zdobycia idealnego sprzętu musi być zdecydowanie poważniejsze niż w pojedynczym zakładzie. Tak samo rzecz ma się z wyspecjalizowaną załogą, a także z kierowcami o idealnych umiejętnościach czy doświadczeniu. Pojedynczy zakład nie ma wyboru, my modyfikujemy się właściwie do okoliczności i dostarczamy stosowny sprzęt i wytypowanych profesjonalistów, a umożliwia nam to firmowa sieć oddziałów działająca niczym naczynia połączone.


Credo „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się właśnie dlatego i jesteśmy usatysfakcjonowani, że określa zasadę świadczenia naszych usług. Właściwie do usługi zajeżdża właściwie dobrana grupa mechaników z niewielkiego warsztatu połączona przyjaźniami ewentualnie zgoła rodzinnie, jakkolwiek to grupa która ma prawo, w jakiejkolwiek chwili, dostać wzmocnienie naszej pajęczyny identycznych oddziałów.


Taryfikatora u nas nie mamy, ale oczywiście powinniście przewidywać rzetelną cenę, często mniejszą niż oczekujecie, a to z tego powodu że wyceniamy usługi indywidualnie. Technicznie optymalną procedurą rozliczenia za nasze usługi wydaje się być proste rozliczenie kosztów z ubezpieczycielem, ale oczywiście warunkiem jest zdolność zrealizowania usługi w ramach OC ewentualnie Assistance.


I to jest naprawdę ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Niezmiennie Twój przenikliwy przyjaciel z Krzywinia.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: