LAWETA CZERWIEŃSK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CZERWIEŃSK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa witryna działa zawsze dla Was. Witamy!


Znalazłeś się w najodpowiedniejszym miejscu w jakimi można szukać porady w strefie Czerwieńska, w chwili niesprawności pojazdu ewentualnie nietypowego wydarzenia losowego, a przede wszystkim w materii holowania TIR-a, specjalistycznego auta ciężarowego ewentualnie dostawczego. Laweta zamówiona w MegaHol to niepodważalna gwarancja szybkości, a także kondycji usługi 24h na dobę.


Absolutnie nie powinieneś w tym momencie przeglądać wszystkiego. Wywołaj numer do nas po pomoc. Dokładniej poznamy się po pracy.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Tymczasem jeżeli poszukujesz bezpieczeństwa nim będzie na pewno po fakcie. Wypracowania stabilnej gwarancji pomocy w dalszej perspektywie. Teraz powinien być doskonały moment na otwarcie rozmowy. To Ci pozwoli nabrać pewności co do decyzji o wyborze MegaHol. To jest ogólnopolska platforma zespołów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej o nadzwyczaj bogatej ofercie daleko większej aniżeli usługi holowania. Tymczasowo do konwersacji wirtualnej, w której odpowiemy na kilka najczęściej stawianych pytań.


Takie pytanie pojawia się najczęściej jako pierwsze:Co to znaczy MegaHol?


MegaHol, chociaż może podpowiadać to nazwa, akurat nie obsługuje wyłącznie TIR-ów. Nasza grupa tworzy ogólnopolską sieć z mniejszych zakładów ciężarowej pomocy drogowej udzielając pomocy zdecydowanie nie wyłącznie samochodom ciężarowym czy dostawczym. Od skromniejszych pojazdów, powiedzmy kładów czy popularnych skuterów po przewóz lawetą lub autolawetą samochodów osobowych ewentualnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Firmową specjalizacją wydaje się być TIR, a uniwersalnie samochody ciężarowe, zatem naturalną koleją rzeczy w zakresie naszych usług pojawił się także fracht maszyn budowlanych, drogowych bądź rolniczych do których frachtu mamy w sieci odpowiednie lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Jakiś czas temu rozpoczynaliśmy od małej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a dzisiaj pracujemy w całym Górnym Śląsku i w województwach ościennych. Dziś działamy w Czerwieńsk, a także w wielu dodatkowych miejscach Kraju, a wszędzie tam można doświadczyć naszej fachowej pomocy.


Oczywiście są zamiary, że już niebawem w całej Polsce.Co proponuje sieć kontrahentom?


Deklarację doskonałego standardu i zaufania zleconych usług w każdym przypadku przez 24h na dobę. Jeśli dyskutujemy o holowaniu jest to najistotniejsza deklaracja. Także bogaci kierowcy dokładają znaczną siłę do wielkości nakładów na usługi, jednak tylko sporadycznie dzieje się tak w wypadku przywołań pomocy drogowej. Dzięki sieci, MegaHol natychmiast dojeżdża w rejon zdarzenia. Funkcjonowanie w sieci MegaHol dostarcza nam znacznie poważniejsze możliwości w doborze grupy właściwie zorganizowanej do zadania, a tym samym wręcz na starcie podnosi markę usługi. Nie ma szans by było dla nas tematem posłanie do wieloaspektowego zlecenia paru specjalistów, którzy na etacie działają w innych zespołach, ale działających w granicach naszej platformy. w krytycznych sytuacjach zwykle zmuszeni są do działania ci którzy właśnie nadjechali i koniecznie trzeba wzywać kolejną firmę jeśli, co zrozumiałe nie można ominąć kłopotu. w MegaHol równolegle zjawią się wszyscy którzy powinni być pomocni choćby konieczne było zbierać siły wielu warsztatów z sieci. Właściwie to platforma gwarantuje nam sprzęt o który ciężko by było niewielkiej, indywidualnie działającej firmie nie bacząc na to jak znakomitej klasy są jej usługi.Ile to w MegaHol będzie kosztować?


Na ogół ma prawo się zdarzyć, że potrzeba będzie wykonać działania, których nie mogliśmy przewidzieć w związku z tym wykonanie stabilnego taryfikatora usług w przykładzie pomocy drogowej jest po prostu trudne. Zawsze dokonujemy wstępnej kalkulacji usługi w czasie aprobowania zlecenia. Są dane, ważne dla wyceny usługi, które jesteśmy wstanie otrzymać już w czasie przyjmowania zapotrzebowania na tę usługę. Na przykład typ samochodu, jego stan techniczny w opinii klienta, trasy jakie będziemy musieli pokonać, a na tej podstawie realna jest również decyzja o dyspozycji właściwej lawety lub naczepy niskopodwoziowej. Dyżurny będzie wiedział jakie powinien zadawać pytania, a takie dane dostarczą mu wszystko co jest pomocne do pierwszej wyceny. Niestety należy mieć na uwadze, że na miejscu kolizji potrafi zaistnieć wiele nieprzewidzianych problemów, które zmuszą MegaHol do rewizji wyceny. Na szczęście siła sieci polega także na tym, że wyceny za konkretne usługi spadają, więc potencjalnie będą korzystne wobec cenników drobniejszych operatorów. Trzeba także mieć w pamięci, iż dzięki umowom z liczną rodziną ubezpieczycieli MegaHol przeprowadza również usługi bezgotówkowe.Obok holowania samochodu o jaką pomoc wolno się do MegaHol udać?


 • Dzięki platformie kalejdoskop usług MegaHol wydaje się być bardzo szeroki.
 • Kluczową usługą jest holowanielawetowanie jakichkolwiek pojazdów.
 • Proponujemy transport poszkodowanych autolawetą mającą kolejne 6 miejsc dla podróżnych.
 • Mobilny serwis ciężarowy dostępny w czasie 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Obejmujący poza TIR-ami i innymi samochodami ciężarowymi i oczywiście dostawczymi dodatkowo samochody osobowe.
 • Czynna w systemie non-stop ciężarowa mobilna wulkanizacja z opcją różnych rozmiarów opon, aż po samochody osobowe.
 • Transport wszelkich pojazdów jako usługa dla firm i klientów indywidualnych.
 • Fracht trudnego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Usługa transportu wszystkich aut nietypowych, autokarów, przyczep, tramwajów itp.
 • Usługa transportu detali dłużycowych nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy energetyki.
 • Sprawne i bezpieczne dla samochodu wyzwalanie go z pobocza, kanału, pola czy innego trudno dostępnego terenu.
 • Kompletna obsługa na trasie wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Zapewniając pomocy drogowej absolutną gotowość do pracy jesteśmy wstanie, dzięki funkcjonowaniu w sieci, łącznie i bezproblemowo dopuścić dostarczanie usług transportowych. Sieć zezwoliła nam zdywersyfikować zasoby poszczególnych zakładów w ten sposób, że dziś rozporządzamy znaczną różnorodnością sprzętu co umożliwia nam szeroki arsenał dodatkowych usług. Liczba usług, które możemy prowadzić jednocześnie, bez utraty jakości, regularnie rośnie w tempie rozszerzania platformy na nowe rejony. w MegaHol ponadplanowe usługi oferujemy 24h na dobę i każdego dnia zdecydowanie nie tylko na obszarze kraju, ale także w granicach Unii Europejskiej.Jak zyskać pewność, iż pomoc drogowa dojedzie z MegaHol?


Standardem naszych usług jest sprawny dojazd na dowolne zgłoszenie wystarczy, że do nas zadzwonicie. Jedynie przedtem zanotujcie nasz kontakt. Jesteśmy zdecydowani na stałe umowy zapewniające udział naszej marki w usługach pomocowych co zwłaszcza sprawdza się w przykładzie klientów flotowych. Nic rzecz jasna nie stoi na przeszkodzie by taką stabilną umowę ratyfikować i tu w Czerwieńsku. Tworzymy takie rozwiązania z firmami dysponującymi flotą TIR, aut ciężarowych, dostawczych, busów bądź taksówek. Ta umowa zobowiązuje nas do natychmiastowego przyjazdu na miejsce wezwania co ułatwia nam sieciowa struktura. Dodatkową przewagą stabilnej umowy, rzecz jasna poza szybkością działania, jest również faktyczna znajomość taboru funkcjonującego w bazie klienta co ma wpływ na efektywniejsze skomponowanie firmowych ekip i sprzętu do realizacji wezwania. w sytuacji awarii straty mogą być większe jeśli decydujący jest czas. Wydajna praca serwisu mobilnego w takim przykładzie może mieć decydujący wpływ. Ważne jest w związku z tym by taki serwis był przedtem zaordynowany na obsługę taboru konkretnego klienta. Jednostka, która z nami podpisuje umowę zdecydowanie nie musi być lokalna, bo jeżeli jej flota systematycznie porusza się w regionie Czerwieńska w jakim celu mają ryzykować problemy z ewentualną przymusową pomocą? w przypadku awarii należałoby mieć tuza w rękawie. Niech nim zostanie nasza pomoc drogowa.


Holujemy by osiągnąć sukces – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: