LAWETA KARGOWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KARGOWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na firmowym portalu


Najwyraźniej potrzebujesz usługi pomocy drogowej w rejonie Kargowa. Trafiłeś doskonale. w okolicznościach awaryjnych, w przypadkach wszelkich doświadczeń losowych na autostradzie, a przed wszystkim w usługach holowania wszystkich aut poczynając od TIR-a poprzez pozostałe samochody ciężarowedostawcze, należymy do awangardy w tej domenie. 24h na dobę, bezdyskusyjną pewność jakości i zaufania gwarantuje autolawetyMegaHol.


Skoro to kolizja wywołaj nasz numer bezzwłocznie. w tej chwili co zrozumiałe nie marnuj już czasu na czytanie. Znajdziemy moment aby się jeszcze odkryć dokładniej.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Chociaż w sytuacji jeśli akurat nie znalazłeś się na „musiku”, a jedynie szukasz wewnętrznego spokoju. Spodziewasz się na przyszłość stu procentowej gwarancji profesjonalnej klasy pomocy. w takim razie my zachęcamy do rozmowy. Żebyś mógł zapoznać się z firmową obszerną ofertą usług, która rzecz jasna nie tyczy wyłącznie holowania. Ponieważ MegaHol – ogólnopolska platforma warsztatów związanych z ciężarową pomocą drogową to niesamowicie wszechstronny usługodawca. Wirtualnej rozmowy, w której z radością odpowiemy Ci na wszystkie pytania.


Powiedzmy coś o MegaHol. Z kim rozmawiacie?


MegaHol, mimo że może sugerować to nazwa, nie preferuje w usługach jedynie TIR-ów. Ta marka przygotowuje ogólnopolską sieć z małych zespołów ciężarowej pomocy drogowej udzielając pomocy zdecydowanie nie wyłącznie samochodom ciężarowymdostawczym. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie jednośladów oraz lżejszych pojazdów na przykład kładów, ale zasadniczo przewozy lawetą oraz autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


To oczywiste, że jeśli branżą takiej marki jest TIR to niewątpliwym powinno być dla niej równoczesne przejście do usług transportowych w klasie ciężkiej. Zarządzamy bowiem wystarczającymi autolawetymi czy naczepami niskopodwoziowymi nie mówiąc o ciągnikach, które zezwalają nam na transport ciężkich maszyn rolniczych, budowlanych oraz drogowych. Jakiś czas temu zaczynaliśmy od regionalnej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a obecnie działamy na całym Górnym Śląsku i w województwach przyległych. Nasze istnienie w Kargowie to skutek ekspansji firmowych, jakościowych usług wprost do całego szeregu lokalizacji w Kraju.


W całym kraju pojawimy się szybko.Co też nabędziesz na skutek działania platformy MegaHol?


Pewność wysokiej klasy oraz bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę. To oczywista deklaracja i nie ma powodu spodziewać się więcej od usługi holowania. Cena, która w części przypadków potrafi posiadać spory wpływ na dobór usługodawcy akurat nie jest tak ważna przy decyzji wezwania konkretnej pomocy drogowej. To dzięki platformie wzajemnej współpracy, MegaHol tak szybko dojeżdża w rejon kolizji. Oczywiście dzięki sieci mamy możliwość wyekspediowania najlepiej zorganizowanej do konkretnego zlecenia brygady spośród wielu dostępnych do służby w określonym terenie. Znacznie łatwiej jest połączyć fachowców z odrębnych załóg jeżeli w tym samym zamówieniu trzeba podejmować się prac w kilku specjalizacjach. No powiedzmy specjalistyczną ekipę serwisu mobilnego plus specjalistyczny ciągnik siodłowy, który na przykład wyciągnie TIR-a z pobocza, a także przyślemy lawetę o stosownych parametrach. To sieć zabezpiecza nas w sprzęt o który ciężko by było lokalnej, indywidualnie działającej firmie nie bacząc na to jak dobrej jakości są jej usługi.A może jest dostępny cennik usług?


Zawsze ma prawo się pojawić sytuacja, że potrzeba będzie prowadzić działania, których akurat nie potrafiliśmy założyć więc zbudowanie stałego cennika usług w przypadku pomocy drogowej jest zwyczajnie trudne. w naszym przykładzie pierwszej wyceny usługi dokonuje dyspozytor, który przyjmuje zlecenie. Istnieją dane, znaczące dla kalkulacji usługi, które jesteśmy wstanie uzyskać wręcz na poziomie przyjmowania zapotrzebowania na tę usługę. To typ pojazdu, jego stan techniczny w opinii klienta, odległości jakie będziemy potrzebowali pokonać, a na tej podstawie realna jest też decyzja o wyekspediowaniu najlepszej lawety czy naczepy niskopodwoziowej. Koordynator będzie wiedział jakie ma obowiązek zadawać pytania i te dane zapewnią mu wszystko co jest potrzebne do wstępnej symulacji kosztów. Jednak w wypadku zdarzeń losowych jest całkowicie możliwa rewizja kalkulacji wprost na miejscu zajścia. z góry jednak wolno państwu przewidzieć, że kalkulacja identycznej marki usługi w naszej sieci okaże się niższa niż u konkurencji. Dodatkowo MegaHol realizuje również usługi bezgotówkowe, a zawdzięcza to umowom z wieloma ubezpieczycielami.Obok holowania auta o jaką pomoc można się do nas zwrócić?


 • Kalejdoskop usług MegaHol wydaje się być autentycznie znaczący dzięki istnieniu w sieci.
 • Znacząco zaawansowaną usługą w tej sieci jest holowanielawetowanie.
 • Awaryjny transport pasażerów autolawetą do 6 osób jadących wcześniej transportowanym autem.
 • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. w tym TIR i samochody dostawcze.
 • Mobilna wulkanizacja opon w we wszystkich możliwych rozmiarach. Przede wszystkim TIR-y są naszą branżą.
 • Usługowy przewóz pojazdów drogowych wszystkich typów.
 • Indywidualne i ciągłe umowy na przewóz maszyn samobieżnych budowlanych, rolniczych i drogowych.
 • Fracht autokarów i nietypowych pojazdów.
 • Przewóz dłużycowy dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy też przemysłu.
 • Skuteczne wyciągnie samochodów z uciążliwego obszaru bez nowego uszczerbku.
 • Uzupełnianie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Dzięki architekturze sieciowej możemy udźwignąć pełną gotowość do niesienia pomocy w granicach ciężarowej pomocy drogowej, przy równoczesnym harmonijnym świadczeniu usług przewozowych. Wszystko to efekt sumy i różnorodności będącego w naszej dyspozycji zespołu lawet, autolawet oraz naczep niskopodwoziowych. To jest możliwe jedynie w sieci, gdzie wystarczy dobrze zróżnicować zasoby poszczególnych, zrzeszonych w sieci zakładów. Wzrost naszej platformy gwarantuje nam obecnie sposobność przyjęcia choćby i kilku zamówień równocześnie bez żadnych strat na jakości i bezpieczeństwie usługi. Wszelkie usługi wychodzące poza pomoc drogową oferujemy w granicach całego kraju i zagranicą na terytorium Unii Europejskiej, ale również 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.Czy konstruuje się umowę, która zastrzeże nasz udział w świadczeniu pomocy.


Jeśli wcześniej ktoś zapamięta sobie nasz kontakt to absolutnie nie będzie na pewno żadnej bariery by nas przywołać w chwili zaistnienia problemu. Na sto procent na podobną deklarację liczą klienci flotowi i z tego powodu dla nich mamy skomponowaną stosowną umowę. Nic nie stoi na przeszkodzie by taką stabilną umowę parafować i tu w Kargowie. Budujemy takie rozwiązania z firmami posiadającymi flotę TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów czy taksówek. Błyskawiczny przyjazd na w rejon kolizji oto to co przede wszystkim umożliwia zleceniodawcom stała umowa. Dzięki platformie dotrzemy do was właściwie momentalnie, a będąc ukierunkowanym na rodzaj taboru z jakim zetkniemy się na miejscu sprawniej wykonamy niezbędną usługę. Wyślemy przypuśćmy uprzednio skomponowany do zlecenia serwis mobilny i wasza firma odnotuje mniejsze szkody. Umowa z nami na pewno minimalizuje niebezpieczeństwo strat, dlatego jeżeli działa firma, nie koniecznie lokalna, której tabor systematycznie porusza się w rejonie naszego Kargowa to rekomendujemy jej takie usługi. Lepiej mieć pomoc drogową w pobliżu gdy zdarzy się nam awaria.


HolowanieMegaHol to droga w granice efektu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: