LAWETA KLIMONTÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KLIMONTÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak winien brzmieć tytuł niniejszego działu, choć z drugiej strony otwarci zawsze jesteśmy na jakiekolwiek zadania. Swoich kontrahentów traktujemy tak jak przyjaciół, a to pierwszy krok do udzielenia pomocy również tym którzy przemieszczają się trochę mniejszymi samochodami. Zawsze przygotowani na holowanie pojazdów ciężarowych w identycznym zakresie jak i pozostałych samochodów i wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce są należycie zaopatrzone.


Awaria samochodu może zszokować cię w dowolnej sytuacji w najmniej pożądanym momencie. Optymalnym rozstrzygnięciem powinno być w tej sytuacji zadzwonić do MegaHol, tym bardziej jeśli przydarzy ci się taka przygoda w bliskości Klimontowa, gdyż to niezawodna pomoc drogowa. Natomiast faktycznie holowanie auta bywa niezasadne. Mobilny serwis to współcześnie bezwzględnie jest wręcz standardowa usługa, a jednocześnie jeżeli do serwisu dorzucimy wykwalifikowaną załogę to przyjedziemy do was z rzetelnym warsztatem. Zaś w rezultacie usterka będzie skasowana na miejscu powstania.


A damy radę sobie z dowolną awarią. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy pewności siebie, która dzisiaj umacnia nas w odczuciu, że wybieramy trafne decyzje w przebiegu finalizacji otrzymanych wezwań. Absolutnie nie istnieją takie reguły, ale ogólnie mnóstwo wstrzymujących dalszą podróż awarii okazuje się być typowymi usterkami, jakie po drobnej naprawie na miejscu wydarzenia są precyzyjnie likwidowane przez nasze profesjonalne ekipy. Zezwól, iż zainteresujemy się jeszcze drobnymi naprawami na drodze, które utrudniają dalsza podróż, a niestety nie możecie ich sami naprawić. Wycieraczki, paliwo, opona, nie odpalający silnik lub całe mnóstwo niezależnych niuansów, opanujemy dowolną bagatelą.


Postaraj się o tym myśleć. Jeżeli przyjechałeś z daleka, tylko nie trap się jak należy nam wyłuszczyć w którym miejscu miałeś kolizję, bowiem my jesteśmy z okolicy. Fakt, że z własnym defektem ugrzązłeś w miejscu zdarzenia skomplikowanym dla ciebie do umiejscowienia nie będzie stanowił dla nas znaczenia gdyż znamy w okolicy miasta dowolny kąt. Zdarza się awaria to trzeba pomagać, godzina oczywiście nie jest ważna bo znaczący muszą być przyjaciele gotowi do pomocy, zatem będziesz mógł do nas zadzwonić o każdej porze. Zjawimy się na miejscu na sto procent ponieważ to pomoc drogowa MegaHol. Właśnie tak właściwie mamy.24 godziny na dobę zawsze możesz Nasza pomoc drogowa podejmuje się pracy 24 godziny na dobę:

  • Transport niezbędnych ilości paliwa czy usuniecie paliwa mylnie zatankowanego
  • Pomoc w zakresie Assistance oraz niepłatne usługi z OC stłuczki.
  • Holowanie, przewożenie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach czy wydobycie go na drogę

NASZA GALERIA


Tutaj na naszym portalu jesteś w stanie zaznajomić się ze składnikami naszej palety usług to pozwoli ci podjąć definitywną decyzję o realnej współpracy. Jednak na przyjaciół z Klimontowa możesz liczyć!AutolawetyAutoautolawety 24h

W sposób naturalny ciężarowa pomoc drogowa będzie miała u nas palmę pierwszeństwa, nie zakłada to jednak, iż nasze lawety i autolawety nie mogą być dostosowane do przewozu innych pojazdów. Holowania auta osobowego potrafi podjąć się nawet nie doświadczony kierowca korzystając z liny holowniczej, jeśli chodzi o nas to jednak radzilibyśmy zawsze w takich chwilach korzystać z profesjonalistów.


Bynajmniej nie omijajcie tej porady. Niewątpliwie najważniejszym jest praktyka i profesjonalizm usługi. Nadzwyczaj kluczowy jest sprzęt z jakiego wtedy korzystamy bowiem naturalna linka holownicza często bywa niepewna. Powinno się też wiedzieć, iż holowanie takiego standardu na autostradzie czy trasie szybkiego ruchu bezwzględnie jest wzbronione. Stąd wyśmienicie wyposażone w odpowiedni sprzęt do lawetowania, specjalistyczne zastępy pomocy drogowej MegaHol muszą być najodpowiedniejszym doborem.


Jakikolwiek rodzaj samochodów możemy dostarczyć korzystając z własnych lawet, albo autolawet. Czyż powinno się żądać czegoś lepszego niż bezawaryjnego i szybkiego odtransportowania unieruchomionych pojazdów i ich pasażerów na ustalone miejsce, no prawdopodobnie nie, a my właśnie tym się zajmujemy kompetentnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie naturalnie nasz jedyny żywioł. Naszym zamysłem jest móc być najlepszym w przewozie aut ciężarowych a także ciężarowej pomocy drogowej. Podobnie w palecie usług jak też w jakości ich zrealizowania. Większość użytkowników dróg na sto procent musiała mieć już styczność z popsutym na drodze TIR-em. Gdy w sytuacji usterki na trasie dwupasmowej wyłączymy jeden pas ruchu to realny będzie zator, nawet na kilka kilometrów. Rzecz jasna nie liczmy, iż będzie spokojniej na bocznych szosach ponieważ zdarzają się one bardzo ruchliwe, tymczasem awaria TIR-a jest w stanie je całkowicie unieruchomić. Zatem ważni powinni być profesjonaliści od natychmiastowych reperacji w rejonie zdarzenia, a także bezpiecznego przewozu aut.


MegaHol rozporządza holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem , a także stosownym sprzętem posiłkowym takim, który wspiera wydobycie masywnego TIR-a z parowu oraz umiejscowienie go na kołach. Posiadamy w tej sytuacji swobodę sprawnego otwarcia drogi i przetransportowania TIR-a w najlepsze rejony pozwalające wszczęcie bezkolizyjnej naprawy. Kłopotliwe samochody wszelkiego rodzaju na przykład maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, umiemy przez 24 godziny na dobę przewieźć prędko i bezawaryjnie.


Ale bez wątpienia wartość naszych prac zabezpieczona jest przede wszystkim przez fachową kadrę pełniącą dyżur w naszych oddziałach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Być może holownik i niskopodwoziówka nawet nie będą celowe. Czasami jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w okolice wypadku przybędzie zdecydowanie prędzej, a wykwalifikowani mechanicy sprawnie skasują podstawę awarii, nawet na drodze szybkiego ruchu.


Czy to okaże się sprawa wulkanizacji opony czy konsultacji przy niewielkich awariach silnika, w każdym przypadku musimy być na to przygotowani. Oczywiście to kwestia dokładnego sondażu zrealizowanego w czasie zatwierdzenia zgłoszenia. Zdarza się, iż sondaż telefoniczny jest niezadowalający i zespół mobilnego serwisu jednak nie potrafi dokonać błyskawicznej reperacji, na szczęście nie jest to właściwie kłopot ponieważ w odwodzie w każdym przypadku wyczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Chcemy do zamówień podchodzić nadzwyczaj indywidualnie bowiem mamy wiedzę, że każdy dowolny epizod musi być niezależny. Wszyscy mechanicy zdołają z sugestii klientów wychwycić właściwe wiadomości bez komentarza, nawet wówczas jeśli zleceniodawcy wikłają się w analizie niesprawności. Jesteśmy wstanie tak robić dzięki idealnemu zapleczu technicznemu przynoszącemu nam jednoznaczny luksus działania.Transport niskopodwoziowy

Swoją ofertę usług rozszerzyliśmy o przewóz wielkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy drogowych bowiem potężna podwalina w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników umożliwiła nam przyjęte rozwiązanie bez strat dla zasadniczych usług. To fakt, że w tej gałęzi przewozu nie specjalizujemy się, ale kiedy pośród wysokiej klasy kierowców gromadzi się tylu z koniecznym doświadczeniem nie wolno nie wykorzystać tego potencjału.


Przewozy wykonujemy w kraju i zagranicą sprawnie odstawiając na określone miejsce maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do trudnych mimo, że małych wózków widłowych oraz busy i pikapy. Obiektem tejże usługi mogą się stać jeszcze towary ponadnormatywne i przewozy dłużycowe.


Regularnie ubezpieczamy ładunki natomiast jesteśmy pewni, że w naszych rękach są całkowicie bezpieczne. Przyjmujemy na siebie wszystkie procedury powiązane z frachtem w tym prawdopodobne, nieodzowne zezwolenia wykazując się tym samym kompletną dokumentacją konieczną do udzielania tej pracy.Dlaczego my?

Nawiasem mówiąc dlaczego akurat nie? W związku z tym może być MegaHol. Zapewne zamierzamy być najlepsi, jednak przecież akurat nie pragniemy by pozostali czuli się gorsi. Trudno sądzić, iż coś nie działa dokładnie w domenie pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej kiedy faktycznie pełno tego rodzaju warsztatów utrzymuje się na rynku.


Namawiamy zwróć na to uwagę patrząc cokolwiek z innej strony. Jeśli mamy, aż tylu sieciowych wspólników to w takim wypadku prawdopodobieństwo zdobycia idealnego sprzętu powinno być dużo wyższe niż w indywidualnym zakładzie. O wykwalifikowanych mechaników oraz profesjonalnych kierowców też bywa zdecydowanie łatwiej w naszej markowej sieci niż w jednostkowym zakładzie. Pojedynczy zakład nie ma wyboru, my dostosowujemy się właściwie do sytuacji i wysyłamy stosowny sprzęt i odpowiednich zawodowców, a zapewnia nam to firmowa platforma oddziałów działająca niczym naczynia połączone.


Właśnie dlatego sprawdza nam się znakomicie, jako opoka dostarczania naszych usług, credo „Bądź przyjacielem klienta”. Nasza firmowa platforma będzie tworzyć ochronny parasol nad działalnością wysłanej obsady fachowców, którzy będą ekipą z niewielkiego warsztatu, prawdopodobnie związaną rodzinnie ewentualnie przyjaźniami, jednak będą pewni mając takie wsparcie.


Obojętnie jakie wezwanie dostaje swoją wycenę , a skutek jest taki, że niejednokrotnie u nas ceny za usługę mogą być mniejsze niż się spodziewacie. W sytuacji prac wykonywanych z OC względnie Assistance nie musi się regulować opłat, ponieważ rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


MegaHol, na szczęście nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa, jest naprawdę taka. Przyjaciel z Klimontowa, który zabezpiecza Ci pewną jazdę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: