LAWETA KOPRZYWNICA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KOPRZYWNICA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien wybrzmiewać tytuł niniejszego działu, lecz patrząc z innej perspektywy otwarci zawsze jesteśmy na wszelkie zamówienia. Czujcie się naszymi dobrymi przyjaciółmi, a w każdym razie jeśli chodzi o nas to staramy się w taki sposób zrealizować usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najbliższego przyjaciela i dlatego nie wycofujemy się z zamówień na inne pojazdy niż ciężarówki. Biorąc to pod uwagę, dowolny z naszych zespołów, rozsianych po całej Polsce, jest gotowy w takim samym stopniu na holowanie samochodów ciężarowych jak i każdego innego auta.


Kłopoty z samochodem na autostradzie to oczywista rzecz. W takiej chwili nie trać czasu na szukanie przysługi wyłącznie od początku wybierz numer do MegaHol, w bliskości Koprzywnicy to jedna z najsolidniejszych pomocy drogowych. Chociaż w rzeczywistości holowanie auta może okazać się niezasadne. W każdym przypadku potrafi się okazać, iż jedyne co potrzeba to usługa mobilnego serwisu poparta wykwalifikowaną załogą. Toteż, może się zdarzyć, że zlikwidujemy kłopot na miejscu zajścia.


Dowolną usterkę jesteśmy w stanie usunąć Jak do tej chwili w każdym przypadku rozstrzygaliśmy pomyślnie problemy, nabraliśmy zatem przekonania do stosowanych przez nas rozwiązań. Drobne naprawy, które stosunkowo łatwo zrealizować bezpośrednio w miejscu zdarzenia to dla pomocy drogowej zazwyczaj tuzinkowe usterki, choć klientom uniemożliwiają dalszą jazdę. Niech ci się nie zdaje, że dzwonisz po pomoc drogową z drobnostką, bo na trasie chociażby minimalna awaria często okazuje się niewykonalna do własnej reperacji, w związku z tym wycieraczki czy opony, ubytek paliwa , a może nieodpalający silnik także momentami wymagają naszej porady.


Nie myśl o tym, niemniej miej to na uwadze. Ty, całkiem możliwe, że dotarłeś tutaj z dalekiego krańca Europy, natomiast my zawsze jesteśmy u siebie. Fakt, iż z własnym kłopotem utkwiłeś w miejscu trudnym dla ciebie do rozpoznania nie będzie miał dla pomocy drogowej znaczenia gdyż znamy tutaj dowolny zakątek. Zaszła potrzeba pomocy to dzwonisz, rzecz jasna nie ważne o której porze, twoi przyjaciele czuwają całą dobę. Przyjedziemy na pewno ponieważ to pomoc drogowa MegaHol. To stały model na działanie.Ręczymy za pomoc o każdej porze dnia lub nocy:

  • Pomoc w granicach Assistance oraz niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydobycie pojazdu na drogę albo postawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub dopełnienie niedoboru paliwa w baku

NASZA GALERIA


Zobacz ofertę jeżeli ciągle chcesz rozwiać obiekcje! Na przyjaciół jesteś w stanie liczyć w każdym przypadku i gdziekolwiek, a tym bardziej w Koprzywnicy.AutolawetyAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest kwintesencją wszystkich naszych usług, jednak jak poprzednio wspomnieliśmy zawsze jesteśmy zorganizowani do transportu lawetą ewentualnie autolawetą dowolnego samochodu. I jakkolwiek kultową strategią przewozu uszkodzonego samochodu osobowego jest holowanie, którego zapewne może się podjąć każdy kierowca, to my właściwie rekomendujemy by skorzystać z specjalistycznej interwencji.


Bezwzględnie jest to konieczne z paru powodów. Po pierwsze praktyka i fachowość ważne przy wykonaniu takiej usługi. Lina holownicza, jaką powszechnie użytkujemy do podobnego rodzaju holowania zdarza się często zawodna. Wypada również pamiętać, że holowanie takiego rodzaju na autostradzie i trasie szybkiego ruchu bezwzględnie jest zakazane. Dlatego należałoby wybrać pomoc drogową MegaHol, ponieważ zarządzamy i odpowiednim sprzętem i fachową kadrą.


Bezpośrednio w profesjonalnym taborze są lawety, albo autolawety dostosowane do jakiegokolwiek typu pojazdów. Czyż można oczekiwać czegoś lepszego niż niezawodnego oraz sprawnego przewiezienia unieruchomionych samochodów i ich pasażerów na określone miejsce, no prawdopodobnie nie, natomiast my właśnie takimi problemami się paramy zawodowo.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie jest nasz jedyny żywioł. Każdy pragnie być najlepszym w bliskiej sobie branży, tymczasem my w transporcie samochodów ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie jesteśmy blisko tego ideału. Znaczącym ruchem do uzyskania podobnego ideału jest duża propozycja i marka wszystkich usług. Większość użytkowników dróg na pewno miała już styczność z zepsutym na drodze TIR-em. Wyłączenie jednego pasa ruchu jest zdolne utworzyć kilometrowe korki też na szosie dwupasmowej. Jest też jasne, iż wynik jest w stanie być nawet szkodliwszy w skutkach na uczęszczanej, bocznej drodze. Więc dlatego cenić należy sprawne, kompetentne naprawy na miejscu powstania kolizji, oraz fachowy przerzut takich aut.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol muszą być na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a ponadto sprzęt do wyciągania kłopotliwych samochodów z kanału i pozwalający na ustawienie ich na kołach. Awaryjnie unieruchomionego TIR-a potrafimy więc sprawnie przetransportować w rejon gdzie będziemy potrafili go bezkolizyjnie naprawić. Maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, duży arsenał ciężkich aut przywieziemy skutecznie oraz bezawaryjnie przez 24 godziny na dobę.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu zawsze w naszych brygadach czuwa zawodowa załoga będąc również żyrantem naszej kondycji.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że holownik oraz niskopodwoziówka akurat nie będą potrzebne. Usterkę potrafią wyeliminować mechanicy z mobilnego serwisu, który w okolice zajścia przybędzie zasadniczo szybciej.


Od drobnych remontów silnika po wulkanizację opon wyspecjalizowani mechanicy z mobilnego serwisu muszą być przygotowani na rożne warianty zdarzenia. Personel mobilnego serwisu odjeżdża zupełnie gotów do pracy dzięki wnikliwemu rekonesansowi, jaki wykonujemy w trakcie otrzymania zgłoszenia. Może zdarzyć się, iż rekonesans telefoniczny jest za skromny i mechanik mobilnego serwisu jednak nie może zrealizować błyskawicznej reperacji, na szczęście nie jest to jednak kłopot gdyż w odwodzie w każdym przypadku czeka autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Przedkładane przez nas indywidualne nastawienie do zleceń zrodziło się z faktu, iż usterki chociaż podobne zazwyczaj bywają bardzo różnorodne. Traktujemy naszych klientów jak przyjaciół i stąd wsłuchujemy się w ich propozycje i podpowiedzi. Możemy to robić bowiem odczuwamy komfort pomocy gruntownie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Profesjonalną paletę usług rozbudowaliśmy o przewóz wielkich maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych gdyż różnorodna podwalina w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników pozwoliła nam na takie rozwiązanie bez szwanku dla kluczowych usług. To prawda, że w tej gałęzi frachtu nie specjalizujemy się, jakkolwiek kiedy pośród perfekcyjnych kierowców gromadzi się tylu z optymalnym doświadczeniem nie wolno nie skorzystać z takiego potencjału.


Koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, aż do masywnych chociaż małych wózków widłowych, wszelkie pojazdy możemy dostarczyć na wskazane miejsce w granicach Polski lub zagranicę. Dodatkowo produkty w formie ładunków ponadnormatywnych czy transportów dłużycowych mogą być przedmiotem takiej usługi.


Będąc pod naszą opieką są one całkiem bezpieczne, natomiast i tak w każdym przypadku ubezpieczamy ładunek. Wcale nie obciążamy naszych kontrahentów załatwianiem procedur i zdobywaniem certyfikatów obowiązkowych do finalizacji zadanego transportu.Dlaczego my?

Czy jest jakiś argument, żeby nie? Czemu nie MegaHol? Rzecz jasna nie pragniemy by inni czuli się gorsi, jednak bardzo staramy się być najlepsi. Funkcjonuje sporo pomocy drogowych zdecydowanie mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednak zapewne każda wypełnia oczekiwane zadania.


Należałoby jednak inaczej na to zagadnienie zerknąć. Pojedynczy warsztat prawdopodobnie nie będzie dysponował tak wielofunkcyjnym zespołem pojazdów czy sprzętem jak grupa funkcjonująca jako część pajęczyny składającej się z całego szeregu wspólników. W kwestii kadr firmowa platforma również ma wyższość nad pojedynczym zakładem, również w sytuacji kiedy pracują tam dobrzy mechanicy. Pajęczyna zespołów ulokowanych blisko zdarzenia, współpracując ściśle ze sobą ma sposobność wyekspediowania pomocy z najbardziej dostosowaną do okoliczności kadrą i stosownym sprzętem.


Jako podstawa ustalająca zasadę dostarczania firmowych usług doskonale sprawdza się credo „Bądź przyjacielem klienta”. Na przykład do zlecenia przybywa odpowiednio dopasowana grupa pracowników z małego zakładu powiązana przyjaźniami względnie wprost rodzinnie, jednak to drużyna która może na pewno w każdej chwili, dostać pomoc naszej sieci podobnych warsztatów.


Nie mamy cennika bo każde wezwanie oceniamy indywidualnie, a to posiada proste odzwierciedlenie w regularnie niższych wycenach niż zwykle się spodziewacie. Oczywiście realizujemy wszystkie zlecenia z OC oraz Assistance i w podobnym wypadku wykonamy usługę bezpłatnie.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa choć wcale nie tylko. Przyjaciel z Koprzywnicy, który przyrzeka Ci dobrą jazdę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: